Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG G2 D802 16GB  + Rašyti žinutę
LG G2 D802 16GB
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|8|...|16|...|24|...|32|

 
iksas   2015-05-23, 12:31:30  |  cituoti
SyN (2015-05-22, 10:25:18) rašė:
mindosas (2015-05-22, 09:47:24) rašė:
...
Dabar aišku :) Šiaip keista, kad huawejus su 4100mha baterija prasčiau laiko Matyt 6 ekranas ir huawejaus procesorius duoda savo.
Baterija geriau laiko už g2..patikrinta! Bet g2 baterija irgi gera...
0

SyN (veteranas)   2015-05-22, 16:52:42  |  cituoti
uzzii (2015-05-22, 12:54:38) rašė:
SyN (2015-05-22, 12:43:13) rašė:
...
Tai as nesitikejau jokiu stebuklu,tiesiog pries tai su senuku htc one x viskas vyko 10kartu greiciau,viskas toje pacioje vietoveje ir pan. Plius zemelapiai yra atsiusti,tomtom navi kuri nereikalauja interneto.. Tada bandziau google maps ir lygiai tas pats.
Gal modului bus paskutinioji, bet prieš nešant taisyt, dėl šventos ramybės atstatyk gamyklinius parametrus.
0

uzzii   2015-05-22, 12:54:38  |  cituoti
SyN (2015-05-22, 12:43:13) rašė:
uzzii (2015-05-22, 12:36:26) rašė:
...
Mašinoje tiesą pasakius dar neteko bandyt, bet teks greitu metu jei nepamiršiu. O šiaip tai kaip ir visi telefonai po 5-10s pagauna be interneto, su internetu momentaliai. Nereikia per daug norėt iš išmaniųjų gps modulių, gi jie tokie mažiukai, o ne kaip tikruosiuose gps per pise aparato, todėl daug nuo ko priklauso pagavimas (vietovė, oras, palydovų išsidėstymas ir dar ten velniai žin kas). Su navigatorium net daugiabutyje gaudo signalą.
Tai as nesitikejau jokiu stebuklu,tiesiog pries tai su senuku htc one x viskas vyko 10kartu greiciau,viskas toje pacioje vietoveje ir pan. Plius zemelapiai yra atsiusti,tomtom navi kuri nereikalauja interneto.. Tada bandziau google maps ir lygiai tas pats.
0

SyN (veteranas)   2015-05-22, 12:43:13  |  cituoti
uzzii (2015-05-22, 12:36:26) rašė:
Kaip jums su gps signalu, ar greitai ji pagauna isijungus navi? Man tragiskai ilgai,vaziuojant masinai praktiskai neimanoma,nes signalas vis persoka kas dvidesim sekundziu. Stovint vietoje pagauna per 2-3min. Nenaudojau niekada navi,nes masinoje yra,pabandziau tik vakar ir likau nemaloniai nustebintas... Nesti i garantini teks..
Mašinoje tiesą pasakius dar neteko bandyt, bet teks greitu metu jei nepamiršiu. O šiaip tai kaip ir visi telefonai po 5-10s pagauna be interneto, su internetu momentaliai. Nereikia per daug norėt iš išmaniųjų gps modulių, gi jie tokie mažiukai, o ne kaip tikruosiuose gps per pise aparato, todėl daug nuo ko priklauso pagavimas (vietovė, oras, palydovų išsidėstymas ir dar ten velniai žin kas). Su navigatorium net daugiabutyje gaudo signalą.
0

uzzii   2015-05-22, 12:36:26  |  cituoti
Kaip jums su gps signalu, ar greitai ji pagauna isijungus navi? Man tragiskai ilgai,vaziuojant masinai praktiskai neimanoma,nes signalas vis persoka kas dvidesim sekundziu. Stovint vietoje pagauna per 2-3min. Nenaudojau niekada navi,nes masinoje yra,pabandziau tik vakar ir likau nemaloniai nustebintas... Nesti i garantini teks..
0

SyN (veteranas)   2015-05-22, 10:25:18  |  cituoti
mindosas (2015-05-22, 09:47:24) rašė:
iksas profilyje parasyta, kad naudoja mate 7 ;) aisku su tuo dvigubai pajuokavau biski :)
Dabar aišku :) Šiaip keista, kad huawejus su 4100mha baterija prasčiau laiko Matyt 6 ekranas ir huawejaus procesorius duoda savo.
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-22, 09:47:24  |  cituoti
iksas profilyje parasyta, kad naudoja mate 7 ;) aisku su tuo dvigubai pajuokavau biski :)
0

