Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Motorola » Motorola XT1100 Nexus 6  + Rašyti žinutę

Motorola XT1100 Nexus 6

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 8.00

   
kaina: ---- €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|

 
A (Svečias)   2015-06-06, 18:58:21  |  cituoti
mantiizii (2015-06-04, 19:46:25) rašė:
sveiki. kad nekurti naujos temos tai rasau i cia. zodziu nupirkau dovanu motorola moto e 2gen. ispakaves neradau pakrovejo,parduotuveje pasake,kad prie sio modelio reikia pirkti paciam,bet deja jie galejo pasiulyti tik universalius adapterius,o tokio kaip skirto butent siam modeliui nera.. nete taip pat neradau,tiksliau ebay siulo ale siam modeliui bet paziurejus i foto tai ten toks pat universalas. ar kas galetumete patarti ka geriau pirkti ir ar tie universalus nesudros akumo?
tiesiog krauk iš bet kur, iš kompo, iš kito telefono pakrovėjo, ar iš nešiojamo powerbanko. Šis modelis yra ultra biudžetinis, jam nėra oficialaus pakrovėjo, taip motorola taupo.
0

mantiizii   2015-06-04, 19:46:25  |  cituoti
sveiki. kad nekurti naujos temos tai rasau i cia. zodziu nupirkau dovanu motorola moto e 2gen. ispakaves neradau pakrovejo,parduotuveje pasake,kad prie sio modelio reikia pirkti paciam,bet deja jie galejo pasiulyti tik universalius adapterius,o tokio kaip skirto butent siam modeliui nera.. nete taip pat neradau,tiksliau ebay siulo ale siam modeliui bet paziurejus i foto tai ten toks pat universalas. ar kas galetumete patarti ka geriau pirkti ir ar tie universalus nesudros akumo?
0

Muda   2015-05-12, 23:42:13  |  cituoti
Na man nesureikšminus visokiu minusu ir piktu minčiu , N6 Still da best ,lengvai modinamas ,didelė modų prieigą , po N5 begalęs smartu turėjęs ,tai vienas tai kitas nepatikdavo ,tai dar AOSP nebudavo tai tas ,kuris vertęs judėti pirmyn meginti daugiau smartu ,vos ne kaip hobis... O amoled visuomet turės tas pasodrintas spalvas ,kas labai erzina iš mano pusės.. LG g3 32gb modelis ir 16gb modelis skirtingus ekranus turi , 32gb modelis kurkas akiai patrauklesnis nei 16gb
2

baneris_ml (veteranas) Įvertino:4 2015-05-12, 19:49:19  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 19:00:42) rašė:
baneris_ml (2015-05-12, 18:27:23) rašė:
...
Žinok 6 Plus man iki šiol išlieka geriausias visų laikų turėtas išmanusis :) Bet vis tas prakeiktas smalsumas :) Realiai, aš neabejoju, jog yra visi šansai, jog pasirodžius iPhone 6S Plus, pirksiu 64GB versiją ir ištempsiu visus metus, taip sumušdamas visus savo rekordus :)

