»
Reklama
Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung Galaxy S20+ 128GB  + Rašyti žinutę

Samsung Galaxy S20+ 128GB

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 9.00

kaina: 970.00 €

Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|

Rašykite tik atsiliepimus apie Samsung Galaxy S20+ 128GB.
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:

(Svečias)   2020-05-15, 19:18:49  |  cituoti
kitas (2020-05-15, 11:05:10) rašė:
Smagu, kad tau linksma. Turėjęs 3 xiaomi, vieną dar ir dabar turiu, bet daugiau ant to pačio grėblio nelipsiu. Labai gaila, kad LG, Sony, HTC nesiseka, nėra iš ko rinktis.

p.s.be reikalo aš čia įsivėliau į diskusiją su troliu, daugiau taip nedaryti, kaip sako, duok "troliui" kelią.
Tiesos – kaip rėtyje vandens
0

kitas   2020-05-15, 11:05:10  |  cituoti
Smagu, kad tau linksma. Turėjęs 3 xiaomi, vieną dar ir dabar turiu, bet daugiau ant to pačio grėblio nelipsiu. Labai gaila, kad LG, Sony, HTC nesiseka, nėra iš ko rinktis.

p.s.be reikalo aš čia įsivėliau į diskusiją su troliu, daugiau taip nedaryti, kaip sako, duok "troliui" kelią.
0

(Svečias)   2020-05-15, 06:14:11  |  cituoti
taspats (Svečias) (2020-05-15, 00:15:37) rašė:
o kam man viska suprasti? as ne apzvalgininkas, is to duonos nevalgau. paimu ir matau, kad Samsung veikia gerai, foto geros, ekranas super, o pvz xiaomi kartais stringa, automatinis ryskumo reguliavimas blogai veikia, judanciu vaiku foto padaryt sudetinga, vakare kambaryje foto kokybe apgailetina, per BT pametineja tiek laikrodi, tiek kolonele, milijononas nereikalingu appsu ir t.t.
O, tu juokingas. Vieną Xiaomi ar Oneplus aparatą kažkada išbandęs , bet sprendžia apie visą sistemą ir dainelė tą pačią čiulba.
Aš mačiau kaip s10 daro nuotraukas vakare. Gal nereikia pasakų sekti. Kameros programėlė apgailetina. Rokiškio- Zarasų rajone net ryšio normalaus nebūdavo.
0

taspats (Svečias)   2020-05-15, 00:15:37  |  cituoti
o kam man viska suprasti? as ne apzvalgininkas, is to duonos nevalgau. paimu ir matau, kad Samsung veikia gerai, foto geros, ekranas super, o pvz xiaomi kartais stringa, automatinis ryskumo reguliavimas blogai veikia, judanciu vaiku foto padaryt sudetinga, vakare kambaryje foto kokybe apgailetina, per BT pametineja tiek laikrodi, tiek kolonele, milijononas nereikalingu appsu ir t.t.
0

(Svečias)   2020-05-14, 23:41:27  |  cituoti
kitas (2020-05-14, 23:18:34) rašė:
Man seniai viskas aišku apie poną svečią. O rimtai, tai visada įdomiau išgirsti nuomonę iš realiai naudojančio žmogaus, nei YouTube apžvalgos.
Iš nieko nesuprantančio ? Tipo tavęs :) kuris 4 K nefilmuoja, bokeh nereikia, , nenaudoja mandrų funkcijų, turėdamas s10? Tai kam tau toks telefonas. Tu net nesupranti kaip šiuolaikiniai moduliai apdoroja tą bokeh:)
0

kitas   2020-05-14, 23:18:34  |  cituoti
Man seniai viskas aišku apie poną svečią. O rimtai, tai visada įdomiau išgirsti nuomonę iš realiai naudojančio žmogaus, nei YouTube apžvalgos.
0

(Svečias)   2020-05-14, 22:09:20  |  cituoti
kitas (2020-05-14, 21:30:52) rašė:
Aš remiuosi savo patirtimi, bandžiau ir xiaomi, ir oneplus, nedariau jokių testų, jokių laikiklių, nenaudoju jokių mandrų funkcijų, nedomina manęs slow motion, bokeh, 4k, paprasčiausiai išsitraukiu iš kišenės ir darau foto auto režimu įvairiomis sąlygomis ir noriu, kad kuo didesnis % būtų normalių foto. Su Samsung tas % stipriai didesnis, ypač patalpose, prie prastesnio apšvietimo, judantys objektai.
Tai jūs diletantas, vaidinantis arba manantis, kad gerai suprantate ar išmanote , nors apie tai nieko neišmanote arba per mažai išmanote.
. Klausimų daugiau nėra. Ir tuos telefonus matyt naudojote ne šiandien. Viskas aišku.
0

kitas   2020-05-14, 22:05:56  |  cituoti
iPhone - nepatinka ios, kaina didelė. Huawei - galvojau apie p30 pro, p40 nedomina dėl Google nebuvimo, bet softas samsung geresnis, turimas Samsung smartwatch. Pixel - pas mus sunkiau nupirkti, dizainas liūdnas, baterija už Samsung silpnesnė, nėra plataus kampo sensoriaus. Samsung man atrodo labiausiai išbaigtas produktas visumoje. Kamera pakankamai gera, veikia gerai, ekranas puikus, baterijos dienai užtenka. Nesakau, kad geriausias, bet neturi kažkokių kritinių minusų.
1

odis   2020-05-14, 21:50:43  |  cituoti
Jeigu man rūpėtų telefone tik kamera ir daugiau niekas, tai be jokios abejonės rinkčiausi tarp Pixel, Huawei ar Iphone. Samsungas I trejeta kamerafonu net nepretenduotu papulti.
Ir aplamai S20 serija vertinčiau didžiausiu nusivilimu šiais metais.
0

kitas   2020-05-14, 21:30:52  |  cituoti
Aš remiuosi savo patirtimi, bandžiau ir xiaomi, ir oneplus, nedariau jokių testų, jokių laikiklių, nenaudoju jokių mandrų funkcijų, nedomina manęs slow motion, bokeh, 4k, paprasčiausiai išsitraukiu iš kišenės ir darau foto auto režimu įvairiomis sąlygomis ir noriu, kad kuo didesnis % būtų normalių foto. Su Samsung tas % stipriai didesnis, ypač patalpose, prie prastesnio apšvietimo, judantys objektai.
1

(Svečias)   2020-05-14, 21:00:28  |  cituoti
kitas (2020-05-14, 09:11:04) rašė:
Todėl, kad ponas "svečias" pastoviai remiasi dxomark ir rusų youtuberiais, kurių apžvalgos palankios jo nuomonei. Turbūt pats supranti, kad nei xiaomi, nei oneplus kameros kolkas neprilygsta, nei Huawei, nei Samsung, nei pixel, nei iphone
Galima ir lietuviška DELFI s20 ultra ir Xiaomi kamerų palyginimą įvertinti
https://m.delfi.lt/mokslas/technologijos/article.php?id=83964971
0

Bū (Svečias)   2020-05-14, 17:36:05  |  cituoti
S20 serija neblogi telefonai,bet kad jie geresni būtų už Oneplus 8 pro ar Mi 10 , faktas ir 100% kad jau ne. iPhone ten atskira politika, jie ten kosmose.

S20 nuperka, perka, bet paklausk pirkėjo koks procesorius ar Ram , jie nežino ir perka nes gyvena stereotipais, gyvena paprasta, banalia, nuvalkiota schema.
0

odis   2020-05-14, 17:16:06  |  cituoti
Todėl, kad ponas "svečias" pastoviai remiasi dxomark ir rusų youtuberiais, kurių apžvalgos palankios jo nuomonei. Turbūt pats supranti, kad nei xiaomi, nei oneplus kameros kolkas neprilygsta, nei Huawei, nei Samsung, nei pixel, nei iphone
Hmm, na nei naujausio oneplus nei xiaomio neteko bandyti. Tad negalėčiau objektyviai vertinti. Bet kiek teko stebėti apžvalgų tarp jų ir dabartinio samsungo foto srityje skirtumo didelio nėra. Kazkokioje pozicijoje vieni geriau pasirodo kai kur kiti.Aš manau nereikia gyventi 3 metų senumo istorijomis. Laikai keiciasi.
Bet va samsungą teko maigyt ir deja foto sritis neblizga ir tai faktas. Nusigrybavo. Nežinau, gal šviežias softas dar ar ką bet nekazkas. Aš net nekalbu apie samsungo exynos kuris ženkliai atsilieka prieš Snapdragon. Kaista procas, dėl kurio nukenčia akumuliatoriaus gyvavimas, fps kritimas žaidžiant ir t.t.. Vienintelis dalykas kas man patinka naujajam samsunge tai ekranas, bet ir jis velnias mirga kaip kalėdinė eglutė. Tai taip pagalvojus turbūt man ir niekas nepatinka jame, kur pirštu dursi ten bėda. Taip tai mano nuomonė, galbūt kitam tai geriausias smartas... :)
0

(Svečias)   2020-05-14, 17:01:07  |  cituoti
Tikriausiai esi padaręs bent keletą šimtų testų :)? DXOMark tikriausiai rūko prieš tave.
DXo tai sėdi matematikai, pats faktas kur čia jiems lygintis prieš ekspertą iš Vilkaviškio rajono.
0

kitas   2020-05-14, 09:11:04  |  cituoti
0

odis   2020-05-12, 14:39:20  |  cituoti
kitas (2020-05-12, 13:16:50) rašė:
Ir kas tą faktą patvirtino? Susikompromitavęs Dxomark ar rusų youtuberiai?
Hmm, norėčiau paklausti, o kuom skiriasi rusų youtuberiai nuo pvz. anglo, vokiečio ar amerikono yuotuberio? Ar rusai roupsuotieji kokie? Ar pagal tautybę sprendžiama kuom tikėti? NA labai įmantrus požiūris :)
0

kitas   2020-05-12, 13:16:50  |  cituoti
Ir kas tą faktą patvirtino? Susikompromitavęs Dxomark ar rusų youtuberiai?
0

(Svečias)   2020-05-11, 23:55:20  |  cituoti
kitas (2020-05-11, 23:35:48) rašė:
Tai aišku, iPhone 11 pro, pixel 4, Samsung s20, visi jie atsilieka nuo Xiaomi 😂
Imant kameras , baterijas, Samsung atsilieka ir tai faktas.
iPhone 11 , Pixel 4 baisūs dizainas su didžiuliais rėmais kaip kirviu kapoti ir taip ale bus gerai. Pasityčiojimas.
0

kitas   2020-05-11, 23:35:48  |  cituoti
Tai aišku, iPhone 11 pro, pixel 4, Samsung s20, visi jie atsilieka nuo Xiaomi 😂
0

Būū (Svečias)   2020-05-11, 23:26:40  |  cituoti
(Svečias) (2020-05-11, 23:22:14) rašė:
DXOMark, s20+ net iki Mi Note 10 pro nedatraukė
Flagmanas kabutėse tipo , už 1000€.
Velkasi (flagmanas ) nioliktoje vietoje šalia iPhone 11pro :)
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|

Apklausa
Kokio gamintojo telefonai jus domina? (9)

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Xiaomi naujiena! (0)

Naujasis Xiaomi POCO F2 Pro jau atvyko!

2020-05-27

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A41 jau atvyko! (0)

2020-05-22

Plačiau »

Xiaomi naujienos (1)

Nauji Xiaomi modeliai
planuojamas tiekimas ir kaina
Šią savaitę:
Mi Note 10 Lite 64GB ( 369EUR)
Mi Note 10 Lite 128GB (399EUR)
Kitą savaitę:
Note 9 64GB (199EUR)
Note 9 128GB (219EUR)
Pocophone F2 Pro 128GB (579EUR)

Note 9 Pro 64GB (279EUR)
Note 9 Pro 128 (309EUR)

2020-05-13

Plačiau »

Karantino kainos Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple, Nokia. (0)

Siūlome geriausius mobilius telefonus, jei reikia greitai paderinti, drąsiai skambinkite tel. : 8 600 11111, padėsime išsirinkti geriausią variantą, Vilniuje suderinus galima atsiimti tiesiai iš mūsų sandėlio: Tarandės 30, Vilnius arba pristatyti tą pačia dieną Vilniuje.
P.S. Visi telefonai be virusų - sveiki :)

2020-03-26

Plačiau »

Huawei P40 lite (0)

Pirk Huawei P40 lite ir gauk Huawei Band 4 dovanų!

2020-03-24

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

© Mobili linija, 2020. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
BT
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
FPS
kaidrai per sekundę (angl. frames per second)