Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Huawei » HUAWEI Ascend P6  Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.
  HUAWEI Ascend P6
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
egidijus (Svečias)   2016-03-23, 11:39:18  |  cituoti
naudoju Huawei telefona bedu neturu aisku nera kaip kiti telefona geras bet man patinka isai patrcau pirkti ji nes bedu su jio neturu...
0

arunnass (ekspertas)   2014-06-30, 09:42:12  |  cituoti
Erne (Svečias) (2014-06-30, 09:02:59) rašė:
http://www.gsmarena.com/huawei_now_seeding_android_44_kitkat_on_ascend_p6-news-8775.php

Kaip ir yra jau Kitkatas europoje
Menuo kaip atsinaujino i 4.4.2. Plius gavo visa nauja ui nuo P7. Tikrai ryskiai geriau interfeise viskas nupiesta nei samsunguose. Labai malonus akiai.
Beje yra klaviatura visiems smartams nuo android L.
0

Erne (Svečias)   2014-06-30, 09:02:59  |  cituoti
http://www.gsmarena.com/huawei_now_seeding_android_44_kitkat_on_ascend_p6-news-8775.php

Kaip ir yra jau Kitkatas europoje
0

karoliukeqwe   2014-03-08, 19:01:42  |  cituoti
Kada sis gaus kitkat?
0

deivnoris   2014-02-06, 01:53:01  |  cituoti
Ar telefonas vertas demesio? Kokie privalumai, minusai lyginant su LG nexus 4?
0

Agne97   2014-01-27, 14:58:28  |  cituoti
Sveiki, galbut kas galite padėti, duoti kokių patarimų? Iškilo problema papildžiusi tele2 saskaita užsisakiau plana skirta sms rasyti bei skambinti ,,Visiems" kuris galioja visą mėnesį , praėjo tik viena diena ir dėl kažkokiu problemu neišsisiunčia sms žinutės, o skambinti leidžia. Ryši rodo pilna. Ką daryti, kad išsisiūstu sms žinutės?
0

arunnass (ekspertas)   2014-01-12, 18:17:09  |  cituoti
arunnass (2014-01-12, 18:10:37) rašė:
(Svečias) (2014-01-12, 17:33:55) rašė:
...
Angry birds go strigineja. Neoptimizuota gal siam procesoriui. Siaip smarvrs ruri. Telefonas labai simpatiskas.
Beje. Ekranas tai labai patiko. Ryskus ir kontrastingas visais kampais.. Toki tel negeda issitraukti ir verslo susitikime. Turi ji vienas is mano seimos nariu. Temos tos keiciamos tel liuks. Panasiai kaip kazkada nokia. Plius aplinkos kaip nokia. Paimta i si tel gerosios savybes kas man patinka. Baterija laiko neblogai.
0

arunnass (ekspertas)   2014-01-12, 18:10:37  |  cituoti
(Svečias) (2014-01-12, 17:33:55) rašė:
npn (2013-09-12, 21:11:31) rašė:
...
Blemba, npn, durniau tu, baik stumt ant šito tefo, pats jau 3 mėnesius turiu, nesiskundžiu, o jei kada man kas palagina tai aš pats kaltas, prisisiunčiau per daug žaidimų. O UI? Kas tas UI, normalus jis. Blemba, kas tau negerai, android'as kaip ir turi būt, atrodo viskas normaliai. Ir dar, I_am, ko apsivartojai? Aštrūs kampai? Tu gal visai durnas? Jei tavo ranka tokia jautri tai eik tu atgal į smėlio dėžę, kur nesusižeisi. Ir išvis, nestumkit ant tefo dėl jo firmos. Iš pradžių jį išbandykit.
Angry birds go strigineja. Neoptimizuota gal siam procesoriui. Siaip smarvrs ruri. Telefonas labai simpatiskas.
0

(Svečias)   2014-01-12, 17:33:55  |  cituoti
npn (2013-09-12, 21:11:31) rašė:
LUKYKX (2013-09-12, 15:51:36) rašė:
...
Aš kaip sakiau bandžma pirkt aparatą kurio UI, kaip nieko nekainuojančio launcher'io?.. Dauguma rom'ų atrodo kur kas geriau. Žodžiu, aparatas nėra stebuklingas, o kaina galėtų būt 100 Lt mažesnė, nes nors senesnis, bet lygių jėgų - Optimus 4X HD.
Blemba, npn, durniau tu, baik stumt ant šito tefo, pats jau 3 mėnesius turiu, nesiskundžiu, o jei kada man kas palagina tai aš pats kaltas, prisisiunčiau per daug žaidimų. O UI? Kas tas UI, normalus jis. Blemba, kas tau negerai, android'as kaip ir turi būt, atrodo viskas normaliai. Ir dar, I_am, ko apsivartojai? Aštrūs kampai? Tu gal visai durnas? Jei tavo ranka tokia jautri tai eik tu atgal į smėlio dėžę, kur nesusižeisi. Ir išvis, nestumkit ant tefo dėl jo firmos. Iš pradžių jį išbandykit.
0

I_am (moderatorius)   2013-12-07, 11:46:04  |  cituoti
Gan sudetinga situacija su siuo telefonu: jis pats labai grazus, specifikacijos optimalios, kaina vidutine, bet labai nepatogus rankoje... Telefono kampai priekineje ekrano dalyje yra astroki, siek tiek braizo ranka. Ypac tai jauciama ilgiau pasinaudojus siuo telefonu. Taip pat atbaido plastmasine nugarele ir Huawei stock UI. Norejau teciui nupirkti, bet tik paemus i rankas supratau, jog tikrai dar neatejo laikas man pirkti Huawei...
1

darune (pažengęs)   2013-12-03, 17:28:11  |  cituoti
Alio - kas apie Google PLAY beda man pasakys ? skaityti zemiau
0

darune (pažengęs)   2013-12-02, 16:49:20  |  cituoti
Forume viena akimi maciau - kazkas turejo bedu ir regis su kazkuriuo is Huawei modeliu - - iejus i Google PLAY iskart ismeta i main page (deskop).. kazkas rase kur nuejus varnele uzdet ar nuimt.. bet neberandu to posto ! :) aciu kas nepatinges parasyt kas per beda cia
0

Wilson   2013-09-25, 10:40:40  |  cituoti
Nete neparodyta, bet ML megoj yra sitas modelis.
1

jonsss (moderatorius)   2013-09-22, 18:19:00  |  cituoti
pls (2013-09-22, 18:13:57) rašė:
Zajabinskas (2013-09-22, 12:48:11) rašė:
...
Aciu uz nuomone ir patarimus! Bet vistiek noreciau, kad kasnors su p6 palygintu nexusa, o ne su p1:)
galėtum nexus forume jo + ir - parašyt? Naudoji jau ne mažą laiko dalį.
1

pls (pažengęs)   2013-09-22, 18:13:57  |  cituoti
Zajabinskas (2013-09-22, 12:48:11) rašė:
pls (2013-09-22, 12:18:56) rašė:
...
As turejau Huawei Ascend P1.Kainavo jis virs 1400 litu.Savo dienai tai buvo ziauriai plonas telefonas su labai gera foto kamera Nebuvo jokio gedimo,stebetinai sklandus veikimas.Dvigubas UI.Man jis tikrai patiko.Viena padovanojau,o sunui po to nupirkau toki pat nes papuole uz gera kaina,tai dar ir dabar naudoja.Turint omeny kad jis ji naudoja be jokio gailescio ,o gedimu vistiek nera,tai galiu teigti kad Huawei aukstesniu kainu lygyje moka pagaminti kokybiskai.Beje filmavimo kokybe,ekrano apsauga zymiai pas ji buvo geresne nei s3.
TACIAU IR TAI SVARBU:
JOKIO FIRMWARE APDEITO NEBUVO PER VISA NAUDOJIMO LAIKOTARPI.
Buvo tik pusiau oficialus androido apdeitas jam.Deja su tuo apdeitu i JB atsirado sistemos nestabilumas.Uztat turbut jo oficialioje Huawei svetaineje nebuvo.
Ar pirkciau vel Huawei?Ne.Nes gerai kad gerai veike nuo pradziu,o jeigu butu buve kitaip ir jokio apdeito?
Aciu uz nuomone ir patarimus! Bet vistiek noreciau, kad kasnors su p6 palygintu nexusa, o ne su p1:)
1

Zajabinskas (ekspertas)   2013-09-22, 12:48:11  |  cituoti
pls (2013-09-22, 12:18:56) rašė:
Galvoju pasikeist savo nexus4 i sita huawei, kokie butu pliusai minusai? Nexus biski atsibodo del dizaino (norisi kazko kitko), baterijos, ekrano kokybes, fotiko kokybes, cia butu minusai is mano puses del nexus4. Kaip su huawei, kazka geriau gauciau? I visus galaxy s4 ir pan neziuriu, nes kainos siai dienai man dideles.
As turejau Huawei Ascend P1.Kainavo jis virs 1400 litu.Savo dienai tai buvo ziauriai plonas telefonas su labai gera foto kamera Nebuvo jokio gedimo,stebetinai sklandus veikimas.Dvigubas UI.Man jis tikrai patiko.Viena padovanojau,o sunui po to nupirkau toki pat nes papuole uz gera kaina,tai dar ir dabar naudoja.Turint omeny kad jis ji naudoja be jokio gailescio ,o gedimu vistiek nera,tai galiu teigti kad Huawei aukstesniu kainu lygyje moka pagaminti kokybiskai.Beje filmavimo kokybe,ekrano apsauga zymiai pas ji buvo geresne nei s3.
TACIAU IR TAI SVARBU:
JOKIO FIRMWARE APDEITO NEBUVO PER VISA NAUDOJIMO LAIKOTARPI.
Buvo tik pusiau oficialus androido apdeitas jam.Deja su tuo apdeitu i JB atsirado sistemos nestabilumas.Uztat turbut jo oficialioje Huawei svetaineje nebuvo.
Ar pirkciau vel Huawei?Ne.Nes gerai kad gerai veike nuo pradziu,o jeigu butu buve kitaip ir jokio apdeito?
1

pls (pažengęs)   2013-09-22, 12:18:56  |  cituoti
Galvoju pasikeist savo nexus4 i sita huawei, kokie butu pliusai minusai? Nexus biski atsibodo del dizaino (norisi kazko kitko), baterijos, ekrano kokybes, fotiko kokybes, cia butu minusai is mano puses del nexus4. Kaip su huawei, kazka geriau gauciau? I visus galaxy s4 ir pan neziuriu, nes kainos siai dienai man dideles.
2

npn (moderatorius)   2013-09-12, 21:11:31  |  cituoti
LUKYKX (2013-09-12, 15:51:36) rašė:
tas, kas sako kad nevertas savo kainos tikriausiai nera net rankose laike sio tikrai gero telefona, ir be to, vertinti reiketu ne firma, o pati aparata :)
Aš kaip sakiau bandžiau ir man labai nepatiko. Korpusas atrodo toks visai nieko, UI tragiška, žiauru... Kamera ir ne stebuklinga, ekranas toks pusėtinas. Kaip baterija nežinau, o veikė tai lyg normaliai, bet daugiau 3* niekaip.
Aš jau geriau nusipirksiu HTC One Mini arba Galaxy S 4 mini, bet tik ne šį, nes pats į UI skiriu daug dėmesio. Juk visi procesai vyksta joje, tai kaip tada galima pirkt aparatą kurio UI, kaip nieko nekainuojančio launcher'io?.. Dauguma rom'ų atrodo kur kas geriau. Žodžiu, aparatas nėra stebuklingas, o kaina galėtų būt 100 Lt mažesnė, nes nors senesnis, bet lygių jėgų - Optimus 4X HD.
3

LUKYKX   2013-09-12, 15:51:36  |  cituoti
tas, kas sako kad nevertas savo kainos tikriausiai nera net rankose laike sio tikrai gero telefona, ir be to, vertinti reiketu ne firma, o pati aparata :)
0

E52_user   2013-09-12, 09:18:24  |  cituoti
kiek realia laiko baterija kalbant apie 1-1.5val i diena ir parasant apie 25-40 sms? bei su ijunktu internetu pastui tikrinti.
0

Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

Puslapiai: |1|2|3|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Rom
Read only memory
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .