Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG G5  + Rašyti žinutę
LG G5
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
Vy (Svečias)   2018-04-14, 22:13:14  |  cituoti
Sveiki, turiu LG G5se jau metai ir labai patenkintas kaip modeliu. Labai geras fotikas, greitas, nei karto nebuvo pakibes, daug kartų kritęs ir nedužes tik nugarėle šiek tiek nusibraukė. Trūkumas tai baterija, naudojant dienos neišlaiko, (2800ah). Bet ši trukumą mastau išspresti atsisiuntes neoriginalią bateriją. Aj dar pliusas, batarkė išsiima be ardimo.
0

nickass   2018-02-18, 05:33:03  |  cituoti
aru_comments (2017-02-18, 11:55:05) rašė:
Pasidalinsiu ką pasakojo mano draugas LG G5 naudotojas.. Čia ne mano pastebėjimai.
Pasaugoti kameros stiklą. Jis G5 paprastas, lengvai braižosi. Mi5 eina safyras.
LG G5 korpuso nugarėlėje eina GPS antenos kontaktai.Kolega sakė buvo atšokę. Nekorektiškai dirbo GPS. Garantinis.
Turi žmogus HI-FI plus priedą. Brangus. Siurbia bateriją net ir neklausant muzikos +30% sąnaudų. Dėklo nepritaikysi kartu su moduliu.
Originalūs priedai, dėklai labai brangūs. Sunkiai gavo net apsauginį stiklą kuris bent kažkiek tiktų.
Stock LG player iškraipo garsą. Reikia naudoti Poweramp.
Sakykim jei programa atidaryta ilgą laiką ją uždarius matomas kurį laiką jos atvaizdavimas ekrane.
Saulėje su 100 % apšvietimo neužtenka.
Ekranas apšviestas netolygiai. Matomas baltame, juodame fone.
Kamera tamsoje ilgai fokusuoja. Sunku gauti neišplaukusi vaizdą jei norima greito efekto. 4K filmavimas ribojamas iki 5min.
Plačiakampė kamera neturi fokuso.
Per didelis grunto ir dažų sluoksnis korpuse. Lengvai braižosi. Jaučiama lyg plastikas.
Tarp korpuso ir sujungimo su bateriją renkasi dulkės. Praputinėja.Arba nuima modulį ir pravalo.
Piršto skaneris turi barškėjimo.
Sunkiai su update ar pataisymais.
Laukia Nougat. Girdėjo kad tai dar pablogins situacija su baterija.
Iš esmės didžiausias minusas baterija.. Pliusas gera kamera.
Bus 1 metai kaip turiu šį ragelį, vienintelis jo minusas tai baterija, daugiau nieko.
0

mindosas (ekspertas)   2017-06-23, 03:30:45  |  cituoti
Tai gal lg Lietuvą pamiršo :) bandyk nešt į kokią taisyklą, gal padės, jei jau labai nori.
0

Tomas (Svečias)   2017-06-22, 15:44:16  |  cituoti
Viska bandziau niekur neduoda tel pirktas lietuvoje
0

mindosas (ekspertas)   2017-06-22, 14:47:58  |  cituoti
Pas mane prieš pusmetį jau buvo android 7, bet telefonas angliško Vodafone, pabandyk rankiniu būdu nustatymuose paieškot atnaujinimo, jei nepavyks, turėtų būti kompiuteriui kažkokia lg programa, per ten bandyk.
0

Tomas (Svečias)   2017-06-22, 10:32:07  |  cituoti
Kaip atnaujinti iki 7 androido nes pas mane vis dar 6
0

mindosas (ekspertas)   2017-03-05, 21:42:02  |  cituoti
siandien teko nemazas kruvis telefonui, per 15val budejimo, gavosi 5val sot, kentet galima.
0

mindosas (ekspertas)   2017-03-03, 14:10:31  |  cituoti
Pas mane H850(normali versija), palyginus su iPhone 6 garsas per ausines labai prastas, beje lyginau klausydamas TuneIn Radio ir YouTube. Pirkau naudotą, parvežtą iš Anglijos, be priedų už 260€, būklė ideali:)
0

SaliamonXP (Svečias)   2017-03-03, 10:28:35  |  cituoti
mindosas (2017-02-08, 09:52:24) rašė:

p.s.buvau pamirses didziausia minusa, tai garsas per ausines.
o tu ne apie SE840 (LG G5se iškarpyta versija) kalbi?
nes aš turiu SE850 (LG G5 normali versija) ir garsas puikus.

kiek žinau skiriasi šiuose telefonuose naudojami DAC tai dėl to ir įtarimas. Plius gal gali pasidalint iš kur gavai už 280Eur? Net ir SE versijai nebloga kaina būtų.
0

mindosas (ekspertas)   2017-02-27, 00:25:37  |  cituoti
Išėmus baterija, nereikia iš naujo laiko nustatyt, jei įjungtas automatinis tikslinimas. Žadintuvas išjungtam telefonui neveikia.
0

Rimkas (Svečias)   2017-02-26, 10:32:19  |  cituoti
Sveiki. Turiu g5 gal kas zinot kodel reikia nustatyti data laika is naujo
Jai isemi baterija, nes ant g3 to nereikejo daryti?
Ir dar ar normalu, jai telf mirsta o zadintuvas pasilieka uzstatytas, bet
Jis nesuveikia, nes man tai labai keista
0

mindosas (ekspertas)   2017-02-18, 18:06:41  |  cituoti
Pirkau naudota, dabar naudoju be deklo ir stiklo, nei vieno ibrezimo, nei ant kameros, nei ekrano ar korpuso. Jauciasi, kad dazu daugiau, bet delto man tik smagiau, ne toks saltas ir slidus, lyginant su iphone pvz. Vienintelis korpuso trukumas, sujungimas apacioje neidealus, bet tikrai netrukdo ir jokiu dulkiu ten nera. Ekranas ryskus, geros spalvos, vienintelis kiek jauciamas trukumas apzvalgos kampai. Kamera super. Veikia tikrai greitai.
Su aru sutinku del baterijos, silpna, bet dienai uztenka, tai man nera didelis minusas. Dar didelis minusas garsas

Mano pasirinkimo kriterijai buvo toki, neatsibodes dizainas/gamintojas, gera kamera, geras ekranas, gera gelezis, greitas veikimas ir gera kaina, manau pataikiau, uz tokia kaina nieko labai geriau ir nematau. Dar privalumas lt kalba.
0

Remy   2017-02-18, 15:30:58  |  cituoti
Nors nezinau.
Dabar siek tiek paieskojau internete ir sitas komentaras gerai viska susumuoja:
I bought the G5 for my wife, and personally own the OP3.
I prefer everything about the OP3 except the camera.
0

Remy   2017-02-18, 15:25:58  |  cituoti
Ignacijus (2017-02-18, 14:50:41) rašė:
Nėra taip jau viskas blogai. Pats vakar parduotuvėje maigiau. Korpusas gal ir negražus, bet rankoje guli labai gerai. Ekranas irgi puikus. Visoki bleeding issues ners lengvai pastebimi.

Kameros nebandžiau, bet kiek mačiau internete, tai viskas labai gerai - mano OnePlus 3T toloka iki to lygio. Kita vertus, nepasakyciau, kad ten kažkas super įspūdinga - kameros sensorius tas pats kaip ir LgG4. Google pixel ir galaxy s7 demonstruoja geresnius rezultatus.

Dėl Nougat, tai tikrai baterija geriau laiko dėl Doze 2.0.

Btw, Pastebėjimai apie G5 labai vienpusiški ir labai kišamas mi5 :) Juk yra daugiau gerų dalykų.
Neesu pats testaves G5 kameros pries 3T.
Bet profesionaliuose testuose 3T kamera gauna labai panašius įvertinimus kaip ir G5.
Pvz. DPreview testuose.

Dpreview kameros testu sarasas: https://www.dpreview.com/reviews?category=mobilephones
Dpreview 3T kameros testas: https://www.dpreview.com/reviews/oneplus-3t-camera-review
Dpreview G5 kameros testas: https://www.dpreview.com/reviews/lg-g5-camera-review
0

Ignacijus (ekspertas)   2017-02-18, 14:50:41  |  cituoti
Nėra taip jau viskas blogai. Pats vakar parduotuvėje maigiau. Korpusas gal ir negražus, bet rankoje guli labai gerai. Ekranas irgi puikus. Visoki bleeding issues ners lengvai pastebimi.

Kameros nebandžiau, bet kiek mačiau internete, tai viskas labai gerai - mano OnePlus 3T toloka iki to lygio. Kita vertus, nepasakyciau, kad ten kažkas super įspūdinga - kameros sensorius tas pats kaip ir LgG4. Google pixel ir galaxy s7 demonstruoja geresnius rezultatus.

Dėl Nougat, tai tikrai baterija geriau laiko dėl Doze 2.0.

Btw, Pastebėjimai apie G5 labai vienpusiški ir labai kišamas mi5 :) Juk yra daugiau gerų dalykų.
0

aru_comments   2017-02-18, 11:55:05  |  cituoti
Pasidalinsiu ką pasakojo mano draugas LG G5 naudotojas.. Čia ne mano pastebėjimai.
Pasaugoti kameros stiklą. Jis G5 paprastas, lengvai braižosi. Mi5 eina safyras.
LG G5 korpuso nugarėlėje eina GPS antenos kontaktai.Kolega sakė buvo atšokę. Nekorektiškai dirbo GPS. Garantinis.
Turi žmogus HI-FI plus priedą. Brangus. Siurbia bateriją net ir neklausant muzikos +30% sąnaudų. Dėklo nepritaikysi kartu su moduliu.
Originalūs priedai, dėklai labai brangūs. Sunkiai gavo net apsauginį stiklą kuris bent kažkiek tiktų.
Stock LG player iškraipo garsą. Reikia naudoti Poweramp.
Sakykim jei programa atidaryta ilgą laiką ją uždarius matomas kurį laiką jos atvaizdavimas ekrane.
Saulėje su 100 % apšvietimo neužtenka.
Ekranas apšviestas netolygiai. Matomas baltame, juodame fone.
Kamera tamsoje ilgai fokusuoja. Sunku gauti neišplaukusi vaizdą jei norima greito efekto. 4K filmavimas ribojamas iki 5min.
Plačiakampė kamera neturi fokuso.
Per didelis grunto ir dažų sluoksnis korpuse. Lengvai braižosi. Jaučiama lyg plastikas.
Tarp korpuso ir sujungimo su bateriją renkasi dulkės. Praputinėja.Arba nuima modulį ir pravalo.
Piršto skaneris turi barškėjimo.
Sunkiai su update ar pataisymais.
Laukia Nougat. Girdėjo kad tai dar pablogins situacija su baterija.
Iš esmės didžiausias minusas baterija.. Pliusas gera kamera.
1

mindosas (ekspertas)   2017-02-17, 11:03:37  |  cituoti
bandziau isjungt nakciai, vistiek panasiai % krito, reikes dar karta pabandyt, dar reikes su skrydzio rezimu pabandyt palikt.
0

Begedis (Svečias)   2017-02-17, 10:18:53  |  cituoti
Gali būti, jog always on display valgo po 1 proc per val., pas 7 edge ta pati problema buvo :)
0

mindosas (ekspertas)   2017-02-17, 08:20:44  |  cituoti
Realiai vienintelis trūkumas baterija, naudojant viskas gerai, galima gaut iki 6val sot, man užtenka, bet laukimo režimas valgo 1% per valandą, kas per parą gaunasi 24%, man atrodo daug, kaip galima būtų pažiūrėt kas konkrečiai naudoja?
0

LietuvosGelezinkelis g5 (Svečias)   2017-02-12, 05:28:30  |  cituoti
Sveiki planuoju pirkt adapteri is usb type C i hdmi na ar jis veiks manajam G5 ? Gal kas susidūrė ar bent zinot ...
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
HDMI
HDMI – tai visiškai skaitmeninė jungtis, kuri yra skirta perduoti nesuspaustus vaizdo ir garso signalus. Vienu metu per HDMI laidą perduodama video medžiaga, garsas ir duomenys. Per šią jungtį galite prijungti DVD/HD-DVD/Blu-ray įrenginius, namų kino sistemą, HD grotuvą. Norėdami žiūrėti aukštos raiškos vaizdo medžiagą, turėsite naudoti HDMI jungtį. Ši jungtis dabar plačiai paplitusi kompiuteriuose ir televizoriuose.