Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG KT520  + Rašyti žinutę
LG KT520
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|

 
(Svečias)   2010-09-13, 08:29:48  |  cituoti
LG KT520 (Svečias) (2009-07-23, 13:10:51) rašė:
Sveiki. Nusipirkau si telefona pries lygiai dvi svaaites . viskas puikei veike . bet siandien kraunu telefona . neparejo zinutes drauges per kompa raso gauni sms`us sakaiu ne . isjugiau telefona ir vel ijungiau . ir pats issijungia dabar ir vel ysinumgia gal taip jau 10 kartu. yeinu y sms`us ziuriu 6 gautos( nes pries tai buvau istrynusi visus) 5 neperskaitytos . bandau yjunti zinutes rodo zimute inicijuuojama , ir telefonas vel issijunge .. o telefona pirkau is Omnitel salono ir turiu garantija . Ka daryt ? patarkit..
REIKIA PERRASYTI SOFTA, PROGRAMINE IRANGA, CIA PAGRINDINE SIU TELEFONU LIGA
0

MARIUS (Svečias)   2010-03-24, 10:06:38  |  cituoti
man buvo taip:
man toki tlf atidave pusbrolis ir sake kad jis issijungineja.tai as ijungiau pvz kai ijeini i meniu ar ten rasit zinute ar kanors tai jis issijungia ben ne visai rodo LG uzrasa poto vel pats isujungia kanors padarai po kokiu 5 sek vel issijungia tai kame cia beda?
0

blood (darbuotojas)   2009-08-05, 23:45:37  |  cituoti
Deivis (Svečias) (2009-08-05, 23:38:57) rašė:
Man ir lygiai tas pats bet garanijos nebera :( kiek kainutu sutvarkymas ir ar apsimoka tvarkyt plz patarkit
kreipkis į Mobili Taisykla. www.mobilitaisykla.lt
0

Deivis (Svečias)   2009-08-05, 23:38:57  |  cituoti
Man ir lygiai tas pats bet garanijos nebera :( kiek kainutu sutvarkymas ir ar apsimoka tvarkyt plz patarkit
0

(Svečias)   2009-07-23, 14:18:24  |  cituoti
Man taip buvo su LG KG245.
Pirkau is ELEKTROMARKT. Įsijungiau, viskas gerai, bet po kraunant jis labai įkaisdavo. Pasikrovus nors budavo rysys, bet nei paskambinti, nei parasyti negalejai. Kai likdavo viena padala viskas veikdavo puikiai. Nunesiau i garantini, pripažino broka, gražino pinigus.
0

legrand (veteranas)   2009-07-23, 13:43:12  |  cituoti
LG KT520 (Svečias) (2009-07-23, 13:10:51) rašė:
Sveiki. Nusipirkau si telefona pries lygiai dvi svaaites . viskas puikei veike . bet siandien kraunu telefona . neparejo zinutes drauges per kompa raso gauni sms`us sakaiu ne . isjugiau telefona ir vel ijungiau . ir pats issijungia dabar ir vel ysinumgia gal taip jau 10 kartu. yeinu y sms`us ziuriu 6 gautos( nes pries tai buvau istrynusi visus) 5 neperskaitytos . bandau yjunti zinutes rodo zimute inicijuuojama , ir telefonas vel issijunge .. o telefona pirkau is Omnitel salono ir turiu garantija . Ka daryt ? patarkit..
Nunešk į garantinį. Jei nebuvai stipriai numetus/numetęs arba skandinęs - turėtų taisyt.
0

LG KT520 (Svečias)   2009-07-23, 13:10:51  |  cituoti
Sveiki. Nusipirkau si telefona pries lygiai dvi svaaites . viskas puikei veike . bet siandien kraunu telefona . neparejo zinutes drauges per kompa raso gauni sms`us sakaiu ne . isjugiau telefona ir vel ijungiau . ir pats issijungia dabar ir vel ysinumgia gal taip jau 10 kartu. yeinu y sms`us ziuriu 6 gautos( nes pries tai buvau istrynusi visus) 5 neperskaitytos . bandau yjunti zinutes rodo zimute inicijuuojama , ir telefonas vel issijunge .. o telefona pirkau is Omnitel salono ir turiu garantija . Ka daryt ? patarkit..
0

Brashke (Svečias)   2009-06-21, 12:28:47  |  cituoti
Klausykit gal kas gali parasyti svetainiu,is kur butu galima atsisiust siam telefonui temu ir zaidimu?!
0

tas pats (Svečias)   2009-06-16, 20:42:14  |  cituoti
Butu baterija gera butu geras telefonas, per daug siame visko piklna, o apie baterija pamirso. ydejo viena is prastesniu.
0

antanas (Svečias)   2009-06-16, 20:40:19  |  cituoti
Ka galiu pasakyt baterija uisikrauna per diena jai nieko per daUG NEDARAI ATLAIKO PORA DIENU BET IR TAI LB SUNKU ZODZDZIU SUDAS. EKRANAS GERAS "BIG" valdymas patogus, bet yra labai letas greitai genda buvo sugedes pora kartu, per nepilnus metus, bet mano manymu jai yra padori kamera turi buti ir blicas deja jo cia nera :D, ausines isvis gaidys negroja normalei, seip gerai tai jkad dedas atminti kortele veikia daug zaidimu nors rimteni nelabai veikia tai galiu apie sy tel pasakyti tai jog jis yra trantas ;pd
0

LeGrand (veteranas)   2009-05-10, 11:29:52  |  cituoti
E! (Svečias) (2009-04-06, 09:44:32) rašė:
Gajdys.. Po mėnesio sugedo.. pats išsijunginėja.Rodo LG mobile.. Gal kas galit patart ką daryt?
Gali būti, kad programinės įrangos gedimas. Nunešk į servisą, perrašys.
0

LG KT 520 (Svečias)   2009-05-10, 11:02:13  |  cituoti
mano tai sugedo po menesio tada menesi sedejo taisikloj tada vel po menesio sugedo ir vel taisikloj sedejo dabar siuo metu vel sedi taisikloj =) o Omniteli neapsimoka pirkt nes ten brokuoti tel kiek tel is ten pirkau visi brokuoti geriau paziuiret Bites ar Tele2 salone nes ten retai kada buna brokuoti. mano sistra perka telefonus tele2 salone ir nekarto nebuvo sugede.bet siaip telefonas tai geras ir nusipirkite ausiniu laida siam tel kaip lg ku 580 tada galesit padjungineti kalonkes ir kompiuterines ir speciales telefonui skirtas as taip padariau ir nesiskundziu siuo lado
0

Kestas (Svečias)   2009-05-07, 19:28:03  |  cituoti
po 3 menesiu sugedo pats persikrovineja.... o seip paprastas bet gan patogus telefoniukas :)
0

E! (Svečias)   2009-04-06, 09:44:32  |  cituoti
Gajdys.. Po mėnesio sugedo.. pats išsijunginėja.Rodo LG mobile.. Gal kas galit patart ką daryt?
0

robizZz (Svečias)   2009-03-22, 14:54:16  |  cituoti
norejau suzinot ar tokio tl jungias koloneles
0

Kirvirbukas xDDD (Svečias)   2009-03-19, 14:39:34  |  cituoti
Seip as noreciau pirkti ant sios vasaros sy tel....dbr padekit ar man uz 300LT Omnitel salone apsimoka ji pirkti ar ne ??? ir dar....O ant sito LG KT520 galima detis koloneles
0

Gabe (Svečias)   2009-03-03, 15:09:54  |  cituoti
Gal omnitelyje maziau ten kazkokiu programu ar kas nors.
0

asta (Svečias)   2009-02-19, 19:08:29  |  cituoti
nesuprantu kodėl šis tel čia kainuoja 700lt, o omniteli tk 399lt
0

liowane1   2009-02-13, 12:03:59  |  cituoti
pas mane jau antra diena matyt sugedo isorine atmintis nes kai noriu ja naudoti isidedu mikro sd tai net uzeiti per meniu ant jos negaliu.atstaciau gamyklinius parametrusbet vistiek neleidzia ant jos uzeiti.gal kas zino kame reikalas?
0

diva (Svečias)   2009-02-12, 19:11:52  |  cituoti
parduodu si telefona, naujas - labai mazai naudotas, naudojosi mergina, kaina 350lt. Kaunas rasyti amzina.studente@gmail.com
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .