»
Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung Galaxy S7 Edge G935  + Rašyti žinutę

Samsung Galaxy S7 Edge G935

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 8.00

kaina: 709.00 €

Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|21|...|40|...|59|...|78|

dainiusx (pažengęs)   2017-03-26, 14:38:45  |  cituoti
Begedis (Svečias) (2017-03-25, 22:54:20) rašė:
Sveiki, turiu klausimeli tiems, kurie turi 7.0 atsinaujine android ir ... ar jums po updeito nesodna nenaudojamas irenginys daugiausiai baterijos? dariau reset visaip, niekas nepadejo... nesuprantu... Dar vienas pastebejimas, jog stabdo zemelapiu programele telefonas... gal del jo taip yra? Ar man jau cia baterija bus parejusi jau? gal kas susiduret ir galit pakomentuoti?
labau baterija eikvojasi kaip ant taupymo rezimo pasirinka hd arb fhd ekrano raska ir taupymo rezimai stabo interneta tai ir zemelapis gali neveikti.
0

Begedis (Svečias)   2017-03-25, 22:54:20  |  cituoti
Sveiki, turiu klausimeli tiems, kurie turi 7.0 atsinaujine android ir ... ar jums po updeito nesodna nenaudojamas irenginys daugiausiai baterijos? dariau reset visaip, niekas nepadejo... nesuprantu... Dar vienas pastebejimas, jog stabdo zemelapiu programele telefonas... gal del jo taip yra? Ar man jau cia baterija bus parejusi jau? gal kas susiduret ir galit pakomentuoti?
0

KNOX (Svečias)   2017-03-25, 11:34:13  |  cituoti
Europos teisės aktuose aiškiai parašyta, kad negali netaisyt dėl bet kokio programinės įrangos pakeotimo. Vokietijoje kliento S4 2014m. Taisė neskaitant to, kad buvo padarytas NAND ERASE ALL.
0

KNOXui (Svečias)   2017-03-20, 14:56:54  |  cituoti
Garantijos netekimui turi ne Knox "prasisukimas", o Bootloaderio atrakinimas. Bet tai yra beveik tas pats. Knox suveikia, kai bandoma įdiegti neoriginalią Samsung programinę įrangą. O, kad ją įdiegti, reikia atrakinti per Samsung technikinį servisą Bootloaderį. Net tame serviso internetiniame puslapyje raudonomis didelėmis raidėmis apie tai įspėja, kad atrakinus Bootloaderį jus netenkate Samsungo taikomos garantijos.
0

KNOX (Svečias)   2017-03-19, 16:00:36  |  cituoti
Knox "prasisukimas" garantijos įtakoti negali. Jeigu bando atsisakyt taisyt, tai pažeidžia EU direktyvas. http://matija.suklje.name/rooting-and-flashing-your-device-does-not-void-the-warranty-in-eu
0

dainiusx (pažengęs)   2017-03-17, 09:46:39  |  cituoti
ssx (2017-03-16, 08:36:06) rašė:
ssx (2017-03-14, 08:23:34) rašė:
...
Atsigavo baterija, padariau atgal rezoliucija QHD ir restartavau tel,buvau ant full hd ir hd bandes ,baterija kas labai keista laiko maziau o ne daugiau,kazkas pjaunasi ten...
As tai pastebejau kad 2 krovimus po update baterija laike prasciau o dar kaip ir senau tiek pat laiko.
0

ssx (ekspertas) Įvertino:5 2017-03-16, 08:36:06  |  cituoti
Ismanusis (2017-03-14, 08:00:01) rašė:
...
Be ideklo -taip,kartais galima pradzioj neipratus kazka nuspausti.Bet as naudoju nuo pirkimo plonas silikonini idekliuka ir niekas nenusispaudzia :)
Beja nesinaujinkit i 7 android,kas norit tureti gerai laikancia baterija.Man nuo virs 7h sot liko tik 4 -4.5h po update,jau nervina.. ....
Atsigavo baterija, padariau atgal rezoliucija QHD ir restartavau tel,buvau ant full hd ir hd bandes ,baterija kas labai keista laiko maziau o ne daugiau,kazkas pjaunasi ten...
0

Beer Įvertino:5 2017-03-15, 17:15:50  |  cituoti
dazikliai (2017-03-15, 16:21:10) rašė:
Beer (2017-03-15, 14:56:53) rašė:
...
O koks draudimas?
gjensidige lyg. pirkau mobilioj su draudimu
0

dazikliai   2017-03-15, 16:21:10  |  cituoti
Beer (2017-03-15, 14:56:53) rašė:
Perki su draudimu ir nebijai nieko :) Kad ir kaip apgailėtinai skamba, bet Lg G3 lipant į mašiną iškrito ir nepastebėjęs pervažiavau... :D nunešus į draudimą leido rinktis arba tokį patį arba pinigus už telefoną :)
O koks draudimas?
0

Beer Įvertino:5 2017-03-15, 14:56:53  |  cituoti
Perki su draudimu ir nebijai nieko :) Kad ir kaip apgailėtinai skamba, bet Lg G3 lipant į mašiną iškrito ir nepastebėjęs pervažiavau... :D nunešus į draudimą leido rinktis arba tokį patį arba pinigus už telefoną :)
0

mindosas (ekspertas)   2017-03-14, 23:18:37  |  cituoti
Ant kokio akmenuko ar kito smailo daikto nukris ir dėklas ekrano neapsaugos, o apsauginis stiklas apsaugos. Geras ir gerai uždėtas stiklas jokio diskomforto nesukelia, jokių nejautrų nebūna.
0

Gilbe (Svečias)   2017-03-14, 21:42:25  |  cituoti
Na taip, as tikrai sutinku su ta nuomone, kad malonu naudotis daiktu tokiu koks jis pagamintas, ir dekla naudoju butent tokiom salygom kuriom jis man butinas, kelionems ir kitioms akimirkoms kuomet reikia daug ir daznai fotografuoti ir reikia, kad telefonas saugiai rankoj guletu. Taciau viskas kas liecia deklus jau yra to pacio lygmens, viena plastmase uz kita plastmase nera niekuo geriau. Jau nekalbant apie kazkokiu stiklu su kuriais ekranas patampa nebejautrus , klijavima. Dizainas tikrai grazus, neeilinis, gaila tik, kad daiktas velniskai trapus. Nesu niekada sudauzes telefono, taciau S7E gaves labai lengva smugi, suduzo. Gerai, kad galaxy care yra, kitais atvejais arti 300 euru ekrano komplektas.
0

pls (pažengęs)   2017-03-14, 16:09:25  |  cituoti
Pritariu Stendaliui ir djst, dar pateisinu kai plonus permatomus silikoninius deda tai dar dar, bet kai plastmasiu prideda tai nesuprantu, visiskai nei malonu naudotis nei ka, dizainas tam ir kuriamas, kad ji turetu vartotojas, man dzin ka aplinkiniai galvoja, bet paciam 1000x maloniau naudotis originaliu dizainu. Bet cia kiekvienam savaip..
0

Stendalis (ekspertas)   2017-03-14, 15:51:45  |  cituoti
Gilbe (Svečias) (2017-03-14, 15:20:24) rašė:
Faktas, kad tu net gyvai akyse to UAG nemates, todel rasai nesamones. Nei pro kur jis nera gremezdiskas ,lengvesnis uz dauguma deklu, vienas ergonomiskiausiu deklu rinkoj. Ir tas tavo argumentas del malonumo naudotis. Tai viena yra detis kazkokius stiklus, kurie padaro krastus ekrano nejautrius, o visai kitas dalykas turet dekla, kuris suteikia ergonomijos, apsaugo telefona nuo smugiu. yra lengvas ir puikiai atrodo. Ir nesupranta kas dekle tik tokie kaip tu, kurie kazka , kazkur girdeje ,rasineja nesamones. Zinai isaugau seniai is to amziaus, kad man rupetu ka visi galvoja apie mano telefono modeli. S7E labai grazus telefonas, bet tuo paciu ir labai slidus, todel pavemk kitur.
Stendalis (2017-03-13, 07:33:48) rašė:
...
Man malonu naudotis daiktu tokiu, kokiu jį sukūrė gamintojas :) Visas tas plastikinis š... dedamas ant telefono, man yra atgrasus ir kelia neigiamas emocijas. Kuo jis gremėzdiškesnis, ar kuo didesnis nuokrypis nuo autentiško dizaino - tuo situacija blogesnė :)

Aš dar galiu pateisinti dėklus kelionėse, ar kokiomis extreme sąlygomis dirbant, tačiau kasdieniniam gyvenime (jei gyvenimo būdas nėra ekstremalus) nepripažįstu tokių dalykų ir tiek.
Kaip žemiau rašė djst - daiktas turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai :)
0

Gilbe (Svečias)   2017-03-14, 15:20:24  |  cituoti
Faktas, kad tu net gyvai akyse to UAG nemates, todel rasai nesamones. Nei pro kur jis nera gremezdiskas ,lengvesnis uz dauguma deklu, vienas ergonomiskiausiu deklu rinkoj. Ir tas tavo argumentas del malonumo naudotis. Tai viena yra detis kazkokius stiklus, kurie padaro krastus ekrano nejautrius, o visai kitas dalykas turet dekla, kuris suteikia ergonomijos, apsaugo telefona nuo smugiu. yra lengvas ir puikiai atrodo. Ir nesupranta kas dekle tik tokie kaip tu, kurie kazka , kazkur girdeje ,rasineja nesamones. Zinai isaugau seniai is to amziaus, kad man rupetu ka visi galvoja apie mano telefono modeli. S7E labai grazus telefonas, bet tuo paciu ir labai slidus, todel pavemk kitur.
Stendalis (2017-03-13, 07:33:48) rašė:
Gilbe (Svečias) (2017-03-13, 03:30:12) rašė:
...
Na taip, stikliukai ir "panašios nesąmonės" malonumą naudotis daiktu atima, o vat UAG dėklas, kuris yra vienas gremėzdiškiausių rinkoje ir į kurį gali būti įsidėjęs S7 Edge, iPhone 7, ar Nokia 3310 ir vis tiek nesuprasi kas per telefonas dėkle, nes vienodai baisiai jame atrodo visi - nesugadina :))
3

djst (ekspertas) Įvertino:4 2017-03-14, 10:28:52  |  cituoti
...
Be ideklo -taip,kartais galima pradzioj neipratus kazka nuspausti.Bet as naudoju nuo pirkimo plonas silikonini idekliuka ir niekas nenusispaudzia :)
Beja nesinaujinkit i 7 android,kas norit tureti gerai laikancia baterija.Man nuo virs 7h sot liko tik 4 -4.5h po update,jau nervina.. ....
Man ir su dėklu nusispaudžia, bet kadangi dėklų nemėgstu, tai dėl to nepergyvenu.
Atsinaujinau į Nougat, bet nepastebėjau jokio pakitimo baterijos laikyme, vis dar tie patys 4-4,5h SOT, kaip ir anksčiau būdavo.
0

ssx (ekspertas) Įvertino:5 2017-03-14, 08:23:34  |  cituoti
Sveiki, kolegos. Klausimas turintiems S7 Edge jau ilgą laiką - tai kaip tas Edge ekranas ar dažnai nusispaudžia koks mygtukas ekrano užsilienkimo vietoje? Kaip iš tikrųjų yra su tais šonais?
0

Ismanusis   2017-03-14, 08:00:01  |  cituoti
Sveiki, kolegos. Klausimas turintiems S7 Edge jau ilgą laiką - tai kaip tas Edge ekranas ar dažnai nusispaudžia koks mygtukas ekrano užsilienkimo vietoje? Kaip iš tikrųjų yra su tais šonais?
0

marvelas (teršėjas)   2017-03-13, 11:59:41  |  cituoti
https://www.nillkin-case.com/index.php?route=product/product&product_id=4473
sita ant savo telefono turiu jau ilga laika + apsaugine plevele spiegen, telefonas s6 edge+. nebuvo jokiu problemu su atsiklijavimu
0

mindosas (ekspertas)   2017-03-13, 11:48:56  |  cituoti
Nusipirkęs telefoną, nusiperku kokius tris dėklus, bet dažniausiai nešioju be jų :)
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|21|...|40|...|59|...|78|

Mobili.lt naujienos

Naujas Apple telefonas - jau greitai! (0)

Rezervuokitės dabar ir būkite pirmieji, įsigiję naująjį Apple iPhone 7 (Product) RED Special Edition telefoną!

2017-03-24

Plačiau »

SAMSUNG Buyback akcija (0)

Iškeisk seną savo telefoną į nuolaidą naujam Samsung Galaxy S7 serijos išmaniajam įsigyti!
Akcija vyksta iki kovo 31 d.

2017-03-24

Plačiau »

Honor 7 lite kaina 200 eurų. Akcija galioja iki 21 dienos (0)

2017-03-19

Plačiau »

Huawei P9 kaina 470 eur. Akcija galioja iki 18 dienos. (0)

2017-03-16

Plačiau »

GALAXY UNPACKED (0)

Užsiregistruokite ir būkite pirmieji, kurie sužinos apie naująjį Samsung "Galaxy"!

2017-03-13

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

© Mobili linija, 2017. Visos teisės saugomos.
Android
"Linux" pagrindu sukurta sumaniesiems telefonams skirta " Google" operacinė sistema. Pagrindiniu jos privalumas, ji yra visiškai nemokama, todėl ją tobulinti gali kiekvienas programuotojas.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
SE
Sony Corporation (50%) ir Ericsson AB (50%) įkurta kompanija 2001 metais bendrai vytyti mobilių telefonų verslą . Sony Ericsson W-serija (walkman) išvystė naują muzikinių mobilių telefonų rinką . Taip pat Sony Ericsson pradėjo naują mobilių liniją su Cybershot vardu 3,2 megapikselių kamera K800i .
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .