Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 5 16GB  + Rašyti žinutę
Apple iPhone 5 16GB
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|34|...|65|...|96|...|127|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
(Svečias)   2016-09-01, 20:18:47  |  cituoti
Vincas (Svečias) (2016-09-01, 20:09:03) rašė:
sveiki,turiu du Iphone telefus,jie tarpusavi yra suristi,KDL KAI I VIENA TELEFA SKAMBINA,KITAS NE VISADA SUSKAMBA?
dekuj uz ats.
0

Vincas (Svečias)   2016-09-01, 20:09:03  |  cituoti
sveiki,turiu du Iphone telefus,jie tarp pusavyje yra suristi,KDL KAI I VIENA TELEFA SKAMBINA,KITAS NE VISADA SUSKAMBA?
dekuj uz ats.
0

Narys (Svečias)   2016-04-28, 16:09:05  |  cituoti
Trinktelėjus telefoną kartais veikia vibratorius, kartais ne. Vibratoriaus varikliukas kaltas ar motininė plokštė?
0

mindosas (ekspertas)   2016-03-01, 11:55:20  |  cituoti
https://www.youtube.com/watch?v=F6mp329pfiY
0

jonsss (moderatorius)   2016-03-01, 11:33:02  |  cituoti
Sveiki, kaip padaryt jam pilną restore/hard reset, kad viskas išsitrintų?
0

Cru3L   2015-07-02, 07:45:20  |  cituoti
Sveiki

toks klausimas. kaip per icloud puslapi perjungti irengini?

ant to paties ID yra du tel ir viena duoda paziureti o antra imanoma kaip perjungti ir paziureti? per ta all devices irgi rodo tik viena telefona.
0

userrr (ekspertas)   2014-10-29, 14:03:37  |  cituoti
PROsenelis (2014-10-29, 13:22:09) rašė:
Aiskinti apie neva negendancius "penktukus" yra daugiau negu chamiskas cinizmas.
Net nediskutuosiu su jumis siuo klausimu,nes tai zema.
Čia niekam ne paslaptis, kad buvo nemažai partijų brokuotų penktukų, man taipogi toks buvo pasitaikęs. Bet tie brokai išlenda ganėtinai anksti ir niekas netrukdo nunešti į garantinį, kad pakeistų. O kai sako „naudojau metus ir, prijungus krauti, neveikdavo ekranas“, nu tai kvaila.
Ir, man atrodo, pas p. Vasią ne telefonas brokuotas, o A1300 kroviklis papuolė, kuriuos nemokamai keičia naujais.
0

PROsenelis (veteranas)   2014-10-29, 13:22:09  |  cituoti
Aiskinti apie neva negendancius "penktukus" yra daugiau negu chamiskas cinizmas.
Net nediskutuosiu su jumis siuo klausimu,nes tai zema.
0

Le_Montis   2014-10-29, 13:11:27  |  cituoti
Vasia777 (2014-10-29, 10:37:19) rašė:
Taigi mano visa nuomonė apie Iphone yra tokia. Šis telefonas Nėra ir nebus vertas pinigu kuriuos jis kainavo ar kainuos. Naudojau ji 1 metus tad galiu apie ji pasakyti nemažai. Pradėkime nuo kainos perkant jis kainavo 2500 lt.. Žmogus nusipirkęs telefoną už tokia sumą manau tikisi kokybės spartumo patogumo ir unikalumo. Bet ką jis gauna ? O gi gauna paprasta telefoną su daugybę minusu pradekime nuo korpuso jis greit nusitrina.. Juodas tampa baltu.. Baltas tampa juodu.. tada einam prie ekrano jai naudosim be plėvelės jis bus pilnas smulkiu įbrėžimų.. Na tiek to tai dar atleistina bet pažiūrėjus jo parametrus yra daugybe telefonu kurie turi beveik viska ta pati bet yra trys kartus pigesni. Vėl gi kur logika.. Kamera gera bet argi negalima buvo pastatyt geresnes tai gi ne nokia o IPHONE.. filmavimo režimas ir gan keistas pritraukiantis vaizdą daug arčiau ne jis yra. Ar tai gerai ar ne kaip kada.. na kamera galėtu but geresne.. Dabar LABAI STAMBUS MINUSAI kaip krauni iphone jis paima ir nereaguoja ekranas tampa nejautrus ar tai turėtu būti telefone už 2500 lt ? tai juk ne smulkmena kaip tu krauni tel tu negali jo naudoti nors tas tel yra pagamintas įmonei kuri "Viena geriausia pasaulyje"... Dar baisesnis dalykas yra įkroviklis kurio reikia krauti šį telefoną.. Viena ryta atsikėlęs prijungiu ji prie telefono veliau įjungiu į rozetę jis tiesiog perdega pradeda traškėti veliau degti (vos nepakratydamas elektra manęs ) O įkroviklis laidas viskas originalus nuo iphone tai normalu ??? Nokios senos įkrovikliai 100 kartu saugesni patvaresni.. Darom išvadas ar šis telefonas yra ko nors vertas ? atsakymas NE jis nieko nevertas ir aplamai iphone yra jau senu seniausia atsilikusi įmone.. Kiti jau pradėjo gaminti daug geresnius telefonus bet iphone yra vien tik vardas už kuri tu sumoki 75 proc. kainos... Išvada nori iphone ? pirk suprasi kas tai yra bet jainori pirkt ir nežinai ar verta tai neverta.. Va tokia mano nuomonė :)
100% esu įsitikinęs, kad tu gavai brokuotą telefoną, pats jį jau 1,5 metų turiu, ir jokių nesamonių, kurios tau atsitiko, man to nenutiko. Beje, prieš pirkdamas nežinojau ar verta jį pirkt, bet panaudojus ilgesnį laika, kiti telefonai manęs visiškai nedomina. Peace....
2

userrr (ekspertas)   2014-10-29, 11:37:23  |  cituoti
Vasia777 (2014-10-29, 10:37:19) rašė:
Taigi mano visa nuomonė apie Iphone yra tokia. Šis telefonas Nėra ir nebus vertas pinigu kuriuos jis kainavo ar kainuos. Naudojau ji 1 metus tad galiu apie ji pasakyti nemažai. Pradėkime nuo kainos perkant jis kainavo 2500 lt.. Žmogus nusipirkęs telefoną už tokia sumą manau tikisi kokybės spartumo patogumo ir unikalumo. Bet ką jis gauna ? O gi gauna paprasta telefoną su daugybę minusu pradekime nuo korpuso jis greit nusitrina.. Juodas tampa baltu.. Baltas tampa juodu.. tada einam prie ekrano jai naudosim be plėvelės jis bus pilnas smulkiu įbrėžimų.. Na tiek to tai dar atleistina bet pažiūrėjus jo parametrus yra daugybe telefonu kurie turi beveik viska ta pati bet yra trys kartus pigesni. Vėl gi kur logika.. Kamera gera bet argi negalima buvo pastatyt geresnes tai gi ne nokia o IPHONE.. filmavimo režimas ir gan keistas pritraukiantis vaizdą daug arčiau ne jis yra. Ar tai gerai ar ne kaip kada.. na kamera galėtu but geresne.. Dabar LABAI STAMBUS MINUSAI kaip krauni iphone jis paima ir nereaguoja ekranas tampa nejautrus ar tai turėtu būti telefone už 2500 lt ? tai juk ne smulkmena kaip tu krauni tel tu negali jo naudoti nors tas tel yra pagamintas įmonei kuri "Viena geriausia pasaulyje"... Dar baisesnis dalykas yra įkroviklis kurio reikia krauti šį telefoną.. Viena ryta atsikėlęs prijungiu ji prie telefono veliau įjungiu į rozetę jis tiesiog perdega pradeda traškėti veliau degti (vos nepakratydamas elektra manęs ) O įkroviklis laidas viskas originalus nuo iphone tai normalu ??? Nokios senos įkrovikliai 100 kartu saugesni patvaresni.. Darom išvadas ar šis telefonas yra ko nors vertas ? atsakymas NE jis nieko nevertas ir aplamai iphone yra jau senu seniausia atsilikusi įmone.. Kiti jau pradėjo gaminti daug geresnius telefonus bet iphone yra vien tik vardas už kuri tu sumoki 75 proc. kainos... Išvada nori iphone ? pirk suprasi kas tai yra bet jainori pirkt ir nežinai ar verta tai neverta.. Va tokia mano nuomonė :)
Va čia tai pasakorius. Nes iPhone yra įmonė, o brokuotų ir svylančių telefonų į garantinį niekas neneša... :}
3

Vasia777   2014-10-29, 10:37:19  |  cituoti
Taigi mano visa nuomonė apie Iphone yra tokia. Šis telefonas Nėra ir nebus vertas pinigu kuriuos jis kainavo ar kainuos. Naudojau ji 1 metus tad galiu apie ji pasakyti nemažai. Pradėkime nuo kainos perkant jis kainavo 2500 lt.. Žmogus nusipirkęs telefoną už tokia sumą manau tikisi kokybės spartumo patogumo ir unikalumo. Bet ką jis gauna ? O gi gauna paprasta telefoną su daugybę minusu pradekime nuo korpuso jis greit nusitrina.. Juodas tampa baltu.. Baltas tampa juodu.. tada einam prie ekrano jai naudosim be plėvelės jis bus pilnas smulkiu įbrėžimų.. Na tiek to tai dar atleistina bet pažiūrėjus jo parametrus yra daugybe telefonu kurie turi beveik viska ta pati bet yra trys kartus pigesni. Vėl gi kur logika.. Kamera gera bet argi negalima buvo pastatyt geresnes tai gi ne nokia o IPHONE.. filmavimo režimas ir gan keistas pritraukiantis vaizdą daug arčiau ne jis yra. Ar tai gerai ar ne kaip kada.. na kamera galėtu but geresne.. Dabar LABAI STAMBUS MINUSAI kaip krauni iphone jis paima ir nereaguoja ekranas tampa nejautrus ar tai turėtu būti telefone už 2500 lt ? tai juk ne smulkmena kaip tu krauni tel tu negali jo naudoti nors tas tel yra pagamintas įmonei kuri "Viena geriausia pasaulyje"... Dar baisesnis dalykas yra įkroviklis kurio reikia krauti šį telefoną.. Viena ryta atsikėlęs prijungiu ji prie telefono veliau įjungiu į rozetę jis tiesiog perdega pradeda traškėti veliau degti (vos nepakratydamas elektra manęs ) O įkroviklis laidas viskas originalus nuo iphone tai normalu ??? Nokios senos įkrovikliai 100 kartu saugesni patvaresni.. Darom išvadas ar šis telefonas yra ko nors vertas ? atsakymas NE jis nieko nevertas ir aplamai iphone yra jau senu seniausia atsilikusi įmone.. Kiti jau pradėjo gaminti daug geresnius telefonus bet iphone yra vien tik vardas už kuri tu sumoki 75 proc. kainos... Išvada nori iphone ? pirk suprasi kas tai yra bet jainori pirkt ir nežinai ar verta tai neverta.. Va tokia mano nuomonė :)
3

userrr (ekspertas)   2014-09-12, 22:33:52  |  cituoti
:) (Svečias) (2014-09-12, 22:26:08) rašė:
Esu girdėjęs kad Iphone 5 turi kazkokiu defektu ir neapsimoka jo pirkt cia tiesa?
Pirmos partijos turėjo, tad nemokamai keitė į naujus.
0

:) (Svečias)   2014-09-12, 22:26:08  |  cituoti
Esu girdėjęs kad Iphone 5 turi kazkokiu defektu ir neapsimoka jo pirkt cia tiesa?
1

0_0 (teršėjas)   2014-08-25, 22:58:35  |  cituoti
(Svečias) (2014-08-25, 21:20:07) rašė:
0_0 (2014-08-24, 22:33:55) rašė:
...
reikia tiketis kad 5 atppigs.
Atpigt tai atpigs, gali būt ramus
0

(Svečias)   2014-08-25, 21:20:07  |  cituoti
0_0 (2014-08-24, 22:33:55) rašė:
Žinoma. Aš ir pats laukiu šeškės, jei bus žmoniški parametrai, gal reiks ir paragauti obuolienės. Bet kada po 6 pasirodymo atpigs senesnieji modeliai aš nežinau.
reikia tiketis kad 5 atppigs.
0

0_0 (teršėjas)   2014-08-24, 22:33:55  |  cituoti
Žinoma. Aš ir pats laukiu šeškės, jei bus žmoniški parametrai, gal reiks ir paragauti obuolienės. Bet kada po 6 pasirodymo atpigs senesnieji modeliai aš nežinau.
0

(Svečias)   2014-08-24, 21:37:19  |  cituoti
aisku, tai gal apismoka palaukt kol isleis 6..
1

0_0 (teršėjas)   2014-08-24, 01:14:10  |  cituoti
(Svečias) (2014-08-24, 01:08:51) rašė:
0_0 (2014-08-24, 00:52:59) rašė:
...
Naujas atpigs, ir as taip manau, o padeveti?
Naudotų telefonų kainų orientyras - rinkos kaina, jei krenta viena, krenta ir kita. Jei kainas laiko kokie nors pardavėjai - vadinasi ieško durnių.
0

(Svečias)   2014-08-24, 01:08:51  |  cituoti
0_0 (2014-08-24, 00:52:59) rašė:
dalius (Svečias) (2014-08-24, 00:39:58) rašė:
...
Be abejo.
Naujas atpigs, ir as taip manau, o padeveti?
0

0_0 (teršėjas)   2014-08-24, 00:52:59  |  cituoti
dalius (Svečias) (2014-08-24, 00:39:58) rašė:
Sveiki, kaip manot ar atpigs sitas telefonas po Iphone 6 isleidimo?
Be abejo.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|34|...|65|...|96|...|127|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.