Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 256GB  + Rašyti žinutę

Apple iPhone XS MAX 256GB

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 7.00

   
kaina: ---- €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
andrius2130 Įvertino:5 2018-11-11, 11:38:16  |  cituoti
pasimetes (Svečias) (2018-11-03, 00:53:56) rašė:
nusipirkau iphone xs ir yra noras grazinti ji atgal.Norisi Huawei Mate 20 Pro :) kazkaip man tas iphone neatrodo vertas tokios kainos.
Kiek susiduriau su apple naudotojais jie nelabai zino kas tas huawei 😂 tad greiciausia nepirkai iphone xs o sapnavai 😂
2

darune (pažengęs)   2018-11-03, 22:31:50  |  cituoti
pasimetes (Svečias) (2018-11-03, 00:53:56) rašė:
nusipirkau iphone xs ir yra noras grazinti ji atgal.Norisi Huawei Mate 20 Pro :) kazkaip man tas iphone neatrodo vertas tokios kainos.
ir Mate pro 20 1000 eur nevertas - nors ir geriausias..
1

pasimetes (Svečias)   2018-11-03, 00:53:56  |  cituoti
nusipirkau iphone xs ir yra noras grazinti ji atgal.Norisi Huawei Mate 20 Pro :) kazkaip man tas iphone neatrodo vertas tokios kainos.
1

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-17, 17:59:22  |  cituoti
Stendalis (2018-10-17, 10:55:44) rašė:
Na tai, kad jau prakalbom apie XS Max naudojimą iš praktinės pusės, tai ir aš savo dar karštais įspūdžiais pasidalinsiu :) Max naudoju jau savaitę.

Priešingai nei "kolega" Lexicon, tai aš pradėsiu nuo minusų:

1. Svoris. Aš tikrai nesu mažų telefonų gerbėjas, o ir prieš tai turėjau 6s Plus, 7 Plus, 8 Plus iPhone, todėl didelis telefonas man ne naujiena. Tačiau pirmas naudojimosi dienas tie 208gr ir XS Max gabaritai manęs vos nepribaigė. Aš nuoširdžiai buvau bepradedąs įtikėti, jog padariau tragišką klaidą atsikratydamas savo X. Kai uždėjau Apple leather case, situacija tapo iš vis tragikomiška, nes telefoną tapo taip nemalonu laikyti rankose, jog norėjosi jį šveisti į sieną. Dabar, praėjus savaitei laiko, jau ėmiau prie MAX“o priprasti, tačiau vis tiek jaučiu, jog po ~30min. naudojimosi ima vargti plaštakos ir nemaloniai apsikrauna riešai. Ir turėkit omenyje, kad taip šneka asmuo, kuris paskutinius ~15 metų bent 3x savaitėje lankosi sporto klube :)
Taip, visas tas svoris, pojūtis rankose tikrai toks, jog nekyla klausimų, jog rankose laikai premium klasės įrenginį, bet for f**k sake, Apple tikrai turi kažką daryt su tuo ir kitos kartos didelį iPhone padaryti bent ~15gr lengvesniu.
2. Aš esu šalininkas "less is more", kai kalba pasisuka apie vartotojo aplinką telefone/planšetėje, tačiau tai, jog XS MAX neturi jokių extra "pribombasų" geriau, produktyviau išnaudojančių didelį ekraną, liūdina. Na bet tokia jau ta našta naudot iOS - nuobodu, tačiau beprotiškai sklandu ir stabilu (pamirštant kraupų iOS 11 ekspermentą).

Na o dabar apie pliusus, nors Lexicon jau bene viską išvardino:

1. Kamera. Skirtumas nuo X yra tiesiog žvėriškas. Aš galvojau ir tikėjaus, jog kamera bus geresnė, bet kad TIEK geresnė, tai neturėjau supratimo :) Dynamic range, kuris buvo pobaisis X“e, dabar dirba beveik Pixel XL 2 lygyje. Dėl filmavimo nežinau, greičiausiai irgi filmuoja puikiai, bet kadangi filmuoju vidutiniškai 1-2 kart metuose, tai man neaktualu tai visai.
2. Baterija laiko labai gerai. Kraunu kas antrą dieną ir antros dienos pabaigoje visad turiu apie ~15-20%.
3. Ekranas - kosminis. Jeigu jau kažkam neįtiks XS Max ekranas, tai skaityk neįtiks joks :) Aišku, Amoled man vis dar kažkiek "groja" akių ragenom, t.y. akys pavargsta ženkliai greičiau nei naudojant IPS LCD, bet čia jau mano asmeninės problemos. Ekranas didžiulis, ryškus, kontrastingas - 10/10.

Ar šis telefonas vertas tokių pinigų? Aš manau, kad joks telefonas nevertas tokių pinigų, tačiau it is what it is :) Ir panašu, kad imam gyvent laikais, kai greit jokio A klasės gamintojo high end device“o nebus galima pasiimt be 1000 Eur. Tačiau kaip ten bebūtų - XS Max yra puikus ir jei biudžetas leidžia, ir negąsdina jo dydis/svoris, tuomet nematau jokių svarių priežasčių jo neįsigyt.
As turejau galimybe pabandyti mazesniji Xs pora dienu, man jis buvo visiskai per mazas. Tiesiog ipratimas prie dideliu ekranu, nuo kurio labai sunku pabegti...o ir svorio skirtumas po Note 8 mano rankai nera juntamas. Bet po dvieju metu su Android galiu drasiai pasakyt, kad Ios 12 yra kosmosas sklandumo prasme ir velgi pasikartojant- appsu kokybe ir interfeisas Ios’e yra kitame lygyje. Kad visi high endai jau traukia 1000 pinigu tai faktas, bet jei tarkim telefonas perkamas dviems metams su intensija po to ji parduoti, tai dar labai didelis klausimas ar Apple gaunasi baisiai brangiau. Bent jau Uk Iphone fenomenaliai islaiko savo verte ir jo kaina nekrinta kol iseina naujas modelis. PavyzdIui as megstu pirkti telefonus vos jiems pasirodzius, o siuo poziuriu Samsung ar Huawei yra spyris i veida, kai po 3 menesiu telefonas kainaves 900 pinigu jau parduodamas 30 procentu pigiau naujas, nekalbant apie naudotu telefonu rinka. As uz saviski 256gb mokejau £1250, Galaxy Note 9 128gb kainuoja £999 (kolkas). Ar tie £250 yra didelis skirtumas? Sitame kainu lygyje manau ne, nes Iphone turi per pus daugiau atminties. As esu kategoriskai pries isoriniu korteliu naudojima smartuose, todel visada lyginu stockine atminti. Laukiu minusu lavinos :))
1

Stendalis (ekspertas)   2018-10-17, 10:55:44  |  cituoti
Na tai, kad jau prakalbom apie XS Max naudojimą iš praktinės pusės, tai ir aš savo dar karštais įspūdžiais pasidalinsiu :) Max naudoju jau savaitę.

Priešingai nei "kolega" Lexicon, tai aš pradėsiu nuo minusų:

1. Svoris. Aš tikrai nesu mažų telefonų gerbėjas, o ir prieš tai turėjau 6s Plus, 7 Plus, 8 Plus iPhone, todėl didelis telefonas man ne naujiena. Tačiau pirmas naudojimosi dienas tie 208gr ir XS Max gabaritai manęs vos nepribaigė. Aš nuoširdžiai buvau bepradedąs įtikėti, jog padariau tragišką klaidą atsikratydamas savo X. Kai uždėjau Apple leather case, situacija tapo iš vis tragikomiška, nes telefoną tapo taip nemalonu laikyti rankose, jog norėjosi jį šveisti į sieną. Dabar, praėjus savaitei laiko, jau ėmiau prie MAX“o priprasti, tačiau vis tiek jaučiu, jog po ~30min. naudojimosi ima vargti plaštakos ir nemaloniai apsikrauna riešai. Ir turėkit omenyje, kad taip šneka asmuo, kuris paskutinius ~15 metų bent 3x savaitėje lankosi sporto klube :)
Taip, visas tas svoris, pojūtis rankose tikrai toks, jog nekyla klausimų, jog rankose laikai premium klasės įrenginį, bet for f**k sake, Apple tikrai turi kažką daryt su tuo ir kitos kartos didelį iPhone padaryti bent ~15gr lengvesniu.
2. Aš esu šalininkas "less is more", kai kalba pasisuka apie vartotojo aplinką telefone/planšetėje, tačiau tai, jog XS MAX neturi jokių extra "pribombasų" geriau, produktyviau išnaudojančių didelį ekraną, liūdina. Na bet tokia jau ta našta naudot iOS - nuobodu, tačiau beprotiškai sklandu ir stabilu (pamirštant kraupų iOS 11 ekspermentą).

Na o dabar apie pliusus, nors Lexicon jau bene viską išvardino:

1. Kamera. Skirtumas nuo X yra tiesiog žvėriškas. Aš galvojau ir tikėjaus, jog kamera bus geresnė, bet kad TIEK geresnė, tai neturėjau supratimo :) Dynamic range, kuris buvo pobaisis X“e, dabar dirba beveik Pixel XL 2 lygyje. Dėl filmavimo nežinau, greičiausiai irgi filmuoja puikiai, bet kadangi filmuoju vidutiniškai 1-2 kart metuose, tai man neaktualu tai visai.
2. Baterija laiko labai gerai. Kraunu kas antrą dieną ir antros dienos pabaigoje visad turiu apie ~15-20%.
3. Ekranas - kosminis. Jeigu jau kažkam neįtiks XS Max ekranas, tai skaityk neįtiks joks :) Aišku, Amoled man vis dar kažkiek "groja" akių ragenom, t.y. akys pavargsta ženkliai greičiau nei naudojant IPS LCD, bet čia jau mano asmeninės problemos. Ekranas didžiulis, ryškus, kontrastingas - 10/10.

Ar šis telefonas vertas tokių pinigų? Aš manau, kad joks telefonas nevertas tokių pinigų, tačiau it is what it is :) Ir panašu, kad imam gyvent laikais, kai greit jokio A klasės gamintojo high end device“o nebus galima pasiimt be 1000 Eur. Tačiau kaip ten bebūtų - XS Max yra puikus ir jei biudžetas leidžia, ir negąsdina jo dydis/svoris, tuomet nematau jokių svarių priežasčių jo neįsigyt.
2

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-17, 05:31:07  |  cituoti
Kolkas labiausiai nustebine Iphone Xs Max dalykai is gerosios puses:
1) Baterija. Po gan itempto naudojimo Note 8 turedavau apie 20 procentu likuti, iphone apie 40%
2) Garsiakalbiai- kaip telefonui skamba idealiai.
3) Bluetooth draugyste su Naim streameriu, Bose ir Bower&Wilkins ausinemis. Note megdavo pamesti bluetooth rysi, Iphone visiskai stabilu.
4) Kaip bebutu keista, bet ekranas! Kaip seniai teko pajusti ne lenkto ekrano privalumus, spalvos neiskraipytos sonuose, ekrano balta yra balta, o ne melsva. Apie ppi trukuma net nera kalbos.
A12 gelezis isvis nera ka sneketi, auksciausio lygio procas.
1

prokop (darbuotojas)   2018-10-16, 19:30:27  |  cituoti
Lexicon_ave (2018-10-16, 16:28:35) rašė:
prokop (2018-10-16, 15:54:49) rašė:
...
Video jau istrinti ir nebus naudojami :)
Video vienas iš geriausių filmuoja gal. Ir garsas jau stereo.
1

Niell (veteranas)   2018-10-16, 16:34:58  |  cituoti
:
0

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-16, 16:28:35  |  cituoti
prokop (2018-10-16, 15:54:49) rašė:
Lexicon_ave (2018-10-16, 13:10:44) rašė:
...
Vertikalus filmavimas
Vertikaliai nufilmuotus video labai sunku pritaikyti tolimesniam naudojimui.
Video jau istrinti ir nebus naudojami :)
0

prokop (darbuotojas)   2018-10-16, 15:54:49  |  cituoti
Lexicon_ave (2018-10-16, 13:10:44) rašė:
Niell (2018-10-14, 22:07:28) rašė:
...
Siandien isejau pasivaiksciot ir nufilmavau du pavyzdzius video, filmuota einant:
https://1drv.ms/v/s!ApnKch1h1c4PyQhG1LyvmBTrSuX1
https://1drv.ms/v/s!ApnKch1h1c4PyQcSXoOe0k2qaKU2
Vertikalus filmavimas
Vertikaliai nufilmuotus video labai sunku pritaikyti tolimesniam naudojimui.
0

Niell (veteranas)   2018-10-16, 14:17:34  |  cituoti
0

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-16, 13:10:44  |  cituoti
Niell (2018-10-14, 22:07:28) rašė:
Ačiū. XS reiktų didesnio kadrų skaičiaus , nei yra dabartiniai tavo 3024 x 4032.
Bent, 5664 x 4256 pxl būtų norma ;-)
Patarčiau stoke 4k video kameros atsisakyti.Pjauna bitreitą stokas.
Rekomenduočiau FiLMiC Pro.
Pats rašau H265. HEVC . Smarkiai pataupo vietos. Pliusas .
Įdomu būtų garsas XS už kadro.
Siandien isejau pasivaiksciot ir nufilmavau du pavyzdzius video, filmuota einant:
https://1drv.ms/v/s!ApnKch1h1c4PyQhG1LyvmBTrSuX1
https://1drv.ms/v/s!ApnKch1h1c4PyQcSXoOe0k2qaKU2
0

Niell (veteranas)   2018-10-14, 22:07:28  |  cituoti
:
0

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-14, 18:44:50  |  cituoti
Niell (2018-10-14, 11:42:02) rašė:
Lexicon_ave (2018-10-14, 01:28:11) rašė:
...
Sveikinu. Mane domintų pavyzdys stereo garso už kadro .
Ir ekspozicija , gali būti ir toks kadras prieš langą .

Ekspozicija

arba toks

Ekspozicija

Gal didesnis progresas įvyko šiose srityse ;-)
Neesu fotografijos megejas ir neturiu geliu, bet pabandziau nufotkinti ranka gan tamsiame kambaryje.
https://1drv.ms/u/s!ApnKch1h1c4PyQbVSgKqC3z-PXsQ

Video dar neteko nieko filmuoti, bet galesiu pabandyt kai oras pageres.
0

Niell (veteranas)   2018-10-14, 11:42:02  |  cituoti
:
0

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-14, 01:28:11  |  cituoti
Isigijau Xs Max 256gb, jei kas nors domina, klauskit. Kolkas ispudziai fantastiski.
3

Lexicon_ave Įvertino:5 2018-10-13, 14:10:40  |  cituoti
tai (Svečias) (2018-10-12, 09:30:49) rašė:
tai koks procesoriaus branduolių dažnis?
2.49ghz power branduoliuose, o koks skirtumas?
0

tai (Svečias)   2018-10-12, 09:30:49  |  cituoti
tai koks procesoriaus branduolių dažnis?
0

+ Rašyti žinutę


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html
stereo
(Stereophonic sound)
Garsas pateikiamas iš daugiau negu vieno kanalų . Dažniausiai būna du kanalai .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .