»
Reklama
Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Nokia 800 Tough  + Rašyti žinutę

Nokia Nokia 800 Tough

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 8.00

   
kaina: 110.00 €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
... (Svečias)   2020-01-03, 07:31:31  |  cituoti
Mačiau video kaip šį telefoną įmetą į vandens indą, jį užšaldo į ledo gabalą ir tą ledo gabalą su įšalusiu telefonu išmeta iš antro aukšto ir vistiek telefonas dar buvo gyvas :) manau dėl to žmonės ji perka, dėl atsparumo, ne dėl 4G ar programinės įrangos, nes tai ne telefonas naršymui internete ir facebook“ui, tam yra išmanusis, svarbiausia kad su juo gali paskambint ir retkarčiais sms parašyt.
0

totalcraplord (Svečias)   2019-11-16, 23:40:35  |  cituoti
Telefonas per platus, iš Nokios liko tik ta įjungimo muzikėlė, viską sugadino KaiOS, jei paminėti pliusus, tai vidutinė baterija ir atlieka 4g nešiojamo modemo funkciją, o visa kita, nuo dizaino, ergonomikos iki įprasto nokios mygtukio valdymo yra totalus šūdas. Tikrai, rekomenduoju tik tiems kurie nori nekrauti telefo 4-5 dienas ir turėti po ranka 4g modema. Jo dydis neadekvatus, tai tas pats 205 ikistas i kazkoki narva. Ai, ir lietuvinimas tai dieve apsaugok, customizinimo nerasta. Zodziu telefonas tiems , kas nemoka rasyti sms. Daugiau minusu nei pliusu. Jei kas galvoja imti del 4g modemo funkcijos (del ko as emiau), tai manau geriau koks dvigubai pigesnis qin s1 ar zte, vistiek ten tas pats kinas, ar nokia ar qin ar dar koks, pamirskist valdymo patoguma ir intuityvuma kuris nokios buvo isdirbtas per N metu
0

Muahaha (Svečias)   2019-11-14, 15:27:03  |  cituoti
Kaina 119€??? Nieko nesumaiset??? Gal norejot parasyt kaina 11,99€.🤣🤣🤣🤣 uoj aciu,seniai taip nezvengiau,uz mygtukine nokia 119€🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0

+ Rašyti žinutę


Apklausa
Ar gerai fotografuoja jūsų mobilus telefonas? (0)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Samsung Galaxy Watch 3 (0)

Įsigykite dabar ir gaukite dvigubą belaidį įkroviklį dovanų! Dovanos vertė 99 eur.

2020-08-06

Plačiau »

Galaxy Note20|Note20 Ultra rezervacija (0)

Iš anksto užsisakyti galite el. paštu uzsakymai@mobili.lt arba salone.

2020-08-06

Plačiau »

Samsung Galaxy naujiena Unpacked (0)

https://youtu.be/CmS5rlX9cDA

2020-08-05

Plačiau »

Galaxy S20 serija dar pigiau! (0)

Grąžinti seną išmanųjį apsimoka!

2020-07-01

Plačiau »

Samsung Galaxy Watch Active 2 + belaidė išorinė baterija dovanų! (0)

Pirkite bet kurį Galaxy Watch Active 2 ir gaukite Samsung belaidę išorinę bateriją dovanų.

2020-07-01

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2020. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.