Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung Galaxy Note 7 Blue N9300  + Rašyti žinutę
Samsung Galaxy Note 7 Blue N9300
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
djst (ekspertas)   2016-10-12, 11:33:41  |  cituoti
17 milijardų sudarytų suma už pardavimus, kurių Samsas negaus, tad čia jau su jų pelno marža. Nuostolis šiek tiek mažesnis, jei atmsti pelną. Pirmasis atšaukimo ratas įvertinamas 5 milijardais dol.
0

mindosas (ekspertas)   2016-10-12, 07:11:10  |  cituoti
Savo nesąmones nors lietuvių kalba rašyk.
1

zorox (teršėjas)   2016-10-12, 06:04:36  |  cituoti
nu ka stai tau kieto brando vaidiba kuo baigesi telefono sprogimu
0

dainiusx (pažengęs)   2016-10-11, 19:53:42  |  cituoti
djst (2016-10-11, 16:43:12) rašė:
kainuos daugiau (Svečias) (2016-10-11, 14:55:38) rašė:
...
Taip, šiandien jau kitokius skaičius pateikia, mano informacija buvo 2sav. senumo. Nu nieko, net ir su tiek nuostolio Samsas nebankrutuos. Samsui pinigai ne problema, kur kas didesnė problema įvaizdis, va jį labai lengva susigadinti ir sunku užsiauginti ar atstatyti. Dabar svarbiausia nepadaryti klaidos, nes jei dar suklys, va tada jau bus labai arti žlugimo.
mazi pinigai kompanija stapdis nuo investiciju y naujas technologijas dar pries note 7 gedima buvo kalba kad 2017 samsung paleis sulankstoma per pusia plansete dar to jaunesulauksim, Svarbiausa kad tokiu klaidu daugiau nebutu nes kitu atveju bus gaila kaip tokios firmos mobilius padalinys bankrutuos.
0

djst (ekspertas)   2016-10-11, 16:43:12  |  cituoti
kainuos daugiau (Svečias) (2016-10-11, 14:55:38) rašė:
djst (2016-10-11, 11:04:39) rašė:
...
Note 7 Fiasco Could Cost Samsung $17 Billion
Taip, šiandien jau kitokius skaičius pateikia, mano informacija buvo 2sav. senumo. Nu nieko, net ir su tiek nuostolio Samsas nebankrutuos. Samsui pinigai ne problema, kur kas didesnė problema įvaizdis, va jį labai lengva susigadinti ir sunku užsiauginti ar atstatyti. Dabar svarbiausia nepadaryti klaidos, nes jei dar suklys, va tada jau bus labai arti žlugimo.
0

ekspertas (Svečias)   2016-10-11, 16:17:22  |  cituoti
Mindosai tu toks mazas esi kad nieko suprasti negali
0

mindosas (ekspertas)   2016-10-11, 15:12:56  |  cituoti
pasikartosiu, vartotojas nelabai nukentejo, note7 mazai kuo skiriasi nuo s7 edge, nebent labai reikalingas s pen. o samsungui tai milziniskas nuostolys.
0

kainuos daugiau (Svečias)   2016-10-11, 14:55:38  |  cituoti
djst (2016-10-11, 11:04:39) rašė:
Tikrai gaila. Spėjama, kad visas susigrąžinimo procesas (gamyba, logistika, reklama, utilizavimas, vardo atstatymas ir kt.) Samsui kainuos 1 milijardą dol. Taip, tai nemaži pinigai, bet Samsas išgyvens. Vien tik jo mobilių telefonų skyriaus grynas pelnas per 2015 buvo beveik 2 kartus tiek.
Note 7 Fiasco Could Cost Samsung $17 Billion
0

Stendalis (ekspertas)   2016-10-11, 14:26:47  |  cituoti
arunas (Svečias) (2016-10-11, 13:44:45) rašė:
pls (2016-10-11, 13:34:21) rašė:
...
Lai būna pamoka samsungui jog neverta note klasę grūsti į vos ne S5 korpusą! Iš super kompaktiškumo gavosi sprogimai, degimai, kaitimai.

Teks grįzti prie note ištakų, platus korpusas, nuimami dangteliai, keičiamos baterijos. Kas labai norėjo Note 7, pirkite Note 4. Nieko neprarasite. Patikimas, solidus telas.
Tas tavo minimas Note 4 jau seniai nuimtas nuo prekybos ir leisk jam ilsėtis ramybėje :)
Realiai, tai situacija tragikomiška gavosi, t.y skubėjo su Note 7 išleidimu ir bandė suduoti stiprų smūgį neišraiškingam ir teoriškai pažeidžiamam iPhone 7 plus, o gavosi taip, jog persišovė koją patys :)

Reikia tikėtis, jog po šios istorijos ne tik Samsung, bet visi gamintojai pasimokys, jog skubėjimas ir visko darymas atžagariomis rankomis prie gero nepriveda. Ir išleidžiant telefoną reikia šimtus, tūkstančius kartų viską testuoti, turėti žmoniškai veikiantį quality control mechanizmą ir tik tuomet paleisti produktą į prekyba.
0

arunas (Svečias)   2016-10-11, 13:44:45  |  cituoti
pls (2016-10-11, 13:34:21) rašė:
Samsung has announced it“s ending production of the Galaxy Note 7 around the world, pulling the plug on the phone after a months-long controversy over its defective, dangerous batteries. "Taking our customer’s safety as our highest priority, we have decided to halt sales and production of the Galaxy Note 7," said Samsung in a statement.

Tai ka, end of story? Gaila..
Lai būna pamoka samsungui jog neverta note klasę grūsti į vos ne S5 korpusą! Iš super kompaktiškumo gavosi sprogimai, degimai, kaitimai.

Teks grįzti prie note ištakų, platus korpusas, nuimami dangteliai, keičiamos baterijos. Kas labai norėjo Note 7, pirkite Note 4. Nieko neprarasite. Patikimas, solidus telas.
0

pls (pažengęs)   2016-10-11, 13:34:21  |  cituoti
Samsung has announced it“s ending production of the Galaxy Note 7 around the world, pulling the plug on the phone after a months-long controversy over its defective, dangerous batteries. "Taking our customer’s safety as our highest priority, we have decided to halt sales and production of the Galaxy Note 7," said Samsung in a statement.

Tai ka, end of story? Gaila..
0

pls (pažengęs)   2016-10-11, 11:14:09  |  cituoti
djst (2016-10-11, 11:04:39) rašė:
Tikrai gaila. Spėjama, kad visas susigrąžinimo procesas (gamyba, logistika, reklama, utilizavimas, vardo atstatymas ir kt.) Samsui kainuos 1 milijardą dol. Taip, tai nemaži pinigai, bet Samsas išgyvens. Vien tik jo mobilių telefonų skyriaus grynas pelnas per 2015 buvo beveik 2 kartus tiek.
As kazkur kitokius skaicius maciau. Jau po pirmo atsaukimo buvo skelbta, kad viso samsui sitas atsieis ~2milijardai. O cia po antro atsaukimo ta suma turetu dar isaugti. Pvz. Share price po 1 atsaukimo 20mlrd $ samsungui atsiejo, bet sitas jau atsistate.
Siaip cia kitiem gamintojam nuskilo, nes niekas kazko ispudingo siemet nepristate, o note7 priesingai, afigienas ragelis, kai toks konkurentas nusprogo, tai kitiem tai cia kaip kaulas numestas :)
0

djst (ekspertas)   2016-10-11, 11:04:39  |  cituoti
Tikrai gaila. Spėjama, kad visas susigrąžinimo procesas (gamyba, logistika, reklama, utilizavimas, vardo atstatymas ir kt.) Samsui kainuos 1 milijardą dol. Taip, tai nemaži pinigai, bet Samsas išgyvens. Vien tik jo mobilių telefonų skyriaus grynas pelnas per 2015 buvo beveik 2 kartus tiek.
0

pls (pažengęs)   2016-10-11, 09:47:08  |  cituoti
Geda samsungui, galejo but geriausias 2016 modelis, nes tikrai geras atrode. Ziaurus brand damage samsui cia bus, nuostoliai milijardiniai, nekalbant apie reputacija, ivaizdi ir t.t. zodziu nekazka.
0

ricii   2016-10-11, 08:54:19  |  cituoti
http://www.15min.lt/m/id/mokslasit/technologijos/samsung-perspejimas-skubiai-isjunkite-galaxy-note-7-646-695259
1

baneris_ml (veteranas)   2016-10-06, 21:25:16  |  cituoti
ssx (2016-10-06, 21:18:19) rašė:
baneris_ml (2016-10-06, 21:14:12) rašė:
...
Isbandysiu greitu laiku ir as man atrodo Xiaomi , paimsiu kaip antra telefona su 2 sim :) Jau kiek domejausi ir kiek cia skaiciau tikrai neblogi rageliai :)
Aš nesakau kad jie drebina Samsung, taip jie turi pliusų ir jei pabodo Samsung, galima drąsiai naudoti ir kitą sisteminį UI, plius duoda daug o kainuoja mažiau. Aš nebesivaikau brangiausio - tipo geriausio, žiūriu ką gaunu už pinigų sumą, pagal naudojimą pasveriu pliusus ir minusus, kiekvienas mes nueiname tą pasirinkimų kelią, tai nereiškia, kad ką aš darau tai yra teisinga ir tinka visiems.
1

ssx (ekspertas)   2016-10-06, 21:18:19  |  cituoti
baneris_ml (2016-10-06, 21:14:12) rašė:
ssx (2016-10-06, 21:06:45) rašė:
...
Aš daug kartų grįždavau prie Samsung, bet atsibodo per tiek metų ir jau radau gerą pakaitalą jam, dėl vidaus aparato, man realiai tiko MIUI nors ir joje yra ko norėčiau, bet prie Samsung grįžti poreikio nėra.
Isbandysiu greitu laiku ir as man atrodo Xiaomi , paimsiu kaip antra telefona su 2 sim :) Jau kiek domejausi ir kiek cia skaiciau tikrai neblogi rageliai :)
0

baneris_ml (veteranas)   2016-10-06, 21:14:12  |  cituoti
ssx (2016-10-06, 21:06:45) rašė:
baneris_ml (2016-10-06, 20:42:18) rašė:
...
As tai S7 edge pasiemes nesigailiu nei truputi. baterija laiko puikiai,ekranas geras,kamera super(Man tai turbut vienas svarbiausiu dalyku telefone),veikia greitai,jokiu lagu.Prastas garsas tik per isorini garsiakalbi,bet man tai nekliudo-neklausau muzikos per telefona :)) Turejau ivairiu telefonu,meizu keleta modeliu,LG,sony,iphone,HTC,Huawei,Prestigio,nokia-windows phone... Bet vistiek gryzau prie samsung... Suprantu ,kad as permokejau uz telefona ir stipriai,kad galima pasiimti kinieti iki 300e ir gyventi su juo,kad jo uztektu naudojimui. Visi turi trukumu,tobulo ragelio nera ir manau nebus,vistiek kazkas kazkam neitiks... Sokinejau kaip baneris_ml tarp telefonu modeliu ir taip pat bandziau sau prisirinkti kazka uz realia kaina,kad butu puiki kamera,geras greitis,puiki baterija,geras ekranas-man atsibodo tai daryti,nepavyko rasti(Gal per trumpai ieskojau ) Meizu buvo geras daiktas,puiki sistema,ekranas sharp igzo(Patiko labiau uz amoled),gera baterija buvo,bet kamera nevykusi...
Aš daug kartų grįždavau prie Samsung, bet atsibodo per tiek metų ir jau radau gerą pakaitalą jam, dėl vidaus aparato, man realiai tiko MIUI nors ir joje yra ko norėčiau, bet prie Samsung grįžti poreikio nėra.
0

ssx (ekspertas)   2016-10-06, 21:06:45  |  cituoti
baneris_ml (2016-10-06, 20:42:18) rašė:
"Samsung Note 7 pirma partija bus ardyti gamykloje, pakeistos baterijos ir vėl į prekybą". Realiai nepasisekė Samsung, nuostoliai o tiek reklamos buvo, juk Note serija, Samsung auksčiausia klasė. Gal ir gerai supurto gamintoją, kad išleistų kokybiškus įrenginius, nors ne jie greičiausiai tas baterijas gamino, bet visumą pristato jie. Gal tai konkurentų darbas ar propaganda, dabar sunku nuspręsti yra kaip yra. Note 1 buvo su ekrano defektais juodais plėmais, Note 2 kaip ir normalus, Note 3 kraštelis blizgutis prastas sprendimas ir Kamera foto darant kadrą nekvepuoti, kai su kokia optika šaudyti, Note 4 su kamera OIS ir Fokuso defektai, ant kai kurių baterija nelaikė, su Note 5 nusprendė nedaryti ištraukiamos baterijos, neplečiama atmintį padaryti ir atimti IR ryšį prietaisams vadyti, Note 7 pasiekęs ir pamušęs rekordą :) yra kaip yra tai Samsung auksčiausia klasė.
Panašiai Lietuviai buvo pamėgę vw Golf, geri dyzeliniai varikliai, pigios dalys, jokios elektronikos, bet jie dažnokai gesdavo. Atsirado naujos įpurškimo sistemos, kur purkštukai Lietuviui neįkandami, nebelabai meistram išeina tvarkyti variklius, tvarkymas pabrango, dalys taip pat...
Grįžtame Samsung dalys pasidarė brangesnės už IPhone, aptarnavimas blogas, negi Lietuviai tokia turtinga tauta :)
Samsung išleidžia gerus išmaniuosius su gera geležimi, aš apie Flagmanus nes vidutinė klasė ir žema, tai graudu, bet pamiršta softinį aptarnavimą, pamiršta vartotoją ir matomas lobizmas.
Samsung man buvo visada inovatyvūs nors ir visa rinka vieni iš kitų ir atvirksčiai Copy Paste, jie man buvo funkcionaliausi, fanams linkiu stiprybės ir tikiuosi viskas bus gerai.
Šiuo metu Samsung man nebetinkamas naudojimui, tad iš manęs jaučiamas pilamas žibalas į ugnį :D
Nėra įdealių prietaisų, bet niekada neprisiriškite prie vieno gamintojo. Net kai kurie mano pažįstami, manęs klausia kada Ugniau bus Note7, nes nieko daugiau nemato ir auto kelia į Nr1. nors ne šiaip sau uždraudė prekybą.
"Komentaras iš serijos Bla Bla Bla, tarp Blondinių" :D
As tai S7 edge pasiemes nesigailiu nei truputi. baterija laiko puikiai,ekranas geras,kamera super(Man tai turbut vienas svarbiausiu dalyku telefone),veikia greitai,jokiu lagu.Prastas garsas tik per isorini garsiakalbi,bet man tai nekliudo-neklausau muzikos per telefona :)) Turejau ivairiu telefonu,meizu keleta modeliu,LG,sony,iphone,HTC,Huawei,Prestigio,nokia-windows phone... Bet vistiek gryzau prie samsung... Suprantu ,kad as permokejau uz telefona ir stipriai,kad galima pasiimti kinieti iki 300e ir gyventi su juo,kad jo uztektu naudojimui. Visi turi trukumu,tobulo ragelio nera ir manau nebus,vistiek kazkas kazkam neitiks... Sokinejau kaip baneris_ml tarp telefonu modeliu ir taip pat bandziau sau prisirinkti kazka uz realia kaina,kad butu puiki kamera,geras greitis,puiki baterija,geras ekranas-man atsibodo tai daryti,nepavyko rasti(Gal per trumpai ieskojau ) Meizu buvo geras daiktas,puiki sistema,ekranas sharp igzo(Patiko labiau uz amoled),gera baterija buvo,bet kamera nevykusi...
1

baneris_ml (veteranas)   2016-10-06, 20:42:18  |  cituoti
"Samsung Note 7 pirma partija bus ardyti gamykloje, pakeistos baterijos ir vėl į prekybą". Realiai nepasisekė Samsung, nuostoliai o tiek reklamos buvo, juk Note serija, Samsung auksčiausia klasė. Gal ir gerai supurto gamintoją, kad išleistų kokybiškus įrenginius, nors ne jie greičiausiai tas baterijas gamino, bet visumą pristato jie. Gal tai konkurentų darbas ar propaganda, dabar sunku nuspręsti yra kaip yra. Note 1 buvo su ekrano defektais juodais plėmais, Note 2 kaip ir normalus, Note 3 kraštelis blizgutis prastas sprendimas ir Kamera foto darant kadrą nekvepuoti, kai su kokia optika šaudyti, Note 4 su kamera OIS ir Fokuso defektai, ant kai kurių baterija nelaikė, su Note 5 nusprendė nedaryti ištraukiamos baterijos, neplečiama atmintį padaryti ir atimti IR ryšį prietaisams vadyti, Note 7 pasiekęs ir pamušęs rekordą :) yra kaip yra tai Samsung auksčiausia klasė.
Panašiai Lietuviai buvo pamėgę vw Golf, geri dyzeliniai varikliai, pigios dalys, jokios elektronikos, bet jie dažnokai gesdavo. Atsirado naujos įpurškimo sistemos, kur purkštukai Lietuviui neįkandami, nebelabai meistram išeina tvarkyti variklius, tvarkymas pabrango, dalys taip pat...
Grįžtame Samsung dalys pasidarė brangesnės už IPhone, aptarnavimas blogas, negi Lietuviai tokia turtinga tauta :)
Samsung išleidžia gerus išmaniuosius su gera geležimi, aš apie Flagmanus nes vidutinė klasė ir žema, tai graudu, bet pamiršta softinį aptarnavimą, pamiršta vartotoją ir matomas lobizmas.
Samsung man buvo visada inovatyvūs nors ir visa rinka vieni iš kitų ir atvirksčiai Copy Paste, jie man buvo funkcionaliausi, fanams linkiu stiprybės ir tikiuosi viskas bus gerai.
Šiuo metu Samsung man nebetinkamas naudojimui, tad iš manęs jaučiamas pilamas žibalas į ugnį :D
Nėra įdealių prietaisų, bet niekada neprisiriškite prie vieno gamintojo. Net kai kurie mano pažįstami, manęs klausia kada Ugniau bus Note7, nes nieko daugiau nemato ir auto kelia į Nr1. nors ne šiaip sau uždraudė prekybą.
"Komentaras iš serijos Bla Bla Bla, tarp Blondinių" :D
1

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.