Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung i9070 Galaxy S Advance  + Rašyti žinutę
Samsung i9070 Galaxy S Advance
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|4|5|6|7|8|...|10|...|14|...|18|

 
rolis72 (pažengęs)   2013-03-20, 21:19:40  |  cituoti
France (Svečias) (2013-03-20, 20:49:17) rašė:
rolis72 (2013-03-20, 19:58:26) rašė:
...
Jo bet poto man viskas issitrins? Ar imanoma kaip issaugoti paramerus, kontaktus, apsus ir pan? Bet jei issaugociau ir apsus tai vel turbut butu bereikalingas atstatymas jei apsuose problema?
Parasykit kaip galima issaugoti siuos duomenis. I SD negaliu nes nereaguoja, kad y ra SD. Zodziu viena problema tas tel :D
Tai net SD korteles formatavimo neiseina padaryti?Nes kitaip backup'o nepasidarysi...
0

France (Svečias)   2013-03-20, 20:49:17  |  cituoti
rolis72 (2013-03-20, 19:58:26) rašė:
gi ne nes db pvz rodo OS 43%
Bandyk atstatyti gamyklinius parametrus,paziuresi,kaip tada bus.
Jo bet poto man viskas issitrins? Ar imanoma kaip issaugoti paramerus, kontaktus, apsus ir pan? Bet jei issaugociau ir apsus tai vel turbut butu bereikalingas atstatymas jei apsuose problema?
Parasykit kaip galima issaugoti siuos duomenis. I SD negaliu nes nereaguoja, kad y ra SD. Zodziu viena problema tas tel :D
0

Adgjm77 (pažengęs)   2013-03-20, 20:14:00  |  cituoti
Aš manau rodo 57% kiek os sunaudojo energijos per ta laika kol naudojote programas o 13 baterijos% %
0

rolis72 (pažengęs)   2013-03-20, 19:58:26  |  cituoti
France (Svečias) (2013-03-20, 19:32:03) rašė:
Ekrano ryskumas pas mane ir yra ant maziausio, o va su OS tikrai kazkas labai blogai nes dabar rodo Android OS 57%, toliau Akumuliatoriaus budejimas 13%. Telefone viskas isjungta
Bandyk atstatyti gamyklinius parametrus,paziuresi,kaip tada bus.
0

France (Svečias)   2013-03-20, 19:32:03  |  cituoti
Ekrano ryskumas pas mane ir yra ant maziausio, o va su OS tikrai kazkas labai blogai nes dabar rodo Android OS 57%, toliau Akumuliatoriaus budejimas 13%. Telefone viskas isjungta
0

rolis72 (pažengęs)   2013-03-20, 14:59:21  |  cituoti
France (Svečias) (2013-03-20, 12:17:01) rašė:
As ir manau, kad realiausiai dell issikrovimo kaltas kazkoks apps. Bet ar tai gali buti ir del ekrano neisijungimo ir del korteles? Visada kai baigiau narsyti interneta isjungiu ir patikrinu ar nera veikianciu programu per Uzduociu tvarkykle. Pas mane visada pagrindiniai kas naudoja energija yra Android Os, Ir ekranas abu apie 30% dabar rodo media serveris 12, ir like maziau nei 10%. Kai isirasau nauju appsu ir jais nesinaudoju poto patikrinu kiek naudoja %.
Tai tu visada Uzduociu tvarkyklej isvalai RAM atminti? Cia pirmas mano ismanusis telefonas, todel dar apie tokius ju pokstus nieko nenusimanau :)
Ekranas ir turi daugiau eikvoti,bet pati OS pasmane ima iki 15% nu maximum 20% jai kazka jau super darai,bet siaip po interna vaiksciojant pati OS ima visiskai nedaug,pabandyk ekrano apsvietima susimazinti ir nustatyk kad butu neautomatinis,gali drasiai mazinti ant pacio maziausio,as taip pasidares visai man gerai...
0

France (Svečias)   2013-03-20, 12:17:01  |  cituoti
As ir manau, kad realiausiai dell issikrovimo kaltas kazkoks apps. Bet ar tai gali buti ir del ekrano neisijungimo ir del korteles? Visada kai baigiau narsyti interneta isjungiu ir patikrinu ar nera veikianciu programu per Uzduociu tvarkykle. Pas mane visada pagrindiniai kas naudoja energija yra Android Os, Ir ekranas abu apie 30% dabar rodo media serveris 12, ir like maziau nei 10%. Kai isirasau nauju appsu ir jais nesinaudoju poto patikrinu kiek naudoja %.
Tai tu visada Uzduociu tvarkyklej isvalai RAM atminti? Cia pirmas mano ismanusis telefonas, todel dar apie tokius ju pokstus nieko nenusimanau :)
0

rolis72 (pažengęs)   2013-03-20, 07:58:01  |  cituoti
Beto jai kam kyla kokiu problemu,ar reikia kokiu programeliu (nemokamai) galite uzsiregistruoti neblogame tiklapyje kuriame veikia neblogas gan profesionalus forumas,cia sulauksite rimtesniu atsakymu i ivairius jus dominancius klausimus http://mobai.lt/category_73_Android-Programos.html
0

rolis72 (pažengęs)   2013-03-20, 07:37:01  |  cituoti
France (Svečias) (2013-03-19, 15:51:32) rašė:
Turiu telefona apie du men. Bet pastaruoju metu su juo dedasi keisti dalykai.
Pirmiausia baterija. Pakraunu 100% isjungiu per nakti telefona ijungiu ryte rodo tik kokius 18-28% akumuliatoriaus. Na, sianakt pamirsau isjungt fono duomenis, bet ar jis gali taip nusodint telefona, kai jis isjungtas?
Toliau kelias valandas naudojant telefona tie 28% nesikeicia, nemazeja. Poto buna pasiziuri ir staiga rodo kokia 13%. Zodziu nerodo, kad mazeja palaipsniui.
Dar neiskarto isijungia ekranas. Spaudziant home myguka telefonas reaguoja bet ekranas nesviecia ir daznai reikia daug spaudineti, kad pradetu sviesti ekranas. Taip karta jau negalejau atsiliepti i skambuti.
Ir dar vienas dalykas tai SD. SD ideta, o telefonas jos neberanda, lyg jos visai nebutu. Negaliu nei suformatuot, nieko. Nors anksciau ta SD gerai veike. Bandziau ir perdet ir perkraut telefona, nepadeda.
Telefone irasyta avast, task killer, battery saver. I jokius draudziamus psl ar ne is google play nelindau, nesiunciau. Ar tai telefono, ar kokia programine problema? Perrasyt OS nebandziau, nes dar nemoku ir nenoriu vel per nauja konfiguruto visus nustatymus, apps, kol dar nera isejus nauja OS.
Cia nemanau kad kazkokia problema pastave butu,pas daugeli Android OS anksciau ar veliau taip nutinka,nes dazniausiai tokius akumuliatoriaus issikrovimo veiksnius nuliame ivairus Apps'ai,matomai kazkuri programa pastoviai yra veikianti,arba bando jieskoti interneto,vat tada per nakti ir tau iskrauna akuma,gali per Telefono nustatymus pasiziureti,kokia posisteme sunaudoja daugiausiai procentu akumo energijos,Telefono Nustatymai- Akumuliatoriaus naudojimas.Dazniausiai padeda tai sutvarkyti pasalinus viena is idiegtu Apps;u,arba gamintojo duomenu atkurimas.Kad yra pastave telefono gedimas, labai maza tikimybe,gali nusiraminti iskarto...As pats savo telefonui pries einant miegoti padarau atminties isvalyma,ji isvalo atminty ,uzdarydama kai kuriuos ju veiksmus,tada sumazeja akumuliatoriaus energijos iseikvojimas,aisku galima atsisiusti programeliu kurios automatiskai tai pacios atlieka tokius veiksmus,bet jos tada pacios naudoja akumuliatoriaus energijos ir telefono atminties,teise rinktis tau paciam,pats as tokiu Apps;u nenaudoju,bet esu ju isbandes nemazai ir ivairiu,o retsykiais rankiniu budu padarau atminties valyma per Uzduociu Tvarkytuva,man atrodo kad taip geriausia...
0

bebrunas   2013-03-19, 16:05:47  |  cituoti
France (Svečias) (2013-03-19, 15:51:32) rašė:
Turiu telefona apie du men. Bet pastaruoju metu su juo dedasi keisti dalykai.
Pirmiausia baterija. Pakraunu 100% isjungiu per nakti telefona ijungiu ryte rodo tik kokius 18-28% akumuliatoriaus. Na, sianakt pamirsau isjungt fono duomenis, bet ar jis gali taip nusodint telefona, kai jis isjungtas?
Toliau kelias valandas naudojant telefona tie 28% nesikeicia, nemazeja. Poto buna pasiziuri ir staiga rodo kokia 13%. Zodziu nerodo, kad mazeja palaipsniui.
Dar neiskarto isijungia ekranas. Spaudziant home myguka telefonas reaguoja bet ekranas nesviecia ir daznai reikia daug spaudineti, kad pradetu sviesti ekranas. Taip karta jau negalejau atsiliepti i skambuti.
Ir dar vienas dalykas tai SD. SD ideta, o telefonas jos neberanda, lyg jos visai nebutu. Negaliu nei suformatuot, nieko. Nors anksciau ta SD gerai veike. Bandziau ir perdet ir perkraut telefona, nepadeda.
Telefone irasyta avast, task killer, battery saver. I jokius draudziamus psl ar ne is google play nelindau, nesiunciau. Ar tai telefono, ar kokia programine problema? Perrasyt OS nebandziau, nes dar nemoku ir nenoriu vel per nauja konfiguruto visus nustatymus, apps, kol dar nera isejus nauja OS.
Na keistai pas tave. Pas mane su visiškai intensyviu naudojimu dieną laiko be jokio vargo o šiaip dvi paras puikiai atlaiko. Man naktį paliktas telefonas sunaudoja 2 procentus baterijos. Manau čia net galėtų būti programinis o ne techninis gedimas, nunešk geriau į garantinį ir tiek. Aš jį jau turiu 4-5 mėnesius ir tokių čiūdų nebuvo man
0

France (Svečias)   2013-03-19, 15:51:32  |  cituoti
Turiu telefona apie du men. Bet pastaruoju metu su juo dedasi keisti dalykai.
Pirmiausia baterija. Pakraunu 100% isjungiu per nakti telefona ijungiu ryte rodo tik kokius 18-28% akumuliatoriaus. Na, sianakt pamirsau isjungt fono duomenis, bet ar jis gali taip nusodint telefona, kai jis isjungtas?
Toliau kelias valandas naudojant telefona tie 28% nesikeicia, nemazeja. Poto buna pasiziuri ir staiga rodo kokia 13%. Zodziu nerodo, kad mazeja palaipsniui.
Dar neiskarto isijungia ekranas. Spaudziant home myguka telefonas reaguoja bet ekranas nesviecia ir daznai reikia daug spaudineti, kad pradetu sviesti ekranas. Taip karta jau negalejau atsiliepti i skambuti.
Ir dar vienas dalykas tai SD. SD ideta, o telefonas jos neberanda, lyg jos visai nebutu. Negaliu nei suformatuot, nieko. Nors anksciau ta SD gerai veike. Bandziau ir perdet ir perkraut telefona, nepadeda.
Telefone irasyta avast, task killer, battery saver. I jokius draudziamus psl ar ne is google play nelindau, nesiunciau. Ar tai telefono, ar kokia programine problema? Perrasyt OS nebandziau, nes dar nemoku ir nenoriu vel per nauja konfiguruto visus nustatymus, apps, kol dar nera isejus nauja OS.
0

bebrunas   2013-03-19, 09:22:24  |  cituoti
Beham20 (2013-03-18, 23:44:05) rašė:
Yra kas gyvu? turinciu si modeliuka?
Turiu I9070P
0

Beham20   2013-03-18, 23:44:05  |  cituoti
Yra kas gyvu? turinciu si modeliuka?
0

rolis72 (pažengęs)   2013-03-18, 15:35:04  |  cituoti
Beham20 (2013-03-18, 14:26:24) rašė:
rolis72 (2013-03-18, 14:19:18) rašė:
...
Aciu, kam tas tritaskis? labai zioplas klausimas? ir ar simtu procentu taip turetu but?
100%
0

Beham20   2013-03-18, 14:26:24  |  cituoti
rolis72 (2013-03-18, 14:19:18) rašė:
Beham20 (2013-03-18, 14:05:42) rašė:
...
SEB- Baltijos...
Aciu, kam tas tritaskis? labai zioplas klausimas? ir ar simtu procentu taip turetu but?
0

rolis72 (pažengęs)   2013-03-18, 14:19:18  |  cituoti
Beham20 (2013-03-18, 14:05:42) rašė:
O jei mano sitas modeliukas pirktas butent mobili linija klaipedoj? koks realiausias regionas?
SEB- Baltijos...
0

Beham20   2013-03-18, 14:05:42  |  cituoti
O jei mano sitas modeliukas pirktas butent mobili linija klaipedoj? koks realiausias regionas?
0

bebrunas   2013-03-18, 07:57:27  |  cituoti
Beham20 (2013-03-17, 23:42:45) rašė:
Sveikuciai, kada galime tiketis JB ? s2 jau turi.
Manau datos konkrečios tikrai nėra, o jeigu ir rasi kur datą paminėtą tai netikėk :) nes gal jau 2-3 datos buvo paskelbtos bet taip ir nebuvo atnaujinimo. Gal mėnesio bėgyje ir pasirodys bet atvirai sakant netikiu kad dar ir per mėnesį atsiras :)
0

Beham20   2013-03-17, 23:42:45  |  cituoti
Sveikuciai, kada galime tiketis JB ? s2 jau turi.
0

bebrunas   2013-03-17, 21:34:48  |  cituoti
rolis72 (2013-03-17, 18:55:33) rašė:
npn (2013-03-17, 18:40:32) rašė:
...
Zinau,kad yra,visi modeliai iskarto gauna po kelis atnaujinimus,kad galetu testuoti ir taisyti klaidas,o veliau gauna kiti visi like regionai,vat Advance modeliui ir buvo pasirinktas rusu regionas,kur gavo net du atnaujinimus,is kuriu vienas jau pataisytas...
Kaip su i9070P bus? Vėliau gaus update?
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|4|5|6|7|8|...|10|...|14|...|18|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.