SyN (veteranas)   2015-05-22, 09:26:34  |  cituoti
mindosas (2015-05-22, 08:47:44) rašė:
pamirsai paminet, kad dvigubai didesnis ir sunkesnis, ir baterija pagal gsmarena.com apie 30% maziau laiko :)
Čia tu su oru lygini?
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-22, 08:47:44  |  cituoti
pamirsai paminet, kad dvigubai didesnis ir sunkesnis, ir baterija pagal gsmarena.com apie 30% maziau laiko :)
0

iksas   2015-05-21, 23:09:17  |  cituoti
atostogos (2015-05-21, 13:10:42) rašė:
Sakyčiau dar nėra pagaminto kito telefono kuris tiek pat ilgai atlaikytų, turėtų tokį aukštą screen-to-body ratio ir turėtų radiją. O mano 32GB versijoje visada užtenka laisvos vietos.
Tikrai toks yra,pats naudoju..
1

atostogos   2015-05-21, 13:10:42  |  cituoti
Sakyčiau dar nėra pagaminto kito telefono kuris tiek pat ilgai atlaikytų, turėtų tokį aukštą screen-to-body ratio ir turėtų radiją. O mano 32GB versijoje visada užtenka laisvos vietos.
0

SyN (veteranas)   2015-05-17, 10:48:39  |  cituoti
Dar vienas lollipop testas, šį kart tikrai stiprus naudojimas. Ką, kiek naudojau fiksavau. 15d. 19h pilnai pasikrovus buvo ištrauktas iš pakrovėjo ir pasinaudojau kažkiek, bet tokio menko naudojimo nefiksavau. 16d. ryte apie 1h klausiau muzikos per BT kolonėlę ir apie 30 min panaršiau. Išvažiavau su 88% baterijos. 10-20h tarpe praklausiau 10h muzikos, pasinaudojau GPS+internetas ~30min, padariau 300+ nuotraukų, 2 video ~2min ilgio ir panaršiau 4g tinkle gerą pusvalandį. Kodėl medijų serveris rodo 7,5h naudojimo, nežinau, bet čia vėjai, nes per tą dieną viso ~11h praklausiau muzikos. Žodžiu grįžau su 15% baterijos likučiu. Šiandien ryte damušimui panaršiau ~40min per wifi. Rezultatus vertinkit patys.
0

Tik_E   2015-05-04, 10:07:36  |  cituoti
Atsinaujinsiu ir as, bus matyt kaip kas. O kaip del to baterijos krovimo bet kada ir istraukimo pilnai nepakrovus? Tai yra blogai ar ne? Daugelis megsta prie pc ar kur prijungt, pasikrauna kokiu 10% ir atjungi. "Sveika/nesveika" tai?
0

SyN (veteranas)   2015-05-01, 23:21:47  |  cituoti
Tik_E (2015-05-01, 22:58:38) rašė:
Tiesiog idomi ir kitu nuomone, nereikia ten mastyti kad mano postas su pyckiu ar ironija buvo :D Mano baterija gal yra kiek jau parejus turbut. Isvis as su tuo tel. prisikankines. Pirkau, po ~4men dalis ekrano nebeveike, knock knock nebejo uzrakint. Viena laime kad pripazino broka ir pakeite.. Naujam kuri gavau po 5men. geltona deme atsirado ekrane. Garantis sutvarke, nors ir norejo suvers kad tai ale mano kalte. Seip is kitos puses - telefonas puikus ir tikrai nesiskundziu
Dar viskas priklauso kaip krovei baterija tik nusipirkęs ir naudojimo eigoje. Visada naudojausi ir naudosiuos principu, pirmą kartą pilnai pakraut ir niekada neduot pilnai išsikraut, o dakraudinėt kaip išeina, bet stengiuosi iki 100% visada pakraut. Ir visiems kitiems pažįstamiems/draugams tą patį rekomenduoju nusipirkus naują telefoną, tai irgi nebuvo, kad skųstūsi problemomis, nebent tiesiog pačios baterijos talpa per maža, tai čia jau nieko nepadarysi. uzzii irgi davė suprast, kad baterija su lollipop laikys padoriai. Jei nori pasižėk ankstesnius mano darytus screenshot su KitKat I dalis II dalis
0

Tik_E   2015-05-01, 22:58:38  |  cituoti
Tiesiog idomi ir kitu nuomone, nereikia ten mastyti kad mano postas su pyckiu ar ironija buvo :D Mano baterija gal yra kiek jau parejus turbut. Isvis as su tuo tel. prisikankines. Pirkau, po ~4men dalis ekrano nebeveike, knock knock nebejo uzrakint. Viena laime kad pripazino broka ir pakeite.. Naujam kuri gavau po 5men. geltona deme atsirado ekrane. Garantis sutvarke, nors ir norejo suvers kad tai ale mano kalte. Seip is kitos puses - telefonas puikus ir tikrai nesiskundziu
0

uzzii   2015-05-01, 18:27:10  |  cituoti
Na su v30b versija ost 3val 20min, bendras naudojimas 8val 10min. Ir liko dar 53% baterijos. Naudojau kaip visada aktyviai, visa laika buvo 4G arba wifi ijungtas. Daug whatsapp, narsymas internete, kamera ir candy crush.
0

SyN (veteranas)   2015-05-01, 13:59:20  |  cituoti
uzzii (2015-05-01, 13:21:41) rašė:
SyN (2015-04-30, 21:21:22) rašė:
...
Hm, o kur man rasti ost laika? Tavo sestoje foto matau ekrano naudojimo laika,bet pas save niekaip nerandu to..
Nustatymai/Bendra/Akumuliatorius/Akumuliatoriaus naudojimas/Ekranas
0

uzzii   2015-05-01, 13:21:41  |  cituoti
SyN (2015-04-30, 21:21:22) rašė:
Sigitas_lk (2015-04-30, 21:11:30) rašė:
...
Tame ir esmė, koks man tikslas būtų iš to, įjunkt ekraną ir laikyt iki kol telefonas pasieks 3%, paskui dėt čia į forumą screenshot'us ir sakyt, o kaip gerai laiko baterija. Dedu tam, kad būsimi pirkėjai ar dabartiniai naudotojai maždaug galėtų orientuotis kiek laiko baterija su skirtingom android versijom skirtingai naudojant.

EDIT Viso 6h33min OST vidutiniškai naudojant. Kitkat tokiu pat naudojimu panašiai laiko, taip kad grįžti prie kitkat nėra jokio poreikio, vien dėl išvaizdos verta naujintis lollipop.
Hm, o kur man rasti ost laika? Tavo sestoje foto matau ekrano naudojimo laika,bet pas save niekaip nerandu to..
0

SyN (veteranas)   2015-05-01, 13:00:44  |  cituoti
atostogos (2015-05-01, 12:48:49) rašė:
Mano telefone visada įjungta LTE, duomenų perdavimas, wifi, BT (vairuoju su BT ausine), sinchronizacija, automatinis ryškumas (max 100%). Muzikos niekada neklausau (ausinių neišpakuotų turiu daugelio modelių), fb neturiu. Kalbu santykinai nedaug - apie 1200 min įeinančių išeinančių suma. Pagrinde skaitau laiškus, naujienas, šiaip vakarais kai nesimiega skaitau iki 1-2 nakties. Kraunu vos ne kasdien, bet SOT visada virš 4h. 6 manau niekada nebuvau pasiekęs. Bet kartą teko savaitę praleisti be pakrovėjo (pamiršau Lietuvoje). Tada atjungiau visus ryšius, perėjau į GSM only, vakarais 15min įjungdavau wifi, susirinkdavau paštą ir naujienas. Grįžęs dar turėjau 8%
Aš apie ką Tik_E ir aiškinau, kad kiekvienam laiko kaip jis naudoja, šį kart nėra ką čia slėpt, tikrai gerokai silpniau naudojau nei tomis dienomis kai reikia važinėt į mokslus ar važiuoju į miestą pasitrint. Pas mane maksimaliai naudojant irgi niekada mažiau 4h on screen time nera buvę. Kažkada su KK ir 7+h buvau ištraukęs su tokiu pat silpnesniu naudojimu. Vat kuo man G2 patinka, kad man nėra buvę jokių minčių, kad man neužteks baterijos. Artėjančiai kelionei į LT su nemažai laukimo irgi nesuku galvos, kad baterija nelaikys, bus labai daug muzikos klausymo, o visa kita priklausys nuo aplinkybių.
0

atostogos   2015-05-01, 12:48:49  |  cituoti
Mano telefone visada įjungta LTE, duomenų perdavimas, wifi, BT (vairuoju su BT ausine), sinchronizacija, automatinis ryškumas (max 100%). Muzikos niekada neklausau (ausinių neišpakuotų turiu daugelio modelių), fb neturiu. Kalbu santykinai nedaug - apie 1200 min įeinančių išeinančių suma. Pagrinde skaitau laiškus, naujienas, šiaip vakarais kai nesimiega skaitau iki 1-2 nakties. Kraunu vos ne kasdien, bet SOT visada virš 4h. 6 manau niekada nebuvau pasiekęs. Bet kartą teko savaitę praleisti be pakrovėjo (pamiršau Lietuvoje). Tada atjungiau visus ryšius, perėjau į GSM only, vakarais 15min įjungdavau wifi, susirinkdavau paštą ir naujienas. Grįžęs dar turėjau 8%
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|8|...|16|...|24|...|32|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
BT
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
talpa
Parodo kokios talpos baterija . Kuo didesnė talpa tuo baterija ilgiau laikys energiją . Baterijos talpa matuojama (mAh) miliamperais per valandą .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)