Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 7 128GB  + Rašyti žinutę

Apple iPhone 7 128GB

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 6.00

   
kaina: ---- €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi 

Puslapiai: |1|2|3|4|

 
Tomas (Svečias)   2016-09-26, 12:55:53  |  cituoti
O kokia pokalbių trukmė Volte režimu?
0

Asta (Svečias)   2016-09-26, 16:57:08  |  cituoti
O koks šio telefono SAR ?
1

svečias (Svečias)   2016-10-26, 13:17:40  |  cituoti
Nežinau kur pasidomėti tokiu dalyku, todėl paklausiu čia, gal kas žinantis atsakys, arba nukreips tinkama linkme. Turiu iphone 7,ir Playstation 4. Ar imanomas toks dalykas, kad tarkim žaisti FIFA su tuo pačiu seivu ir ant to ir ant to. Tarkim susikuriu ten sezoną koki, ar ten online komanda ir kai nėra galimybės žaisti per PS4, ar įmanoma tą patį žaisti su telefonu. :)
0

Svečias (Svečias)   2016-10-28, 12:00:56  |  cituoti
Pastebejau toki dalyka, pas mane Labas korta, ir kai jungiu Lte rysi, maziau rysio padalu rodo, ir regis internetas leciau veikia, nei kad ijungus 3g rysi. Kortele atsinaujinau, kad palaikytu 4g. Ir ijunguant ta LTE rysi ismeta tokia lentute. “This mobile network has not been certified by the carrier for LTE on iphone. Battery life, calls, messages, voicemail and mobile data may be affected.“ Paspaudziu enable tada sumazeja per padala dvi rysis ir kazkaip atrodo ir internetas leciau kraunasi nei kai ijungta 3g. Kas gali buti?
0

darune (pažengęs)   2016-10-28, 12:20:29  |  cituoti
Svečias (Svečias) (2016-10-28, 12:00:56) rašė:
Pastebejau toki dalyka, pas mane Labas korta, ir kai jungiu Lte rysi, maziau rysio padalu rodo, ir regis internetas leciau veikia, nei kad ijungus 3g rysi. Kortele atsinaujinau, kad palaikytu 4g. Ir ijunguant ta LTE rysi ismeta tokia lentute. “This mobile network has not been certified by the carrier for LTE on iphone. Battery life, calls, messages, voicemail and mobile data may be affected.“ Paspaudziu enable tada sumazeja per padala dvi rysis ir kazkaip atrodo ir internetas leciau kraunasi nei kai ijungta 3g. Kas gali buti?
4G ir Bite - cia visiskai nesuderinami dalykai.. mano darbe visi beveik naudojasi Bite tik del to kad Darbdavys sumoka ir viskas NERIBOTA.. mieste 4G daznai krenta iki Edge ar H H+ - stabilumo nulis, greitis H+ lygio, o kokios skambios Bites reklamos... Liudna, bet kai uz dyka duoda tenka kentet.. tik tiek kad Omniconnect planceteje - ten ramu - uz miesto jau sunku rast kur nera 4G :)
0

aru_comments   2016-10-28, 12:22:14  |  cituoti
darune (2016-10-28, 12:20:29) rašė:
Svečias (Svečias) (2016-10-28, 12:00:56) rašė:
...
4G ir Bite - cia visiskai nesuderinami dalykai.. mano darbe visi beveik naudojasi Bite tik del to kad Darbdavys sumoka ir viskas NERIBOTA.. mieste 4G daznai krenta iki Edge ar H H+ - stabilumo nulis, greitis H+ lygio, o kokios skambios Bites reklamos... Liudna, bet kai uz dyka duoda tenka kentet.. tik tiek kad Omniconnect planceteje - ten ramu - uz miesto jau sunku rast kur nera 4G :)
Omnitel panašiai. Už miesto H+ nepriklausomai nuo telefono modelio.
1

mindosas (ekspertas)   2016-10-28, 12:43:06  |  cituoti
OMNITEL su bite nesulyginami, gyvenu provincijoje, OMNITEL 90% lte, bite nelabai ir rasi, mieste ar netoli bokšto.
0

Sandra (Svečias)   2016-11-02, 17:26:27  |  cituoti
Laba diena,
Kaip atliekant uzsakyma, pazymeti spalva?
0

Svetys (Svečias)   2016-11-11, 15:56:52  |  cituoti
Sveiki, tai mano pirmasis iphone, noriu paprasyti patarimu del kameros, kad kuo pilniau isnaudoji ja ir jos funkcijas filmuojant ir fotografuojant. tokias kaip greitas fotografavimas ir kitas, ko net nezinau kas jame yra.
0

Songoks (Svečias)   2016-12-05, 08:30:36  |  cituoti
Sveiki, noreciau paklausti, kaip su baterija? Uztenka dienai normaliai naudojan?, ne vien kisenej laikant.
0

tygzei925 Įvertino:5 2016-12-05, 10:30:57  |  cituoti
Songoks (Svečias) (2016-12-05, 08:30:36) rašė:
Sveiki, noreciau paklausti, kaip su baterija? Uztenka dienai normaliai naudojan?, ne vien kisenej laikant.
Kiekvienam kitaip suprast ta normaliai naudojant, man uztenka visai dienai, navi istisai, internetas, pokalbiu apie 1val +- ir vakare lieka apie 30%. O i6s neuztekdavo kraudavau 2x per diena
0

mindosas (ekspertas)   2016-12-05, 12:54:23  |  cituoti
Man iphone6 kartais uztenka dviem dienom, kartais pusdieniui, viskas priklauso nuo naudojimo.
0

Songoks (Svečias)   2016-12-08, 23:24:49  |  cituoti
Isigijau ir as iphona, pries tai turejau m9, ka galiu pasakyti du nesulyginami aparatai. Is htc man truksta tik miracast, toliau nzn kokie pliusai pries iphone... baterija apple laiko tikrai geriau uz htc man uztekdavo gal 4h sitam uztenka kol einu miegoti. Manau ios tikrai patogiau uz htc sense.
0

darune (pažengęs)   2016-12-09, 12:55:18  |  cituoti
Songoks (Svečias) (2016-12-08, 23:24:49) rašė:
Isigijau ir as iphona, pries tai turejau m9, ka galiu pasakyti du nesulyginami aparatai. Is htc man truksta tik miracast, toliau nzn kokie pliusai pries iphone... baterija apple laiko tikrai geriau uz htc man uztekdavo gal 4h sitam uztenka kol einu miegoti. Manau ios tikrai patogiau uz htc sense.
puikus paliginimas - telefona isleista pavasari 2015 lyginti su telefonu isleistu 2016 rudeni... :) o ir argumentai rimti.... :) sveikinu apple tikrai geras... Nieko neatsisiusi is neto tiesiai i telefona, isskirus aisku app store... o norint kazko isikelt i telefona teks prie pc jungtis - itunes ar kita alternativa naudot.. Puikus zinok gyvenimas... viskas uz tave pagalvota... ;)
1

vartotojas (Svečias)   2016-12-09, 13:05:47  |  cituoti
darune (2016-12-09, 12:55:18) rašė:
Songoks (Svečias) (2016-12-08, 23:24:49) rašė:
...
puikus paliginimas - telefona isleista pavasari 2015 lyginti su telefonu isleistu 2016 rudeni... :) o ir argumentai rimti.... :)
bent lygina savo turėtus, o ne iš lempos...
0

mindosas (ekspertas)   2016-12-09, 15:26:13  |  cituoti
svarbiausia ir yra, kad zmogus patenkintas, o kitu nuomone yra visiskai nesvarbi.
darune, pats nenaudoji, o verki, nerimta... as irgi anksciau apie iphone panasiai galvojau, bet isigijes dabartini iphone 6 siektiek pasidomejau ir nieko reiksmingo is android nepasigendu.
0

Ignacijus (ekspertas)   2016-12-09, 17:19:34  |  cituoti
darune (2016-12-09, 12:55:18) rašė:
Songoks (Svečias) (2016-12-08, 23:24:49) rašė:
...
puikus paliginimas - telefona isleista pavasari 2015 lyginti su telefonu isleistu 2016 rudeni... :) o ir argumentai rimti.... :) sveikinu apple tikrai geras... Nieko neatsisiusi is neto tiesiai i telefona, isskirus aisku app store... o norint kazko isikelt i telefona teks prie pc jungtis - itunes ar kita alternativa naudot.. Puikus zinok gyvenimas... viskas uz tave pagalvota... ;)
Leisk paklausti, ką tu ten taip aktyviai siuntiesi? Beveik 90% žmonių, kurie skundžiasi, kad i iPhone nieko neatsisiusi, pyksta, nes nes negali naudotis Torrentais ir siųstis apk failų.

Atsakymas tau. Ne visi neišgali susimokėti kelių eur už normalią aplikaciją. Apie filmus ir muziką net nekalbu - yra Spotify, Netflix ir taip toliau. Nuotraukoms yra Google photos. Savo iPhone gal nuo vasaros vidurio prie kompiuterio nesu jungęs. Nematau čia problemos.

Be to, niekaip nesuprantu, kodėl neturint iPhone taip reikia stumti.
Iš kur tu žinai, kas kur ir kaip? Skleidi kažkokią dezinformaciją.
Jei neturi pinigų, tai piratauk su tuo savo Androidu ir neskleisk savo erezijų.
1

mindosas (ekspertas)   2016-12-09, 17:43:40  |  cituoti
Man kaiptik patogiau su kompu parsisiust muzikos, filmu, o veliau isimest i telefona.
0

aru_comments   2016-12-09, 17:52:02  |  cituoti
Ignacijus (2016-12-09, 17:19:34) rašė:
darune (2016-12-09, 12:55:18) rašė:
...
Leisk paklausti, ką tu ten taip aktyviai siuntiesi? Beveik 90% žmonių, kurie skundžiasi, kad i iPhone nieko neatsisiusi, pyksta, nes nes negali naudotis Torrentais ir siųstis apk failų.

Atsakymas tau. Ne visi neišgali susimokėti kelių eur už normalią aplikaciją. Apie filmus ir muziką net nekalbu - yra Spotify, Netflix ir taip toliau. Nuotraukoms yra Google photos. Savo iPhone gal nuo vasaros vidurio prie kompiuterio nesu jungęs. Nematau čia problemos.

Be to, niekaip nesuprantu, kodėl neturint iPhone taip reikia stumti.
Iš kur tu žinai, kas kur ir kaip? Skleidi kažkokią dezinformaciją.
Jei neturi pinigų, tai piratauk su tuo savo Androidu ir neskleisk savo erezijų.
Ne kiekvienas gali mokėti po 10 € kas menėsį už Netflix. Nuskaičiuoja nuo sąskaitos. Gal nesijaučia. Aš naudoju jau metus bet tai nėra visiems pigu Na ir mano reikalingiausios programėlės yra pirktos. Nėra jų daug. Neleidžiu sau kristi žemiau . Mokėti reikia. Žmonės dirbo . Gauni gerus produktus sekoje. Gal ir mano telefono sklandžiam darbui kokybiški produktai kažkiek įtakos turi. Kelios programėlės pirktos man smarkiai padeda kartais.
0

Songoks (Svečias)   2016-12-09, 21:40:57  |  cituoti
As nieko neturiu nei pries android nei ios, tik siuo metu turiu galimybe isigyti, apple, as pasakiau ko man truksta is buvusio htc... man iphonas siuo metu tikrai patinka... muzikai ir filmam nera problemos isikelt is pc...
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SAR
Specific Absorption Rate
Radijo bangų poveikis. SAR leistina norma yra 2,0 W/kg.
Jei daug naudojatės mobiliuoju telefonu geriau kalbėtis per ausinuką , arba laikyti kuo didesnį atstumą nuo galvos . Nekalbėkite automobilyje važiuojant dideliu greičiu nes ryšio stiprumas padidėja iki 40kartų .
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .