»
Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung Galaxy S7 G930  + Rašyti žinutę

Samsung Galaxy S7 G930

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 9.00

kaina: 569.00 €

Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|10|...|18|...|26|...|34|

Tomas (Svečias)   2017-05-22, 14:29:59  |  cituoti
Donatai, nešk į garantinį.
Visiems. Išėjo atnaujinimas mūsų SEB regionui. Jame įjungtas Telia tinkle Volte režimas, balandžio mėn. saugumo pataisos.
0

Donatas (Svečias)   2017-05-19, 23:35:28  |  cituoti
Sveiki, susidūriau su tokia problema, telefono garsiakalbis retkarčiais nustoja veikęs. Iš pradžių tik žaidžiant žaidimus, dabar garsas dingsta vis dažniau, tiek žiūrint youtube, tiek klausant muzikos. Garsas trūkčioja, tai dingsta visai, tai atsiranda. Ar tai garsiakalbio gedimas, ar gali būti kokia nors kita priežastis?
Telefonas dar visai naujas, nebuvo nei sušlapęs, nei sutrenktas. Gal kam nors teko susidurt su tokia problema?
0

ssx (ekspertas) Įvertino:4 2017-05-02, 09:50:55  |  cituoti
G3dutis (2017-05-02, 08:50:26) rašė:
Vis matau reklamas, kad yra šiam modeliui ekrano plėvelių, kurios uždengia visą ekraną ir nepalieką ekrano kraštuose tuščių vietų. Gal kas nors yra išbandęs šias plėveles, ar tikrai taip yra? Kadangi jų kainą nesąmoniga, 13€, bent jau kiek aš mačiau.. O gal kas iš ebay atsisiuntęs?
Teisingai atsinaujink ir jokiu bedu nebus, tik gal baterija pora dienu silpniau laikys :) Paskui viskas ok
0

dainiusx (pažengęs)   2017-05-02, 09:34:08  |  cituoti
G3dutis (2017-05-02, 08:47:58) rašė:
Jau kuris laikas atėjęs atnaujinimas, bet aš jo nenoriu, nes kiek girdėjau, tai nieko gero ten iš jo, Todėl nekreipiau dėmesio į jį ir tiek, nes Nustatymų ikona rodė "1" ir tiek, tas man netrukdė. Netyčia paspaudžiau naujinti ir sustabdžiau naujinimą, dabar visą laiką užduočių juostoje, užrakintame ekrane yra užrašas "Prog. įr. naujinimas Atsisiuntim.pristabdytas". Kaip atsikratyti šio pranešimo? Jei pratęsiu atsisiuntimą, tai nebus kur dėtis ir teks atnaujinti ar bus galima tada atsisakyti naujinimo, nors jis bus ir atsiųstas jau?
atsisakyti naujinimo negalima
0

G3dutis Įvertino:5 2017-05-02, 08:50:26  |  cituoti
Vis matau reklamas, kad yra šiam modeliui ekrano plėvelių, kurios uždengia visą ekraną ir nepalieką ekrano kraštuose tuščių vietų. Gal kas nors yra išbandęs šias plėveles, ar tikrai taip yra? Kadangi jų kainą nesąmoniga, 13€, bent jau kiek aš mačiau.. O gal kas iš ebay atsisiuntęs?
0

G3dutis Įvertino:5 2017-05-02, 08:47:58  |  cituoti
Jau kuris laikas atėjęs atnaujinimas, bet aš jo nenoriu, nes kiek girdėjau, tai nieko gero ten iš jo, Todėl nekreipiau dėmesio į jį ir tiek, nes Nustatymų ikona rodė "1" ir tiek, tas man netrukdė. Netyčia paspaudžiau naujinti ir sustabdžiau naujinimą, dabar visą laiką užduočių juostoje, užrakintame ekrane yra užrašas "Prog. įr. naujinimas Atsisiuntim.pristabdytas". Kaip atsikratyti šio pranešimo? Jei pratęsiu atsisiuntimą, tai nebus kur dėtis ir teks atnaujinti ar bus galima tada atsisakyti naujinimo, nors jis bus ir atsiųstas jau?
0

aru_comments (ekspertas)   2017-05-01, 13:27:34  |  cituoti
Ignacijus (2017-05-01, 12:37:58) rašė:
aru_comments (2017-05-01, 11:55:16) rašė:
...
Tai kad kaip tik ne. Tie Amoled, kur buvo galaxy s4 ar s5, tikrai buvo prasti ir erzindavo akis, bet su galaxy s6 kaip tik viskas susitvarkė. Aš asmeniškai nejaučiu jokio diskomforto, o skaityti tekstą didesnės raiškos ir didesnio kontrasto ekrane netgi maloniau.
Super amoled ekranuose diodų dažnio niekas nereguliuoja. Kadangi tiesiogiai turi poveikį spalvų temperatūrai.
IPS Full HD kaip žinome apšvietimas visuomet yra vienodas, akys tai priima geriau.
IPS ir mirgėjimo dažnis seniai sutvarkytas.
Kalbu tik apie poveikį akims.

1

Ignacijus (ekspertas) Įvertino:4 2017-05-01, 12:37:58  |  cituoti
aru_comments (2017-05-01, 11:55:16) rašė:
baneris_ml (2017-05-01, 10:59:38) rašė:
...
Ypač tai jaučiasi ant 2k super amoled. Naujesni įrenginiai.
Atskiri pikseliai kurie įjungiami , išjungiami .
Įsivaizduokite prožektorių šviečiantį ir mirksintį jums į akis.
Diodas prie aukštesnio apšvietimo turi ir didesnį mirgėjimo dažnį,
Valandos naudojimo per dieną pakaktų akims su šiais ekranais be pasekmių.
Tai kad kaip tik ne. Tie Amoled, kur buvo galaxy s4 ar s5, tikrai buvo prasti ir erzindavo akis, bet su galaxy s6 kaip tik viskas susitvarkė. Aš asmeniškai nejaučiu jokio diskomforto, o skaityti tekstą didesnės raiškos ir didesnio kontrasto ekrane netgi maloniau.
0

ssx (ekspertas) Įvertino:4 2017-05-01, 12:02:52  |  cituoti
baneris_ml (2017-05-01, 11:30:09) rašė:
mindosas (2017-05-01, 11:26:44) rašė:
...
Su Samsung ir Amoled nuo pradžių praktiškai, naudojau Amoled apie 5-6 metus ištisai. Tik pajaučiau prieš kokius 2 metus.
Man po Meizu M2 Note(Kurio ekranas Sharp Igzo labai patiko ) Gryzus ant amoled pradzioj atrode,kad net mirguliuoja ekranas ir spalvos per ryskios. Bet po gal kokios savaites jau akys priprato ir viskas ok iki siol :)
0

aru_comments (ekspertas)   2017-05-01, 11:55:16  |  cituoti
Pardaviau S7, video stabilizavimas super 1080p 60 kadrų / s, kaip ragelis normalus, gražiai guli rankoje, baterija normali eina ir po 8 SOT. Jei ne Amoled, kurio nesugebėjau pritaikyti savo akim, prigesinti ir spalvingumą ir ryškumą. Per 2-3 dienas naudojimo, supratau, kad mano akys silpnos ir labai greitai reaguoja. Kol akys geros naudokite, bet gali būti su laiku kaip man, tikrai nemeluoju jaučiamai nualina, buvau tai pamiršęs. Net IPS ekranus tenka man prigesinti.
Daug kartų to nekartosiu, kas kaip nori tas taip naudoja ir ka nori ta naudoja, man čia asmeniškai viskas sprendėsi. Akys to ašaroja, to sausos nesuprasi, akimirkom lyg plėvelė ant akies, tam tikros zonos, blogiau matau ir po kokios 1 val. Naršymo. Anksčiau daug Amoled naudojau, niekur neradau literatūros, kad kenkia, čia tik asmeniniai pastebėjimai ir pojūčiai, anksčiau taip nebuvo. Gal IPS nepastebimai suvalgė, kad Amoled ėda jau. Aparatas geras tikrai, bet tikiuosi nepereis visi gamintojai ant Amoled.
Ypač tai jaučiasi ant 2k super amoled. Naujesni įrenginiai.
Atskiri pikseliai kurie įjungiami , išjungiami .
Įsivaizduokite prožektorių šviečiantį ir mirksintį jums į akis.
Diodas prie aukštesnio apšvietimo turi ir didesnį mirgėjimo dažnį,
Valandos naudojimo per dieną pakaktų akims su šiais ekranais be pasekmių.

0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:5 2017-05-01, 11:30:09  |  cituoti
mindosas (2017-05-01, 11:26:44) rašė:
as asmeniskai nejauciu jokio nuovargio, teko ir 7val i ekrana per diena spoksot, su ips irgi nieko nejausdavau,gal tik redmi 4 kazkiek erzindavo. visada visus naudoju ant auto ryskumo.
Su Samsung ir Amoled nuo pradžių praktiškai, naudojau Amoled apie 5-6 metus ištisai. Tik pajaučiau prieš kokius 2 metus.
0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:5 2017-05-01, 11:27:24  |  cituoti
djst (2017-05-01, 11:13:34) rašė:
...
Gal greičiau IPS ekranas padarė savo, aš laptopą pastoviai turiu prisigesinti, nes panašiai kaip tau ta plėvelė vietomis užsitraukia, bet paėmus S7e jokio diskomforto nejaučiu. Naudoju tamsią temą, vientisą juodą wallpaper ir nelogiškai skamba, kad Amoled, ten kur juoda spalva, degintų akis, nes jis kaip tik toje vietoje mažiausiai, tiksliau iš vis nešviečia.
Esmė jaučiamai veikia man, net papkių spalva ir pašvietimas jų man per ryškus. Aš sakau individualiai matyt viskas, bandysiu stebėti akis, gal iš po žiemos sujautrėjo ir saulėtis dienos Klaipėdoje buvo. Aš esu net radęs info, kad Oled net mėlynos mažai perduoda. Supratau, kad man, nelabai galima naudoti tokio ryškaus, net visas IT progresas nublanko :) jau galvojau turiu gerulį sau tinkamą. Bandysiu pasiimti stiklą su mėlynos sp. Filtru.
0

mindosas (ekspertas)   2017-05-01, 11:26:44  |  cituoti
as asmeniskai nejauciu jokio nuovargio, teko ir 7val i ekrana per diena spoksot, su ips irgi nieko nejausdavau,gal tik redmi 4 kazkiek erzindavo. visada visus naudoju ant auto ryskumo.
0

djst (ekspertas) Įvertino:4 2017-05-01, 11:13:34  |  cituoti
Pardaviau S7, video stabilizavimas super 1080p 60 kadrų / s, kaip ragelis normalus, gražiai guli rankoje, baterija normali eina ir po 8 SOT. Jei ne Amoled, kurio nesugebėjau pritaikyti savo akim, prigesinti ir spalvingumą ir ryškumą. Per 2-3 dienas naudojimo, supratau, kad mano akys silpnos ir labai greitai reaguoja. Kol akys geros naudokite, bet gali būti su laiku kaip man, tikrai nemeluoju jaučiamai nualina, buvau tai pamiršęs. Net IPS ekranus tenka man prigesinti.
Daug kartų to nekartosiu, kas kaip nori tas taip naudoja ir ka nori ta naudoja, man čia asmeniškai viskas sprendėsi. Akys to ašaroja, to sausos nesuprasi, akimirkom lyg plėvelė ant akies, tam tikros zonos, blogiau matau ir po kokios 1 val. Naršymo. Anksčiau daug Amoled naudojau, niekur neradau literatūros, kad kenkia, čia tik asmeniniai pastebėjimai ir pojūčiai, anksčiau taip nebuvo. Gal IPS nepastebimai suvalgė, kad Amoled ėda jau. Aparatas geras tikrai, bet tikiuosi nepereis visi gamintojai ant Amoled.
Gal greičiau IPS ekranas padarė savo, aš laptopą pastoviai turiu prisigesinti, nes panašiai kaip tau ta plėvelė vietomis užsitraukia, bet paėmus S7e jokio diskomforto nejaučiu. Naudoju tamsią temą, vientisą juodą wallpaper ir nelogiškai skamba, kad Amoled, ten kur juoda spalva, degintų akis, nes jis kaip tik toje vietoje mažiausiai, tiksliau iš vis nešviečia.
0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:5 2017-05-01, 10:59:38  |  cituoti
0

aru_comments (ekspertas)   2017-04-30, 14:19:47  |  cituoti
baneris_ml (2017-04-30, 13:38:13) rašė:
Su S7 dariau screenshot Revolut programoje, joje ėjo expand screen padaryti. Samsung nemoka daryti screenshot su expand, mano klaida, prieš tai minėjau, kad moka.
Pripratau prie Miui, naudoju Mi Browser, ieškau gero apps backup su sitemos dalim, ar gero applock :)
Ši sistemos dalis ir man svarbi.
Scrolling Screen arba tiesiai per mobilų į spausdintuvą.
Paprastas Mi duomenų perkėlimas ar Locale backup.
Pradėjau naudoti Efficient Assistive Touch.
Samsunge turėtų būti kažkokia alternatyva.
0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:5 2017-04-30, 13:38:13  |  cituoti
Su S7 dariau screenshot Revolut programoje, joje ėjo expand screen padaryti. Samsung nemoka daryti screenshot su expand, mano klaida, prieš tai minėjau, kad moka.
Pripratau prie Miui, naudoju Mi Browser, ieškau gero apps backup su sitemos dalim, ar gero applock :)
0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:5 2017-04-29, 21:49:05  |  cituoti
S8 vs S7 kamerų palyginimas ir nuomonė.

https://youtu.be/zog3oFygHAA

Matyt ir S8 kameros moduliai skirtingi, kaip ir S7.
0

atostogos Įvertino:5 2017-04-29, 21:16:50  |  cituoti
rudenį tuos stiklus dalino samsung nemokamai, kas pirko ir registravosi. Turiu, realiai nenaudoju, pabandžiau ir tiek, o ką naudoju iš to komplekto tai apsauginį dėklą telefonui, jis visada ant ragelio aprengtas. Patinka
0

baneris_ml (veteranas) Įvertino:5 2017-04-29, 14:43:50  |  cituoti
Man reikėjo pagalbininko, tik vaizdo partraukimui. Jų yra ir pigesnių, bet kokybės nebus. Nepraktiška man buvo tampytis ir pakraudinėti savo Sony Exmor sensorių, kuris jungiasi prie telefono ir vaizda perduodavo į telefoną, čia bus daug greičiau ir patogiau ir esant reikalui, atliks pan., kaip prof. optika.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|10|...|18|...|26|...|34|

Mobili.lt naujienos

SONY Xperia L1 jau prekyboje (0)

SONY Xperia L1 nuo 05.25 dienos jau prekyboje!

2017-05-24

Plačiau »

Samsung lizingo akcija (0)

Samsung telefonai išsimokėtinai - itin palankiomis kainomis!

2017-05-19

Plačiau »

e-star A18 akcija (0)

E-star A18 akcijos kaina 15 eurų!

2017-05-19

Plačiau »

Samsung Galaxy A3 2017 ir A5 2017 + dovana (0)

2017-05-15

Plačiau »

Xiaomi Redmi Note 4 kaina 180 eurų (2)

Xiaomi Redmi Note 4 kaina 180 eurų perkant išsimokėtinai su General Financing.

2017-05-08

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

© Mobili linija, 2017. Visos teisės saugomos.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .