Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia 515  + Rašyti žinutę
Nokia 515
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|5|6|7|8|9|10|...|12|...|16|

 
agnieshkute   2013-10-20, 15:13:29  |  cituoti
MykolasP (2013-10-20, 12:18:39) rašė:
agnieshkute (2013-10-20, 09:24:01) rašė:
...
Ten galėjai fotkint, nes 6303 yra su autofocus kamera, o čia kitokio tipo kamera.
zd nesuprantu tada uz ka moket tuos 500 lt, tokiu elementariu dalyku sis telas neturi..
1

ricii   2013-10-20, 13:53:38  |  cituoti
agnieshkute (2013-10-20, 09:24:01) rašė:
MykolasP (2013-10-19, 13:31:56) rašė:
...
tai iseina, kad 515, blogesnis fotografavimas nei 6303, nes su 6303 fotkinau ir dokumentus...nors 6303 - 3,2 pikseliai
Taigi ne pixeliuos esmė, kuo daugiau pixelių, tuo kokybiškesnės didinant.
0

MykolasP   2013-10-20, 12:18:39  |  cituoti
agnieshkute (2013-10-20, 09:24:01) rašė:
MykolasP (2013-10-19, 13:31:56) rašė:
...
tai iseina, kad 515, blogesnis fotografavimas nei 6303, nes su 6303 fotkinau ir dokumentus...nors 6303 - 3,2 pikseliai
Ten galėjai fotkint, nes 6303 yra su autofocus kamera, o čia kitokio tipo kamera.
0

agnieshkute   2013-10-20, 09:24:01  |  cituoti
MykolasP (2013-10-19, 13:31:56) rašė:
agnieshkute (2013-10-18, 20:23:32) rašė:
...
Internete nenaršiau, galėsiu pažiūrėt, kai sąskaitą papildysiu, pačiam įdomu, kamera tai gera, jei fotografuoji iš atstumo, nes prieš pirkdamas skaičiau straipsni http://www.allaboutsymbian.com/features/item/12789_EDoF_versus_Auto-focus_Underst.php tai daugumai teisybe, kai fotografuoji nuo atstumo, tai foto gaunasi tokios kokios ir turi būt 5 MP kamerai, o dokumentų pvz nepafotografuosi.
tai iseina, kad 515, blogesnis fotografavimas nei 6303, nes su 6303 fotkinau ir dokumentus...nors 6303 - 3,2 pikseliai
0

MykolasP   2013-10-19, 13:36:16  |  cituoti
salieras (2013-10-18, 17:47:26) rašė:
MykolasP keisk temą telefonui, nes tas konkorėžis tikrai trugdo. Aš susiradau juodą - baltą, be jokių paveiksliukų, panašus fonas, kaip karbono pynimas. Ant ekrano uždėjau irgi juodą - baltą, kaip smulkus velvetas foną. Tikrai puikus kontrastas gaunasi. Parodyk kur, atsiūsiu. Mažas ekrano tamsėjimo kampas į vieną pusę, pas visus toks. Turiu tokį prašymą, padaryk foto su telefonu ir pabandyk su telefono redaktoriumi uždėti rėmelius ant tos nuotraukos(pirmą rėmelį). Suprantu, kad tai visai nereikalinga funkcija, bet gal bus galima atrasti kokią nesklandumų seką. Mano telefonas neleidžia atlikti tokios operacijos. Mažinau foto rezoliuciją, nepadeda.
http://www.flickr.com/photos/92526489@N05/10359279595/lightbox/ su pilna rezoliucija, atleisk bet pamiršau, kad reikėjo pirmus rėmelius, paeik ten toliau bus dar viena foto su kitais rėmeliais ir panorama. O šeip nerandu nesklandumu.
1

MykolasP   2013-10-19, 13:31:56  |  cituoti
agnieshkute (2013-10-18, 20:23:32) rašė:
MykolasP (2013-10-18, 14:17:04) rašė:
...
o daugiau minusu tele nematai, kaip kamera pvz? nete narsei?
Internete nenaršiau, galėsiu pažiūrėt, kai sąskaitą papildysiu, pačiam įdomu, kamera tai gera, jei fotografuoji iš atstumo, nes prieš pirkdamas skaičiau straipsni http://www.allaboutsymbian.com/features/item/12789_EDoF_versus_Auto-focus_Underst.php tai daugumai teisybe, kai fotografuoji nuo atstumo, tai foto gaunasi tokios kokios ir turi būt 5 MP kamerai, o dokumentų pvz nepafotografuosi.
0

MykolasP   2013-10-19, 13:23:54  |  cituoti
ricii (2013-10-18, 15:23:27) rašė:
MykolasP (2013-10-18, 15:08:11) rašė:
...
Juk e66 s60, 515 s40.. O kuo čia dėta kaina, kad mažiau sumokėjai tai ir muzikos grotuvas prastesnės kokybės?
Nu sakau reikia priprast, aš dabar specialiai pražiūrėjau Nokia 6303i classic turi beveik tą pati OS (be Feature Pack 1) ten grotuvas panašesnis į S60, nu bet ką padarysi, pripratimo reik gi visada sunku priprast prie kažko naujo. Gal po to net bus geriau man nei buvo.
0

agnieshkute   2013-10-18, 20:23:32  |  cituoti
MykolasP (2013-10-18, 14:17:04) rašė:
Tai vat nusipirkau telefoną. Paskutinį tarp operatorių ir mobilios linijos salonų "Panoramoje". Turiu pora pastabų, ekranas iš dešinės tamsėja tam, kad matytųsi laikas kai žiūri iš dešinės, nes iš žiūrint iš kairės laiko skaičiai susilieja su fono paveikslėliu, taigi, tamsėjantis ekranas, kai žiūri iš dešinės yra labai pravartus dalykas. Aš persikėlęs iš nokia e66 pasigedau geresnės fonotekos, nes ten išmeta iškart visas dainas, o ne albumais ir atlikėjais, man patinka albumus klausyti, bet kam patinka klausytis šiaip visokias dainas iš eilės, tam nekiltų problemų, nes po fonoteka landžiot, kažkaip nepatogu, gal dar reikia priprast, čia tik softas, o ne pats telefonas. Jis slidus, bet ne tiek slydus kad slys iš rankų. O aliuminis nesibraižys, jei švitrinių popierių nesinešit kišenei, nes mano nuomone, jis atsparesnis braižimui, nei plastmasė.
o daugiau minusu tele nematai, kaip kamera pvz? nete narsei?
0

salieras   2013-10-18, 17:47:26  |  cituoti
MykolasP keisk temą telefonui, nes tas konkorėžis tikrai trugdo. Aš susiradau juodą - baltą, be jokių paveiksliukų, panašus fonas, kaip karbono pynimas. Ant ekrano uždėjau irgi juodą - baltą, kaip smulkus velvetas foną. Tikrai puikus kontrastas gaunasi. Parodyk kur, atsiūsiu. Mažas ekrano tamsėjimo kampas į vieną pusę, pas visus toks. Turiu tokį prašymą, padaryk foto su telefonu ir pabandyk su telefono redaktoriumi uždėti rėmelius ant tos nuotraukos(pirmą rėmelį). Suprantu, kad tai visai nereikalinga funkcija, bet gal bus galima atrasti kokią nesklandumų seką. Mano telefonas neleidžia atlikti tokios operacijos. Mažinau foto rezoliuciją, nepadeda.
0

ricii   2013-10-18, 15:23:27  |  cituoti
MykolasP (2013-10-18, 15:08:11) rašė:
ricii (2013-10-18, 14:47:28) rašė:
...
Tai aš ir sakau, kad nepatogus, nes aš buvau pripratęs ant nokios e66, kad kai įeini i fonoteka atsirandi lange kur renkiesi - "visos dainos", "atlikėjai", "albumai" ir t.t. o čia reikia po meniu landžiot, bet nokia e66 savo laiku ir kainavo daugiau nei dabar koks samsung galaxy 3 mini
Juk e66 s60, 515 s40.. O kuo čia dėta kaina, kad mažiau sumokėjai tai ir muzikos grotuvas prastesnės kokybės?
1

MykolasP   2013-10-18, 15:08:11  |  cituoti
ricii (2013-10-18, 14:47:28) rašė:
MykolasP (2013-10-18, 14:17:04) rašė:
...
Taigi pagal albumus galima atsirast į muzikos grotuvo meniu nuėjus.
Tai aš ir sakau, kad nepatogus, nes aš buvau pripratęs ant nokios e66, kad kai įeini i fonoteka atsirandi lange kur renkiesi - "visos dainos", "atlikėjai", "albumai" ir t.t. o čia reikia po meniu landžiot, bet nokia e66 savo laiku ir kainavo daugiau nei dabar koks samsung galaxy 3 mini
0

ricii   2013-10-18, 14:47:28  |  cituoti
MykolasP (2013-10-18, 14:17:04) rašė:
Tai vat nusipirkau telefoną. Paskutinį tarp operatorių ir mobilios linijos salonų "Panoramoje". Turiu pora pastabų, ekranas iš dešinės tamsėja tam, kad matytųsi laikas kai žiūri iš dešinės, nes iš žiūrint iš kairės laiko skaičiai susilieja su fono paveikslėliu, taigi, tamsėjantis ekranas, kai žiūri iš dešinės yra labai pravartus dalykas. Aš persikėlęs iš nokia e66 pasigedau geresnės fonotekos, nes ten išmeta iškart visas dainas, o ne albumais ir atlikėjais, man patinka albumus klausyti, bet kam patinka klausytis šiaip visokias dainas iš eilės, tam nekiltų problemų, nes po fonoteka landžiot, kažkaip nepatogu, gal dar reikia priprast, čia tik softas, o ne pats telefonas. Jis slidus, bet ne tiek slydus kad slys iš rankų. O aliuminis nesibraižys, jei švitrinių popierių nesinešit kišenei, nes mano nuomone, jis atsparesnis braižimui, nei plastmasė.
Taigi pagal albumus galima atsirast į muzikos grotuvo meniu nuėjus.
0

MykolasP   2013-10-18, 14:17:04  |  cituoti
Tai vat nusipirkau telefoną. Paskutinį tarp operatorių ir mobilios linijos salonų "Panoramoje". Turiu pora pastabų, ekranas iš dešinės tamsėja tam, kad matytųsi laikas kai žiūri iš dešinės, nes iš žiūrint iš kairės laiko skaičiai susilieja su fono paveikslėliu, taigi, tamsėjantis ekranas, kai žiūri iš dešinės yra labai pravartus dalykas. Aš persikėlęs iš nokia e66 pasigedau geresnės fonotekos, nes ten išmeta iškart visas dainas, o ne albumais ir atlikėjais, man patinka albumus klausyti, bet kam patinka klausytis šiaip visokias dainas iš eilės, tam nekiltų problemų, nes po fonoteka landžiot, kažkaip nepatogu, gal dar reikia priprast, čia tik softas, o ne pats telefonas. Jis slidus, bet ne tiek slydus kad slys iš rankų. O aliuminis nesibraižys, jei švitrinių popierių nesinešit kišenei, nes mano nuomone, jis atsparesnis braižimui, nei plastmasė.
0

ricii   2013-10-17, 13:38:24  |  cituoti
salieras (2013-10-17, 10:28:19) rašė:
Spalvų mažai? Jų visiškai pakanka perskaityti meniu, žinutes. Šrifto dydis keičiamas. Svarbu kokią temą pasirinksi. Jeigu margą, spalvotą, tada gali kilti problemų skaitant. Tokio dydžio ekrane studijuoti nuotraukų spalvas nėra jokios prasmės.
Tačiau nemažas skirtumas yra tarp 0.262 ir 16mln spalvų žiūrint į juos, net balta geltonoka atrodo kai mažiau. : )
1

salieras   2013-10-17, 10:28:19  |  cituoti
Spalvų mažai? Jų visiškai pakanka perskaityti meniu, žinutes. Šrifto dydis keičiamas. Svarbu kokią temą pasirinksi. Jeigu margą, spalvotą, tada gali kilti problemų skaitant. Tokio dydžio ekrane studijuoti nuotraukų spalvas nėra jokios prasmės.
0

agnieshkute   2013-10-16, 22:12:56  |  cituoti
Zajabinskas (2013-10-16, 19:01:18) rašė:
Tai va,kaip ir zadejau ,rasau apie akumuliatoriaus laikyma.
Telefonas buvo ijungtas pirmadieni ryte apie 8val.
veike GSM tinkle
Prakalbeta 80 minuciu
issiusta 20 sms
gauta 35 sms
parasyta 10 note
zadintuvas 4 kartai
el pastas tikrintas 16 kartu
buvo kaitaliota ekrano tema 3 kartus
taimeris 3 val.
padarytos kelios foto be blykstes.
Siandien apie 13 valanda dar buvo viena baterijos padala.
Telefona parodziau mamai,paklausiau ar patinka.Sake""labai"".Stai ir viskas-Nokia 515 nebeturiu.

KA AS APIE JI MANAU:

telefono softas neturi nei maziausios klaideles . (!!!!!)

Pasnekovo balsas ne tik stiprus,bet net savaip turtingas ,galima suprasti aplinka kurioje pasnekovas yra.Sioks toks aukstuju dazniu trukumas yra,taciau jokiu problemu.Viskas puikiai suprantama.
Pasnekovas mus girdi siek tiek tyliau negu vidutinis lygis,bet aiskiai,be iskraipymu.Nera jokiu traskesiu,skaitmeninio permusimo,zodziu viskas OK.

korpusas vertas tik vieno zodzio -SUPER.

Dienos metu,lauke,visai neblogai fotografuoja.Truputuka nuotraukoms reikia korekcijos kompe,bet kai as visai nesitikejau nieko gero is kameros,tai pasirode netokia jau ir bloga.Bet patalpoje prie dirbtinio apsvietimo geriau net nebandyti-baisi kokybe.

Ekranas nera baisus,bet apzvalgos kampai nefantastiniai.Dar blogiau,kad esant su poliarizuotais akiniais nuo saules,horizontalioje ekrano padetyje ekranas yra nematomas isvis.

As niekada nemegau metaliniu telefonu,todel ir si karta turiu priekaistu.Telefono antena yra apatineje korpuso dalyje,ten nedidelis plastiko gabaliukas imontuotas i metala,kad praeitu radio bangos.Netycia uzdengi ranka ta vieta ir rysio stiprumas nuo pilno krenta iki vos ne minimumo.O kaip bus kai busite silpno rysio zonoje?metaliniui korpusui tai bloga antenos vieta.

Apibendrinant, jis man patiko.Grazus,stiprus,gera baterija.Stebinanciai tvarkinga firmware.As esu labai priekabus telefonams,siaip daugelis tokio stiliaus telefonu megeju trukumu gali ir isvis nepastebeti :)

Ne toks jau blogas buvo tas S40.Net dabartiniai smartai galetu kai ko pasimokyti is sios primytivios platformos.Kai kas tikrai musu senosiuose telefonuose buvo simta kartu patogiau ,nei brangiausiame smarte...
toks aprasymas nuteikia aptimistiskai, o kaip ekrano spalvos, lb ziauru, kai ju tiek mazai?
0

SENEOV (ekspertas)   2013-10-16, 19:15:01  |  cituoti
Zajabinskas (2013-10-16, 19:01:18) rašė:
.Kai kas tikrai musu senosiuose telefonuose buvo simta kartu patogiau ,nei brangiausiame smarte...
Jo pavyzdziui parasyt sms neziurint I telefona ;)
0

Zajabinskas (ekspertas)   2013-10-16, 19:01:18  |  cituoti
Tai va,kaip ir zadejau ,rasau apie akumuliatoriaus laikyma.
Telefonas buvo ijungtas pirmadieni ryte apie 8val.
veike GSM tinkle
Prakalbeta 80 minuciu
issiusta 20 sms
gauta 35 sms
parasyta 10 note
zadintuvas 4 kartai
el pastas tikrintas 16 kartu
buvo kaitaliota ekrano tema 3 kartus
taimeris 3 val.
padarytos kelios foto be blykstes.
Siandien apie 13 valanda dar buvo viena baterijos padala.
Telefona parodziau mamai,paklausiau ar patinka.Sake""labai"".Stai ir viskas-Nokia 515 nebeturiu.

KA AS APIE JI MANAU:

telefono softas neturi nei maziausios klaideles . (!!!!!)

Pasnekovo balsas ne tik stiprus,bet net savaip turtingas ,galima suprasti aplinka kurioje pasnekovas yra.Sioks toks aukstuju dazniu trukumas yra,taciau jokiu problemu.Viskas puikiai suprantama.
Pasnekovas mus girdi siek tiek tyliau negu vidutinis lygis,bet aiskiai,be iskraipymu.Nera jokiu traskesiu,skaitmeninio permusimo,zodziu viskas OK.

korpusas vertas tik vieno zodzio -SUPER.

Dienos metu,lauke,visai neblogai fotografuoja.Truputuka nuotraukoms reikia korekcijos kompe,bet kai as visai nesitikejau nieko gero is kameros,tai pasirode netokia jau ir bloga.Bet patalpoje prie dirbtinio apsvietimo geriau net nebandyti-baisi kokybe.

Ekranas nera baisus,bet apzvalgos kampai nefantastiniai.Dar blogiau,kad esant su poliarizuotais akiniais nuo saules,horizontalioje ekrano padetyje ekranas yra nematomas isvis.

As niekada nemegau metaliniu telefonu,todel ir si karta turiu priekaistu.Telefono antena yra apatineje korpuso dalyje,ten nedidelis plastiko gabaliukas imontuotas i metala,kad praeitu radio bangos.Netycia uzdengi ranka ta vieta ir rysio stiprumas nuo pilno krenta iki vos ne minimumo.O kaip bus kai busite silpno rysio zonoje?metaliniui korpusui tai bloga antenos vieta.

Apibendrinant, jis man patiko.Grazus,stiprus,gera baterija.Stebinanciai tvarkinga firmware.As esu labai priekabus telefonams,siaip daugelis tokio stiliaus telefonu megeju trukumu gali ir isvis nepastebeti :)

Ne toks jau blogas buvo tas S40.Net dabartiniai smartai galetu kai ko pasimokyti is sios primytivios platformos.Kai kas tikrai musu senosiuose telefonuose buvo simta kartu patogiau ,nei brangiausiame smarte...




0

ricii   2013-10-16, 10:43:40  |  cituoti
Remigijus_V (2013-10-16, 09:09:26) rašė:
dima_ml (2013-10-15, 23:13:04) rašė:
...
Mhm, Bitė turi, bet kaip suprantu reikalingas pastovus geras 3G tinklas - to nelabai turi.
Taip, reikalingas 3G, na didžiuosiuos miestuos tik su bite.
0

Remigijus_V   2013-10-16, 09:09:26  |  cituoti
dima_ml (2013-10-15, 23:13:04) rašė:
Buivols (2013-10-15, 22:34:57) rašė:
...
taip,nuo rugpjucio berods palaiko, kad veiktu sia technologija telefonai (vieno ir kito pasnekovo) turi buti atitinkamai palaikyti hd voice
Mhm, Bitė turi, bet kaip suprantu reikalingas pastovus geras 3G tinklas - to nelabai turi.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|5|6|7|8|9|10|...|12|...|16|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
autofocus
Fotografuojant galimybė fikusuoti objekto židinio nuotolį ,įvedimo klavišą paspaudus iki pusės . Ekrane atsiranda žalias fiksuotas židinio nuotolio simbolis , jei nėra fikusuojamas atsiranda raudonas simbolis .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .