Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia 6020  + Rašyti žinutę
Nokia 6020
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|

 
rasius (Svečias)   2007-02-02, 11:28:29  |  cituoti
mp3 formata skajto as tjuriu dajnu parsisiuntes tik groja 1 min.ir kokybe kajp is tikro mp3
0

suisaR (Svečias)   2007-02-02, 11:26:33  |  cituoti
geras telefonas tik pas mus jo newertina pasiuliau uz 180 lt nauja njeks neperka bet siap paturejus labaj geras telefonas ir filmuoja jis 50 sek.man uztenka nelabaj daug as ir filmuoju bet sejp cool telefonas ir patariu nusipirkt
0

michailas   2007-01-19, 19:19:21  |  cituoti
mejle (Svečias) (2007-01-19, 19:15:38) rašė:
gal zinote sio telefono atrisimo koda?
atrisimo koda zino tik operatorius, kuris si telefona pardave.
0

mejle (Svečias)   2007-01-19, 19:15:38  |  cituoti
gal zinote sio telefono atrisimo koda?
0

greta (Svečias)   2007-01-16, 16:15:19  |  cituoti
nu kaip cia pasakius.....man sitas telefonas labai patinka tik tiek kad labai mazai atminties ir tajp trumpaj galima filmuoti....o tajp taj man jis liux mobas patarciau ji pirkti tikrai nenusivilsit;)
0

UG (pažengęs)   2007-01-16, 00:30:06  |  cituoti
To UG (Svečias) (2007-01-04, 10:45:15) rašė:
UG tu paskaityk ka parasei. Pats sau priestarauji :)
Gal as nelabai gerai parasiau...........
norejau pasakyti: visi kas kalba mazai pirkit ir laimingai naudokites
visi kas kalba DAUG pagalvokit pries pirkdami :)
0

VrX   2007-01-05, 21:34:31  |  cituoti
lauris (2007-01-05, 21:30:59) rašė:
Mociute mano turi ji ir jai jis patinka is darbo gavo.....Na paturejau as jos ta nokia visa vasarelia, parsiunciau visko, tik gaila, kad neskaito mp3 ir neturi didelio ekrano........Na tai jis nera labai sunkus, rankai gan patogus , bet nelabai man ji stilinga.Na kaip cia pasakius ,,senesnis ir prastesnis verslo telefonas" tuo metu jis buvo...........Kainavo nedaug kaip tuo metu kai jis atsirado taigi daug ju mieste nepamatysi, o dabar kur tik nori ir kiekvienas vaikas gali toki turet.........Mano nuomone tai buvo ir liks verslo telefonas ir daug vaiku juos megsta ir turi
Tiesa paskius "parsti verslo klases telefonai" mano nuomone. Labai jautrus dregmiai, ir megsta luzti. Bent jau neretai pasitaiko kad taisyklose nemazai ekzemplioriu guli.
0

lauris   2007-01-05, 21:30:59  |  cituoti
Mociute mano turi ji ir jai jis patinka is darbo gavo.....Na paturejau as jos ta nokia visa vasarelia, parsiunciau visko, tik gaila, kad neskaito mp3 ir neturi didelio ekrano........Na tai jis nera labai sunkus, rankai gan patogus , bet nelabai man ji stilinga.Na kaip cia pasakius ,,senesnis ir prastesnis verslo telefonas" tuo metu jis buvo...........Kainavo nedaug kaip tuo metu kai jis atsirado taigi daug ju mieste nepamatysi, o dabar kur tik nori ir kiekvienas vaikas gali toki turet.........Mano nuomone tai buvo ir liks verslo telefonas ir daug vaiku juos megsta ir turi
0

greta (Svečias)   2007-01-04, 15:37:48  |  cituoti
parasykit man i greteske@one.lt
0

Zhmogas (Svečias)   2007-01-04, 10:58:16  |  cituoti
Nusipirkau si telefona pries tris dienas ir jau isitikinau koks jis : patvarus , kajp tokiame telefone cool kamera ir siaip neblogas ekranas ir jo spalvos...
0

To UG (Svečias)   2007-01-04, 10:45:15  |  cituoti
UG tu paskaityk ka parasei. Pats sau priestarauji :)
0

UG (pažengęs)   2006-12-29, 16:59:09  |  cituoti
Mano tevas siuo modeliu naudojasi jau daugiau nei metus! Ir naudojasi jis juo labai intensyviai! Nepasakyciau, kad labai prastas telefonas, tiesiog uz tokius pinigus geresni tai nelabai ir rasti imanoma. Kamera - labai paprasta, bet saulei svieciant nuotraukos iseina gan neblogos :) user'i su minimaliais reikalavimais ji patenkins.
Taciau visai neseniai sis telefonas pradejo "gliucint"! Issamiau:
1. kartais, kai tau skambina zmogus, tu negali pakelti rageli, nes nei vienas migtukas neveikia :) ai tiesa veikia tik virshutinis "turn on - turn off" migtukas
2. Kai prijungi telefona prie pakrovejo, jo ekranas visa ikrovimo laika sviecia :)
3. Kartais neimanoma atblokuot telefona, nes neveikai vis tie patys mygtukai.
4. kai turi incoming call, telefona neskamba ir nevibruoja, jis tik svyti :)
Buvau nuejes i garantyjos skyriu. Perase softa. Pasake, kad tai buna del intensyvaus naudojimo. Ir, kad telefona reikia kartais perkrovineti. Ispradziu telefonas veike gerai, bet po keleriu dienu, atsirado gliukas su klaviaturos atblokavimu.
Taigi noriu duoti patarima tiems kurie nori pirkti si telefona ir daug kalba :) geraiu jo ne pirkit :)
0

Ozocronus   2006-12-27, 13:46:52  |  cituoti
jakstis (2006-12-26, 21:52:53) rašė:
man sitam tlf nzn kaip ir kada atsirado defektas,kad lb mazaj vidines atminties beliko..gal zinot kaip tokia beda sutwarkyt?
:) Sis "defektas" yra visuose telefonuose, kuriuose yra mazai atminties :) Istrink ka nors ( zaidimus, melodijas ) ir jos padauges :)
0

jakstis   2006-12-26, 21:52:53  |  cituoti
man sitam tlf nzn kaip ir kada atsirado defektas,kad lb mazaj vidines atminties beliko..gal zinot kaip tokia beda sutwarkyt?
0

Ozocronus   2006-12-26, 20:43:42  |  cituoti
WADE 2006-12-26 13:30:08
kamera wisai normali

Kamera siame telefone tikrai apgailetina.
0

WADE   2006-12-26, 13:30:08  |  cituoti
kamera wisai normali
0

P0rnd3vil   2006-12-25, 12:53:56  |  cituoti
Turiu toki tlf..tikrai gan geras..;)patogus waldymas,foto kokybe nrml,ir tlf atsparus smugiams;D
0

Adiukz   2006-12-25, 12:30:28  |  cituoti
daug kas is gmines turi na neblogas telefonas bet kam reikia kameros tai sito nepirkit
0

NOkia (Svečias)   2006-12-24, 16:45:51  |  cituoti
KAIJp rejkia ysijungti su siuo telefonu EDGE???
0

FERAR   2006-12-24, 13:34:41  |  cituoti
visai dar geras tik jau senas
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .