Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G925F Galaxy S6 Edge  + Rašyti žinutę
Samsung G925F Galaxy S6 Edge
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|5|...|9|...|13|14|15|16|17|18|

 
baneris_ml (veteranas)   2015-04-26, 18:01:01  |  cituoti
arunnass (2015-04-26, 17:40:46) rašė:
baneris_ml (2015-04-26, 16:43:33) rašė:
...
Tai svarbiausia. Svarbu smartas dirba patikimai. Patogus asmeniui. Kol kas taip oneplus mane tenkina. Paciam keista kad as jo dar neparduodu. Ranka nekyla tiesiog.
Laikas turi ateiti matyt :) ir pakils rankos.
Manau kas dėl oneplius one, kuo daugiau pardavėjų LT., tuo geriau būtų ir dėl dalių, priedų ir t.t. naujinius gauna supratau gerai, kai mano Alpha sėdi su 4.4.4. Oneplius root įsiųtas, ko man reikėtų screen video recorder ir dar kelių dalykėlių, root neprarandant garantijos, aišku yra tokių Rom ant Alpha kur yra root ir Knox išsiųtas, gal kas bandė ir grįžo vėl į Stock ar neprasisuka Knox ?
Standartiniai Samsung S klasės rageliai, naujinius gauna tikrai dažniau. Alpha ėmiau ne šeip sau, dėl Isocell kameros, rėmo, numačiau tam tikrus dalykus į priekį, S6 edge brangus dar ir tikrai ne mano kišenei, nors įgalėčiau nupirkti. Vis pagalvoju apie Apple stovyklą, bet tikrai ne kaip telefoną.
Einu pasižiūrėsiu, ką ten per nuorodą įkėlei...
https://youtu.be/CMumuaTDtec

Dėl video...
Yra appsų atidaryme trumpesnis kelias, softas pats kažin kiek te sveria, dirba greitai. Mano Alpha po didesnės apkrovos ar šiaip užmiega, kartais pereinant menu į kitą langą ar scrolinant pastabdo akimirka 0.09 s., bet tai kartais erzina arba parodo kažkur kitur apkrovą, aišku čia reiktų softą šlifuoti.
0

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 17:40:46  |  cituoti
baneris_ml (2015-04-26, 16:43:33) rašė:
arunnass (2015-04-26, 16:38:37) rašė:
...
arunnass ten labiau npn dėl teplumo, kol parašiau telefonu komentrą ir nusiunčiau išlindo ir pokalbis panašia tematika.

Jei realiai ir nuoširdžiai senai nebedžiugina ir nepadaro jausmo wow !!! išmanieji, čia man asmeniškai. Tiesiog išsirenku, kuris mane tenkina ir neerzina labai, kai ko arba daryti nemoka ar per didelis būna ir pan. mane taip pat Alpha tenkina šiuo metu, kaip tau oneplius, nors kitam gal būtų nieko gero.
Tai svarbiausia. Svarbu smartas dirba patikimai. Patogus asmeniui. Kol kas taip oneplus mane tenkina. Paciam keista kad as jo dar neparduodu. Ranka nekyla tiesiog.
Telefonas pas mane su minimum programu. Tik tos kurios reikalingos kasdienai.Gal keliolika ju. Is gausybes google app tik google play.Gal del to ir smartas puikiai sukasi ir baterija gerai laiko. Na manau ir cyanogen 12.1'su android 5.1.1 puikiai draugauja. Zodziu bedu nera. Buvau idejes nuoroda youtube kaip sukasi. Tai taip ir yra.
0

baneris_ml (veteranas)   2015-04-26, 16:43:33  |  cituoti
arunnass (2015-04-26, 16:38:37) rašė:
baneris_ml (2015-04-26, 15:57:52) rašė:
...
IPhone 4 ir 4s naudojo stiklus gale, tepėsi, dužo, buvo viskas gerai o dabar jau jei Samsung tepasi ir dūžta blogai, užsidėkit plėvelę galui, dauguma vis tiek į dėklus deda.
Tokio tipo komentarai iš tam tikro žmogaus varpinės, minusų visada yra...
Noreta pasakyti kad stiklas ne naujiena. Taip iphone duzo. Samsung s6 stikla manau ne taip lengva bus idauzti.
arunnass ten labiau npn dėl teplumo, kol parašiau telefonu komentarą ir nusiunčiau, išlindo ir pokalbis panašia tematika.

Jei realiai ir nuoširdžiai, senai nebedžiugina ir nepadaro jausmo wow !!! išmanieji, čia man asmeniškai. Tiesiog išsirenku, kuris mane tenkina ir neerzina labai, kai ko arba daryti nemoka ar per didelis būna ir pan. Mane taip pat Alpha tenkina šiuo metu, kaip tave oneplius, nors kitam gal būtų nieko gero.
0

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 16:38:37  |  cituoti
baneris_ml (2015-04-26, 15:57:52) rašė:
1. Kamera jau minėjo.
2. Ekraną jau minėjo.
3. Naujos kartos atmintis vidinė, kuri yra prilyginama Flash greičiams.
4. Naujasis dizainas, kurį pasiūlė pirmieji.
5. Baterijos naršymo laikas S6 edge 10h56min vs IP6 10h29min minimalus bet yra ir baterija gan gerai laiko ir greitas pakrovimas 10 min 4h, bei aplamai krovimas belaidis, be papildimų dangtelių. IP6 plus baterija super, bet jo nelyginu.
6. Dėl GPU Apple visada pirmavo, bet raiška ekranų skiriasi dvigubai.
http://www.redmondpie.com/dual-core-iphone-6-demolishes-octa-core-galaxy-s6-in-graphics-performance/
Aplaimai bendrame teste CPU, GPU, RAM - multitasking, bei vidinės atminties skaityme, neveltui visumoje renka tiek taškų apie 70 000. Tas pats Alpha renka 52 000 ir lenkia IPhone6 tam tikrose vietose, geležies išskyrus GPU. Ne tame esmė kas kam patinka, buvo rašoma jokių realių įnovacijų, dėl to buvo išsižiota ir parašyta. Stendalis pritariu tau, patinka tavo nuomonė.
Kukai, labai sukonkretini į tam tikrą operaciją žiūrint iš IPhone naudotojo pozicijos, naudojant tam tikrus servisus IOS, taip galėčiau pasakyti pasiemęs savo Alpha kurioje yra programa Popcorn time, kur filmus siunčiuosi nemokamai tiesiai iš Torrent ar BT ir žiūriu tiesiogiai. Turi kiekviena OS savų pliusų, visada atsiras skirtumų, svarbu iš kurios pusės žiūreti, jei ieškosim pliusų jų rasime, jei minusų, nėra ragelių ar sistemų be minusų, bet po minusų paieškos neskaitymo ar gero atkūrimo, tam tikro formato, negerai gavosi negatyvas, ar muzikos atkūrimas prastas Samsunge ? Samsung kaip Apple palaiko labiau savo formatus.
IPhone 4 ir 4s naudojo stiklus gale, tepėsi, dužo, buvo viskas gerai o dabar jau jei Samsung tepasi ir dūžta blogai, užsidėkit plėvelę galui, dauguma vis tiek į dėklus deda.
Tokio tipo komentarai iš tam tikro žmogaus varpinės, minusų visada yra...

"Dabar mano komentaras su ironija, nusipirkau Alpha, palyginau greitį su S6, žodžiu vienodas, ekranas lenktas nieko gero - nepatogus - dūžta, linksta korpusas, nepatogus rankoje, teplus, kamera macro režime gauna nuo Alpha detalumo prasme, kad kamera kituose aspektuose laimi užsimerksim :), baterija 2500 mah į Alpha įsidėjau laikys geriau nei S6, S6 tik išorinės arba kartu su dėklu, galas dūžta, fonai šviesūs - nevyriški Samoledams negerai, vienu žodžiu nieko gero tas S6 marketinginis triukas ISamsungcheepams :)"
IPhone 4 ir 4s naudojo stiklus gale, tepėsi, dužo, buvo viskas gerai o dabar jau jei Samsung tepasi ir dūžta blogai, užsidėkit plėvelę galui, dauguma vis tiek į dėklus deda.
Tokio tipo komentarai iš tam tikro žmogaus varpinės, minusų visada yra...

Samsung s6 stikla manau ne taip lengva bus idauzti.
1

baneris_ml (veteranas)   2015-04-26, 15:57:52  |  cituoti
1. Kamera jau minėjo.
2. Ekraną jau minėjo.
3. Naujos kartos atmintis vidinė, kuri yra prilyginama Flash greičiams.
4. Naujasis dizainas, kurį pasiūlė pirmieji.
5. Baterijos naršymo laikas S6 edge 10h56min vs IP6 10h29min minimalus bet yra ir baterija gan gerai laiko ir greitas pakrovimas 10 min 4h, bei aplamai krovimas belaidis, be papildomų dangtelių. IP6 plus baterija super, bet jo nelyginu.
6. Dėl GPU Apple visada pirmavo, bet raiška ekranų skiriasi dvigubai.
http://www.redmondpie.com/dual-core-iphone-6-demolishes-octa-core-galaxy-s6-in-graphics-performance/
Aplaimai bendrame teste CPU, GPU, RAM - multitasking, bei vidinės atminties skaityme, neveltui visumoje renka tiek taškų apie 70 000. Tas pats Alpha renka 52 000 ir lenkia IPhone6 tam tikrose vietose geležies, išskyrus GPU. Ne tame esmė kas kam patinka, buvo rašoma jokių realių įnovacijų, dėl to buvo išsižiota ir parašyta.
Stendalis pritariu tau, man patinka tavo nuomonė, praktikoje jei yra IOS stabilus naujinys, dirbs nepriekaištingai ir "plavnai", man patiko smooth greitis IOS iki naujos vizualizacijos, bet su naujesne UI, įdiegė ir funkcionalumo ir grožio.
Kukai, labai sukonkretini į tam tikrą operaciją žiūrint iš IPhone naudotojo pozicijos, naudojant tam tikrus servisus IOS, taip galėčiau pasakyti pasiemęs savo Alpha kurioje yra programa Popcorn time, kur filmus siunčiuosi nemokamai tiesiai iš Torrent ar BT ir žiūriu tiesiogiai. Turi kiekviena OS savų pliusų, visada atsiras skirtumų, svarbu iš kurios pusės žiūreti, jei ieškosim pliusų jų rasime, jei minusų, nėra ragelių ar sistemų be minusų, bet po minusų paieškos ir neskaitymo ar gero atkūrimo, tam tikro formato, negerai gavosi - negatyvas, -1 S6-am ar muzikos atkūrimas prastas Samsunge ? Samsung kaip Apple palaiko labiau savo formatus.
npn dėl teplumo ir manijos...IPhone 4 ir 4s naudojo stiklus gale, tepėsi, dužo, buvo viskas gerai fanams tu tada dar tokiu nebuvai o dabar jau jei Samsung tepasi ir dūžta blogai, užsidėkit plėvelę galui, dauguma vis tiek į dėklus deda.
Tokio tipo komentarai iš tam tikro žmogaus varpinės, minusų visada yra...

"Dabar mano komentaras su ironija, nusipirkau Alpha, palyginau greitį su S6, žodžiu vienodas, ekranas lenktas nieko gero - nepatogus - dūžta, linksta korpusas, nepatogus rankoje, teplus, kamera macro režime gauna nuo Alpha detalumo prasme, kad kamera kituose aspektuose laimi užsimerksim :), baterija 2500 mah į Alpha įsidėjau laikys geriau nei S6, S6 tik išorinės arba kartu su dėklu, galas dūžta, fonai šviesūs - nevyriški Samoledams negerai, vienu žodžiu nieko gero tas S6 marketinginis triukas ISamsungcheepams :)"
1

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 15:33:16  |  cituoti
Sorry neprisijungiau.
Stiklas jau buvo nexus 4 ir iphone 4. Samsungas si dizaina tik atranda. Zaidimuose samsungas s6 nebus stiprus. Reikejo mesti Snapdragon 810 kur tikrai puikus gpu .Samsung Exynos dar toli iki Qualcomm Snapdragon 810. Manau ir fps zaidimuose nebus komfortiskas. Aukstas ppi ? Ir su mazesniu ppi narsymas islieka malonus akiai. QHD 1440 x 2560 ?.Tokiam ekranui ir 720p per akis. Na gerai FHD. Ir kaina galbut butu mazesne. Geriau tauchwiz optimizuotu normaliai ir baterija. Dabar daug gerai fotografuojanciu telefonu ir uz mazesne kaina.
Manau alpha tikrai butu geras pasirinkimas . Puikaus dizaino smartas.Pakankamai nei pakanka kas megsta samsung. Baneris_ml padares teisinga varianta pasirinkdamas alpha.
0

npn (moderatorius)   2015-04-26, 14:58:44  |  cituoti
SyN (2015-04-26, 10:41:56) rašė:
dainiusx (2015-04-26, 09:16:04) rašė:
...
Nu kad pradėjot kariaut tai ir aš prisidėsiu. Inovacijų? Kokių dar inovacijų obuolys prikūrė su 6? Padidino 5S, suapvalino kraštus, paliko savo tą kreivą screen to body ratio ir viskas, kas čia inovatyvaus? Tie android su pagrindinėm funkcijom už 100e (šiuo atveju 350e oneplus), gali atlikt net tokias paprastas funkcijas kaip siųsti failus per bluetooth, prisijunkt kitą usb prietaisą, be papildomo šlamšto prisijungti prie kompiuterio, ko negali ta didinga nuograuža už 800+ europietiškų. Stumkit jūs kiek norit ant to androido, bet giliai jūs patys norit tos laisvės. Aš pats mąsčiau pasiimt ant durniaus kokį 5s, bet pagalvojau ką aš su juo darysiu, kai net elementariausių dalykų negalėsiu daryt, o kaina tai ohoho. Už tokią kaina kaip 6, 6+ jis turėtų valgyt daryt, indus plaut ir rūbus skalbt, o dabar net BT negali naudotis kaip pridera. Paklausiau kelių įdomumo dėlei kodėl pirkai iphone? Tai visi pasakė kaip susitarę, visi perka tai ir aš pirkau, keli net nežinojo kiek mpx jų kamera. Kaip brolis su sese, taip android ir ios visada kovos.
Jeigu šis komentaras buvo skirtas man, tai tada pasakysiu taip: nereikia man prikišt Apple, nes žinau, kas man yra gerai ir, kas yra blogai iPhone.
Nusivylęs Samsung nusprendžiau, kad verta nusipirkt kitos firmos telefoną ir tokį, kuris kardinaliai skirtųsi, nes beveik viskas Note II ėmė nepatikti. Kai jau pradėjau rinktis, mano akiratyje stovėjo Apple bei HTC. Nors iki tol nemėgau iPhone, nuomonė pasikeitė. Pagrindiniai dalykai perkant iPhone buvo tokie: sklandus veikimas, paprasta OS (plius man šviežia), nedidelis ekranas, OS palaikymas (niekada nesulaukdavau ir susiflash'indavau su Note II) bei pats telefono dizainas. Galima sakyt, kad visi dalykai buvo svarbūs ir pirkinys iki šiol pasiteisino visais 100 procentų. Aišku, dvejojau, kaip ten tie iTunes, kaip čia negalėsiu siųst failų per BT, ar vėl greit neatsibos (o juk pinigai dideli, tai kankantis ir vėl pirkti naują visiškai nesinorėjo). Su iTunes viskas gerai, per BT siųstis failų neprireikė. Ir iki šiol nežinau, ar jau noriu naujo telefono.
Pagrindines naujoves Galaxy S6 žinau, bet tai pasakyk man tada: kokia esmė iš inovacijų, kurių man nereikia ir yra nenaudingos? Aš vadovaujuosi šiuo pasakymu: kas paprasta, tas genialu.
Nereikia man AuTuTu testų ir kitų reklaminių skaičių. Kol neišbandęs, paskaitau naudotojų komentarus, o po pasiimu ir išbandau, kaip yra iš tikrųjų. Pačiam S6 patinka, bet kame tos inovacijos?
Aliuminio ir stiklo korpusas? Matyta
Pirštų skeneris? Matyta
Belaidis krovimas? Matyta
Naujos kartos procesorius? Kol kas ne, jeigu dauguma vartotojų skundžiasi mini lag'ais.
Kamera? Pagrindinis skirtumas su anais S modeliais yra tai, kad žymiai geriau fotografuoja naktį, bet nieko daugiau nematau.
Galima labai gilintis ir kiekvieną minimalų skirtumą pristatyti, kaip inovaciją. Man, jeigu inovacija neduoda realios naudos, tai jokia čia inovacija...
1

andriusvl   2015-04-26, 13:58:23  |  cituoti
Vartotojas258 (2015-04-26, 13:42:07) rašė:
Pasižiūrėjau speed test su Iphone 6, ir ant S6 tikrai matosi micro lagas. Nors dauguma programų S6 atidaro greičiau, tačiau nuo paspaudimo matosi S6 delsimas, tad touchwiz kaip ir nesutvarkytas iki galo.
Video yra video, kas kaip norės, tas taip parodys. Aš sakau savo įspūdžius tikrus.
2

Vartotojas258 (pažengęs)   2015-04-26, 13:42:07  |  cituoti
Pasižiūrėjau speed test su Iphone 6, ir ant S6 tikrai matosi micro lagas. Nors dauguma programų S6 atidaro greičiau, tačiau nuo paspaudimo matosi S6 delsimas, tad touchwiz kaip ir nesutvarkytas iki galo.
0

andriusvl   2015-04-26, 13:09:45  |  cituoti
S6 Edge super telefonas, po dviejų savaičių naudojimo, paėmus į rankas vis dar išspaudžia šypseną, pasigerėjimo jausmą... Touchwiz patobulintas-apkarpytas kaip reikiant! Mikro lagų nebeliko, ko buvo sočiai tiek ant Note 4, tiek ant Iphone6. Kamera ir ekranas, tikrai geriausi šiuo metu, ypač nustebino fotografuojant tamsoje, o tas ekrano išgaubtumas sukelia erdvinį įspūdį. Pirštų skaneris taip pat veikia puikiai.
Kolkas ragelis super, nors kaip jau minėjau, ant samsungo buvau rimtai supykęs :)
0

dainiuksas   2015-04-26, 12:49:20  |  cituoti
Stendalis (2015-04-26, 12:13:39) rašė:
baneris_ml (2015-04-26, 10:46:38) rašė:
...
Pradėkim nuo to, jog jeigu iPhone 6 yra nelygintinas aparatas Edge'ui, tai tamstos Alpha tokiu atveju yra tikrai ne "nedaug atsiliekantis", o from the last century :) ar Edge dirba sparčiau nei iPhone - taip, minimaliai. Ar Edge GPU geresnis nei iPhone 6 - nop, nėr geresnis. Ar kamera geresnė - taip, bet vėlgi, minimaliai :) Ar baterija laiko geriau nei iPhone? Nop, nelaiko :)

Jeigu reikėtų pačiam šiai dienai pirkti naują aparatą, tai taip, rinkčiausi Edge, nebe iPhone 6 plus, kurį šiuo metu naudoju :) Ir tai padaryčiau grynai iš vizualinės persektyvos, na velnškai patraukliai jis man atrodo, nors rankoje absoliučiai nepatogus laikyt, bet racionalūs dalykai lieka nuošalyje :)) Tiesa, Edge ekranas ir spalvinė gama - sick, nėr geresnio ekrano rinkoj, faktas :)

Lyginti Edge ir iPhone 6 tarpusavyje ne tik, kad įmanoma, bet ir reikia. Jie tikrai verti vienas kito. Ir čia toli gražu nėr battle į vienus vartus, kaip galima susidaryti nuomonę į telefonų parametrus žiūrint vien iš skaičiukų perspektyvos :) Aš, kaip praktikas, o ne teoretikas, tai matau ir suvokiu puikiai :)
Nėra taip žiauriai nepatogus rankoje edge, kaip tik jo kampai iš kraštų, stabiliau laikosi rankoje, jaučiasi kad nepamesi. Nu negali būti iš visų pusių jis aptakus, nes greit po to gali pajaust žemės trauką.IT IS SO...
1

Stendalis (ekspertas)   2015-04-26, 12:13:39  |  cituoti
baneris_ml (2015-04-26, 10:46:38) rašė:
Nu jūs pavarot :) nėra inovacijų, jei jų nėra, reiškia supratimas lygus nuliui. Atmetus paslaugas o imant turimą prietaisą, neskaitant OS abiejų pliusų minusų, Geležis visais aspektais sudėta naujausia, greičiausia, negi man reikės rašyti papunkčiui kiekvienos dalies pliusus. IPhone6 net nelygintinas prietaisas, nebūkit akli. Pats neturiu simpatijų didelių S6, nes naudoju nedaug atsiliekantį prietaisą.
Taip kaip vartotojui su paslaugomis Apple super dėl visumos.
Pasiskaitykite daugiau profesionalų apžvalgų pasaulinių, ką pasiūlė Samsung šiais metais su S6 ir S6 edge.
Nes iš komentarų vienas agituoja oneplius, kitas su IP5s, IP6 ir gaunasi S6 edge visai nieko gero :)
Pradėkim nuo to, jog jeigu iPhone 6 yra nelygintinas aparatas Edge'ui, tai tamstos Alpha tokiu atveju yra tikrai ne "nedaug atsiliekantis", o from the last century :) ar Edge dirba sparčiau nei iPhone - taip, minimaliai. Ar Edge GPU geresnis nei iPhone 6 - nop, nėr geresnis. Ar kamera geresnė - taip, bet vėlgi, minimaliai :) Ar baterija laiko geriau nei iPhone? Nop, nelaiko :)

Jeigu reikėtų pačiam šiai dienai pirkti naują aparatą, tai taip, rinkčiausi Edge, nebe iPhone 6 plus, kurį šiuo metu naudoju :) Ir tai padaryčiau grynai iš vizualinės persektyvos, na velnškai patraukliai jis man atrodo, nors rankoje absoliučiai nepatogus laikyt, bet racionalūs dalykai lieka nuošalyje :)) Tiesa, Edge ekranas ir spalvinė gama - sick, nėr geresnio ekrano rinkoj, faktas :)

Lyginti Edge ir iPhone 6 tarpusavyje ne tik, kad įmanoma, bet ir reikia. Jie tikrai verti vienas kito. Ir čia toli gražu nėr battle į vienus vartus, kaip galima susidaryti nuomonę į telefonų parametrus žiūrint vien iš skaičiukų perspektyvos :) Aš, kaip praktikas, o ne teoretikas, tai matau ir suvokiu puikiai :)


0

dainiuksas   2015-04-26, 12:11:55  |  cituoti
arunnass (2015-04-26, 12:00:42) rašė:
dainiuksas (2015-04-26, 11:56:40) rašė:
...
Kad ziauriai tai tikiu. Na nesvarbu.. Laukiam galaxy s6 naudotoju rimtu atsiliepimu. Kurie jau turi nusipirke ir gali objektyviai kazka parasyti nelenkiant lazdos. Ka cia pilstyt is tuscio i kiaura.
Čia juk ne pirmas samsung S klasės ragelis, ar antras! Jie gan stipriai paėjo į priekį. Dar syki rašau s6 edge, man kažkas naujo ir įdomaus, net nesistengiu lyginti su kitais rageliais, nes jie to net neturi
1

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 12:00:42  |  cituoti
dainiuksas (2015-04-26, 11:56:40) rašė:
arunnass (2015-04-26, 11:51:34) rašė:
...
Pradedi girtis kiba? Nu mano note nemažutė, nes ir nenoriu spoksoti į mini ekraną, nu a darbuojasi tai žiauriai gerai ir laisvės netrūksta.😂
Kad ziauriai tai tikiu. Na nesvarbu.. Laukiam galaxy s6 naudotoju rimtu atsiliepimu. Kurie jau turi nusipirke ir gali objektyviai kazka parasyti nelenkiant lazdos. Ka cia pilstyt is tuscio i kiaura.
0

dainiuksas   2015-04-26, 11:56:40  |  cituoti
arunnass (2015-04-26, 11:51:34) rašė:
dainiuksas (2015-04-26, 11:44:02) rašė:
...
Todel kad as turiu mazuliuka iphone 5S. Ir jis sklandziai maziukas darbuojasi.
Pradedi girtis kiba? Nu mano note nemažutė, nes ir nenoriu spoksoti į mini ekraną, nu a darbuojasi tai žiauriai gerai ir laisvės netrūksta, daugeliui aspektų.😂
3

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 11:51:34  |  cituoti
dainiuksas (2015-04-26, 11:44:02) rašė:
arunnass (2015-04-26, 11:04:26) rašė:
...
Jo, daug kas perka kad tik iphone, čia toks pakazūkiškas požiūris. Ką tik rašė kad lagų ir juose yra o tu sakai sklandus veikimas.😂
Todel kad as turiu mazuliuka iphone 5S. Ir jis sklandziai maziukas darbuojasi. Ir is kur jame tas sklandumas..:)
1

Kukas2   2015-04-26, 11:46:20  |  cituoti
baneris_ml (2015-04-26, 10:46:38) rašė:
Nu jūs pavarot :) nėra inovacijų, jei jų nėra, reiškia supratimas lygus nuliui. Atmetus paslaugas o imant turimą prietaisą, neskaitant OS abiejų pliusų minusų, Geležis visais aspektais sudėta naujausia, greičiausia, negi man reikės rašyti papunkčiui kiekvienos dalies pliusus. IPhone6 net nelygintinas prietaisas, nebūkit akli. Pats neturiu simpatijų didelių S6, nes naudoju nedaug atsiliekantį prietaisą.
Taip kaip vartotojui su paslaugomis Apple super dėl visumos.
Pasiskaitykite daugiau profesionalų apžvalgų pasaulinių, ką pasiūlė Samsung šiais metais su S6 ir S6 edge.
Nes iš komentarų vienas agituoja oneplius, kitas su IP5s, IP6 ir gaunasi S6 edge visai nieko gero :)
IMO Samsungas pagaliau pradejo ziureti i ismanuji telefona kaip i visuma, kur ir HW ir SW svarbu - elementai svarbus tiek savaime, tiek visumoje. Bet iki Apple dar toloka, nors ir zygiuojama ta kryptimi.
Pavyzdys: mano filmai sukelti i NAS HDD, pasiekiami per WiFi. Abu telefonai turi greita WiFI (802.11 ac), puikiai atkuria lokaliai irasytus aukstos rezoliucijos filmus (tik S6 turi problemu su AC3 kodeku), bet va kai reikia apjungti abi funkcijas - rodyti auksto bitrate filma per WiFi - tada S6 ir supasuoja - vaizdas trukcioja. iPhone 6 susidoroja be problemu.
1

dainiuksas   2015-04-26, 11:44:02  |  cituoti
arunnass (2015-04-26, 11:04:26) rašė:
SyN (2015-04-26, 10:41:56) rašė:
...
Sutikciau su tavim.. Bet.. Ne visiems tu usb prietaiseliu prijungimu reikia. Zmones perka iphone del to kad tai iphone. Ir... puikaus aptarnavimo, isbaigtumo, sklandaus veikimo,pakankamai geros kameros, palaikymo. Net zaidimukai ir tie graziau nupiesti ios sistemai.
Jo, daug kas perka kad tik iphone, čia toks pakazūkiškas požiūris. Ką tik rašė kad lagų ir juose yra, o tu sakai sklandus veikimas.😂
2

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 11:16:10  |  cituoti
baneris_ml (2015-04-26, 10:46:38) rašė:
Nu jūs pavarot :) nėra inovacijų, jei jų nėra, reiškia supratimas lygus nuliui. Atmetus paslaugas o imant turimą prietaisą, neskaitant OS abiejų pliusų minusų, Geležis visais aspektais sudėta naujausia, greičiausia, negi man reikės rašyti papunkčiui kiekvienos dalies pliusus. IPhone6 net nelygintinas prietaisas, nebūkit akli. Pats neturiu simpatijų didelių S6, nes naudoju nedaug atsiliekantį prietaisą.
Taip kaip vartotojui su paslaugomis Apple super dėl visumos.
Pasiskaitykite daugiau profesionalų apžvalgų pasaulinių, ką pasiūlė Samsung šiais metais su S6 ir S6 edge.
Nes iš komentarų vienas agituoja oneplius, kitas su IP5s, IP6 ir gaunasi S6 edge visai nieko gero :)
Pagyvensim pamatysim. Su visa pagarba visai S6 geleziai ir viskam kas ten sudeta bet s6 nedirba taip kaip turetu dirbti. Viskas vel atsimusa i lag..ir vel tas nuvalkiotas zodis siejamas su samsung.Jo professionalu apzvalgu neskaiciau. Prisipazinsiu. Paskutiniu metu laiko nebuvo. Gal tik nenoreciau vairuoti betrukciojancios inovatyvios T E S L A . . tokia nuomone pradine susidariau apie si edge modeli.
Agitacijos nera nei oneplus , nei iphone. Yra tik nuomone,palyginimai. Tu teisus negalima siu modeliu lyginti. Visiskai skirtingi.. Kitu atveju ir tavo komentuojama alpha galima vadinti agitacija.
0

arunnass (ekspertas)   2015-04-26, 11:04:26  |  cituoti
SyN (2015-04-26, 10:41:56) rašė:
dainiusx (2015-04-26, 09:16:04) rašė:
...
Nu kad pradėjot kariaut tai ir aš prisidėsiu. Inovacijų? Kokių dar inovacijų obuolys prikūrė su 6? Padidino 5S, suapvalino kraštus, paliko savo tą kreivą screen to body ratio ir viskas, kas čia inovativaus? Tie android su pagrindinėm funkcijom už 100e (šiuo atveju 350e oneplus), gali atlikt net tokias paprastas funkcijas kaip siųsti failus per bluetooth, prisijunkt kitą usb prietaisą, be papildomo šlamšto prisijungti prie kompiuterio, ko negali ta didinga nuograuža už 800+ europietiškų. Stumkit jūs kiek norit ant to androido, bet giliai jūs patys norit tos laisvės. Aš pats mąsčiau pasiimt ant durniaus kokį 5s, bet pagalvojau ką aš su juo darysiu, kai net elementariausių dalykų negalėsiu daryt, o kaina tai ohoho. Už tokią kaina kaip 6, 6+ jis turėtų valgyt daryt, indus plaut ir rūbus skalbt, o dabar net BT negali naudotis kaip pridera. Paklausiau kelių įdomumo dėlei kodėl pirkai iphone? Tai visi pasakė kaip susitarę, visi perka tai ir aš pirkau, keli net nežinojo kiek mpx jų kamera. Kaip brolis su sese, taip android ir ios visada kovos.
Sutikciau su tavim.. Bet.. Ne visiems tu usb prietaiseliu prijungimu reikia. Zmones perka iphone del to kad tai iphone. Ir... puikaus aptarnavimo, isbaigtumo, sklandaus veikimo,pakankamai geros kameros, palaikymo. Net zaidimukai ir tie graziau nupiesti ios sistemai.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|5|...|9|...|13|14|15|16|17|18|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Rom
Read only memory
mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
BT
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
FPS
kaidrai per sekundę (angl. frames per second)
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).