Grįžtant prie Nexus, jis išties tuščias kaip nežinia kas :) Bet savotiškai žavus savo paprastumu, o dizainas (kažkodėl) iškart prilipo rankoje..Kamera, kaip jau minėjau, tapo atradimu. Jeigu jis fotografuotu dar tokiu pačiu greičiu, kaip kad Galaxy S6, ar iPhone 6 - damn, būtų nerealu, rimtai. Dėl jo kainos irgi jau minėjau, sumokėjau 400 eur už 32GB versiją ir tokių pinigų jis vertas be klaustukų. O vat rinkos kainos (apie 600 eur, ar kiek jis kainuoja) nevertas niekaip :)
Visada taip, vieni gamintojų prietaisai, turi vienus privalumus, kiti kitus, aš ir pats kurį laiką po Android gyvenau su IOS, perėjau ant modifikacijų Jailbreak savo IOS modinau, pakeisdavau smarkiai vizualiai appsai nemokami, bet nesugyvenau su tuo kad mane riboja ir siūlo viską per serverius kilnoti, aplamai ten jaučiasi labiau išbaigta sistema ir oreantuota į kokybę, ko pasigendu Android. Android man tinkama dėl tam tikrų funkcijų, ko IOS man nepasiūlė, bet eiliniam naudotojui sunku būtų suprasti, kam reikalingas pokalbių įrašymas, auto be signalų ir be interneto. Su Cydia ir IFile explorer po sistemą galima landžioti, tarkim susikelti navigacijos žemėlapius, gal kada ir aš dar grįšiu. Ant IPhone nors ir kamera kokybiška, trūksta man raiškos didesnės artinant vaizdą, pripratęs kad kamera turi daugiau nustatymų ar režimų ne tik panorama, bet čia vėl prieinama prie to, kad vienas prietaisas su savo sistema turi savus plius o kitas kitos stovyklos savus :)
Dėl prietaisų, kiek aš pakeitęs tai baisu net minėti, bandau sugyventi su Alpha nors ir pirkdamas žinojau, kas man nepatinka ir ko trūksta. Kartu su technologijom keliauti smagu, bet po to prietaisai tūrėtų labai nedžiuginti, reikia daryti pertraukas, siūlau pasiimti sau kokį tinkamą ir išbūti kuo ilgiau ir jau po kurio laiko, naujas įsigytas daigtas labiau džiugins.
Aš telefonais prekiavau ir mano dalinai Hobis buvo, būna sunku po to nepirkti kai koks neblogas aparatas išeina :), pats dabar nuvykstu į parduotuvę ir pamaigau normaliai, bet kartais nesusivaldome ir per savaite galime pakeisti ir 3-5 aparatus, kad išsiaiškinti kas ir kaip, kad suprasti iš tikrųjų, kas tinkama tarkim man.
Dėl ekranų sunku ką pasakyti, sistemos skirtingos, šriftai skirtingi, palaikomi skirtingų spalvų-atspalvių atvaizdų atvaizdavimui ir softas dirba ties spalvų atvaizdavimo supratimu ekrane.
Bet yra paprasti dalykai, apžvalgos kampai, kontrastas, kaip elgiasi saulėje, nes lyginant galima konstruktyviai argumentuoti, kad tam tikro prietaiso ekranas, turi tarkim minusų ten ir ten... nors rašei dėl spalvingumo, bet čia ir softiniai dalykai turi įtakos. Kaip rašė kai kurie, dar ir akis akiai nelygios, man ir amoled gražu, nors ir per ryšku, bet ir IPhone ekranas patiko, nors neatvaizduoja juodos spalvos. Svarbiausia nesipykti, aš kartais ir pats nelendu į ginčus nes matau, kad prie nieko gero neveda, bet patinka įdomios diskusijos. N6 tokio dydžio prietaisui, trūksta funkcionalumo, kokį turi Note4, bet čia juk visi renkamės ko mums reikia iš prietaiso. G3 ekranas nors QHD, bet elgiasi prastai kas liečia spalvas ir atvaizdavimą ant pokrypių, tai kontrastas reiškia prastokas, ten viename video, kur nuorodą buvau įkėlęs S5 forume, buvo lyginama su keliais populiarias prietaisais, būtent ekranai, aiškiai matėsi G3 minusai, bet matosi smarkiai tik palyginus vienu metu, juk yra kas naudoja ir džiaugiasi QHD ir mano, kad jis best :)
0

Stendalis (ekspertas)   2015-05-12, 19:00:42  |  cituoti
baneris_ml (2015-05-12, 18:27:23) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 11:24:13) rašė:
...
Taip ekrano raiška dar ne viskas, tas pats kaip ir su pikseliais ir gauto vaizdo raiška.
Stendali šaunuolis, kad matai ir pateiki, kad visi aparatai turi skirtumus, pliusų ir minusų nėra įdealių, bet man jau atrodė, kad IPhone tau tinkamas. Nexus pats buvau maigęs kai tik atsirado ML, fotkinau žiūrėjau nuskaitymą iki objekto prieblandoje, lyginau su S5, man net S5 geriau nuskaitė, nors S5 prieblandoje prastai tvarkėsi o prie gero apšvietimo neblogai. Aplamai N6 padarytas įdomiai, išgaubta nugara, bet man plikas vidus per daug, norint į jį diegti daugiau iš Google Play, išlieka galimybė neįsiųtam į sistemą ir neištestuotam būtent ant N6 aparatui, gali pradėti sistema streikuoti ir veltis, be to man didelis pasirodė ir gan brangus, bet čia juk kiekvienas turi savo nuomonę ir pliusus minusus.
Žinok 6 Plus man iki šiol išlieka geriausias visų laikų turėtas išmanusis :) Bet vis tas prakeiktas smalsumas :) Realiai, aš neabejoju, jog yra visi šansai, jog pasirodžius iPhone 6S Plus, pirksiu 64GB versiją ir ištempsiu visus metus, taip sumušdamas visus savo rekordus :)

Grįžtant prie Nexus, jis išties tuščias kaip nežinia kas :) Bet savotiškai žavus savo paprastumu, o dizainas (kažkodėl) iškart prilipo rankoje..Kamera, kaip jau minėjau, tapo atradimu. Jeigu jis fotografuotu dar tokiu pačiu greičiu, kaip kad Galaxy S6, ar iPhone 6 - damn, būtų nerealu, rimtai. Dėl jo kainos irgi jau minėjau, sumokėjau 400 eur už 32GB versiją ir tokių pinigų jis vertas be klaustukų. O vat rinkos kainos (apie 600 eur, ar kiek jis kainuoja) nevertas niekaip :)
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 18:57:27  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 18:54:19) rašė:
arunnass (2015-05-12, 18:35:43) rašė:
...
Skirtumas yra ir ganėtinai drastiškas (OnePlus vs 6 Plus ekrano kokybė) :) Kolega ofise iki šiol OnePlus naudoja, jau kokie 6mėn. (savo laiku gavo kvietimą iš manęs:) ir tikrai turėjau ką ir kaip palyginti. Turi būti žiauriai subjektyvus, kad nepamatytum skirtumo. Tačiau, kaip jau minėjau, nesinori plėstis, nes paprasčiausiai norint diskutuoti ir surasti tiesą (ar bent būti arti jos) turi turėti kritišką mąstymą. Aš išmaniuosiuose ieškau trūkumų, o ne privalumų (jie dažniausiai ir taip akivaizdūs būna) :)
Na matyt matom skirtingus dalykus. Matai daugiau minusus, as pliusus.
0

Stendalis (ekspertas)   2015-05-12, 18:54:19  |  cituoti
arunnass (2015-05-12, 18:35:43) rašė:
baneris_ml (2015-05-12, 18:27:23) rašė:
...
Suprantama. Minusu yra visur , galima atkasti bet kur , norint. Bet..Vizualiai lyginant ekranus kalba ejo apie oneplus skirtumus sunku izvelgti.
Skaiciukus nelieciam. Cia viskas aisku.
Lyginau su iphone 6 plus. As tu skirtumu neizvelgiu.
Skirtumas yra ir ganėtinai drastiškas (OnePlus vs 6 Plus ekrano kokybė) :) Kolega ofise iki šiol OnePlus naudoja, jau kokie 6mėn. (savo laiku gavo kvietimą iš manęs:) ir tikrai turėjau ką ir kaip palyginti. Turi būti žiauriai subjektyvus, kad nepamatytum skirtumo. Tačiau, kaip jau minėjau, nesinori plėstis, nes paprasčiausiai norint diskutuoti ir surasti tiesą (ar bent būti arti jos) turi turėti kritišką mąstymą. Aš išmaniuosiuose ieškau trūkumų, o ne privalumų (jie dažniausiai ir taip akivaizdūs būna) :)
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 18:35:43  |  cituoti
baneris_ml (2015-05-12, 18:27:23) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 11:24:13) rašė:
...
Taip ekrano raiška dar ne viskas, tas pats kaip ir su pikseliais ir gauto vaizdo raiška.
Stendali šaunuolis, kad matai ir pateiki, kad visi aparatai turi skirtumus, pliusų ir minusų nėra įdealių, bet man jau atrodė, kad IPhone tau tinkamas. Nexus pats buvau maigęs kai tik atsirado ML, fotkinau žiūrėjau nuskaitymą iki objekto prieblandoje, lyginau su S5, man net S5 geriau nuskaitė, nors S5 prieblandoje prastai tvarkėsi o prie gero apšvietimo neblogai. Aplamai N6 padarytas įdomiai, išgaubta nugara, bet man plikas vidus per daug, norint į jį diegti daugiau iš Google Play, išlieka galimybė neįsiųtam į sistemą ir neištestuotam būtent ant N6 aparatui, gali pradėti sistema streikuoti ir veltis, be to man didelis pasirodė ir gan brangus, bet čia juk kiekvienas turi savo nuomonę ir pliusus minusus.
Suprantama. Minusu yra visur , galima atkasti bet kur , norint. Bet..Vizualiai lyginant ekranus kalba ejo apie oneplus skirtumus sunku izvelgti.
Skaiciukus nelieciam. Cia viskas aisku.
Lyginau su iphone 6 plus. As tu skirtumu neizvelgiu. Tiesiog ekranas yra svarus. As tvarkiau ir galaxy s5 ir s4 ir s3 Paemus po samsungu ilgiau padirbus oneplus akims ir sirdziai atgaiva.
0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:4 2015-05-12, 18:27:23  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 11:24:13) rašė:
arunnass (2015-05-12, 11:14:30) rašė:
...
Tikrai taip, tai nėr esminė detalė :) Tiesiog už OnePlus One yra geresnių LCD ekranų ir tai neginčytinas faktas. OnePlus One tapo kultinis dėl savo kainos ir to, ką vartotojas už tą kainą gauna. Jeigu jis būtų kainavęs tiek, kiek pvz Nexus 6, trust me, jis būtų susilaukęs N kartų daugiau kritikos nei susilaukė Nexus'as :) Bet manau, jog ir pats tai supranti :)
Taip ekrano raiška dar ne viskas, tas pats kaip ir su pikseliais ir gauto vaizdo raiška.
Stendali šaunuolis, kad matai ir pateiki, kad visi aparatai turi skirtumus, pliusų ir minusų nėra įdealių, bet man jau atrodė, kad IPhone tau tinkamas. Nexus pats buvau maigęs kai tik atsirado ML, fotkinau žiūrėjau nuskaitymą iki objekto prieblandoje, lyginau su S5, man net S5 geriau nuskaitė, nors S5 prieblandoje prastai tvarkėsi o prie gero apšvietimo neblogai. Aplamai N6 padarytas įdomiai, išgaubta nugara, bet man plikas vidus per daug, norint į jį diegti daugiau iš Google Play, išlieka galimybė neįsiųtam į sistemą ir neištestuotam būtent ant N6 aparatui, gali pradėti sistema streikuoti ir veltis, be to man didelis pasirodė ir gan brangus, bet čia juk kiekvienas turi savo nuomonę ir pliusus minusus.
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 17:46:50  |  cituoti
pr0d (2015-05-12, 17:33:34) rašė:
arunnass (2015-05-12, 16:42:58) rašė:
...
http://www.digitaltrends.com/mobile/oneplus-one-problems/

"telefonas be minusų"
Na jo baisiu tiesiog :) Mano kolegos , draugai naudoja oneplus kazkodel siu problemu nera kaip ir pas mane. Galiu uztikrinti.
Apie ta pati nexus 6 , galaxy s6 ar iphone 6 kaip pvz. ne tokiu pasaku , legendu galiu pateikti. Manau kad skaitot . Domites. Zinot.
Nenoriu cia rasinet nexus 6 skiltyje. sorry.
0

pr0d   2015-05-12, 17:33:34  |  cituoti
arunnass (2015-05-12, 16:42:58) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 16:35:13) rašė:
...
Baigiam aisku. :) uzteks. Cia gal ne tik tau skirti mano palyginimai. Yra zmoniu kurie domisi siais smartais. Skaito foruma. Bet nedalyvauja pokalbiuose. Padarys isvadas is kazkokios diskusijos. Vertins skirtingai. As pats neprisirisu prie smartu. Turiu kelis. Naudoju. Palyginu.. Nereikia vertint kaip asmeniskuma.
Artorelis? Gerai kad apsviecia zmones apie note 3. Nieko blogo tame nematau. Galima butu tada diskutuoti apie visu lietuviu fanboyzma, Samsungui, HTC ar Sony. Nekalbant jau apie apple .
http://www.digitaltrends.com/mobile/oneplus-one-problems/

"telefonas be minusų"
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 16:42:58  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 16:35:13) rašė:
arunnass (2015-05-12, 14:31:01) rašė:
...
Arūnai, Dievaži, tu man imi priminti Artūrėlį, kuris užsidėjęs rožinius akinius savo kūnu ir siela ištikimas Samsung Note klasės telefonams, taip ir tamsta OnePlus One :)) Todėl ir diskusiją siūlyčiau užbaigti čia :) Fanboy'izmas yra begalo kvailas dalykas, gadinantis net pačius įdomiausius debatus :)
Baigiam aisku. :) uzteks. Cia gal ne tik tau skirti mano palyginimai. Yra zmoniu kurie domisi siais smartais. Skaito foruma. Bet nedalyvauja pokalbiuose. Padarys isvadas is kazkokios diskusijos. Vertins skirtingai. As pats neprisirisu prie smartu. Turiu kelis. Naudoju. Palyginu.. Nereikia vertint kaip asmeniskuma.
Artorelis? Gerai kad apsviecia zmones apie note 3. Nieko blogo tame nematau. Galima butu tada diskutuoti apie visu lietuviu fanboyzma, Samsungui, HTC ar Sony. Nekalbant jau apie apple .
0

Stendalis (ekspertas)   2015-05-12, 16:35:13  |  cituoti
arunnass (2015-05-12, 14:31:01) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 11:24:13) rašė:
...
Na as nesutikciau su tuo. Galbut remiantis specifikacijom, skaiciukais ir t.t taip. Bet vizualiai lyginant nematau dideliu drastisku skirtumu.
Vienas is daugelio palyginimu iphone6 plus - oneplus;

https://youtu.be/vcCRepsDlB4
Arūnai, Dievaži, tu man imi priminti Artūrėlį, kuris užsidėjęs rožinius akinius savo kūnu ir siela ištikimas Samsung Note klasės telefonams, taip ir tamsta OnePlus One :)) Todėl ir diskusiją siūlyčiau užbaigti čia :) Fanboy'izmas yra begalo kvailas dalykas, gadinantis net pačius įdomiausius debatus :)
1

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 14:31:01  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 11:24:13) rašė:
arunnass (2015-05-12, 11:14:30) rašė:
...
Tikrai taip, tai nėr esminė detalė :) Tiesiog už OnePlus One yra geresnių LCD ekranų ir tai neginčytinas faktas. OnePlus One tapo kultinis dėl savo kainos ir to, ką vartotojas už tą kainą gauna. Jeigu jis būtų kainavęs tiek, kiek pvz Nexus 6, trust me, jis būtų susilaukęs N kartų daugiau kritikos nei susilaukė Nexus'as :) Bet manau, jog ir pats tai supranti :)
Na as nesutikciau su tuo. Galbut remiantis specifikacijom, skaiciukais ir t.t taip. Bet vizualiai lyginant nematau dideliu drastisku skirtumu. Ir su tuo paciu 5s kuri turiu ant ranku. 5S-ui labiau minusa deciau.
Vienas is daugelio palyginimu iphone6 plus - oneplus;

https://youtu.be/vcCRepsDlB4

Nexus 6 -Oneplus one;

https://youtu.be/QzodxdxS13E
1

Stendalis (ekspertas)   2015-05-12, 11:24:13  |  cituoti
arunnass (2015-05-12, 11:14:30) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 11:03:26) rašė:
...
Tiek to nesvarbu. Lygintas ekranas nekarta oneplus vizualiai su tuo paciu iphone 6.
Tikrai taip, tai nėr esminė detalė :) Tiesiog už OnePlus One yra geresnių LCD ekranų ir tai neginčytinas faktas. OnePlus One tapo kultinis dėl savo kainos ir to, ką vartotojas už tą kainą gauna. Jeigu jis būtų kainavęs tiek, kiek pvz Nexus 6, trust me, jis būtų susilaukęs N kartų daugiau kritikos nei susilaukė Nexus'as :) Bet manau, jog ir pats tai supranti :)
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 11:14:30  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 11:03:26) rašė:
arunnass (2015-05-12, 10:53:38) rašė:
...
Kalbu ne apie raišką :) LG G3 raiška 4K, bet ekranas nusileidžia bet kuriam geresniam full hd :) Išsamiau apie tai galima pasiskaityti čia - http://www.tomshardware.com/reviews/oneplus-one-smartphone,3992-15.html (jeigu imti grynai oneplus one atvejį) ; arba kokiam displaymate galima pažiūrėti iš ko susideda ekrano kokybė :)
Tiek to nesvarbu. Lygintas ekranas nekarta oneplus vizualiai su tuo paciu iphone 6.
0

Stendalis (ekspertas)   2015-05-12, 11:03:26  |  cituoti
arunnass (2015-05-12, 10:53:38) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 10:50:39) rašė:
...
Lyginant su 5s skirtumu nejauciu . Lyginant iphone 6 ir oneplus raiskos ekranu vienodos1080 x 1920 pixels.
Suprantu kad vienur Retina HD Display kitur LCDIPS.
Kalbu ne apie raišką :) LG G3 raiška 4K, bet ekranas nusileidžia bet kuriam geresniam full hd :) Išsamiau apie tai galima pasiskaityti čia - http://www.tomshardware.com/reviews/oneplus-one-smartphone,3992-15.html (jeigu imti grynai oneplus one atvejį) ; arba kokiam displaymate galima pažiūrėti iš ko susideda ekrano kokybė :)
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 10:53:38  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 10:50:39) rašė:
arunnass (2015-05-12, 10:36:17) rašė:
...
Na bent ant iPhone 6, tai safari nenormaliai gerai tvarkėsi su net pačiais problematiškiausiais saitais, o vat Chrome man nei ant vieno telefono taip gerai neveikė :) Kas link ekrano, vėlgi, su kuo lyginsim. Nėra jis prastas (iš esmės), bet jeigu pradėsim lyginti su One M8, arba tuo pačiu obuoliu - sorry, bet gauna į vienus vartus :) OnePlus One ekrano spalvos man pasirodė ženkliai per šiltos ir kontrastingumas laaaaaabai nekažką :)
Lyginant su 5s skirtumu nejauciu .
0

Stendalis (ekspertas)   2015-05-12, 10:50:39  |  cituoti
arunnass (2015-05-12, 10:36:17) rašė:
Stendalis (2015-05-12, 10:24:47) rašė:
...
Na labai keista. Butent chrome ir ekranu oneplus esu labai patenkintas. Esu turejes nemazai smartu. Tas pats chrome labai sklandus. Pats skrolinimas labai malonus. Su tuo paciu iphone 5 s lyginant zenkliai sklandesnis narsymas.O kuo pats ekranas netiko? Visur atsiliepimai apie oneplus ekrana tikrai puikus. Tai keista girdeti
Na bent ant iPhone 6, tai safari nenormaliai gerai tvarkėsi su net pačiais problematiškiausiais saitais, o vat Chrome man nei ant vieno telefono taip gerai neveikė :) Kas link ekrano, vėlgi, su kuo lyginsim. Nėra jis prastas (iš esmės), bet jeigu pradėsim lyginti su One M8, arba tuo pačiu obuoliu - sorry, bet gauna į vienus vartus :) OnePlus One ekrano spalvos man pasirodė ženkliai per šiltos ir kontrastingumas laaaaaabai nekažką :)
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-12, 10:36:17  |  cituoti
Stendalis (2015-05-12, 10:24:47) rašė:
arunnass (2015-05-12, 00:45:13) rašė:
...
Na kameros modulis tikrai identiškas, tik softas kitoks + OIS yra. Kas link sklandumo, tai aš neturiu priekaištų (sako, jog atjungus encryption reikalai dar ženkliai pagerėja, bet mane viskas tinka ir dabar), tiesa chrome'o darbas manęs tikrai netenkina. Nesuprantu, kaip iki šiol google nesugeba sutvarkyti naršyklės, jog ji veiktų taip pat sklandžiai kaip ta pati safari. Ir chrome problematiškas su bet kuriuo android telefonu, pradedant Nexus, baigiant Galaxy S6, ar tuo pačiu OnePlus One. Nežinau, ar čia mano poreikiai tokie dideli, ar tikrai naršyklė kreiva :) OnePlus One aš pats turėjau nusipirkęs, bet tik keletą dienų paturėjęs pardaviau :) Nepatiko man jo dizainas, absoliučiai (subjektyvu, bet taip jau nutiko:). Nepatiko ir ekrano kokybė. Nors kainos/kokybės santykis išties nepriekaištingas ir jį iki šiol visiems rekomenduoju, kurie nori sklandaus išmaniojo už nedidelę kainą.
Na labai keista. Butent chrome ir ekranu oneplus esu labai patenkintas. Esu turejes nemazai smartu. Tas pats chrome labai sklandus. Pats skrolinimas labai malonus. Su tuo paciu iphone 5 s lyginant zenkliai sklandesnis narsymas.O kuo pats IPS LCD ekranas netiko? Visur atsiliepimai apie oneplus ekrana tikrai puikus. Tai keista girdeti
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.