Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Huawei » Huawei P8  + Rašyti žinutę
Huawei P8
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
lemunas24   2016-11-06, 18:45:57  |  cituoti
sweiki noreciau suzinoti kiek kainuotu huawei p8 wifi sutwarkimas
0

Sveiki. (Svečias)   2016-07-04, 15:52:32  |  cituoti
Sveiki. Vakar įsigijau šitą daikčiuką, likau patenkintas pakankamai. Spartos pakanka, ekranas ryškus, malonus akiai, dizainas labai patinka,ekrano dydžio sočiai, garsas švarus. Tik dėl kameros šiek tiek nusivyliau, diena fotografuojant trūksta ryškesnio kontrasto. Su Android 5 buvo maždau ,apie 1,9~ 2gb laisvos operatyviosios atminties, atnaujinus į Android 6 liko ~1,5gb. Vidinės atminties galėtų būti 32gb, nes dabar iš 16gb, realiai pasiekiama tik 10gb. Pakolkas esu patenkintas pirkiniu.
0

(Svečias)   2016-07-04, 15:51:41  |  cituoti
Vidis. (Svečias) (2016-07-04, 15:49:57) rašė:
Sveiki. Vakar įsigijau šitą daikčiuką, likau patenkintas pakankamai. Spartos pakanka, ekranas ryškus, malonus akiai, dizainas labai patinka,ekrano dydžio sočiai, garsas švarus. Tik dėl kameros šiek tiek nusivyliau, diena fotografuojant ir jei saulėta būna trūksta ryškesnio kontrasto. Su Android 5 buvo maždaug apie 1,9~ 2gb laisvos operatyviosios atminties, atnaujinus į Android 6 liko ~1,5gb. Vidinės atminties galėtų būti 32gb, nes dabar iš 16gb, realiai pasiekiama tik 10gb. Pakolkas esu patenkintas pirkiniu.
0

Vidis. (Svečias)   2016-07-04, 15:49:57  |  cituoti
Sveiki. Vakar įsigijau šitą daikčiuką, likau patenkintas pakankamai. Spartos pakanka, ekranas ryškus, malonus akiai, dizainas labai patinka,ekrano dydžio sočiai, garsas švarus. Tik dėl kameros šiek tiek nusivyliau, diena fotografuojant trūksta ryškesnio kontrasto. Su Android 5 buvo maždau ,apie 1,9~ 2gb laisvos operatyviosios atminties, atnaujinus į Android 6 liko ~1,5gb. Vidinės atminties galėtų būti 32gb, nes dabar iš 16gb, realiai pasiekiama tik 10gb. Pakolkas esu patenkintas pirkiniu.
0

Valdss (Svečias)   2016-02-04, 01:49:45  |  cituoti
Sveiki, ką patartumėte imti labiau P8 ar lg g4??
0

aru_comments   2016-01-17, 12:16:10  |  cituoti
RubikasKubikas (2016-01-17, 12:07:51) rašė:
ramas84 (2015-08-17, 01:52:55) rašė:
...
Aš atsinaujinau į P8 savaitę atgal su laikroduku Huawei Smart Watch :) Iškart rankiniu būdu atnaujinau aš jį į 6.0 androidą su EMUI 4.0. Ekranas tai man patinka labai, prieš tai turėtas G3 gal juoda spalva sodresnė, bet man tai kitos spalvos dirbtinai ryškios atrodė ir nelabai patiko G3 ekranas baterijos atžvilgiu, kam tas QHD ekranas tokiame dydyje, visvien plika akimi matysi skirtumą nebent iš 1cm žiūrint... Huawei ekranas man patinka tuom, kad pats gali spalvos šiltumą ar šaltumą susireguliuot kaip tau patinka, tai atkuriamos spalvos priklausys jau nuo to, kaip pats nusistatysi :) Kameros fukusavimas labai greitas, detali kamera, plius dar visokios funkcijos su šviesom pasižaist, kaip tapymas šviesa, arba uždelstas užraktas tai visai fun, labai patiko. Nėra 4K filmavimo, bet kol rinkoje nebus įrenginių atkuriamų 4K raiška apie 50-60%, tai manau net nereikalingas tas 4K.. Dėl baterijos tai aktyviai naudojant po darbo grįžus dar turiu 40 procentų, pilnai pajungta Bluetooth su laikroduku ir kolonėle, Wifi internetas ir muzikos grojimas 10h per dieną. Korpusas plonutis, labai malonus surinkimas, man asmeniškai tikrai patogus laikyti, dar dėkliukas pas mane originalus nugarėlės tipo, tai jis jaučiasi kaip sluoksniais sukrautas pašiauštas kartonas, todėl net neslidus jis man ir atrodo gražiai, tačiau jei kėtinat naudotis viena ranka, tai šiek tiek sunkiau bus, užtat yra vienos rankos rėžimas labai lengvai pasiekiamas, tiesiog braukiat per ekrano apatinę juostą iš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę priklausomai nuo to, kurioje pusėje norite, kad ekranėlis susimažinęs kabėtų :) Dėl spartos galiu pasakyt taip, kad ėmiau telefoną tam, kad pajust skirtumą tarp 3GB ir 2GB darbinės atminties, tai visiškai nesigailiu. Su 5 android RAM'o laisvo būdavo visada apie 1.6-1.8GB, atsinaujinus į 6 tai pasidarė labiau ėdrus RAM'ų atžvilgiu, dabar apie 1.2-1.3GB laisvos, tačiau veikia sklandžiai labai. Gal su laiku labiau suoptimizuos, nes kol kas bandomoji versija čia, oficialiai nepaleido :) Visokie programų optimizavimai šmavimai dėl Kirin procesoriaus ir pan mano nuomonė aktualu nišiniems vartotojams, man žiūrint iš paprasto žmogaus perspektyvos, kad žaidimus irgi mėgstu pažaist, tai nestringa ir grafika graži, daug kas sako, kad pranešimai neateina kai ekranas užrakintas ir pan, tai čia nesąmonė, viskas ateina ir pypsi, tik va niuansas tas, kad užrakto ekrane to nerodo, rodo tik sms kai atėjo per vidurį ikonėlė, kad iš jos braukiant iškart sms langan įeini, kiti messengeriai Kaip FB Messenger ar Viber nėra rodomi. Tačiau aš asmeniškai esu už šitą politiką, nes jei kuris kitas žmogus paima tavo telefono aparatą ir paspaudžia bet kurį mygtuką, tai nelabai malonu, kai ten iškart yra rodomas tekstas, ką tau parašė, su kuo chatini ir pan, kam tada tie visokie paišomi šablonai ir kodukai, jei ir be jų viską matai :) Labiausiai mane kaip muzikos klausytoją erzina trečiųjų šalių muzikos programėlių valdymas, jis irgi neatsispindi užrakto ekrane. Kaip pavyzdys, jei klausoma muzika per gramyklinį grotuvą, tai viskas ok, valdykit dainas kaip norit užrakto ekrane, bet aš naudoju Deezer aplikaciją (tas pats ir su Spotify), tai neatrakinant telefono dainos neperjungsi. Šiuo atvėju pasitarnauja laikrodukas, kuriame galiu valdyti praktiškai viską. Garsas švarus, jaučiasi ir žemas dažnis, nes kai LG G3 turėjau, kuris turi 1W galingumo dinamiką, tai sakyčiau Huawei man patinka garsas labiau, nes iš apačios garsas eina, o ne iš nugarinės dalies. Tačiau kolonėlė viena, kairėje telefono pusėje, dešinėje dėl grožio padarytos grotelės, todėl uždengti pilnai garsą tikrai nesudėtinga :)

Kalbant apie laikrodį, ateina pranešimai visi absoliučiai, tiek SMS, tiek Viber, tiek FB Messengerio, rodomas tekstas, atsakyti balsu net gali, parašo tekstą (žinoma ne lietuviškai), muzikos valdymas nepriklausomai, kurį grotuvą naudoji. Laikrodis tai tarnauja super gerai, dvi paras atlaiko puikiausiai, tik įdomiai žingsnius skaičiuoja, jautriai kažkaip reaguoja į rankos judėsius, nes pvz dabar berašydamas šitą tekstą "nuėjau" beveik 100 žingsnių :D Apyrankę gali užsidėt kokią tik pageidauji, nuėmimas superinis, kabliuką šone patrauki ir viskas, pats gali per sekundę nusiimt. Stiklas safyrinis, nesibraižo. Dėl balso komandų tai reikia tikslingai suformuoti teiginius, nes kai pabandžiau pasakyt "Ok Google, nothing.", tai jis man Play Store ir surado programėlę pavadinimu Nothing :D Bet čia Android Wear trūkumas :)

Taigi, bendram kontekste aš P8 vertinu super gerai, jei į EMUI trūkumus pradėtum žiūrėt kaip į privalumą. Laikrodis tai išvis ledas, atrodo Premium klasės, tačiau ankščiau ar vėliau šitokia technika prieš klasikinius laikrodžius vienaip ar kitaip nuvertės :) O telefonas skaitau tokių pinigų yra vertas, jei tau svarbu, kad jis nukritęs nesuskils iš visų pusių kaip antai Samsung ar Sony, nes aš tai Samsung telefono iš principo nebenoriu, nes TouchWiz bloatas man nepatiko, o svarbiausia - jiems ir taip gerai sekasi pardavinėt savo įrangą, mano manymu kitus reikia paremt :)

Tikiuosi nepavargot šitą litaniją skaityt..
Mano keli draugai pastoviai renkasi tik Huawei irenginius. Gerai uzdirbantys islaikantys save zmones. Jie tiesiog naudotojai ir visuomet lieka patenkinti irenginiais. Siuo metu zinau naudoja p8. Emui pati kaip aplinka gan patogi ir graziai nupiesta.
Asmeniskai pats renkuosi telefonus ne daugiau 5 coliu. Na ir pageidautina su gera ekrano matrica. Buvau pabandes 5.7 nera sansu patogiai naudoti jei smartas daznai reikalingas rankose.
Mano smartas taip pat su 16 gb atmintimi bet ramiai visos programos gali buti permetamos i sd 64gb card.
0

RubikasKubikas   2016-01-17, 12:07:51  |  cituoti
ramas84 (2015-08-17, 01:52:55) rašė:
Kazi jau kas isbandet. Vertas tu 460€. Kaip ekranas, bsterija, ui? Rankoj malonus?
Aš atsinaujinau į P8 savaitę atgal su laikroduku Huawei Smart Watch :) Iškart rankiniu būdu atnaujinau aš jį į 6.0 androidą su EMUI 4.0. Ekranas tai man patinka labai, prieš tai turėtas G3 gal juoda spalva sodresnė, bet man tai kitos spalvos dirbtinai ryškios atrodė ir nelabai patiko G3 ekranas baterijos atžvilgiu, kam tas QHD ekranas tokiame dydyje, visvien plika akimi matysi skirtumą nebent iš 1cm žiūrint... Huawei ekranas man patinka tuom, kad pats gali spalvos šiltumą ar šaltumą susireguliuot kaip tau patinka, tai atkuriamos spalvos priklausys jau nuo to, kaip pats nusistatysi :) Kameros fukusavimas labai greitas, detali kamera, plius dar visokios funkcijos su šviesom pasižaist, kaip tapymas šviesa, arba uždelstas užraktas tai visai fun, labai patiko. Nėra 4K filmavimo, bet kol rinkoje nebus įrenginių atkuriamų 4K raiška apie 50-60%, tai manau net nereikalingas tas 4K.. Dėl baterijos tai aktyviai naudojant po darbo grįžus dar turiu 40 procentų, pilnai pajungta Bluetooth su laikroduku ir kolonėle, Wifi internetas ir muzikos grojimas 10h per dieną. Korpusas plonutis, labai malonus surinkimas, man asmeniškai tikrai patogus laikyti, dar dėkliukas pas mane originalus nugarėlės tipo, tai jis jaučiasi kaip sluoksniais sukrautas pašiauštas kartonas, todėl net neslidus jis man ir atrodo gražiai, tačiau jei kėtinat naudotis viena ranka, tai šiek tiek sunkiau bus, užtat yra vienos rankos rėžimas labai lengvai pasiekiamas, tiesiog braukiat per ekrano apatinę juostą iš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę priklausomai nuo to, kurioje pusėje norite, kad ekranėlis susimažinęs kabėtų :) Dėl spartos galiu pasakyt taip, kad ėmiau telefoną tam, kad pajust skirtumą tarp 3GB ir 2GB darbinės atminties, tai visiškai nesigailiu. Su 5 android RAM'o laisvo būdavo visada apie 1.6-1.8GB, atsinaujinus į 6 tai pasidarė labiau ėdrus RAM'ų atžvilgiu, dabar apie 1.2-1.3GB laisvos, tačiau veikia sklandžiai labai. Gal su laiku labiau suoptimizuos, nes kol kas bandomoji versija čia, oficialiai nepaleido :) Visokie programų optimizavimai šmavimai dėl Kirin procesoriaus ir pan mano nuomonė aktualu nišiniems vartotojams, man žiūrint iš paprasto žmogaus perspektyvos, kad žaidimus irgi mėgstu pažaist, tai nestringa ir grafika graži, daug kas sako, kad pranešimai neateina kai ekranas užrakintas ir pan, tai čia nesąmonė, viskas ateina ir pypsi, tik va niuansas tas, kad užrakto ekrane to nerodo, rodo tik sms kai atėjo per vidurį ikonėlė, kad iš jos braukiant iškart sms langan įeini, kiti messengeriai Kaip FB Messenger ar Viber nėra rodomi. Tačiau aš asmeniškai esu už šitą politiką, nes jei kuris kitas žmogus paima tavo telefono aparatą ir paspaudžia bet kurį mygtuką, tai nelabai malonu, kai ten iškart yra rodomas tekstas, ką tau parašė, su kuo chatini ir pan, kam tada tie visokie paišomi šablonai ir kodukai, jei ir be jų viską matai :) Labiausiai mane kaip muzikos klausytoją erzina trečiųjų šalių muzikos programėlių valdymas, jis irgi neatsispindi užrakto ekrane. Kaip pavyzdys, jei klausoma muzika per gramyklinį grotuvą, tai viskas ok, valdykit dainas kaip norit užrakto ekrane, bet aš naudoju Deezer aplikaciją (tas pats ir su Spotify), tai neatrakinant telefono dainos neperjungsi. Šiuo atvėju pasitarnauja laikrodukas, kuriame galiu valdyti praktiškai viską. Garsas švarus, jaučiasi ir žemas dažnis, nes kai LG G3 turėjau, kuris turi 1W galingumo dinamiką, tai sakyčiau Huawei man patinka garsas labiau, nes iš apačios garsas eina, o ne iš nugarinės dalies. Tačiau kolonėlė viena, kairėje telefono pusėje, dešinėje dėl grožio padarytos grotelės, todėl uždengti pilnai garsą tikrai nesudėtinga :)

Kalbant apie laikrodį, ateina pranešimai visi absoliučiai, tiek SMS, tiek Viber, tiek FB Messengerio, rodomas tekstas, atsakyti balsu net gali, parašo tekstą (žinoma ne lietuviškai), muzikos valdymas nepriklausomai, kurį grotuvą naudoji. Laikrodis tai tarnauja super gerai, dvi paras atlaiko puikiausiai, tik įdomiai žingsnius skaičiuoja, jautriai kažkaip reaguoja į rankos judėsius, nes pvz dabar berašydamas šitą tekstą "nuėjau" beveik 100 žingsnių :D Apyrankę gali užsidėt kokią tik pageidauji, nuėmimas superinis, kabliuką šone patrauki ir viskas, pats gali per sekundę nusiimt. Stiklas safyrinis, nesibraižo. Dėl balso komandų tai reikia tikslingai suformuoti teiginius, nes kai pabandžiau pasakyt "Ok Google, nothing.", tai jis man Play Store ir surado programėlę pavadinimu Nothing :D Bet čia Android Wear trūkumas :)

Taigi, bendram kontekste aš P8 vertinu super gerai, jei į EMUI trūkumus pradėtum žiūrėt kaip į privalumą. Laikrodis tai išvis ledas, atrodo Premium klasės, tačiau ankščiau ar vėliau šitokia technika prieš klasikinius laikrodžius vienaip ar kitaip nuvertės :) O telefonas skaitau tokių pinigų yra vertas, jei tau svarbu, kad jis nukritęs nesuskils iš visų pusių kaip antai Samsung ar Sony, nes aš tai Samsung telefono iš principo nebenoriu, nes TouchWiz bloatas man nepatiko, o svarbiausia - jiems ir taip gerai sekasi pardavinėt savo įrangą, mano manymu kitus reikia paremt :)

Tikiuosi nepavargot šitą litaniją skaityt..
0

mindosas (ekspertas)   2015-11-30, 11:38:16  |  cituoti
gal reiketu labiau i klausima isigilint? zmogus galvojo siustis brangiau, as pasiuliau pigiau. garantija abiem atvejais abejotina.
0

smartinis   2015-11-29, 22:32:42  |  cituoti
mindosas (2015-11-10, 09:38:02) rašė:
biski pigiau

http://www.geekbuying.com/item/HUAWEI-P8-Max-DAV-703L-6-8inch-4G-FHD-Android-5-1-3GB-64GB-Smartphone-Kirin-935-Octa-core-360mAh-13-0MP-Phablet---Gold-357691.html?utm_source=shareasale
Gal ir pigiau,bet pagalvojus kad perki be garantijos,tai tas pigumas gali per kita gala islisti
0

mindosas (ekspertas)   2015-11-10, 09:38:02  |  cituoti
biski pigiau

http://www.geekbuying.com/item/HUAWEI-P8-Max-DAV-703L-6-8inch-4G-FHD-Android-5-1-3GB-64GB-Smartphone-Kirin-935-Octa-core-360mAh-13-0MP-Phablet---Gold-357691.html?utm_source=shareasale
0

Ignacijus (ekspertas)   2015-11-09, 15:37:42  |  cituoti
juruvilkas (2015-11-09, 10:23:44) rašė:
Sveiki,nutariau nusipirkti Huawei Ascend P8 MAX taciau labai sunkiai sekasi rasti prekybos dylerius Europoje.Radau kolkas tik JAV.Ką manote,koks muitas būtų į ES valstybę ir kokiam iš USA kaina su muitu,jei ordinary price is 488USD taimkoks muitas ir kokia jo kaina isetu tarkime i Švediją arba į LT?Ar visgi ieškotis kas parduoda Europoje?Ką manote?
Muitas telefonams bent jau Lietuvoje yra 0 %, bet kadangi telefono kaina virsija 20 eur, tau reiks moketi 21% PVM. Asmeniskai nemanau, kad uz tokia kaina verta.
0

juruvilkas   2015-11-09, 10:23:44  |  cituoti
Sveiki,nutariau nusipirkti Huawei Ascend P8 MAX taciau labai sunkiai sekasi rasti prekybos dylerius Europoje.Radau kolkas tik JAV.Ką manote,koks muitas būtų į ES valstybę ir kokiam iš USA kaina su muitu,jei ordinary price is 488USD taimkoks muitas ir kokia jo kaina isetu tarkime i Švediją arba į LT?Ar visgi ieškotis kas parduoda Europoje?Ką manote?
0

mindosas (ekspertas)   2015-11-04, 11:54:17  |  cituoti
jei kaina nerupi tai tik lg g4, mx5 del kainos.
0

zorox (teršėjas)   2015-11-02, 19:13:44  |  cituoti
Ar bus prekiboje didisis brolis p8 max ?
0

zorox (teršėjas)   2015-10-13, 12:49:55  |  cituoti
o kam ji atidaryti ? juk p8 ir p8 lite galinis dangtelis neatsidaro ir baterija neišsiima atminties ir sim korteles statosi šone esančiuose stalčiuose juo atidaryti reikia specialaus įrankio kuris turi būti telefono dėžutėje
0

zorox (teršėjas)   2015-10-01, 23:32:50  |  cituoti
Kuris geresnis ir vercau imti huawei p8 ar honor 7 ar honor 6 plius?
0

QC   2015-09-11, 11:48:52  |  cituoti
Monika234 (2015-08-27, 15:01:58) rašė:
Sveiki nesenai nusipirkau P8 pastebejau kad negroja viena kolonele is desnes apacioje. Ar cia gamyklinis brokas telefona turiu vos viena savaite.
Manau kad cia tiesiog huawei :)
0

lavazas   2015-08-27, 18:25:27  |  cituoti
Ten ne kolonele o mikrofonas groti ir neturi... :-)
0

Monika234   2015-08-27, 15:01:58  |  cituoti
Sveiki nesenai nusipirkau P8 pastebejau kad negroja viena kolonele is desnes apacioje. Ar cia gamyklinis brokas telefona turiu vos viena savaite.
0

arunnass (ekspertas)   2015-08-19, 17:25:28  |  cituoti
Viskas butu neblogai tik kaip su programu optimizacija Kirin 930 . Manau ir 200 branduoliu jam nepades. To pacio san andreas teksturos zaidziant gali būti labai blankios. Geriau rinktis MTK, Exynos ar Snapdragon procesorius.Arba bent jau Intel / Ziurekit rinkdamiesi smarta siek tiek ir technines charakteristikas. Jei klystu laukiu ir kitokiu nuomoniu.
GPU ARM Mali-T628MP4 nera pati kieciausia , bet vidutiniam lygiui sueis. CPU Cortex A53 tikrai sutaupys smarto baterija , siek tiek prarandant produktyvumo.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Pranešimai
Pranešimai(žinutės) būna : SMS, EMS, MMS, Email, Fax.
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.