Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N7100 Note II  + Rašyti žinutę
Samsung N7100 Note II
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|60|...|117|...|174|...|231|

 
kapralas   2015-01-24, 22:16:05  |  cituoti
Pirkau vis tik iš šefo Note2. Anas Z3 įsigijo. Daugmaž išsiaiškinau kas kaip ir galiu pasakyt, kad tai yra Daiktas, kad ir senukas. Dar nežinau, kaip veikia OTG. Pajungus kortelių skaitytuvą su sd jokios reakcijos. Tik praneša "usb jungtis prijungta". Gal kažkokį nustatymą praleidau?
0

kaimyns (ekspertas)   2015-01-22, 14:05:08  |  cituoti
DnC (2015-01-22, 09:53:11) rašė:
as (Svečias) (2015-01-20, 21:02:49) rašė:
...
raso kad geresnis stabilumas
Sakyčiau niekas nepasikeitė, bet nepadariau švaraus softo įrašymo.
0

DnC   2015-01-22, 09:53:11  |  cituoti
as (Svečias) (2015-01-20, 21:02:49) rašė:
O kas naujo tame atnaujinime?
raso kad geresnis stabilumas
0

as (Svečias)   2015-01-20, 21:02:49  |  cituoti
O kas naujo tame atnaujinime?
1

kaimyns (ekspertas)   2015-01-14, 22:56:19  |  cituoti
baneris_ml (2015-01-14, 22:31:15) rašė:
kaimyns (2015-01-14, 22:03:21) rašė:
...
Tikrai ilgai naujiniai eina, jei dar 5.0 gautų, būtų kažkas iš fantastikos :)
Manau vienintelis stabdis gauti lollipop gali būti tik samsung politika.
0

baneris_ml (veteranas)   2015-01-14, 22:31:15  |  cituoti
kaimyns (2015-01-14, 22:03:21) rašė:
Dar vienas updeitas parėjo Note II :) Duoda siųstis per KIES, bet dar nespėjau.
Tikrai ilgai naujiniai eina, jei dar 5.0 gautų, būtų kažkas iš fantastikos :)
0

kaimyns (ekspertas)   2015-01-14, 22:03:21  |  cituoti
Dar vienas updeitas parėjo Note II :) Duoda siųstis per KIES, bet dar nespėjau.
0

TipoTomas   2015-01-13, 16:02:32  |  cituoti
dima_ml (2015-01-13, 14:47:51) rašė:
TipoTomas (2015-01-13, 14:09:15) rašė:
...
pakeiskit sim kortele;
Galvoji nebandžiau? :D Dėk ką tu nori vstk taspats..
1

dima_ml   2015-01-13, 14:47:51  |  cituoti
TipoTomas (2015-01-13, 14:09:15) rašė:
Sveiki! Kas gali but su šiuo tel idėjus sim kortele ir isijunginėja jis pastoviai nespeju nei tel atrakint ?
pakeiskit sim kortele;
0

TipoTomas   2015-01-13, 14:08:56  |  cituoti
Sveiki! Kas gali but su šiuo tel idėjus sim kortele ir isijunginėja jis pastoviai neina nei tel atrakint ?
1

Sheriff   2015-01-13, 12:59:22  |  cituoti
kaimyns (2014-12-31, 01:06:04) rašė:
Kas padės su custom romais? Kokį rinktis iš esančių? Ar DN4 jau stabilus, be bugų? Kaip batarkė? Ačiū už informaciją:)
Na aš buvau prieš kokį mėnesį įsirašęs DN4, man jis lūžinėjo, stabdė. Ištryniau ir įsirašiau Dr. Ketan. Per mėnesį jokių problemų, veikia labai sklandžiai. Dėl batarkės nežinau, kraunu vakare ir nesuku galvos :)
0

kaimyns (ekspertas)   2014-12-31, 01:06:04  |  cituoti
Kas padės su custom romais? Kokį rinktis iš esančių? Ar DN4 jau stabilus, be bugų? Kaip batarkė? Ačiū už informaciją:)
0

baneris_ml (veteranas)   2014-12-25, 12:26:59  |  cituoti
alitta (2014-12-25, 11:12:51) rašė:
Na vakar prasikankinau kol radau informacija kaip per samsung kies emergence firmware atsisiusti originalia nemodifikuota tiesiogiai is samsung serveriu. Viska samsung kies parsisiunte ir idiege per naujo android os. Bet problema neisnyko. As si telefona pirkau tiesiai is O2 salona jis buvo priristas. Bet is karto nusipirkau atrisimo koduka. Ir taip atsirisau ir naudojausi beveik tris metus. Viskas buvo gerai kol neperasiau os. Na vienasyk tik buvau neses i servisa uk bet man jie sudziai babajai blyn buvo irase kita softa tai daznai jis man pakibdavo. Net tikros problemos hardware nesutvarke sakiau kas buvo bet jiem ne motais netikejo. Kol pats neissprendziau. Ir neseniai pastebejau kad mano imei kodas telefono neatitinka originalaus esancio dokumentuose. Kaze kai rasinejau android per odin tik AP sukvailiojo ir isivele klaida (kiek skaiciau forumuose pasitaiko si problema daznokai) arba man babajai rasydami kazkoki bulgariska softa pakeite imei. Todel tikriausia bandant junktis prie operatoriaus mato koks irenginys o tas mano device neatitinka imei number originalaus. O dabartinis imei number yra kazkokio kito device arba automatiskai sugeneruotas niekam nepriklausanciam irenginio. Nu cia daug niuansu... Todel network operatorius neleidzia prisijunkti. Gal galite patarti kaip pasikeisti imei koda i orginalu siam irenginiui priskirta. Kazka buvau rades bet nebandziau labai daug knistis reik ir neatsimenur kur qprasyma buvau rades.. Kazkaip ten eina atstatyti ta imei number. Lauksiu jus pakalbos siuo klausimu.
Imei eina sutvarkyti su Z3X boxais, reikia meistram nešti, Klaipėdoje žinau kas tvarko. Imei susivelia nuo neteisingo programinės rašymo, kol imei nesutvarkytas, tol ryšio nebus, nors ir atrištas aparatas, esu su tuo susidūręs gyvenime, ne su savo aparatu.
0

alitta   2014-12-25, 11:12:51  |  cituoti
Na vakar prasikankinau kol radau informacija kaip per samsung kies emergence firmware atsisiusti originalia nemodifikuota tiesiogiai is samsung serveriu. Viska samsung kies parsisiunte ir idiege per naujo android os. Bet problema neisnyko. As si telefona pirkau tiesiai is O2 salona jis buvo priristas. Bet is karto nusipirkau atrisimo koduka. Ir taip atsirisau ir naudojausi beveik tris metus. Viskas buvo gerai kol neperasiau os. Na vienasyk tik buvau neses i servisa uk bet man jie sudziai babajai blyn buvo irase kita softa tai daznai jis man pakibdavo. Net tikros problemos hardware nesutvarke sakiau kas buvo bet jiem ne motais netikejo. Kol pats neissprendziau. Ir neseniai pastebejau kad mano imei kodas telefono neatitinka originalaus esancio dokumentuose. Kaze kai rasinejau android per odin tik AP sukvailiojo ir isivele klaida (kiek skaiciau forumuose pasitaiko si problema daznokai) arba man babajai rasydami kazkoki bulgariska softa pakeite imei. Todel tikriausia bandant junktis prie operatoriaus mato koks irenginys o tas mano device neatitinka imei number originalaus. O dabartinis imei number yra kazkokio kito device arba automatiskai sugeneruotas niekam nepriklausanciam irenginio. Nu cia daug niuansu... Todel network operatorius neleidzia prisijunkti. Gal galite patarti kaip pasikeisti imei koda i orginalu siam irenginiui priskirta. Kazka buvau rades bet nebandziau labai daug knistis reik ir neatsimenur kur qprasyma buvau rades.. Kazkaip ten eina atstatyti ta imei number. Lauksiu jus pakalbos siuo klausimu.
0

baneris_ml (veteranas)   2014-12-25, 10:27:44  |  cituoti
TipoTomas (2014-12-25, 09:48:51) rašė:
baneris_ml (2014-12-25, 09:24:37) rašė:
...
Imei pas mane nepasikeites.. Beto kartais rišys atsiranda bet skambinant rašo tinkle neregistruotas..
Į ryšio padalas nežiūrėkit ir be sim jas gali rodyti, bet skambinant buna tinkle neregistruotas. Blogiausiu atveju, meistrai atrištų. Nežinau nuo ko jums užsirišo ar su atnaujinimu ar rašėt su Odin ? Jei su Odin, dar galima būtų pataisyti, rašant į anksčiau buvusio žymėjimo. Jei programiškai atrištas buvo, pirktas ne naujas arba atvežtas ir atrištas programiškai, po rašymo su Odin vėl užsiriša ir pasikeičia modem EFS, tada reikia vėl atrišinėti, geriausia nuo operatoriaus arba bent programiškai ir pamiršti naujinius, gamykliškai atrišus, būtų geriau pilnavertiškai galima būtų naudotis ir naujintis.
0

TipoTomas   2014-12-25, 09:48:51  |  cituoti
baneris_ml (2014-12-25, 09:24:37) rašė:
alitta (2014-12-24, 21:26:54) rašė:
...
Į skambinimo menu įveskit *#06# ir pažiūrėkit ar teisingą IMEI rodo ?
Jei pasikeitęs, galit nesivarginti rašyti, nei SEB, nei H3G ar pan, sutvarkyti IMEI reikia, kad ryšys būtų, būna dėl netinkamo žymėjimo su Odin rašymo.

TipoTomas
Kitiem būdavo, jei aparatas atrištas programiškai o ne gamykliškai ir nerašė su Odin o naujino OTA wifi būdu vėl prisirišdavo, reikia arba vėl programiškai atrišti apie 30 lt. kainuoja arba gamykliškai nuo operatoriaus.
Imei pas mane nepasikeites.. Beto kartais rišys atsiranda bet skambinant rašo tinkle neregistruotas..
0

baneris_ml (veteranas)   2014-12-25, 09:24:37  |  cituoti
alitta (2014-12-24, 21:26:54) rašė:
Sveiki visiems. Turiu viena problemele kuria reikia ispresti. atejus tokiai dienai kai sugalvojau isirasyti atnaujinta softa svariai. Parsisiunciau o2 tinklo os skirta UK. nes as is ten ji pirkau. Viska svairiai idieges kai po instaliavimo uzsikrove telefonas suvedes duomenis ir t.t. pastebejau kad nebeveikia tinklo rysys. Nueinu i tinklo parametrus pasirenku rankiniu budu tinklo paieska ir randa pagrindinius rysio teikejus pasirenku reikiama operatoriu prie jo jungiasi keleta sekundziu rodo kad prisijunkta bet isejes is nustatytmu pranesimu juostoje nerodo kad prisijunkta prie tinklo ir rodo tik pagalbos skambucius. Ir po kurio laiko ismeta klaida kad nepavyko prisijunkti prie tinklo. Bandziau deti kitas korteles bet vis toks pats likimas istinka. Wifi, bluethooth, nfc veikia. Nors pries perrasant android os viskas veike jokiu problemu su rysiu nebuvo. Bandziau ir su tarptautine android skirta SEB versija android viskas tas pats atsitikdavo ir niekas nepasikeisdavo kad ir senesne kitu saliu ar tos pacios salies android versijas rasydavau. Gal galite ispresti sia problema? Patarti ka reiktu daryti? Is anksto dekoju. Nejau reiks nesti i serviza kad sutvarkytu:-(
Į skambinimo menu įveskit *#06# ir pažiūrėkit ar teisingą IMEI rodo ?
Jei pasikeitęs, galit nesivarginti rašyti, nei SEB, nei H3G ar pan, sutvarkyti IMEI reikia, kad ryšys būtų, būna dėl netinkamo žymėjimo su Odin rašymo.

TipoTomas
Kitiem būdavo, jei aparatas atrištas programiškai o ne gamykliškai ir nerašė su Odin o naujino OTA wifi būdu vėl prisirišdavo, reikia arba vėl programiškai atrišti apie 30 lt. kainuoja arba gamykliškai nuo operatoriaus.
0

kaimyns (ekspertas)   2014-12-25, 02:08:54  |  cituoti
artorelis (2014-12-24, 16:14:27) rašė:
kaimyns (2014-12-24, 01:04:32) rašė:
...
Žadi varyti до конца? Planų prie kažko naujo šokti vis dar никаких? Šiaip aišku, iš vienos pusės, neblogai, tai tik parodo kad samsungas kažkokius kokybės standartus turi ir jų laikosi jeigu smartukas vis dar sėkmingai veikia. Prabuvau du metus (savaitės trūko) su Samsung Galaxy Note 2, ir nors gale "karjeros" keičiau power knopkę, External Battery Kit'as buvo sugedęs ir siunčiausi naują bet prisiminimai geri. Tvirtas smartas, grubiai per 2 metus 7-nis kartus buvo iškritęs iš rankų ant žemės ir nieko. Jokių dėkliukų ir plėvelių niekada nenaudojau.

Ar verta buvo pereiti prie Samsung Galaxy Note 3? Tikrai verta. Ekranas geresnis (nors iš pradžių atrodė kad per šviesus kažkoks, Note 2 "murzinesnis" truputėlį), dizainas awesome (su Note 2 lyginant tai baisus variantas, bet tik dizaino srityje). 32GB vidinė atmintis - JĖGA, 3GB RAM irgi gerai, nors nejaučiau jokio trūkumo ir su Note 2, s-pen'as ir pagerintas (mažesnis vėlavimo laikas).

❢ ❢ ❢ Beje, mano nuomone, yra VERTA šokti prie naujo smarto jeigu lyginant su jūsų turimu smartu naujame jūs randate maždaug 5-kias patobulintas sritis, funkcijas. Pvz nuo Note 2 verta šokti prie Note 3 nes gaunate geresnį ekraną, 3GB RAM, 32GB vidinę atmintį, patobulintą dizainą, geresnį (slightly) s-pen'ą. Nuo Note 3 irgi verta šokti prie Note 4 nes gaunate ŽYMIAI geresnę kamerą, ŽYMIAI geresnį ekraną, patobulintą s-pen'ą (slightly), gaunate PREMIUM dizainą (Note 3 irgi labai fainas šia prasme)...... ☺
Šiaip jis man tikrai dar geras, viskas eina, gal tik pastaruoju metu kiek pagalvoja prieš atidarant appsus, bet dar šiemet perinstaliuosiu viską ir bus ok:) Svarsčiau apie Nexus 6(didelė kaina, ilgai laukti), Note 4(omnitelis neduoda geros akcijos), Huawei Ascend Mate 7(kaip ir viskas gerai, bet nepasitikiu Huawei dar). Pagrindinė bėda, kad jis man geras, patinka s-penas. Buvau nunešęs į garantinį, pakeitė anteną, nes buvo problemų pokalbio metu. Nešioju su protective cover, man jis dar kiečiau atrodo nei plikas. Irgi turiu external battery, tai problemų su baterija nebūna. Dar galvoju apie pasibandymą rootinant, kokį dn4 įsimesti. Brolis turi s2 jau daugiau nei 3 metai, įsirašė cyanogenmod - skraido telefonas, reikėjo tik bateriją pasikeist.Galvojau apie Note 3, bet dabar randu už 1555 atrodo vienoj patikimoj parduotuvėj, pigiau nėra, o ketvirtą note reikėjo imti nebent iš mobilios linijos, kai buvo super akcija.

Tl;dr - žvalgausi, bet kol kas lieku su N2.
0

arunnass (ekspertas)   2014-12-25, 00:51:18  |  cituoti
Nebus taip kad jis priristas prie kazkurio uk operatoriaus? Gali buti blokuojamas imei velgi is operatoriaus puses, kazkada pavogtas,pamestas, nemokumas. Gal pries perkant tau buvo atristas telefonas pakeistas imei , perrasant os vel viskas atsistojo i savo vietas.
0

TipoTomas   2014-12-24, 23:31:02  |  cituoti
alitta (2014-12-24, 21:26:54) rašė:
Sveiki visiems. Turiu viena problemele kuria reikia ispresti. atejus tokiai dienai kai sugalvojau isirasyti atnaujinta softa svariai. Parsisiunciau o2 tinklo os skirta UK. nes as is ten ji pirkau. Viska svairiai idieges kai po instaliavimo uzsikrove telefonas suvedes duomenis ir t.t. pastebejau kad nebeveikia tinklo rysys. Nueinu i tinklo parametrus pasirenku rankiniu budu tinklo paieska ir randa pagrindinius rysio teikejus pasirenku reikiama operatoriu prie jo jungiasi keleta sekundziu rodo kad prisijunkta bet isejes is nustatytmu pranesimu juostoje nerodo kad prisijunkta prie tinklo ir rodo tik pagalbos skambucius. Ir po kurio laiko ismeta klaida kad nepavyko prisijunkti prie tinklo. Bandziau deti kitas korteles bet vis toks pats likimas istinka. Wifi, bluethooth, nfc veikia. Nors pries perrasant android os viskas veike jokiu problemu su rysiu nebuvo. Bandziau ir su tarptautine android skirta SEB versija android viskas tas pats atsitikdavo ir niekas nepasikeisdavo kad ir senesne kitu saliu ar tos pacios salies android versijas rasydavau. Gal galite ispresti sia problema? Patarti ka reiktu daryti? Is anksto dekoju. Nejau reiks nesti i serviza kad sutvarkytu:-(
Man lygiai tokia pati problema. Idomu kaip ja ispresti..
1

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|60|...|117|...|174|...|231|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
IMEI
(International Mobile Equipment Identity)
tai unikalus numeris, suteikiamas kiekvienam telefono aparatui.
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .