Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » myPhone » MyPhone 6691  + Rašyti žinutę
MyPhone 6691
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|

 
(Svečias)   2021-09-20, 19:51:56  |  cituoti
kopustas1994 (2010-04-27, 16:20:18) rašė:
na man tai sis telefonas nepatinka
0

d (Svečias)   2012-02-12, 22:16:41  |  cituoti
turiu si tel jau beweik 2metus ir problemu neturiu ,tiesa buwo anksciau kazkas pasidare kad rysio negaude bet i garantini padawiau sutwarke ir jau toliau naudojus weikia myphone 6691 be problemu ,ka galiu pasakyti apie ji tai kad tikrai geras telefonas garsiai groja muzika,puikiai weikia dual sim2 funkcija,ilgai laiko baterija
0

Gine (Svečias)   2011-12-26, 23:25:55  |  cituoti
KAS TURI 2 SIM KORTELES TAI PATS GERIAUSIAS TELEFONAS KOKS TIK GALI BUTI!!! Pirmiausia minusai - Gavau telefona pries du metus per Kaledas. Tai yra 2009 metu ziema. Vos gavus jau kita diena iskilo ekrano kamputis. Dar po dienos neveike Touchscreenas, galvojau gal brokuotas. Pagal garantini niekas netaise, nes visi sake, kad ismeciau is ranku, nors to tikrai nebuvo. Na, kadangi pats touchscrenas ne tiek ir reikalingas tik naudojant skaiciuotuva ir zaidziant zaidimus tai puse metu nereikejo, tada nusprendziau, kad visgi reikia susitaisyti. Paskambiniau telefonu nurodytu ant garantinio, pasake, kad yra Vilniuje vieta kur gali paimti, bet kaina bus 90LT (kai pats telefonas buvo 349Lt be jokio plano atrodo), bet tokia didele kaina buvo vien del pristatymu, uz tai, kad vienintele vieta kur taise siuos telefonus buvo Alytus. O siaip butu apie 60Lt berods kainave. Vienu zodziu. Po to sutvarkymo telefonas buvo nukrites gal 10 kartu ir smarkiai ir niekas nebeskilo. Iki siu metu vasaros, kai nukrito ant asfalto, ekranas skilo per pus, aisku per 3 menesius pajuodavo, bet pats touch screen toliau veikia. Pats telefonas turi tobula Duos Sim funkcija. Dar tokios geros nesu mates. Siaip telefono kokybe gera, niekas ten negenda be to touchscreeno jau mineto. Garsas SUPER!!! Muzika ant tiek garsiai groja, kad prie ezeros nuvarius uztenka mobilu isijungt ir nebereikia masinos radijo. Garsas grynai kaip per magnetola. Visus telefonus dvigubai garsiau iveikia. Aisku fotokamera visiskai apsurdika. Bet tiem, kam reikia telefono su 2 SIM tai yra SUPER VARIANTAS. Dabar turiu nauja Samsung Star2 GT-C6712 irgi su 2 sim, tai korteliu funkcija man tikrai nepatinka, nors telefona turiu dar tik pora dienu. :) Myphone naudojau 2 metus.
0

(Svečias)   2011-08-26, 18:19:41  |  cituoti
(Svečias) (2010-03-30, 01:31:29) rašė:
O atminties kortelė ar yra prie jo ?
ne
0

(Svečias)   2011-08-26, 18:16:47  |  cituoti
Tikrai niekam nepatarciau pirkti sio telefono (nebent as...) Turiu ji 1,5 metus. Tikrai antra karta nepirksiu sios firmos telefono. 2 sim korteles veikia, internetas man neisijungia (zodz gal ijungt nemoku), stringa meniu, issijungineja pats tel.. Ekranas tai tikra nesamone, netycia isslydo is ranku, ekranas suduzo ir jis nebeveikia.. Nu gal tas numetimas viska sukniso tam telefonui, bet nepirksiu sios Myphone telefonu todel, kad ju niekas netaiso. Norejau ekrana pasikeist ir paprasyt, kad interneta pasiziuretu kodel neveikia. Visos taisyklos vos pamaciusos telefona pasake - mes kinisku netaisom. Tai va, dangtelio pakeist ar ekrano, ir nieks negali pataisyti jo..
0

(Svečias)   2010-08-11, 18:22:12  |  cituoti
Svecias (Svečias) (2010-06-28, 13:28:20) rašė:
Sveiki, turiu si telefona jau puse metu ir esu labai patenktas. Buvo jis smarkiai krites kelis kartus ir tikrai nesuduzo. Zinoma, kokybe tikrai nera auksta tiek surinkimo tiek meniu apipavidalinimo..Jauciasi kad tai pigus daigtas..taciau dual sim funkcija jis atlieka puikiai ir butent del to as ji pirkau. Kas liecia ekrana tai kolkas problemu neturejau, beto tas touchscreen man nelabai reikalingas..Kas liecia koloneles tai tikrai skamba puikiai.Jei norite isigyti telefona su 2sim tai sis puikus pasirinkimas su labai ilgai laikanciu akumuliatoriumi (man laike iki 9 dienu) bei uz prieinama kaina. Bet siaip manau jame perdaug prikista nekokybisku funkciju kuriu jam isvis nereik pvz. touchscreen, foto kamera ir t.t.
Tikrai ne koks telefonas nereikia girti žymiai geresnį už tokia kaina nors ir maža kaina bet vis tiek gausi pliusas tas jog garsiai groja, viskas kitas -.
0

Svecias (Svečias)   2010-06-28, 13:28:20  |  cituoti
Sveiki, turiu si telefona jau puse metu ir esu labai patenktas. Buvo jis smarkiai krites kelis kartus ir tikrai nesuduzo. Zinoma, kokybe tikrai nera auksta tiek surinkimo tiek meniu apipavidalinimo..Jauciasi kad tai pigus daigtas..taciau dual sim funkcija jis atlieka puikiai ir butent del to as ji pirkau. Kas liecia ekrana tai kolkas problemu neturejau, beto tas touchscreen man nelabai reikalingas..Kas liecia koloneles tai tikrai skamba puikiai.Jei norite isigyti telefona su 2sim tai sis puikus pasirinkimas su labai ilgai laikanciu akumuliatoriumi (man laike iki 9 dienu) bei uz prieinama kaina. Bet siaip manau jame perdaug prikista nekokybisku funkciju kuriu jam isvis nereik pvz. touchscreen, foto kamera ir t.t.
0

kris (Svečias)   2010-06-24, 11:28:45  |  cituoti
Turiu sita tel jau nuo sausio menesio lyg..Viskas puikiai veikia..internetas,muzika groja vbelekaip garsei..ekranas ir jega,didelis,ir t.t.del kameros nepergyvenu nes nx ji reikalinga jei turiu fotika normalu..2 sim visada veikia,zodziu telas be problemu,isskyrus tai kad galetu buti daugiau zaidimu,bet kaip ir kazkas minejo jau zaidimais megaukimes per pc o ne per tel..
0

Edis (Svečias)   2010-06-13, 16:23:53  |  cituoti
triperis cia netelefonas klasiokiu po savaites ekranas susipiso
0

Janis (Svečias)   2010-05-30, 22:43:11  |  cituoti
Shuuu das, po savaitės sutrūko ekranas,... foto kamera tik, kad ji yra, naudos jokios, filmavimas - tas pats. Vienintelis privalumas, kad dvi sim, visa kita --- niekalas kitaiskas
0

dima_ml   2010-05-21, 00:30:50  |  cituoti
Vartotojas (Svečias) (2010-05-17, 22:03:56) rašė:
Turiu sitoki modeli, tai noriu pasiteirauti mobili linija atstovu, ar tvarkot su garantiniu ekrana, jei jisai man tokeis, kaip burbulais isejas. Net nesuprantu, nuo ko, nei apipiltas buvo, nei nieko. O ekranas atrodo klaikei.
http://my-phone.lt/garantinis-aptarnavimas.html
0

K* (Svečias)   2010-05-18, 17:44:11  |  cituoti
Neįsivaizduoju kas gali pirkti šitą telefoną,nes visi kiniški gaminiai yra labai prastos kokybės,ir jaučiu vos tik nulėktų nuo stalo iš kart iš jo nieko neliktų,tik pigus plastmasės gabalas,ir jaučiu greičiau susitraiškytų ekranas,nei sureaguotų į paspaudimą.:D Nu žodžiu tikrai nemanau,kad tie visi Myphonai ilgai išsilaikys,nes juk yra tiek daug geru ir kokybiškų telefonų už prieinamą kainą...
0

Vartotojas (Svečias)   2010-05-17, 22:03:56  |  cituoti
Turiu sitoki modeli, tai noriu pasiteirauti mobili linija atstovu, ar tvarkot su garantiniu ekrana, jei jisai man tokeis, kaip burbulais isejas. Net nesuprantu, nuo ko, nei apipiltas buvo, nei nieko. O ekranas atrodo klaikei.
0

Tautwydas   2010-04-27, 16:45:21  |  cituoti
UG (2010-04-27, 14:34:10) rašė:
liutis (Svečias) (2010-04-25, 22:07:02) rašė:
...
Nesupratau klausimo. Jus norit suzinot kiek laiko tarnauja ekranas? Jei taip, tai abejoju, kad kas nros gali pasakyti.
tarnauja iki tol kol sudauzai arba stipreiyspaudi o tada jau ismest ta telefona :D
0

kopustas1994   2010-04-27, 16:20:18  |  cituoti
na man tai sis telefonas nepatinka
0

UG (pažengęs)   2010-04-27, 14:34:10  |  cituoti
liutis (Svečias) (2010-04-25, 22:07:02) rašė:
noriu pirkt patarkit mano gmail liutis.b@gmail.com
o ar ekranas ilgai laiko?
Nesupratau klausimo. Jus norit suzinot kiek laiko tarnauja ekranas? Jei taip, tai abejoju, kad kas nros gali pasakyti.
0

liutis (Svečias)   2010-04-25, 22:07:02  |  cituoti
noriu pirkt patarkit mano gmail liutis.b@gmail.com
o ar ekranas ilgai laiko?
0

Linas (Svečias)   2010-04-24, 18:11:16  |  cituoti
geriausia nueikit i www.youtube.com ir paziurekit kas gero yra sitame telefone!
jai nepatinka kiniski telefonai tai nepirkit pvz. as kiniska telefa turiu jau 2 metus ir visikai nesiskundziu baterija laiko 3-5 dienas ir man gerai! ir vienas klausimas kiek dabar kainuotu nokia 5220 Xpm?
0

Eimis (Svečias)   2010-04-21, 01:30:24  |  cituoti
Prieš tris dienas nusipirkau jį... gerai muzika groja.. bass funkcija... gerai atkuria garsus.. per ausines lievokai groja.. bet px ... gerai laiko baterija.. geriau už tv mobile v98.. kurio batarkė buvo 2000mAh ... kas galvoja pirkti...tai nedelskit..nes jį greit išims iš prekybos.
0

Tautwydas   2010-04-19, 18:38:58  |  cituoti
atėnė (Svečias) (2010-04-19, 18:04:53) rašė:
blemba visie telefonai gaminami kinijoj tavo zinaiai!
ka tu ce nusisneki tipo wisi telefonai gaminami kinijoje tu jei nezinai patylek
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.