Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G920F Galaxy S6   + Rašyti žinutę
Samsung G920F Galaxy S6
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|3|4|5|6|7|...|28|...|56|...|84|...|112|

 
(Svečias)   2017-01-14, 21:03:54  |  cituoti
Sveiki. Patarkit prasau. Ar geriau pirkti samsung s6 ar apple 5s? Vienintelis pageidavimas, kad patogus naudojimas bei gera kamera. Aciu :)
0

Smiledexter (Svečias)   2017-01-12, 19:10:47  |  cituoti
Turbut jau greitai nes ant Samsung s7 siandien isleido.
Mantaa (Svečias) (2017-01-11, 20:48:28) rašė:
Sveiki.kada bus android 7 šitam modeliui?
0

Mantaa (Svečias)   2017-01-11, 20:48:28  |  cituoti
Sveiki.kada bus android 7 šitam modeliui?
0

Smiledexter (Svečias)   2017-01-11, 12:21:35  |  cituoti
Android 6 turi bug. Android OS daug suryja baterijos del IPV6 bug. po paskutiniu Samsung atnaujinimu ir kitu atnaujinimu labai isryskejo. budai: arba rootinti telefona ir isjungti IPV6 arba stengtis isjungineti interneta..... Android 7 sitas jau istaisytas bug.
0

Niurkt   2017-01-11, 10:07:50  |  cituoti
Čia google problemos gali būti, man užvakar ant S5 buvo kad jungiau tiesiog Maps ir įsijungė Trafic live rodymas. Maps išjungiau o trafic būklė liko įjungta, atseit rodo srautus ir pastovei išmeta notification apie srautą netoliese, tai kai tą dalyką atjungiau, pasitaisė baterijos laikymas šiek tiek.
0

Begedis (Svečias)   2017-01-10, 17:47:04  |  cituoti
O as galvojau kad man vienam taip irgi pradejo greit isikraudineti... facebook ir mesengeris man rodos pradejo grybauti gal ateis naujinimas greitu metu :)
0

pls (pažengęs)   2017-01-10, 15:51:35  |  cituoti
Eziukas (Svečias) (2017-01-10, 13:43:27) rašė:
Sveiki,

Pastaruoju metu niekam nėra Battery Drain`o?

Atnaujinimus visus išjungęs, tačiau jau gera savaitė, kaip nenaudojamas telefonas greit išsikrauna.

Ekranas 23% 20min SOT
Android OS suvartojimas 20%

Po 7h mazo naudojimo liko 69%, kai seniau likdavo bent 90%
Man siandien ant s7 edge kazko grybauja batarke gan greit issikraudineja, android system net 22%, ko anksciau nebudavo. Bet cia siandien tik pradejo grybaut.

Keista, nes nauju appsu neisirasiau, vakar update jokio taip pat nebuvo. Issikrauna mazdaug 2x greiciau
0

Eziukas (Svečias)   2017-01-10, 13:43:27  |  cituoti
Sveiki,

Pastaruoju metu niekam nėra Battery Drain`o?

Atnaujinimus visus išjungęs, tačiau jau gera savaitė, kaip nenaudojamas telefonas greit išsikrauna.

Ekranas 23% 20min SOT
Android OS suvartojimas 20%

Po 7h mazo naudojimo liko 69%, kai seniau likdavo bent 90%
0

marvelas (teršėjas)   2017-01-08, 13:08:44  |  cituoti
martynas (Svečias) (2017-01-08, 12:57:36) rašė:
pirkau salone praejus menesiui nebeveikia usb, nebesikrauna. kiek laiko taisys garantiniam?
pirma pasidomek ar isvis taisys, pripaisys, kad usb sudrekes ir rukysi desra
0

martynas (Svečias)   2017-01-08, 12:57:36  |  cituoti
pirkau salone praejus menesiui nebeveikia usb, nebesikrauna. kiek laiko taisys garantiniam?
0

Ignacijus (ekspertas)   2016-12-18, 12:52:00  |  cituoti
aru_comments (2016-12-18, 12:15:47) rašė:
Ignacijus (2016-12-18, 08:17:02) rašė:
...
Amoled su laiku degraduoja . Spalvos ir pamažu išdega pixeliai. Amoled juk pastoviai dirba maximaliu savo režimu. Jau mūsų forume lankėsi keletas žmonių su šia pixeliu problema. Ir aš visuomet akcentuosiu akis. Sveikinu kas pabėgo nuo amoled ir perėjo kaip pvz..prie iphone IPS matricos ar kitu su panašia technologija įrenginių.
Fotografai kurie užsiima būtent mobilia fotografija kaip taisyklė renkasi IPS matrica . Nes ji atvaizduoja realias spalvas , O ne užryškintas. Ryškiai atitoliną nuo tikrovės.
Niekas nesigincija, kad amoled iskraipo spalvas. Vis delto daugeliui musu tai yra tik telefonas, todel tas spalvu tikslumas ne motais. As pats per nustatymus isijungiu Basic rezima ir dziaugiuosi. Juoda labai grazi, zalia taip pat. Balta prasciau atrodo, bet gyventi galima. Kontrastas taip pat nuostabus.

Del pikseliu isdegimo, tai jokia cia naujiena. Pilna parduotuviu stenduose tokiu Samsung telefonu. Vis delto nepamirskim, kad daugelis ju dirba 24/7, o tiek daugelis naudotoju per visa telefono tarnavimo laika nenaudos. Be to, telefonai perkami su garantija. Matai isdegusius pikselius - nesi i taisykla ir nesuki sau galvos. Jei telefonas perkamas devetas ir is skelbimu, tada reikia atidziai tikrinti. Be to, ir IPS ekranuose kartais pasitaiko isdegusiu pikseliu.
0

aru_comments   2016-12-18, 12:15:47  |  cituoti
Ignacijus (2016-12-18, 08:17:02) rašė:
aru_comments (2016-12-18, 01:59:45) rašė:
...
Sutinku, kad Snapdragon 820 daug perspektyvesnis procesorius, bet yra daug kitu niuansu renkantis telefona.

Kaip supratau, zmogui, kuris žadėjo pirkti Galaxy s6, muzikos kokybe nėra svarbi, nes pyksta, kad Sony neprideda ausinių. Jei jam kokybe rūpėtų, visiškai negalvotų apie stock ausines. Be to, mi5s su visais Xiaomi patobulinimais skamba tik per plauką geriau.

Dėl kernelių keitimo, tai vėlgi, netgi ne visi forumieciai supras, kas tai yra. Aš ši etapą jau perėjau, o kitiems bus tas pats. Jei man tas rūpėtų, tai apie telefono pirkimą Lietuvoje net negalvočiau.

Aš mi5 net negalvodamas rekomenduočiau, jei ji butu galima įsigyti oficialiai ir gauti normalią, o ne kiniska garantija. Man tas jau nebera taip svarbu, bet daugeliui žmonių tai yra būtina sąlyga.
Amoled su laiku degraduoja . Spalvos ir pamažu išdega pixeliai. Amoled juk pastoviai dirba maximaliu savo režimu. Jau mūsų forume lankėsi keletas žmonių su šia pixeliu problema. Ir aš visuomet akcentuosiu akis. Sveikinu kas pabėgo nuo amoled ir perėjo kaip pvz..prie iphone IPS matricos ar kitu su panašia technologija įrenginių.
Fotografai kurie užsiima būtent mobilia fotografija kaip taisyklė renkasi IPS matrica . Nes ji atvaizduoja realias spalvas , O ne užryškintas. Ryškiai atitoliną nuo tikrovės.
1

mindosas (ekspertas)   2016-12-18, 09:52:25  |  cituoti
s6 tikrai labai neblogas aparatas, ekranas ir kamera super, bevielis ir greitas krovimai, veikia tikrai gerai, baterija man diena laisvai laikydavo su 4-5val sot, bet jei pastoviai sujungti visi rysiai ir sinchronizacijos, tai gali siektiek prasciau buti.
1

Ignacijus (ekspertas)   2016-12-18, 08:17:02  |  cituoti
aru_comments (2016-12-18, 01:59:45) rašė:
Ignacijus (2016-12-17, 21:27:22) rašė:
...
Aš prioritetą atiduočiau snapdragon 820.. Yra kur plėstis developeriams. Multimedijos galimybės plačios. Geras kompleksas.
Mi 5 skamba neblogai su snapdragon 820. Xiaomi prikišus softe tiuningo savo ausinėm. Stokinis miui grotuvas tiesiogiai prieina prie garso modulio snapdragone...Priartintas garsas kiek galima arčiau HI-FI. Aš turėjau visas galimybes lyginti. Ir Poweramp nustatymuose turi HI-Res Output. Samsunge visos garso galimybės apkarpytos sistemos.Jos nėra blogos bet potencialo nėra.Ir problema viena.....tai Exynos su uždara architektūra Samsunge.. Pažiūrėkime į XDA forumą..Ten seniai jau gilus liūdesys. Jokių manipuliacijų su audio mod ar kernel. Rutina. Klausom audio kaip siūlo gamintojas ir laikomės garantiniu apribojimų.
Galaxy yra smarkiai užspaustas . Ir apie jokį bit-perfect nereikia svajoti net baziniame FLAC. Norint garso iš Galaxy reiktų sugrįžti prie S3. Aš pats jį turėjau. Kažkiek patobulinus jis skambėdavo labai neblogai.. Tiesiog garsas nebuvo apdirbamas papildomai android sistemos.Dar iki šiol aplink Samsung I9300 Galaxy S III telefoną gyvenimas verda.
Sutinku, kad Snapdragon 820 daug perspektyvesnis procesorius, bet yra daug kitu niuansu renkantis telefona.

Kaip supratau, zmogui, kuris žadėjo pirkti Galaxy s6, muzikos kokybe nėra svarbi, nes pyksta, kad Sony neprideda ausinių. Jei jam kokybe rūpėtų, visiškai negalvotų apie stock ausines. Be to, mi5s su visais Xiaomi patobulinimais skamba tik per plauką geriau.

Dėl kernelių keitimo, tai vėlgi, netgi ne visi forumieciai supras, kas tai yra. Aš ši etapą jau perėjau, o kitiems bus tas pats. Jei man tas rūpėtų, tai apie telefono pirkimą Lietuvoje net negalvočiau.

Aš mi5 net negalvodamas rekomenduočiau, jei ji butu galima įsigyti oficialiai ir gauti normalią, o ne kiniska garantija. Man tas jau nebera taip svarbu, bet daugeliui žmonių tai yra būtina sąlyga.
0

aru_comments   2016-12-18, 01:59:45  |  cituoti
Ignacijus (2016-12-17, 21:27:22) rašė:
aru_comments (2016-12-17, 18:56:11) rašė:
...
Baterija s6 silpna, bet dieną aktyvaus naudojimo ištraukia (vakare reiks krauti). Garsas per ausines tragiškas (Xiaomi mi5 kažin, ar geresnis bus), bet garsiakalbis labai neblogas. Greičio užtenka, bet mi5 ir Lg G5 bus kiek greitesni.

Vis delto telefonas turi pliusu, kurių neturi net ir naujesni modeliai. Visu pirma, belaidis krovimas. Lėtas, bet gana patogus dalykas. Ekranas taip pat labai geras. Man asmeniskai jis priimtinesnis nei blyški Huawei matrica. Kamera irgi geresne nei mi5, ypač dienos šviesoje (diena kokybe geresne nei Galaxy s7). Vakare mi5 ir s6 kameros vienodai prastos. Dizainas man irgi patinka.

Siaip jei išeina gauti Galaxy s6 uz maždaug 350 eur, tai yra tikrai neblogas pasirinkimas, netgi sakyciau bene optimaliausias iš oficialiai Lietuvoje parduodamu.
Aš prioritetą atiduočiau snapdragon 820.. Yra kur plėstis developeriams. Multimedijos galimybės plačios. Geras kompleksas.
Mi 5 skamba neblogai su snapdragon 820. Xiaomi prikišus softe tiuningo savo ausinėm. Stokinis miui grotuvas tiesiogiai prieina prie garso modulio snapdragone...Priartintas garsas kiek galima arčiau HI-FI. Aš turėjau visas galimybes lyginti. Ir Poweramp nustatymuose turi HI-Res Output. Samsunge visos garso galimybės apkarpytos sistemos.Jos nėra blogos bet potencialo nėra.Ir problema viena.....tai Exynos su uždara architektūra Samsunge.. Pažiūrėkime į XDA forumą..Ten seniai jau gilus liūdesys. Jokių manipuliacijų su audio mod ar kernel. Rutina. Klausom audio kaip siūlo gamintojas ir laikomės garantiniu apribojimų.
Galaxy yra smarkiai užspaustas . Ir apie jokį bit-perfect nereikia svajoti net baziniame FLAC. Norint garso iš Galaxy reiktų sugrįžti prie S3. Aš pats jį turėjau. Kažkiek patobulinus jis skambėdavo labai neblogai.. Tiesiog garsas nebuvo apdirbamas papildomai android sistemos.Dar iki šiol aplink Samsung I9300 Galaxy S III telefoną gyvenimas verda.

1

Ignacijus (ekspertas)   2016-12-17, 21:27:22  |  cituoti
aru_comments (2016-12-17, 18:56:11) rašė:
jaunuolis (Svečias) (2016-12-17, 18:35:09) rašė:
...
Aš tavo vietoje sustočiau ties HTC 10 , LG V20, Xiaomi mi5.
Visų snapdragon 820 veiks idealiai. HTC 10 ir LG V20 pliusas HI-FI garsas ausinese. Mi 5 audio čipas integruotas į procesorių. Kiek blogiau skamba. Jei reikia super baterijos reiktų imti Redmi 3s.
Jei mėgsti gerą garsą nerekomenduočiau S6. Visi telefonai šie su savo pliusais.
Baterija s6 silpna, bet dieną aktyvaus naudojimo ištraukia (vakare reiks krauti). Garsas per ausines tragiškas (Xiaomi mi5 kažin, ar geresnis bus), bet garsiakalbis labai neblogas. Greičio užtenka, bet mi5 ir Lg G5 bus kiek greitesni.

Vis delto telefonas turi pliusu, kurių neturi net ir naujesni modeliai. Visu pirma, belaidis krovimas. Lėtas, bet gana patogus dalykas. Ekranas taip pat labai geras. Man asmeniskai jis priimtinesnis nei blyški Huawei matrica. Kamera irgi geresne nei mi5, ypač dienos šviesoje (diena kokybe geresne nei Galaxy s7). Vakare mi5 ir s6 kameros vienodai prastos. Dizainas man irgi patinka.

Siaip jei išeina gauti Galaxy s6 uz maždaug 350 eur, tai yra tikrai neblogas pasirinkimas, netgi sakyciau bene optimaliausias iš oficialiai Lietuvoje parduodamu.
2

aru_comments   2016-12-17, 18:56:11  |  cituoti
jaunuolis (Svečias) (2016-12-17, 18:35:09) rašė:
pats renkuosi tarp galaxy s6, honor 8, xperia x, xperia x compact, galaxy a5, LG G5.

Tai verdiktas toks, kad imsiu galaxy S6. Minusas baterija tokia seip sau, teks krauti dazniau. Bet visa kita vien pliusai, neziurint tos SD korteles, kad nera, o ar jos reiks cia kitas klausimas.
Honor 8 gal ir nieko butu, bet aukstas SAR labai SAR 1.42 (galva) ir garsiakalbis kokybes kaip pas pigius tuos uz 150 euru. Interfeisas, menu visas kazkoks ir seip sau. Kamera taip pat nera stebuklas, filmavimas labai prastas, nera optinio stabilizavimo, tik eletroninis, kas minusas juodai kaip uz tokia kaina telefone.
Sony XPERIA X visai nieko ir butu, ausiniu lyg neduoda jokiu tada korpusas toks kazkoks be vaizdo bendro, atrodo kaip plastikinis visas, galas tik metalinis ir tai imitacija tarsi is vaizdo. Kamera prastoka, tik prie gero apsvietimo gera, garsiakalbiai tyloki, toks vaizdas kaip butu vandeniui atsparus, bet taip nera. Baterija taip pat nera kazkokia kosmine 2620mAh. Bet laiko geriau truputi nei S6, nes ekranas full hd tik, bet IPS, o amoled taupesni, neziurint rezoliucijos aukstesnes, tai gaunas tas ant to.
LG G5, tai... laukia LG G4 ir G FLEX 2, LG V10 likimas, bootloops, parejusios motinines ir garantinis servisas, uzsienio forumuose jau sneka, kad likimas toks laukia, nes po LG G5 LG atleido visa ofisa kas kure iki LG G5. Kita korpusas tai prastai surinktas, pagamintas, broko nemazai, prie kameros gumburiai kazkokie, ties moduliu kur baterija isistato blogai susijungia su korpusu likusiu. Ekranas pasitaiko brokuotas dar, demetas vietomis. Tai ne kokie atsiliepimai apie ji.
Galaxy A5 kaip ir nieko, bet bet, vidines atminties tik 16GB eina peklon... ka veikti su tiek ? Siais laikais, uzsikims tie 16GB iskart. O SD kortele praktiska nebent nuotraukoms ir filmavimui, bet kas liecia programas, jokios naudos. Mazai labai.

Arba spjauni i visus situos telefonus ir perkies galaxy A5 ar koki J7

Galaxy S6 turi viska ko reik, kompaktiskas plus, rankoje pats tas, spartus, gaus android N su naujuoju Samsung interfeisu kuri pristate ant Galaxy S7 ir Note 5 su android N. O del baterijos.. blogiausiu atveju papildoma baterija isorine isigyti ir tiek jei netenkins esama situacija. Plus neaisku kaip baterija su android N bus, gal pageres situacija kazkiek.
Aš tavo vietoje sustočiau ties HTC 10 , LG V20, Xiaomi mi5.
Visų snapdragon 820 veiks idealiai. HTC 10 ir LG V20 pliusas HI-FI garsas ausinese. Mi 5 audio čipas integruotas į procesorių. Kiek blogiau skamba. Jei reikia super baterijos reiktų imti Redmi 3s.
Jei mėgsti gerą garsą nerekomenduočiau S6. Visi telefonai šie su savo pliusais.
0

jaunuolis (Svečias)   2016-12-17, 18:35:09  |  cituoti
pats renkuosi tarp galaxy s6, honor 8, xperia x, xperia x compact, galaxy a5, LG G5.

Tai verdiktas toks, kad imsiu galaxy S6. Minusas baterija tokia seip sau, teks krauti dazniau. Bet visa kita vien pliusai, neziurint tos SD korteles, kad nera, o ar jos reiks cia kitas klausimas.
Honor 8 gal ir nieko butu, bet aukstas SAR labai SAR 1.42 (galva) ir garsiakalbis kokybes kaip pas pigius tuos uz 150 euru. Interfeisas, menu visas kazkoks ir seip sau. Kamera taip pat nera stebuklas, filmavimas labai prastas, nera optinio stabilizavimo, tik eletroninis, kas minusas juodai kaip uz tokia kaina telefone.
Sony XPERIA X visai nieko ir butu, ausiniu lyg neduoda jokiu tada korpusas toks kazkoks be vaizdo bendro, atrodo kaip plastikinis visas, galas tik metalinis ir tai imitacija tarsi is vaizdo. Kamera prastoka, tik prie gero apsvietimo gera, garsiakalbiai tyloki, toks vaizdas kaip butu vandeniui atsparus, bet taip nera. Baterija taip pat nera kazkokia kosmine 2620mAh. Bet laiko geriau truputi nei S6, nes ekranas full hd tik, bet IPS, o amoled taupesni, neziurint rezoliucijos aukstesnes, tai gaunas tas ant to.
LG G5, tai... laukia LG G4 ir G FLEX 2, LG V10 likimas, bootloops, parejusios motinines ir garantinis servisas, uzsienio forumuose jau sneka, kad likimas toks laukia, nes po LG G5 LG atleido visa ofisa kas kure iki LG G5. Kita korpusas tai prastai surinktas, pagamintas, broko nemazai, prie kameros gumburiai kazkokie, ties moduliu kur baterija isistato blogai susijungia su korpusu likusiu. Ekranas pasitaiko brokuotas dar, demetas vietomis. Tai ne kokie atsiliepimai apie ji.
Galaxy A5 kaip ir nieko, bet bet, vidines atminties tik 16GB eina peklon... ka veikti su tiek ? Siais laikais, uzsikims tie 16GB iskart. O SD kortele praktiska nebent nuotraukoms ir filmavimui, bet kas liecia programas, jokios naudos. Mazai labai.

Arba spjauni i visus situos telefonus ir perkies galaxy A5 ar koki J7

Galaxy S6 turi viska ko reik, kompaktiskas plus, rankoje pats tas, spartus, gaus android N su naujuoju Samsung interfeisu kuri pristate ant Galaxy S7 ir Note 5 su android N. O del baterijos.. blogiausiu atveju papildoma baterija isorine isigyti ir tiek jei netenkins esama situacija. Plus neaisku kaip baterija su android N bus, gal pageres situacija kazkiek.
0

Ignacijus (ekspertas)   2016-12-16, 18:17:49  |  cituoti
eilinis ml. ekspertu "patari (Svečias) (2016-12-16, 17:51:24) rašė:
tai taip gaunasi kad s6 geresne baterija su 2550 mAh prieš 3000 mAh. huawei turi Type-C jungti, 4 gb RAM, kai samsungas 3gb RAM, o kur dar micro sd korteles palaikymas pas honor 8, pastarasis visais metais naujesnis kazkam gali būti aktualu renkantis.
Bet tai čia nieko nereiškia, ekspertai vistiek teigia, kad samsung geriau...
Nepamirsk, kad
a) S6 turi galingesne grafika.Tas jauciasi zaidimuose ir ne tik
b) Type-c jungtis nera joks privalumas, nes dar nera populiari, o kol taps, zmogus jau spes nauja telefona nusipirkti
c) ekranas Samsung daug geresnis. Pats bandziau ir lyginau. Huawei truksta kontrasto.
d) kamera s6 taip pat turi geresne kamera. Pagal dxomark (pats patikimiausias saltinis apie kameras), s6 (edge) gauna 86 taskus, o Huawei P9 (honor 8 turi ta pacia kamera) tik 80. Palyginimui galaxy s5 gavo 79 taskus. Jau nekalbu, kad honor 8 nepalaiko 4k filmavimo.
e) Kai kam galaxy s6 dizainas grazesnis
d) Samsung visada tures didesni deklu ir aksesuaru pasirinkima
f) per kai kurias kaledines akcijas s6 galima nusipirkti pigiau nei honor 8

Nesakau, kad honor 8 blogas pasirinkimas, netgi atvirksciai - tai puikus telefonas, tiesiog abu telefonai turi savu pliusu ir minusu ir del to yra skirti skirtingiems zmonems. As asmeniskai imciau galaxy s6 vien del geresnio ekrano, geresnes kameros ir galingesnes grafikos, bet tikrai nesakau, kad ir kiti turi taip daryti.

O ironizuoti ML ekspertus yra isvis kvaila. Zmones savanoriskai aukoja savo laika, kad kitiems padetu issirinkti telefona, o kai kurie net nesusiproti padekoti.
0

eilinis ml. ekspertu "patari (Svečias)   2016-12-16, 17:51:24  |  cituoti
tai taip gaunasi kad s6 geresne baterija su 2550 mAh prieš 3000 mAh. huawei turi Type-C jungti, 4 gb RAM, kai samsungas 3gb RAM, o kur dar micro sd korteles palaikymas pas honor 8, pastarasis visais metais naujesnis kazkam gali būti aktualu renkantis.
Bet tai čia nieko nereiškia, ekspertai vistiek teigia, kad samsung geriau...
1

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|3|4|5|6|7|...|28|...|56|...|84|...|112|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
SAR
Specific Absorption Rate
Radijo bangų poveikis. SAR leistina norma yra 2,0 W/kg.
Jei daug naudojatės mobiliuoju telefonu geriau kalbėtis per ausinuką , arba laikyti kuo didesnį atstumą nuo galvos . Nekalbėkite automobilyje važiuojant dideliu greičiu nes ryšio stiprumas padidėja iki 40kartų .
mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.