Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Lumia 1520  + Rašyti žinutę
Nokia Lumia 1520
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|

 
xekrax (ekspertas)   2013-12-22, 20:24:34  |  cituoti
artorelis (2013-12-21, 15:35:52) rašė:
xekrax (2013-12-21, 10:54:13) rašė:
...
xekrax, nusprendžiau paaukoti valandėlę savo super brangaus laiko ir pažiūrėti kokia ta reali situacija su apps'ais windows phone market'e. Tikiuosi, kad windowsiniai forumiečiai nepamirš padėkoti man už sugaištą laiką jų labui. ☺ Tiesiog labai dažnai girdžiu forume šūksnius "Kokių tau programų trūksta", "Ko tu nerandi", "Apps'ų pakankamai wp market'e", "Nieko nepasigendu", "Visos programėlės kurių man reikia - yra" ir t.t., Taigi, nieko per daug nesiplėšant ir norint išlikti sąžiningam (specialiai neieškant programų kurių tikrai nėra wp market'e) nusprendžiau tiesiog patikrinti ar aš rasiu wp market'e tas programėles kurias aš esu užsidėjęs and savo PAGRINDINIO smarto lango (desktop'as mano). Taigi, nieko nelaukiant išvardinu tas mano pagrindinės, dažnai naudojamas programėlės, ir žiūrime ar jos yra windows phone market'e.

SĄRAŠAS

1. Boat Browser. 2. Dropbox. 3. Pocket. 4. iPP Podcast Player. 5. eŽodynas. 6. One Cloud Text Editor for Box. 7. Study Checker PRO. 8. 3G Watchdog Pro. 9. Swapps (juosta iš kairės). 10. Sidebar (juosta iš dešinės). 11. Financial Times. 12. Oxford Dictionary of English. 13. Kobo. 14. Instapaper. 15. Opera Browser. 16. Bloomberg Radio+ 17. YouTube. 18. Floating Toucher. 19. NBA GameTime. 20. NHL GameCenter. 21. Moon+ Reader Pro.

❢ ❢ ❢ Taigi, nuėjau į windowsphone.com (jei neklystu, plius pasirinkau us variantą tikėdamasis kad pasirinkimas ten pats didžiausias, lyginant kad ir su ta pačia Lietuva) ir bandžiau surasti mano android'inias desktop'inias programėles. Rezultatai: 1. Boat Browser. Nėra. 2. Dropbox. Nėra (tiksliau yra bet ten kažkokie scam variantai, pvz leidėjas kažkoks pranxter, žodžiu įtartinos nesąmonės). Tiesa, yra Box pas juos, plius turi savo SkyDrive, taip kad nėra liūdna situacija šioje srityje. Bet patikėkit, aš ir pats tikrinau savo smarte daug tų cloud'inių programėlių ir visos jos pralaimi Dropbox'ui dėl savo lengvumo, paprastumo ir blah, blah, blah. 3. Pocket. Nėra. Jeigu suklydau tai pasakysite man. Radau kažkokių pakaitalų tipo Owl Reader. 4. iPP Podcast Player. Nėra. Tačiau yra šioks toks pasirinkimas kitų podcast player'ių, plius jau įmontuotas podcast player'is jų toje Music ar kaip ten vadinasi, žodžiu by default kažkokia yra. Tai šito punkto neskaitome kaip NĖRA. 5. eŽodynas. Nėra. 6. One Cloud Text Editor. Yra. Nors šitos "tekstų rinkimo programos" ir nėra bet jie turi oficialų Microsoft OFFICE, ir tuom viskas pasakyta. Čia jų arkliukas. 7. Study Checker PRO. Nėra. Vien dėl šios programos pakol kas niekaip negaliu pereiti į WP stovyklą. Teks matyt dar laukti pora metų. 8. 3G Watchdog PRO. Nėra, bet po atnaujinimų jau ir jie turi stock'inę Data skaičiavkę. Aišku būtų gražu turėti pasirinkimą. 9. Swapps. Nėra. 10. Sidebar. Nėra. 11. Financial Times. Nėra. Tiesa, yra kažkokios azijinės parodijos kur publisher įvardintas kažkoks "huyen", ar dar koks chren, žodžiu jokio ryšio su oficialia FT app. 12. Oxford Dictionary of English. Nėra. Yra taip vadinamas Advanced Learner's žodynas iš Oxfordo, ir beje labai gražiai padarytas. Tačiau, tai ne DIDYSIS Oxfordo žodynas, todėl dedu grafą NĖRA. Beje, aš pašiurpęs koks skurdus lygis žodynų srityje pas wp. Aš dar bandžiau paieškoti ir kitų žodynų kuriuos aš turiu savo android'e, tai rezultatai žiaurūs. 13. Kobo. Nėra. Tačiau yra Kindle knygų skaityklė. Bet turėkite omenyje kad dėl knygų skaityklių labai reikia turėti pasirinkimą. Pvz mano jau paminėta Amazon Kindle labai "diktatoriška", elgiasi kaip Apple, viską kontroliuoja, neleidžia net kelių sakinukų nusikopinti, žodžiu mokėk babkes ir viskas. ☺ 14. Instapaper. Nėra. Bet yra kažkokie surogatai Stacks for Instapaper, ir InstaFetch kurie bando pagelbėti ar kaip tai pavaduoti real Instapaper app. 15. Opera Browser. Nėra. Tiesa radau kažkokias turkų gamybos Operos imitacijas bet tik tiek. 16. Bloomberg Radio+. Nėra. 17. YouTube. Nėra. Bet yra kažkokie lyg ir padorūs pakaitalai, kaip kad You Tube HD. Nors nemanau, kad ji galėtų prilygti oficialiai Google'o YouTube'ui. Ypač po pastarųjų atnaujinimų android'uose. 18. Floating Toucher. Nėra. 19. NBA GameTime. Nėra. Kažkokias tik parodijas radau. Negi tikrai ir šitos nėra? Pataisysit jei suklydau. 20. NHL GameCenter. Nėra. Mėgstu pažiūrėti kai Dainius Zubrus (New Jersey Devils) žaidžia. 21. Moon+ Reader PRO. Nėra. Jau prieš tai minėjau kad svarbu turėti pasirinkimą tarp e-reader'ių.

Skaičiuojame. Matematikoje niekada neblizgėjau, bet jei gerai suskaičiavau tai iš 21 mano android'inės-desktop'inės programėlės (pagrindinis smarto langas) WP Market'e galima rasti tik 5 programėles? Are you kidding me? Gal aš ką suklydau ar ne taip ieškojau? Gal jūs labiau įgudę ir kai kurios iš jų vis tik yra markete? Man pavyzdžiui, visai patinka Nokia Lumia 1520 bet aš smartą naudoju vietoje kompo o be savo pagrindinių basic tipo programėlių man jis tampa absoliučiu šūdu. O jeigu dar paimčiau programėlių ne nuo savo pagrindinio lango o kažką iš savo turimų 300 APPS? Pavyzdžiui, Real Racing 3, SwiftKey klaviatūrą, MX Player PRO...?
Gerai, turiu keletą klausimų tau :) Ar visas išvardintas programėles savo telefone naudoji kasdien, jos tau tikrai būtinos? Ar tiesiog įdiegtos ir dulka?
Kitas klausimas, ar tiesiog ieškojai ko trūksta?
Eilinis vartotojas tikrai nesusiduria su šiom problemoj, vienos kokios gal ir nėra, bet kas iš to? Galima rast alternatyvų arba web versijas, nėra padėties be išeities :)
Sorry jei atrodau įžūlus, bet nematau prasmės postint tokius dalykus :) Mano nuomonė gali nesutapt su daugeliu arba atvirkščiai :) Linksmų švenčių visiems! Palikim kasdienius rūpęsčius, telefonus į stalčių ir pabūkim su artimaisiais.
3

xekrax (ekspertas)   2013-12-22, 13:28:36  |  cituoti
saskis (2013-12-22, 12:30:52) rašė:
xekrax kada apzvalga? :)
Po švenčių :) Dabar su HTC darbuojuos :)
0

saskis   2013-12-22, 12:30:52  |  cituoti
xekrax kada apzvalga? :)
3

Adgjm77 (pažengęs)   2013-12-21, 17:38:16  |  cituoti
artorelis (2013-12-21, 15:35:52) rašė:
xekrax (2013-12-21, 10:54:13) rašė:
...
.....
Gerbu tave kaip buvusy šio saito eksperta bet nesuprantu ka čia prirašiai bet ačiu.
3

targor   2013-12-21, 16:28:51  |  cituoti
artorelis (2013-12-21, 15:35:52) rašė:
xekrax (2013-12-21, 10:54:13) rašė:
...
.....
Spec parinkai tokias programas kad tik sustumt, is viso saraso gal tik kokia pora naudojies
5

SENEOV (ekspertas)   2013-12-21, 16:07:34  |  cituoti
artorelis (2013-12-21, 15:35:52) rašė:
xekrax (2013-12-21, 10:54:13) rašė:
...
....
jei nenaudotum smarto kaip teliko ir pc tai manau uztektu ir esamu app. Ko realiai pasilgstu tai RR3
6

artorelis   2013-12-21, 15:35:52  |  cituoti
xekrax (2013-12-21, 10:54:13) rašė:
Juliakasss (2013-12-21, 02:33:53) rašė:
...
Kokių programų trūksta?
xekrax, nusprendžiau paaukoti valandėlę savo super brangaus laiko ir pažiūrėti kokia ta reali situacija su apps'ais windows phone market'e. Tikiuosi, kad windowsiniai forumiečiai nepamirš padėkoti man už sugaištą laiką jų labui. ☺ Tiesiog labai dažnai girdžiu forume šūksnius "Kokių tau programų trūksta", "Ko tu nerandi", "Apps'ų pakankamai wp market'e", "Nieko nepasigendu", "Visos programėlės kurių man reikia - yra" ir t.t., Taigi, nieko per daug nesiplėšant ir norint išlikti sąžiningam (specialiai neieškant programų kurių tikrai nėra wp market'e) nusprendžiau tiesiog patikrinti ar aš rasiu wp market'e tas programėles kurias aš esu užsidėjęs and savo PAGRINDINIO smarto lango (desktop'as mano). Taigi, nieko nelaukiant išvardinu tas mano pagrindinės, dažnai naudojamas programėlės, ir žiūrime ar jos yra windows phone market'e.

SĄRAŠAS

1. Boat Browser. 2. Dropbox. 3. Pocket. 4. iPP Podcast Player. 5. eŽodynas. 6. One Cloud Text Editor for Box. 7. Study Checker PRO. 8. 3G Watchdog Pro. 9. Swapps (juosta iš kairės). 10. Sidebar (juosta iš dešinės). 11. Financial Times. 12. Oxford Dictionary of English. 13. Kobo. 14. Instapaper. 15. Opera Browser. 16. Bloomberg Radio+ 17. YouTube. 18. Floating Toucher. 19. NBA GameTime. 20. NHL GameCenter. 21. Moon+ Reader Pro.

❢ ❢ ❢ Taigi, nuėjau į windowsphone.com (jei neklystu, plius pasirinkau us variantą tikėdamasis kad pasirinkimas ten pats didžiausias, lyginant kad ir su ta pačia Lietuva) ir bandžiau surasti mano android'inias desktop'inias programėles. Rezultatai: 1. Boat Browser. Nėra. 2. Dropbox. Nėra (tiksliau yra bet ten kažkokie scam variantai, pvz leidėjas kažkoks pranxter, žodžiu įtartinos nesąmonės). Tiesa, yra Box pas juos, plius turi savo SkyDrive, taip kad nėra liūdna situacija šioje srityje. Bet patikėkit, aš ir pats tikrinau savo smarte daug tų cloud'inių programėlių ir visos jos pralaimi Dropbox'ui dėl savo lengvumo, paprastumo ir blah, blah, blah. 3. Pocket. Nėra. Jeigu suklydau tai pasakysite man. Radau kažkokių pakaitalų tipo Owl Reader. 4. iPP Podcast Player. Nėra. Tačiau yra šioks toks pasirinkimas kitų podcast player'ių, plius jau įmontuotas podcast player'is jų toje Music ar kaip ten vadinasi, žodžiu by default kažkokia yra. Tai šito punkto neskaitome kaip NĖRA. 5. eŽodynas. Nėra. 6. One Cloud Text Editor. Yra. Nors šitos "tekstų rinkimo programos" ir nėra bet jie turi oficialų Microsoft OFFICE, ir tuom viskas pasakyta. Čia jų arkliukas. 7. Study Checker PRO. Nėra. Vien dėl šios programos pakol kas niekaip negaliu pereiti į WP stovyklą. Teks matyt dar laukti pora metų. 8. 3G Watchdog PRO. Nėra, bet po atnaujinimų jau ir jie turi stock'inę Data skaičiavkę. Aišku būtų gražu turėti pasirinkimą. 9. Swapps. Nėra. 10. Sidebar. Nėra. 11. Financial Times. Nėra. Tiesa, yra kažkokios azijinės parodijos kur publisher įvardintas kažkoks "huyen", ar dar koks chren, žodžiu jokio ryšio su oficialia FT app. 12. Oxford Dictionary of English. Nėra. Yra taip vadinamas Advanced Learner's žodynas iš Oxfordo, ir beje labai gražiai padarytas. Tačiau, tai ne DIDYSIS Oxfordo žodynas, todėl dedu grafą NĖRA. Beje, aš pašiurpęs koks skurdus lygis žodynų srityje pas wp. Aš dar bandžiau paieškoti ir kitų žodynų kuriuos aš turiu savo android'e, tai rezultatai žiaurūs. 13. Kobo. Nėra. Tačiau yra Kindle knygų skaityklė. Bet turėkite omenyje kad dėl knygų skaityklių labai reikia turėti pasirinkimą. Pvz mano jau paminėta Amazon Kindle labai "diktatoriška", elgiasi kaip Apple, viską kontroliuoja, neleidžia net kelių sakinukų nusikopinti, žodžiu mokėk babkes ir viskas. ☺ 14. Instapaper. Nėra. Bet yra kažkokie surogatai Stacks for Instapaper, ir InstaFetch kurie bando pagelbėti ar kaip tai pavaduoti real Instapaper app. 15. Opera Browser. Nėra. Tiesa radau kažkokias turkų gamybos Operos imitacijas bet tik tiek. 16. Bloomberg Radio+. Nėra. 17. YouTube. Nėra. Bet yra kažkokie lyg ir padorūs pakaitalai, kaip kad You Tube HD. Nors nemanau, kad ji galėtų prilygti oficialiai Google'o YouTube'ui. Ypač po pastarųjų atnaujinimų android'uose. 18. Floating Toucher. Nėra. 19. NBA GameTime. Nėra. Kažkokias tik parodijas radau. Negi tikrai ir šitos nėra? Pataisysit jei suklydau. 20. NHL GameCenter. Nėra. Mėgstu pažiūrėti kai Dainius Zubrus (New Jersey Devils) žaidžia. 21. Moon+ Reader PRO. Nėra. Jau prieš tai minėjau kad svarbu turėti pasirinkimą tarp e-reader'ių.

Skaičiuojame. Matematikoje niekada neblizgėjau, bet jei gerai suskaičiavau tai iš 21 mano android'inės-desktop'inės programėlės (pagrindinis smarto langas) WP Market'e galima rasti tik 5 programėles? Are you kidding me? Gal aš ką suklydau ar ne taip ieškojau? Gal jūs labiau įgudę ir kai kurios iš jų vis tik yra markete? Man pavyzdžiui, visai patinka Nokia Lumia 1520 bet aš smartą naudoju vietoje kompo o be savo pagrindinių basic tipo programėlių man jis tampa absoliučiu šūdu. O jeigu dar paimčiau programėlių ne nuo savo pagrindinio lango o kažką iš savo turimų 300 APPS? Pavyzdžiui, Real Racing 3, SwiftKey klaviatūrą, MX Player PRO...?
9

Algna   2013-12-21, 15:02:54  |  cituoti
Sigitas_lk (2013-12-21, 13:11:25) rašė:
Algna (2013-12-21, 00:10:46) rašė:
...
Net nera lock screeno greito paleidimo shortcutu..
Parametruose yra funkcija "Paliesti".Įjunkite: "bakstelėkite du kartus, kad pažadintumėte telefoną".
Jeigu mes apie tą pati šnekame.
Būtų geriau susilaikyti nuo negatyvių komentarų apie dalykus, kurių gerai nežinai.
4

Sigitas_lk (ekspertas)   2013-12-21, 13:11:25  |  cituoti
Algna (2013-12-21, 00:10:46) rašė:
Man svarbiausia kad os būtu saugi,o wp 8 yra saugi.Ir netiesa kad retai atnaujinama.Per pora mėnesių buvo keli stambūs atnaujinimai:amber,black.Šiandien atlėkė keletas sisteminių atnaujinimų.O Android kaip tyčiojasi su atnaujinimais.
Na mano nuomone WP os dar tikrai gerokai nepakankama flagmanui. Pigesniems irenginiams uz 1k lt ir maziau, tai pats tas. Bet kai perki brangiausia daikta, norisi tikrai daugiau nei baziniu funkciju.. Net nera lock screeno greito paleidimo shortcutu..
3

Algna   2013-12-21, 11:09:35  |  cituoti
2 savaitę naudoju Lumia 1520 ir jokių priekaištų neturiu.Noretusi išgirsti nuomonę tikrų Lumia 1520 vartotojų.
3

xekrax (ekspertas)   2013-12-21, 10:54:13  |  cituoti
Juliakasss (2013-12-21, 02:33:53) rašė:
PBell (2013-12-21, 02:27:28) rašė:
...
Veltui nuvertini os. W8 gal ir nebloga tik marketas sausas, apsu trukumas.
Kokių programų trūksta?
4

Juliakasss (ekspertas)   2013-12-21, 02:33:53  |  cituoti
PBell (2013-12-21, 02:27:28) rašė:
butu gal ir nieko telefonas, bet niekam tikusi OS. Todel visa telefono verte numusa
Veltui nuvertini os. W8 gal ir nebloga tik marketas sausas, apsu trukumas.
4

PBell   2013-12-21, 02:27:28  |  cituoti
butu gal ir nieko telefonas, bet niekam tikusi OS. Todel visa telefono verte numusa
10

Juliakasss (ekspertas)   2013-12-21, 02:19:23  |  cituoti
Sigitas_lk (2013-12-20, 23:41:09) rašė:
artorelis (2013-12-20, 22:24:57) rašė:
...
Is dalies pritariu tau del WP os.. Kazkaip labai jau letai juda. Prisiminus android ar iOS, tai kiekvienas atnaujinimas atnesdavo daugybe visokiu funkciju, o wp tai atrodo kad prie jos kokie 5 zmones dirba, tai per metus isleidzia kelis atnaujinimus ir net neideda to ko zmonems labiausiai truksta, o ten kokius glance screen ar panasiai, o ne greitai pasiekiamus jungiklius ar pranesimu centra. Wp sekasi tik del to kad yra zmoniu kurie nori paprastumo, ir tiesiog paprasto naudojimo. O su tokiu ekranu kiek galima butu visko daugiau prigalvoti... Na bet uz tai kamera liux, nedaug teatsilieka nuo 1020. Palauksiu kokio 5" is nokios su sia kamera.
Del kameros galiu pasakyt, kad pakankamai stipriai nusileidzia 1020 .
4

Algna   2013-12-21, 00:10:46  |  cituoti
Man svarbiausia kad os būtu saugi,o wp 8 yra saugi.Ir netiesa kad retai atnaujinama.Per pora mėnesių buvo keli stambūs atnaujinimai:amber,black.Šiandien atlėkė keletas sisteminių atnaujinimų.O Android kaip tyčiojasi su atnaujinimais.
4

Sigitas_lk (ekspertas)   2013-12-20, 23:41:09  |  cituoti
artorelis (2013-12-20, 22:24:57) rašė:
Sigitas_lk (2013-12-20, 21:49:13) rašė:
...
Visa tai dėl light-weight Windows Phone OS, kas ir paminėta apžvalgoje. Ką reiškia "light-weight Windows Phone OS". Tai reiškia kad vis dar BETA stadija. Tai reiškia, kad wp os yra idiotiškai kontroliuojama, apkarpyta, valdoma, naršyklė taip pogi "light-weight", be daugybės elementarių funkcijų, be jokių Adobe Flash Player'ių.

Bet šiaip REZULTATAS batkės įspūdingas. Tenka pripažinti. Į pokalbių laikus aš niekad nežiūriu, nu bet naršymo rezultatas net ir su visais apkarpymais ar ribojimais yra įspūdingas. Tai bus tikriausiai PIRMASIS smartas iš LUMIA serijos su tikrai padoria baterija. Visi tie L920 buvo paskutiniai šūdai baterijos srityje.
Is dalies pritariu tau del WP os.. Kazkaip labai jau letai juda. Prisiminus android ar iOS, tai kiekvienas atnaujinimas atnesdavo daugybe visokiu funkciju, o wp tai atrodo kad prie jos kokie 5 zmones dirba, tai per metus isleidzia kelis atnaujinimus ir net neideda to ko zmonems labiausiai truksta, o ten kokius glance screen ar panasiai, o ne greitai pasiekiamus jungiklius ar pranesimu centra. Wp sekasi tik del to kad yra zmoniu kurie nori paprastumo, ir tiesiog paprasto naudojimo. O su tokiu ekranu kiek galima butu visko daugiau prigalvoti... Na bet uz tai kamera liux, nedaug teatsilieka nuo 1020. Palauksiu kokio 5" is nokios su sia kamera.
1

0_0 (teršėjas)   2013-12-20, 23:05:23  |  cituoti
Sigitas_lk (2013-12-20, 21:49:13) rašė:
Va cia tai super baterija
O iš kur žinai, kad nepagražinta? :-)
2

(Svečias)   2013-12-20, 23:04:58  |  cituoti
(Svečias) (2013-12-20, 23:03:55) rašė:
artorelis (2013-12-20, 22:33:04) rašė:
...
Dar ne laikas.
2

(Svečias)   2013-12-20, 23:03:55  |  cituoti
artorelis (2013-12-20, 22:33:04) rašė:
saras112 (2013-12-20, 19:12:43) rašė:
...
APŽVALGA

VIDEO

------------
Šiaip gražus daikčiukas. Pirmas rimtas iš wp stovyklos. Prieš tai buvę visi dumbphonai.
1

Algna   2013-12-20, 22:56:42  |  cituoti
artorelis (2013-12-20, 22:24:57) rašė:
Sigitas_lk (2013-12-20, 21:49:13) rašė:
...
Tai reiškia, kad wp os yra idiotiškai kontroliuojama, apkarpyta, valdoma, naršyklė taip pogi "light-weight", be daugybės elementarių funkcijų, be jokių Adobe Flash Player'ių.
Kokių funkcijų pačiam trūksta naršyklėje? Apie Adobe Flash Player nekalbam, man jis nereikalingas. Aš jau rašiau, kad tai aparatas ne androidininkams, kuriems reikia viską nuhakinti ir nurootinti. Jei nusipirkai 1520 tai po mėnesio parašyk komentarą.
Aš kai perėjau iš android į wp tai pradžioje norėjau trenkti į sieną HTC Titan.
2

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .