Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG Optimus L7 P700  + Rašyti žinutę
LG Optimus L7 P700
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|13|...|25|...|37|...|49|

 
MORGAN (Svečias)   2022-12-12, 05:43:51  |  cituoti
StageLT (Svečias) (2012-11-10, 20:24:19) rašė:
Gal kas nors esate padarę Root šitam telefonui? Galėtumėte duot šaltini pagal kurį tai darėte?
I was cured of HIV with the used of natural herbs.I love herbs so much.
Most times, injection and drugs are just a waste of time. I was cured 8months
ago, i suffered from HIV for 13yrs but with the help of Dr. voodoo herbal medicine, i was cured within few weeks of drinking the herbs he sent to me through courier delivery service. This same doctor also cured my Aunty from herpes,as soon as i heard she had herpes, i quickly refer her to Dr. voodoo and she was cured too after drinking his herbs.I have referred more than 15 persons to Dr. voodoo and they were all cured from their various illness. Have you taken herbs before?. You have spent so much money on drugs,injections,surgeries etc and yet you have no good result to show for it. Contact Dr. voodoo now, he is a herbalist doctor, i assured you of a cure if you drink his natural herbs. Dr. voodoo have herbs that cures HIV, Herpes, diabetics, asthma, hepatitis, HBP, STD, cancer, chronic, etc. Contact Dr voodoo through his Email address on: voodoospelltemple66@gmail.com or WHATSAP/CALL him on +2348140120719 Please share the good news to other people once you are cured
0

Regina (Svečias)   2022-03-02, 19:30:47  |  cituoti
Perskaitykite ir susisiekite su daktaru Sunny, jei jums reikia stipraus meilės burto, kad išspręstumėte nutrūkusius santykius.
Kai buvau šeštą mėnesį nėščia su antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai susilaukėme pirmojo vaiko, be perstojo ginčydavomės ir ginčydavomės, ji nebemėgo jo jokios meilės ar pasitikėjimo, todėl jis su manimi išsiskyrė. Ir visą tą laiką bandžiau įvairias priemones, kad jį susigrąžinčiau, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, bet nė vienas iš jų negalėjo sugrąžinti Tomo pas mane. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų burtą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir dėkoju, kad ištesėjote savo pažadus ir panaudojote savo gabias bei dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu sužinoti, kad jūs specializuojatės sujungiant įsimylėjėlius. Ačiū, pone, kad padėjote man pačiais blogiausiais mano gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man suteikė tiek daug džiaugsmo mano santuokoje. Mano vyras grįžo ir pažadu daugiau niekada manęs nepalikti. Jei abejojate jo sugebėjimais, patikėkite manimi. Turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka tokiais būdais, kurių net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikia stipraus ir neatidėliotino meilės burto, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį daktarą Sunny, dabar yra vienintelis atsakymas atkurti jūsų nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba Whatsapp jam telefonu +2348082943805. Ačiū.
0

ricii   2016-06-19, 14:47:11  |  cituoti
Dovile (Svečias) (2016-06-19, 14:14:57) rašė:
Sveiki, man telefonas neisijungia. isimu baterija vel idedu ir bandau ijungti, kaireje puseje meta fastboot init udc start ir vel issijungia. patarkit k daryti?
http://forums.androidcentral.com/t-lg-phoenix-thrive/127205-how-fix-fastboot-mode-started-udc_start.html
0

Dovile (Svečias)   2016-06-19, 14:14:57  |  cituoti
Sveiki, man telefonas neisijungia. isimu baterija vel idedu ir bandau ijungti, kaireje puseje meta fastboot init udc start ir vel issijungia. patarkit k daryti?
0

Leja (Svečias)   2016-05-25, 11:11:51  |  cituoti
Laba diena,
Kas galetu buti, kad pradejus atidarineti zaidima staiga gizta i pradini ekrana ir viskas issijungia? taip pat ir su kai kuriom programelem. vietos telefone laisvos ya ir wifi rysys geras. telefone atstatyti gamyklos parametrai ir jis nera perkrautas. Aciu.
0

Aiste (Svečias)   2016-05-11, 19:01:56  |  cituoti
Sveiki, kiek (LG P700) ekrano pakeitimas?
0

mindosas (ekspertas)   2015-10-05, 13:59:16  |  cituoti
hard reset bandykit, jei nepades, ismeskit, nes ji remontuot jau nelabai apsimoka.

ir po dvi zinutes pasistenk nerasyt.
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 13:34:07  |  cituoti
cia viskas viename gaunasi ir zinuciu negalima parasyti ir , google sustojo veikti cia taip raso jei paspaudi bet kokia ikona ant telefono lango na atidarius programos praktiskai nieko neleidzia daryti visada ismeta lentele google pajiesk nustojo veikti, kol isiaiskinau nes cia pas zmona telefone ir pats nematau kas ten yra cia ji taip nupasakojo kas yra telefonui
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 13:34:05  |  cituoti
cia viskas viename gaunasi ir zinuciu negalima parasyti ir , google sustojo veikti cia taip raso jei paspaudi bet kokia ikona ant telefono lango na atidarius programos praktiskai nieko neleidzia daryti visada ismeta lentele google pajiesk nustojo veikti, kol isiaiskinau nes cia pas zmona telefone ir pats nematau kas ten yra cia ji taip nupasakojo kas yra telefonui
0

mindosas (ekspertas)   2015-10-05, 13:08:55  |  cituoti
is pradziu rasai,kad klaviatura neatsidaro, dabar jau, kad su internetu kazkas, nelabai suprantu,sukonkretink.
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 12:40:56  |  cituoti
o gal cia visai kita problema nes kas su internetu nieko neleidzia daryti
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 12:40:55  |  cituoti
o gal cia visai kita problema nes kas su internetu nieko neleidzia daryti
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 12:38:16  |  cituoti
aciu pabandysiu tikiuosi veiks visai kaip naujas
0

mindosas (ekspertas)   2015-10-05, 12:36:06  |  cituoti
http://www.hard-reset.com/lg-optimus-l7-p700-hard-reset.html

telefonas pasidarys kaip naujas, issitrins visi duomenys, nustatymai ir t.t.

dar gali pabandyt kita klaviatura isirasyt, pvz swiftkey is google play.
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 12:08:49  |  cituoti
ok o kas bus ir kaip ji padaryti hard reset
0

mindosas (ekspertas)   2015-10-05, 11:48:44  |  cituoti
bandyciau perkraut, jei nepades, tada hard reset.
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 11:21:36  |  cituoti
sveiki neveikia ir neatsidaro rasant zinute klavetura na jokios ekcijos, negalima parasyti nieko
0

darius (Svečias)   2015-10-05, 11:21:36  |  cituoti
sveiki neveikia ir neatsidaro rasant zinute klavetura na jokios ekcijos, negalima parasyti nieko
0

kapralas   2015-04-08, 16:27:21  |  cituoti
>>>boyka
Šiaip pagal nutylėjimą būna nustatytas autoperjungimas. O kas link vaizdo skambučių- nemaišykit vaizdo skambučių operatoriaus telefono linija ir vaizdo skambučių internetu (skype ir panašiai). Tai skirtingi dalykai. Skambink internetu. Be to internetu nemokamai, o operatoriaus linija jau nebe. Džiaukis, kad nėra, nes prisivarytum sąskaiton
P. S. Pasižiūrėk nustatymuose-ryšiai-mobilieji tinklai-tinklo režimas. Gal ne tip-top taip, bet kažkas panašaus. Beje 3g tai wcdma
0

kapralas   2015-04-08, 16:21:34  |  cituoti
.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|13|...|25|...|37|...|49|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Email
Elektoninio pašto žinutė .
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
WCDMA
(Wideband Code Division Multiple Access)
Tai tas pats UMTS (3G).