Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G928F Galaxy 6 Edge Plus  + Rašyti žinutę
Samsung G928F Galaxy 6 Edge Plus
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|6|...|9|10|11|12|13|...|16|...|21|

 
marvelas (teršėjas)   2016-01-22, 09:02:58  |  cituoti
mindosas (2016-01-21, 20:33:21) rašė:
samsungai tikrai nepasizymi ilgu vertes islaikymu:)
isejimo metu s2 kainavo apie 600 euru, o po 2 metu 400 euru, kas metus po 100 euru nera daug, edge+ ir s2 lyginu, nes savo laiku abu buvo geriausi, o uz kokybe mokama. Manau ir edge+ neturetu nukristi zemiau 500 euru ribos iki jo isemimo is apyvartos po 3-4 metu.
0

marvelas (teršėjas)   2016-01-22, 09:02:36  |  cituoti
mindosas (2016-01-21, 20:33:21) rašė:
samsungai tikrai nepasizymi ilgu vertes islaikymu:)
isejimo metu s2 kainavo apie 600 euru, o po 2 metu 400 euru, kas metus po 100 euru nera daug, edge+ ir s2 lyginu, nes savo laiku abu buvo geriausi, o uz kokybe mokama. Manau ir edge+ neturetu nukristi zemiau 500 euru ribos iki jo isemimo is apyvartos po 3-4 metu.
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-21, 20:33:21  |  cituoti
samsungai tikrai nepasizymi ilgu vertes islaikymu:)
2

marvelas (teršėjas)   2016-01-21, 20:19:34  |  cituoti
qyest (Svečias) (2016-01-21, 20:01:36) rašė:
Matau dar nesiruošia ilgai atpigt ?
Geri daiktai islaiko verte ilgai.
3

baneris_ml (veteranas)   2016-01-20, 22:55:58  |  cituoti
(Svečias) (2016-01-20, 15:19:03) rašė:
ssx (2016-01-20, 09:55:59) rašė:
...
Pagrisk savo fakta del akiu gadinimo ? as naudoju telefonus su amoled ekraniu jau 5 metus ir regijimas visiskai nepablogejo .
http://sveikata.lrytas.lt/ligos-ir-gydymas/melyna-sviesa-ismaniuju-telefonu-ekranuose-gali-sukelti-akluma.htm

http://m.technologijos.lt/cat/1/article/S-20607
0

ssx (ekspertas)   2016-01-20, 15:54:05  |  cituoti
dainiusx (2016-01-20, 15:44:28) rašė:
ssx (2016-01-20, 15:38:30) rašė:
...
Tu gal akinus nesoji gal ir taip akis prastos as naudoju nuo 2010 metu ir nieko o ekspermentuoti su kinais tikrai nepradesiu.
Akiniu nenesioju ir su akim viskas ok :-) tik sakau kokie skirtumai ekranu. Baneris irgi buvo rases apie amoled ekranus ,kad akys vargsta ...
0

dainiusx (pažengęs)   2016-01-20, 15:44:28  |  cituoti
ssx (2016-01-20, 15:38:30) rašė:
(Svečias) (2016-01-20, 15:19:03) rašė:
...
Ne man vienam cia buvo kad akys vargsta nuo amoled. As taip pat daugiausiai amoled naudoju daug metu. Kai pasinaudojau meizu su sharp ekranu -patikek ten spalvos tikroviskesnes ir nera amoled budingo mirguliavimo, nepalygines -nesuprasi :-) Pasinaudojau meizu pora menesiu ir po to isigijau s6 edge plus-pirma diena keista buvo ,susimazines apsvietima buvau gal iki 30proc,kad nejaust mirguliavimo ir perdetai ryskiu spalvu, po to akys tiesiog pripranta prie to :-)
Tu gal akinus nesoji gal ir taip akis prastos as naudoju nuo 2010 metu ir nieko o ekspermentuoti su kinais tikrai nepradesiu.
0

ssx (ekspertas)   2016-01-20, 15:38:30  |  cituoti
(Svečias) (2016-01-20, 15:19:03) rašė:
ssx (2016-01-20, 09:55:59) rašė:
...
Pagrisk savo fakta del akiu gadinimo ? as naudoju telefonus su amoled ekraniu jau 5 metus ir regijimas visiskai nepablogejo .
Ne man vienam cia buvo kad akys vargsta nuo amoled. As taip pat daugiausiai amoled naudoju daug metu. Kai pasinaudojau meizu su sharp ekranu -patikek ten spalvos tikroviskesnes ir nera amoled budingo mirguliavimo, nepalygines -nesuprasi :-) Pasinaudojau meizu pora menesiu ir po to isigijau s6 edge plus-pirma diena keista buvo ,susimazines apsvietima buvau gal iki 30proc,kad nejaust mirguliavimo ir perdetai ryskiu spalvu, po to akys tiesiog pripranta prie to :-)
0

ssx (ekspertas)   2016-01-20, 09:55:59  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-20, 06:56:15) rašė:
vilnietis (Svečias) (2016-01-20, 02:02:38) rašė:
...
Čia kaip normaliam t.y. gerai matančiam - reginčiam į artį ir į tolį užsidėti gan stiprius akinius ir užsidėjęs matai neteisingą vaizdą ir kaip galvoji ar ilgiau panešiojęs, tavo akys bus sveikos ?
Tam tikrais momentais ant ryškaus ekrano, žiūrint tiesiai į ekrano vidurį ir į kraštus, kaip paprastai ant ploksčio ekrano, akys pavargdavo, nes edge iškraipo vaizdą šiek tiek ir akis daugiau vargina. Tai buvo tik pastebėjimas ir patarimas, jūsų akys, jūs sprendžiat patys ar jums vaizdas geras ar kenkia ar ne, nei aš daktaras nei mama, kad neleisčiau žiūrėti.
Del vaizdo man tokiu pojuciu nebuvo nei karto, nors telefona naudoju jau 4men... Vienintelis dalykas kas del ekrano -po meizu sharp ekrano pradzioj amoled jauciasi ir gan stipriai mirguliavimas-po kurio laiko akys priprato ir nebematau to :) Amoled kaip bebutu eda akis labiau manau nei kitokie ekranai ...
0

baneris_ml (veteranas)   2016-01-20, 06:56:15  |  cituoti
vilnietis (Svečias) (2016-01-20, 02:02:38) rašė:
baneris_ml (2016-01-17, 09:16:04) rašė:
...
Nebent zvairas esi tai gal ir negerai :)
Čia kaip normaliam t.y. gerai matančiam - reginčiam į artį ir į tolį užsidėti gan stiprius akinius ir užsidėjęs matai neteisingą vaizdą ir kaip galvoji ar ilgiau panešiojęs, tavo akys bus sveikos ?
Tam tikrais momentais ant ryškaus ekrano, žiūrint tiesiai į ekrano vidurį ir į kraštus, kaip paprastai ant ploksčio ekrano, akys pavargdavo, nes edge iškraipo vaizdą šiek tiek ir akis daugiau vargina. Tai buvo tik pastebėjimas ir patarimas, jūsų akys, jūs sprendžiat patys ar jums vaizdas geras ar kenkia ar ne, nei aš daktaras nei mama, kad neleisčiau žiūrėti.
0

ssx (ekspertas)   2016-01-17, 10:18:55  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-17, 10:10:20) rašė:
ssx (2016-01-17, 09:52:47) rašė:
...
Dėl baterijos reikėjo man pateikti screen, būtų diskusija išėjus, dalį programų atjungęs buvau, kurios man nereikalingos. Kas dėl nugarėlės, svarbu netraška ir dedu į gumą permatomą, bet žinau, kad esant reikalui galiu išimti baterija ar praplėsti ir be power bank, realiai man gerai atjungti maitinimą greitai. Realiai viskam skonio reikalas, kartais net šuo kariamas pripranta prie visko, ypač kai pinigai nemaži išleisti, aš suprantu tikrai.
Programu nemazai as taip pat esu atsijunges :) Tik tiek kad clash pazaidziu kakziek per diena, wi-fi naudoju , gps buna ijungtas kai tenka masinu vaziuot ieskot pirkt ir t.t.. Reiks kokia diena ramesniam rezime telefona palikti,ziuresiu kaip su tuo ekrano laiku bus ,zmonai nelaiko del to nes zaidzia zaidimukus visokius :D
0

baneris_ml (veteranas)   2016-01-17, 10:10:20  |  cituoti
ssx (2016-01-17, 09:52:47) rašė:
baneris_ml (2016-01-17, 09:16:04) rašė:
...
Del edge + tokiu pamastymu turiu , kad kol dar kainas turi gal parduoti ... Sokti kazkur zemai nesinori po sito tel,tai i note 4 uzmeciau aky :) Mes su zmona abu turim edge + ir abieju baterijos max 4h ekrano laikas,programos aptimizuotos, ekrano apsvietimas maziau nei puse - man tai ji nesunku vakare ar ryte det pakrauti , bet baterija turetu tikrai ilgiau laikyti :)
Siaip note 4 tik nugarele nepatinka man,tokia pat kaip s5 tik padidinta :)
Edge + nugarele irgi kaip sakai tai bent jau uzraso tikrai reiketu bent jau modelio pavadinima galejo uzdet :)
Dėl baterijos reikėjo man pateikti screen, būtų diskusija išėjus, dalį programų atjungęs buvau, kurios man nereikalingos. Kas dėl nugarėlės, svarbu netraška ir dedu į gumą permatomą, bet žinau, kad esant reikalui galiu išimti baterija ar praplėsti ir be power bank, realiai man gerai atjungti maitinimą greitai. Realiai viskam skonio reikalas, kartais net šuo kariamas pripranta prie visko, ypač kai pinigai nemaži išleisti, aš suprantu tikrai.
0

ssx (ekspertas)   2016-01-17, 09:52:47  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-17, 09:16:04) rašė:
ssx (2016-01-17, 08:48:45) rašė:
...
Vertas pagal išleidimą ir metų laiką apie 270eu, bet nėra mūsų rinkoje Note5 o vietoje jo S6edge+, tai ir laiko kaina, vieną pirkau pliką iš komiso su S-view 330, kitas dužusiu kameros stiklu 300 ir dabar su S-view ir ML dok. garantija, pilnai išmokėtą + screen care porą mėn. 345eu nepigiai, nebuvo ką rinktis realiai, S6 nenorėjau, Alpha nebuvo normalaus o naujas kainuoja kiek Note4.
Su Note4 dažnai ir baterijos pasipučia, nes juos dažniau ir drožia ir ant pilno apšvietimo išdekina - užkaitina Touch plėvelę, kur ant ekrano matricos yra ir klijų sluoksnį, tada matosi ant balto fono ar balto wallpaper, visa klaviatūra arba viršutinis baras, garantinis tai keičia tokius ekranus klausiau. Buvo žaidimo vaizdą išdeginę ant max apšvietimo ir jaučiu ant saulės, ant balto matosi net ką žaidė, dažnai matau tokius vaizdu ant Note4, pats pasitikrinau, kad būtų neišdegęs.
Dėl baterijos labai gerai, kad pakeitė matau 26 % ir apie 5.40 valandos ekrano laiko, laikys 7h tikrai, nes prieš tai kur turėjau jautėsi mažiau laikė. Man ir Edge+ laikė gerai apie 7h screen.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09TEptOWRYbTh5Rkk/view?usp=docslist_api

Realiai normalus pašvietimas buvo auto, netaupyta, pagrinde naršymas.
Ką darysi dėl edge+ ?

Mačiau tą bronze lyg ir pilnai išmokėtas, kaina kad nuleistų. Realiai Vilniuje su garantijom galima drąsiai gauti už 320 o KLP laužia.

S6edge+ man galas tuščiai atrodė su atsikišusia kamera ir be jokių užrašų, nors kitose rinkose yra edge+ užrašai, jai dėti į S-view gerai, bet kaip aš dedu į ploną permatomą gumą negražiai, žodžiu nepapuoštas galas kokiom detalėm. Ant mažojo S6 edge taip nesimatė, matyt dydis duoda ir nervina specialiai lyg nebededa Samsung nei Note5 nei S6 edge+ IR ryšio technikai valdyti, nemaži pinigai ir še tau. Kol kas nervina ir nenuimami galai ir nepraplečiamumas atminties, nėra IR, plius pastebėjau žiūrint ant didesnio ryškumo ir dėl išlenkto ekrano kraštų lyg akys žvairėtų ar į vidurį žvilgsnis ir patrauki ragelį net jaučiasi akys paskausta, lyg netaisyklingai žiūrima būtų į tokį ekrana, manau negerai. O taip Edge+ kosmosas atrodo, bet prietaisų be trūkumų nebūna. :)
Del edge + tokiu pamastymu turiu , kad kol dar kainas turi gal parduoti ... Sokti kazkur zemai nesinori po sito tel,tai i note 4 uzmeciau aky :) Mes su zmona abu turim edge + ir abieju baterijos max 4h ekrano laikas,programos aptimizuotos, ekrano apsvietimas maziau nei puse - man tai ji nesunku vakare ar ryte det pakrauti , bet baterija turetu tikrai ilgiau laikyti :)
Siaip note 4 tik nugarele nepatinka man,tokia pat kaip s5 tik padidinta :)
Edge + nugarele irgi kaip sakai tai bent jau uzraso tikrai reiketu bent jau modelio pavadinima galejo uzdet :)
0

baneris_ml (veteranas)   2016-01-17, 09:16:04  |  cituoti
ssx (2016-01-17, 08:48:45) rašė:
baneris_ml (2016-01-16, 00:16:05) rašė:
...
Kodel i ta note per pusmeti naudojimo jau nauja baterija idejo? beja kiek verta moket uz note 4? Klp bronze spalvos galvoju paimt, reikes paskambinti pasikausti galutines kainos :-)
Vertas pagal išleidimą ir metų laiką apie 270eu, bet nėra mūsų rinkoje Note5 o vietoje jo S6edge+, tai ir laiko kaina, vieną pirkau pliką iš komiso su S-view 330, kitas dužusiu kameros stiklu 300 ir dabar su S-view ir ML dok. garantija, pilnai išmokėtą + screen care porą mėn. 345eu nepigiai, nebuvo ką rinktis realiai, S6 nenorėjau, Alpha nebuvo normalaus o naujas kainuoja kiek Note4.
Su Note4 dažnai ir baterijos pasipučia, nes juos dažniau ir drožia ir ant pilno apšvietimo išdegina - užkaitina Touch plėvelę, kur ant ekrano matricos yra ir klijų sluoksnį, tada matosi ant balto fono ar balto wallpaper, visa klaviatūra arba viršutinis status baras, garantinis tai keičia tokius ekranus klausiau. Buvo žaidimo vaizdą išdeginę ant max. apšvietimo ir jaučiu ant saulės, ant balto matosi net ką žaidė, dažnai matau tokius vaizdu ant Note4, pats pasitikrinau, kad būtų neišdegęs.
Dėl baterijos labai gerai, kad pakeitė matau 26 % ir apie 5.40 valandos ekrano laiko, laikys 7h tikrai, nes prieš tai kur turėjau prieš paskutinį, jautėsi mažiau laikė. Man ir Edge+ laikė gerai apie 7h screen.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09TEptOWRYbTh5Rkk/view?usp=docslist_api

Realiai normalus pašvietimas buvo auto, netaupyta, pagrinde naršymas.
Ką darysi dėl edge+ ?

Mačiau tą bronze lyg ir pilnai išmokėtas, kaina, kad nuleistų. Realiai Vilniuje su garantijom galima drąsiai gauti už 320 o KLP laužia.

S6edge+ man galas tuščiai atrodė su atsikišusia kamera ir be jokių užrašų, nors kitose rinkose yra edge+ užrašai, jai dėti į S-view gerai, bet kaip aš dedu į ploną permatomą gumą negražiai, žodžiu nepapuoštas galas kokiom detalėm. Ant mažojo S6 edge taip nesimatė, matyt dydis duoda ir nervina specialiai lyg nebededa Samsung nei Note5 nei S6 edge+ IR ryšio, technikai valdyti, nemaži pinigai ir še tau. Kol kas nervina ir nenuimami galai ir nepraplečiamumas atminties, nėra IR, plius pastebėjau žiūrint ant didesnio ryškumo ir dėl išlenkto ekrano kraštų, lyg akys žvairėtų ar į vidurį žvilgsnis ir patrauki ragelį net jaučiasi akys paskausta, lyg netaisyklingai žiūrima būtų į tokio lenkimo ekrana, manau negerai. O taip Edge+ kosmosas atrodo, bet prietaisų be trūkumų nebūna. :)
0

ssx (ekspertas)   2016-01-17, 08:48:45  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-16, 00:16:05) rašė:
aru_comments (2016-01-15, 23:50:43) rašė:
...
Viskas laiku padaryta ir užsidirbau ir atsikračiau šiokio tokio pergyvenimo, nes tas žmogus sako mokės, bet važiuoja dirbti į Norvegus, nors atrodo patikimas buvo, net namie buvau, nors gyvena neprabangiai.
Gaila nėra IR remote, ji naudoju, nes vaikai pragano pultus ir patiko Edge+ kad lengvas, daugiau kaip ir paprastas S6Edge tik padidintas ir patūrbintas, baterija geriau laikanti nei S6 screen time apie 7h. nepritaupant normaliu apšvietimu auto.. Kamera panašiam lygyje, geresnė bet nedaug už Alpha dienos metu, Note4 Sony kamera mažai kuom nusilideidžia S6edge+ abi su Sony sensoriais. Man aparatas realiai per geras, realiai tokį turint ir namą turi tūrėti krūtą ir mašina gera nuo 30000 eu. žodžiu visas ant bangos :) ir edge įsipaišo. O kai varguolis nusiperka edge +, kur koks samdomas statybininkas ar su 3 golfuku, tai nelabai tinka, man kažkur per vidurį. Ragelis geras, realiai Alpha, S6 visi variantai, Note4 ar 5 visų geležis pakankama, darbui menu ir su programom visi atlieka taip pat gerai, žaidimus visi veža normaliai, kol kas mano naudojimui geležies stiprumo per akis.
Paėmiau Note4 iš ML imtas, su s-view pilnu kompl.ir dokumentu ML lapu, Screen Care aktyvuotas dar galioja kelis mėnesius, pagyvensiu su juo, nes mane erzina neplečiama atmintis ir neušimama baterija. O Edge+ Kaunietis atvažiavo į Klaipėdą ir nupirko ir jam gerai pigiau nei Kaune ir man gerai.
Kodel i ta note per pusmeti naudojimo jau nauja baterija idejo? beja kiek verta moket uz note 4? Klp bronze spalvos galvoju paimt, reikes paskambinti pasikausti galutines kainos :-)
0

marvelas (teršėjas)   2016-01-17, 08:28:24  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-15, 13:03:48) rašė:
mindosas (2016-01-15, 10:03:22) rašė:
...
Negali žinoti... gal ta firma pirko naujus UK vogtus, ar iš operatorių imtus, tiek kad gali jiems grąžinti, jei jie patys nebankrotuos.
Beje savo S6 įvertinai 5 žvaigždutėm, ko jau toks edge+ prastas, kad vertas 1 žvaigždės ?
jis norejo s6 edge+, bet bobutes paskola skolino jam tik ant naudoto s6 paprasto tai is pykcio s6 edge+ jis ivertino 1 zvaigzdute :)
0

marvelas (teršėjas)   2016-01-17, 08:08:22  |  cituoti
gal yra ziniu del android 6 siam telefonui? nes kaip ir seniai jau turejo jis gauti
0

aru_comments   2016-01-16, 01:37:06  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-15, 15:16:37) rašė:
aru_comments (2016-01-15, 00:03:28) rašė:
...
Geras dalykas, jei naudoti be dėklų.
Man asmeniskai ziauriai patiko.
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-16, 00:27:11  |  cituoti
O ka as sakiau:D
1

baneris_ml (veteranas)   2016-01-16, 00:16:05  |  cituoti
aru_comments (2016-01-15, 23:50:43) rašė:
baneris_ml (2016-01-15, 23:12:47) rašė:
...
Manau geras zingsnis. Daugiau nepakliuk. Kam tas galvos skausmas kaip bus jei butu.
Viskas laiku padaryta ir užsidirbau ir atsikračiau šiokio tokio pergyvenimo, nes tas žmogus sako mokės, bet važiuoja dirbti į Norvegus, nors atrodo patikimas buvo, net namie buvau, nors gyvena neprabangiai.
Gaila nėra IR remote, ji naudoju, nes vaikai pragano pultus ir patiko Edge+ kad lengvas, daugiau kaip ir paprastas S6Edge tik padidintas ir patūrbintas, baterija geriau laikanti nei S6 screen time apie 7h. nepritaupant normaliu apšvietimu auto.. Kamera panašiam lygyje, geresnė bet nedaug už Alpha dienos metu, Note4 Sony kamera mažai kuom nusilideidžia S6edge+ abi su Sony sensoriais. Man aparatas realiai per geras, realiai tokį turint ir namą turi tūrėti krūtą ir mašina gera nuo 30000 eu. žodžiu visas ant bangos :) ir edge įsipaišo. O kai varguolis nusiperka edge +, kur koks samdomas statybininkas ar su 3 golfuku, tai nelabai tinka, man kažkur per vidurį. Ragelis geras, realiai Alpha, S6 visi variantai, Note4 ar 5 visų geležis pakankama, darbui menu ir su programom visi atlieka taip pat gerai, žaidimus visi veža normaliai, kol kas mano naudojimui geležies stiprumo per akis.
Paėmiau Note4 iš ML imtas, su s-view pilnu kompl.ir dokumentu ML lapu, Screen Care aktyvuotas dar galioja kelis mėnesius, pagyvensiu su juo, nes mane erzina neplečiama atmintis ir neušimama baterija. O Edge+ Kaunietis atvažiavo į Klaipėdą ir nupirko ir jam gerai pigiau nei Kaune ir man gerai.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|6|...|9|10|11|12|13|...|16|...|21|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .



Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .