Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Lumia 930  + Rašyti žinutę
Nokia Lumia 930
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|3|4|5|6|7|...|10|...|17|...|24|...|31|

 
saras112 (pažengęs)   2015-05-02, 15:01:35  |  cituoti
ol (Svečias) (2015-05-02, 10:37:44) rašė:
sveiki, gal kas zino kur dingo po atnaujinimo funkcija daryti koliazus?
Kažkodėl ši funkcija dingo iš Creative Studio programėlės, bet yra kitų gerų programėlių koliažų kūrimui:
"Phototastic Collage": "http://www.windowsphone.com/lt-lt/store/app/phototastic-collage/d4895410-aa25-4173-978a-a364410baf55"
"Photo Collage™": "http://www.windowsphone.com/lt-lt/store/app/photo-collage/7f15a075-33e2-40b4-866f-a6b8a79e3371"
0

ol (Svečias)   2015-05-02, 10:37:44  |  cituoti
sveiki, gal kas zino kur dingo po atnaujinimo funkcija daryti koliazus?
1

xekrax (ekspertas)   2015-04-07, 08:28:22  |  cituoti
Erikas1989 (2015-04-06, 20:45:49) rašė:
Aciu, nezinojau :)
Jau buvau pusiau isardes telefona :D
Neardyk, o tai garantinį prarasi :D
0

Erikas1989   2015-04-06, 20:45:49  |  cituoti
Aciu, nezinojau :)
Jau buvau pusiau isardes telefona :D
1

xekrax (ekspertas)   2015-04-06, 20:33:45  |  cituoti
Erikas1989 (2015-04-06, 20:14:03) rašė:
Nokia 930, Uzstrigo - sviecia ekranas, absoliuciai i nieka nereguoja! Kaip ji isjungti???
Man irgi taip buvo su šita Lumia. Tiesiog palaikyk išjungimo mygtuką kol užmigs ekranas ir porą minučių luktelk. :) Taip pat nepamiršk atnaujinti programinės įrangos, nes buvo šitas bugas jau išspręstas.
0

tomas1693 (ekspertas)   2015-04-06, 20:17:36  |  cituoti
Erikas1989 (2015-04-06, 20:14:03) rašė:
Nokia 930, Uzstrigo - sviecia ekranas, absoliuciai i nieka nereguoja! Kaip ji isjungti???
Palaikyk ijungimo mygtuka ilgiau ;)
0

Erikas1989   2015-04-06, 20:14:03  |  cituoti
Nokia 930, Uzstrigo - sviecia ekranas, absoliuciai i nieka nereguoja! Kaip ji isjungti???
0

dima_ml   2015-03-27, 17:12:54  |  cituoti
phonearena.com "blind" test, dalyviai ir rezultatai:
Nokia Lumia 930 – 6032 votes
Samsung Galaxy Note 4 – 5936 votes
iPhone 6 Plus 4344 – votes
Google Nexus 6 3965 – votes
Samsung Galaxy S5 – 3282 votes
HTC One M9 – 1247 votes
0

kapralas   2015-03-25, 09:41:51  |  cituoti
Ricii, tomas1693 ir kitiem. Nei aš gyriau androidą, nei wp kritikavau. Tiesiog toks pastebėjimas ir nusistebėjimas išėjo. Atsiprašau jei užgavau kažkieno tautinius ir religinius jausmus :-)
0

baneris_ml (veteranas)   2015-03-23, 22:31:27  |  cituoti
artorelis (2015-03-23, 21:31:10) rašė:
baneris_ml (2015-03-23, 18:46:55) rašė:
...
Parašė Rūta Janutienė knygą "Dinastija. Landsbergių išgyvenimo istorija". Skaitysiu aš tą knygą? Tikriausiai kad NE. Kažkokia vidinė nuojauta man kužda kad ta knyga absoliutus mėšlas. Laiką geriau skirsiu prasmingesniam užsiėmimui, pvz kalbų mokinimuisi. Na, o ką daryti su ta knyga kuri neva turėtų downgrade'inti žmogų kuris .... helped contribute to the demise of the Soviet Union, ir apskritai Lietuvai yra daug nusipelnęs? Sudeginti viešai tą knygą (ant inkvizicijos laužo)? Uždrausti ją? Žurnalistę Janutienę suimti? O gal kaip Baltarusijoje su FEMEN aktyvistėmis - į mišką ir paleisti nuogas? O gal apskritai nušauti? Kaip kokį Nemcovą. Visus įkyrius ir neduodančius ramybės sunaikiname, kaip Rusijoje? Privalo likti ta knyga kol teismas nepasisakė kitaip. Demokratija svarbiau negu diktatūrinės apraiškos. Jeigu V.Landsbergis vistik nuspręs, kad šmeišto PER DAUG ir verta bristi į purvo upę jis paduos tą damą į teismą kaip kad jau buvo su "Durnių Laivu", kuomet Petkevičius buvo teismo įvardintas kaip šmeižikas.

-----------------
Taigi, o ką daryti su įkyriu ir visiems atsibodusiu artoreliu, mūsų nedideliame (local) forume. ☺ Sunaikinti? Žinutes trinti? Krauti ban'us? Gal iš vis kokią violetinę brigadą ant manęs užsiūsti kad užverstų amžiams? Kolektyvas, ir svarbiausia moderatoriai, kur laisvė ir demokratija mūsų forume? Tolerancija? Kodėl reikėjo ištrinti tvarkingą žinutę? Net jeigu ir slightly pašiepianti žinutė tai ne priežastis varyti diktatūros link. Ant android'ų ir samsung'ų kibirais pilama ir aš visada už tai kad žinutės nebūtų trinamos. Jeigu nepažeidžiamos taisyklės aišku (keiksmažodžiai, kitų firmų reklama, ir blah, blah, blah). Net ir tema kuri buvo toje žinutėje nei ieškota nei parinkta nebuvo specialiai. Įsimečiau pora podcast'ų ir galvoju eidamas paklausysiu. Ir buvau labai nustebęs, kad Steve Litchfield (ugniusss, tu tarp kitko turėtum žinoti jį, jis dar nuo Symbian OS laikų ☺), kuris tarp kitko kaip ir Nokia-Lumia fanas, pareiškė kad ....paleis savo Lumia į sieną nes jau nebelaiko nervai nuo Beta stadijos OS. Taigi, reikia tokią žinutę ištrinti? Pavojus mirtinas forumui?

P.s. tomas1693, minėjo kad tas Steve Litchfield joks ne rodiklis (aka durnelis) nes neva tik po kelis tūkstančius pasekėjų turi YouTube ar dar kažkur tai. Klaida. Pasekėjų gausa nieko nesako kurie video verti dėmesio o kurie ne. Visokie scholars, education, paskaitos, science, universitetai, renka kapeikas (ten kur reikia nors minimaliai pasukti smegenis), kai tuo tarpu štai šios MERGINOS kiekvienas mielas video surenka po 2 000 000 milijonus peržiūrų (grožis, sex ir makiažas - powerful things), o pasekėjų ir iš vis 8 milijonai. Ji jau big bucks kraunasi į kišenę. ☺
Artūrai aš tave dalinai suprantu, nori atverti kitiems akis, kas tavo manymu ar kitų manymu, gal ir daugumos Android userių, ką šiuo metu geriausia naudoti aplamai, kas labiausiai pažengę ir neverta vargti, tarkim su WP...
Suprask Laikas kitiems keičia požiūrį, vieni suauga ir nori kokio brandesnio stilingo IPhone, naudoja simple ko reikia tą daro, kitų biudžetas neleidžia perka WP ir mėgaujasi neblogu darbu ir sumokėta nedidele pinigų suma, vienus tenkina tai ką siūlo WP, nes jį turi savų pliusų, kaip ir IOS savų, pats kiek žinai naudojau daug prietaisų, skirtingomis sistemomis, ne po viena ir ne du sau atsirinkau ko man reikia, man ko reikia nepasiūlo nei WP nei IOS nors pranaudojęs ir WP ir IOS supratau, kad yra daug vietų, kur android kaip kokia pilka sistema ir vietų kur dar trūksta ir norėčiau, kad tūrėtų mano naudojamas prietaisas. Taip tavo kai kurie pastebėjimai turi prasmę, bet kiekvienas renkasi sau individualiai ir turi pats vartotojas išbandyti, kad suprasti ne tik minusus. Bėgo ir iš Android stovyklos nemažai, nors tarkim Note4 gali būti funkcionaliausiais įrenginys, bet Android dar veliasi, nes "atviro kodo" nesuderintos programos tarpusavyje ir t.t. jame daug modifikacijų, tą ką Samsung siūlė Stock 4.4.2 ir 4.4.4 dirba gerai ir Knox apsauga nėra blogai ir apsaugos daugiau, bet po simple vartotojo nesupratimo dėl os velimosi, useris bėga į kitą jam suprantamesnę stovyklą, nors situacija gerėja. Buvo ir su IOS 8... naujiniais negerumų ir WP streikavo, man teko kelių klavišų kombinacijos, sistemos visos užlaužiamos ir suveliamos, visos turi tiek minusų tiek pliusų. Juk aš niekam neperšu per prievartą, kas man tinkamiausia.
Dėl knygos, skaičiau ištrauką apie ką ji.
Dėl moderatorių, jie turi tuos įrankius, ištrynė ir mano žinutę, savojoje parašiau netrinti ir atstačiau. Matai kai parašai ką, sureaguoja dauguma prieš tavo postus o tu lieki vienas ir siūlai daugumai susitaikyti su tuo, nors tau sako dauguma, nerašynėk žinom tavo nuomonę, tau siūlau džiaugtis tyliai savo prietaisu, kaip darau aš. Matai po tavo postu daug ne į temą komentarų gaunasi, daug kažkieno nepykantos iššaukia, nuo to laimingesnis nebūsi jei jie keiks tave.
Tūrėtum pranaudojęs apie metus, tarkim bent tris sitemas WP, Android ir IOS pateiktum jų pliusus viena prieš kitą, kaip sistemas, po to subtiliai minusus visų, po to jų geriausių aparatų pliusus - minusus būtų protingiau ir tai tik būtų mano arba tavo kaip asmens palyginimas, palik juos ramybėje, kam reikia tas jau žino kas ir kaip ir patys renkasi.
0

artorelis   2015-03-23, 22:06:05  |  cituoti
tomas1693 (2015-03-23, 21:53:27) rašė:
Na, Artoreli, bent man jo video tikrai neatrodo nei idomus nei informatyvus labai...
man labiau patinka koks pocketnow:
https://www.youtube.com/user/pocketnowvideo/videos
Arba siaip (rus) mobileimho:
https://www.youtube.com/user/Andysmobile/videos

Ir zino ka sako, ir visai idomu ju klausyti kazkaip :)
Video 10 minučių trukmė, podcast'as 1h. Yra skirtumas? Aš pats retai žiūriu tuos jo video, ten tik ant greičio atlikta summary. Podcastai - visiškai kitas dalykas. ☺ Kas liečia video, smartų tematika, taip reikia kitų ieškoti, tame tarpe ir tavo paminėti šaltiniai geri. Kad ir Erica Griffin (YouTube), ten ir po valandą trunkančios apžvalgos. ☺
1

tomas1693 (ekspertas)   2015-03-23, 21:53:27  |  cituoti
Na, Artoreli, bent man jo video tikrai neatrodo nei idomus nei informatyvus labai...
man labiau patinka koks pocketnow:
https://www.youtube.com/user/pocketnowvideo/videos
Arba siaip (rus) mobileimho:
https://www.youtube.com/user/Andysmobile/videos

Ir zino ka sako, ir visai idomu ju klausyti kazkaip :)
0

artorelis   2015-03-23, 21:31:10  |  cituoti
baneris_ml (2015-03-23, 18:46:55) rašė:
saras112 (2015-03-23, 18:39:55) rašė:
...
Jis ne moderatorius, tiesiog Trolina išsakydamas savo nuomonę, kur valdžia sunku pasakyti, geriau nekreipkit dėmesio ir duokit kelią, kas pakels jam kepurę jei ne jis pats.
Ką jis dėsto yra forūmiečių, kuriem matyt naudinga info, renkantis aparatą, jis pabrėžia minusus sistemos ar aparatų, bet viską daro į vienus vartus, taip pat ir su IOS sistema. Taip pat peikia ir Android ne High end, tad jo natūra ieškoti minusų, nors tų minusų ir jo kieme nemažai.
Mano komentaro netrinti
Parašė Rūta Janutienė knygą "Dinastija. Landsbergių išgyvenimo istorija". Skaitysiu aš tą knygą? Tikriausiai kad NE. Kažkokia vidinė nuojauta man kužda kad ta knyga absoliutus mėšlas. Laiką geriau skirsiu prasmingesniam užsiėmimui, pvz kalbų mokinimuisi. Na, o ką daryti su ta knyga kuri neva turėtų downgrade'inti žmogų kuris .... helped contribute to the demise of the Soviet Union, ir apskritai Lietuvai yra daug nusipelnęs? Sudeginti viešai tą knygą (ant inkvizicijos laužo)? Uždrausti ją? Žurnalistę Janutienę suimti? O gal kaip Baltarusijoje su FEMEN aktyvistėmis - į mišką ir paleisti nuogas? O gal apskritai nušauti? Kaip kokį Nemcovą. Visus įkyrius ir neduodančius ramybės sunaikiname, kaip Rusijoje? Privalo likti ta knyga kol teismas nepasisakė kitaip. Demokratija svarbiau negu diktatūrinės apraiškos. Jeigu V.Landsbergis vistik nuspręs, kad šmeišto PER DAUG ir verta bristi į purvo upę jis paduos tą damą į teismą kaip kad jau buvo su "Durnių Laivu", kuomet Petkevičius buvo teismo įvardintas kaip šmeižikas.

-----------------
Taigi, o ką daryti su įkyriu ir visiems atsibodusiu artoreliu, mūsų nedideliame (local) forume. ☺ Sunaikinti? Žinutes trinti? Krauti ban'us? Gal iš vis kokią violetinę brigadą ant manęs užsiūsti kad užverstų amžiams? Kolektyvas, ir svarbiausia moderatoriai, kur laisvė ir demokratija mūsų forume? Tolerancija? Kodėl reikėjo ištrinti tvarkingą žinutę? Net jeigu ir slightly pašiepianti žinutė tai ne priežastis varyti diktatūros link. Ant android'ų ir samsung'ų kibirais pilama ir aš visada už tai kad žinutės nebūtų trinamos. Jeigu nepažeidžiamos taisyklės aišku (keiksmažodžiai, kitų firmų reklama, ir blah, blah, blah). Net ir tema kuri buvo toje žinutėje nei ieškota nei parinkta nebuvo specialiai. Įsimečiau pora podcast'ų ir galvoju eidamas paklausysiu. Ir buvau labai nustebęs, kad Steve Litchfield (ugniusss, tu tarp kitko turėtum žinoti jį, jis dar nuo Symbian OS laikų ☺), kuris tarp kitko kaip ir Nokia-Lumia fanas, pareiškė kad ....paleis savo Lumia į sieną nes jau nebelaiko nervai nuo Beta stadijos OS. Taigi, reikia tokią žinutę ištrinti? Pavojus mirtinas forumui?

P.s. tomas1693, minėjo kad tas Steve Litchfield joks ne rodiklis (aka durnelis) nes neva tik po kelis tūkstančius pasekėjų turi YouTube ar dar kažkur tai. Klaida. Pasekėjų gausa nieko nesako kurie video verti dėmesio o kurie ne. Visokie scholars, education, paskaitos, science, universitetai, renka kapeikas (ten kur reikia nors minimaliai pasukti smegenis), kai tuo tarpu štai šios MERGINOS kiekvienas mielas video surenka po 2 000 000 milijonus peržiūrų (grožis, sex ir makiažas - powerful things), o pasekėjų ir iš vis 8 milijonai. Ji jau big bucks kraunasi į kišenę. ☺
5

ricii   2015-03-23, 21:07:05  |  cituoti
kapralas (2015-03-23, 19:57:45) rašė:
Prieš pusantrų metų įlindau į išmaniasias džiungles. Nežinojau ničnieko apie operacines, stabilumus, galimybes. Pasirinkau "andriuką" vien dėl to, jog mane atbaidė plytelinis wp veidas ir tas begalinis nepatogus sąrašas nuėjus į programas. Ankstesnėj darbovietėj elektrikas turėjo kažkurią nokią ir truputėlį leido susipažint. Na bet prie visko priprantama. Užvedžiau kalbą štai dėl ko. Šiandien darbe teko valandą prasėdėt ofise ir mačiau, kaip naujai įdarbintas apskaitininkas tvarkė kompo desktopą pagal save. Pasikeitė ekrano temą, išmėtė krūvą ikonų, sukūrė ar tai ikėlė kitų (iš tolo stebėjau, smulkmenų nežinau). Žodžiu visiškai pakeitė ekraną. Ir išplaukė tokia mintis- daro tą patį, ką aš androide. Tai kam telefonams įprosijo tas kvailą plytelinį ekraną, jei galėjo palikti kompo ekrano tvarkymo galimybes. Jau dabar lygtais galima foną pakeisti, bet vistiek viskas plytom, ką? Taip išeitų, jog Windows kompiuteriam artimesnis androidas, nei windows telefonai. Vizualiai, aišku
Skonio reikalas, tas metro dizainas. : ) man asmeniškai dar labiau tie keturkampiai patinka už įprastas įkonėles. Bei tikrai naudinga ta live tiles funkcija, kai neatidarius programos desktop'e rodo įvykius reliu laiku. Skonio reikalas ar patinka ar ne. Nepatinka jei, tai ir naudokis android nekritikavęs WP8.1. : )
0

saras112 (pažengęs)   2015-03-23, 20:04:56  |  cituoti
kapralas (2015-03-23, 19:57:45) rašė:
Prieš pusantrų metų įlindau į išmaniasias džiungles. Nežinojau ničnieko apie operacines, stabilumus, galimybes. Pasirinkau "andriuką" vien dėl to, jog mane atbaidė plytelinis wp veidas ir tas begalinis nepatogus sąrašas nuėjus į programas. Ankstesnėj darbovietėj elektrikas turėjo kažkurią nokią ir truputėlį leido susipažint. Na bet prie visko priprantama. Užvedžiau kalbą štai dėl ko. Šiandien darbe teko valandą prasėdėt ofise ir mačiau, kaip naujai įdarbintas apskaitininkas tvarkė kompo desktopą pagal save. Pasikeitė ekrano temą, išmėtė krūvą ikonų, sukūrė ar tai ikėlė kitų (iš tolo stebėjau, smulkmenų nežinau). Žodžiu visiškai pakeitė ekraną. Ir išplaukė tokia mintis- daro tą patį, ką aš androide. Tai kam telefonams įprosijo tas kvailą plytelinį ekraną, jei galėjo palikti kompo ekrano tvarkymo galimybes. Jau dabar lygtais galima foną pakeisti, bet vistiek viskas plytom, ką? Taip išeitų, jog Windows kompiuteriam artimesnis androidas, nei windows telefonai. Vizualiai, aišku
Na Windows Phone naudoja Windows 8 Modern dizainą, na maždaug tik Start screen, o ne darbalaukio dizainą.
0

tomas1693 (ekspertas)   2015-03-23, 20:04:53  |  cituoti
kapralas (2015-03-23, 19:57:45) rašė:
Prieš pusantrų metų įlindau į išmaniasias džiungles. Nežinojau ničnieko apie operacines, stabilumus, galimybes. Pasirinkau "andriuką" vien dėl to, jog mane atbaidė plytelinis wp veidas ir tas begalinis nepatogus sąrašas nuėjus į programas. Ankstesnėj darbovietėj elektrikas turėjo kažkurią nokią ir truputėlį leido susipažint. Na bet prie visko priprantama. Užvedžiau kalbą štai dėl ko. Šiandien darbe teko valandą prasėdėt ofise ir mačiau, kaip naujai įdarbintas apskaitininkas tvarkė kompo desktopą pagal save. Pasikeitė ekrano temą, išmėtė krūvą ikonų, sukūrė ar tai ikėlė kitų (iš tolo stebėjau, smulkmenų nežinau). Žodžiu visiškai pakeitė ekraną. Ir išplaukė tokia mintis- daro tą patį, ką aš androide. Tai kam telefonams įprosijo tas kvailą plytelinį ekraną, jei galėjo palikti kompo ekrano tvarkymo galimybes. Jau dabar lygtais galima foną pakeisti, bet vistiek viskas plytom, ką? Taip išeitų, jog Windows kompiuteriam artimesnis androidas, nei windows telefonai. Vizualiai, aišku
Kodel tu viska suki aplink androida? :)
Kodel plytom - tai savotiskas UI, (metro ), vieniems patinka kitiems ne, pagal skoni. Ant windows kiekviena plytele rodo savo informacija (programos), ir nereikia atidarineti ju, kad pamatyti informacija (live tiles).

O ant ateinancios windows 10 versijos, bus galima nusistatyti fona, ir uz plyteliu, o plyteles bus permatomos (dalinai aisku, ne visiskai), ir atrodys dar graziau :)
0

kapralas   2015-03-23, 19:57:45  |  cituoti
Prieš pusantrų metų įlindau į išmaniasias džiungles. Nežinojau ničnieko apie operacines, stabilumus, galimybes. Pasirinkau "andriuką" vien dėl to, jog mane atbaidė plytelinis wp veidas ir tas begalinis nepatogus sąrašas nuėjus į programas. Ankstesnėj darbovietėj elektrikas turėjo kažkurią nokią ir truputėlį leido susipažint. Na bet prie visko priprantama. Užvedžiau kalbą štai dėl ko. Šiandien darbe teko valandą prasėdėt ofise ir mačiau, kaip naujai įdarbintas apskaitininkas tvarkė kompo desktopą pagal save. Pasikeitė ekrano temą, išmėtė krūvą ikonų, sukūrė ar tai ikėlė kitų (iš tolo stebėjau, smulkmenų nežinau). Žodžiu visiškai pakeitė ekraną. Ir išplaukė tokia mintis- daro tą patį, ką aš androide. Tai kam telefonams įprosijo tas kvailą plytelinį ekraną, jei galėjo palikti kompo ekrano tvarkymo galimybes. Jau dabar lygtais galima foną pakeisti, bet vistiek viskas plytom, ką? Taip išeitų, jog Windows kompiuteriam artimesnis androidas, nei windows telefonai. Vizualiai, aišku
3

baneris_ml (veteranas)   2015-03-23, 18:46:55  |  cituoti
saras112 (2015-03-23, 18:39:55) rašė:
artorelis (2015-03-23, 16:10:33) rašė:
...
Kodėl kiti negali telefono komentaruose rašyti žinučių ne į temą, o šis "DIEVAS" gali??? Kur mobili.lt vardžia, + dar moderatorius ar kas, nu bezodžiu... ( Per psichologiją mokėmės jei žmogus menkiną kitą objekta, tai reiškia kad tas objektas tam žmogui kelia grėsmę)
Jis ne moderatorius, tiesiog Trolina išsakydamas savo nuomonę, kur valdžia sunku pasakyti, geriau nekreipkit dėmesio ir duokit kelią, kas pakels jam kepurę jei ne jis pats.
Ką jis dėsto yra forūmiečių, kuriem matyt naudinga info, renkantis aparatą, jis pabrėžia minusus sistemos ar aparatų, bet viską daro į vienus vartus, taip pat ir su IOS sistema. Taip pat peikia ir Android ne High end, tad jo natūra ieškoti minusų, nors tų minusų ir jo kieme nemažai.
Mano komentaro netrinti
0

saras112 (pažengęs)   2015-03-14, 08:15:40  |  cituoti
dipper (2015-03-14, 00:42:10) rašė:
SyN (2015-03-13, 09:09:23) rašė:
...
Zinau tiesiog niekada nenaudojau ant kameros visada valdydavau su garso miktukais. Ant ekrano valdymas labai nepatogus norint fotografuoti.

Netoks jau ir protingas, elementaraus playerio isjungti neina kad funkcijos nesimaisytu, pilna forumuose zmoniu rasanciu del sios problemos...
Aš nesuprantu kaip tu nori tą playjerį išjunkt? Jei ne palaikyt "atgal" mygtuką ir nubraukt į apačią playerio langą, muzikai išjungti playeryje reikia paspausti pauze. O panaikinti muzikos valdymo mygtukus kai didini arba mažini garsą atsisiunti "Stop the music" programą. Kas dar gali būt neaišku?
0

dipper   2015-03-14, 00:42:10  |  cituoti
SyN (2015-03-13, 09:09:23) rašė:
dipper
Tu rimtai toks atitolęs nuo technologijų, kad nežinojai tokio dalyko kaip pinch to zoom?
Zinau tiesiog niekada nenaudojau ant kameros visada valdydavau su garso miktukais. Ant ekrano valdymas labai nepatogus norint fotografuoti.

Netoks jau ir protingas, elementaraus playerio isjungti neina kad funkcijos nesimaisytu, pilna forumuose zmoniu rasanciu del sios problemos...
3

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|3|4|5|6|7|...|10|...|17|...|24|...|31|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .