Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N915S Galaxy Note Edge  + Rašyti žinutę
Samsung N915S Galaxy Note Edge
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|

 
juruvilkas   2015-03-03, 20:58:45  |  cituoti
dainiuksas (2015-02-23, 03:23:45) rašė:
venegas (2015-02-20, 08:31:13) rašė:
...
Gerai sakai kad pagal kišenę, poreikius ar kriterijus, bet tie brangieji aparatai kaip bebūtų savo kainos santyki ir kokybės daugumoj atitinka, nu gal šiek tiek perlenke lazdele dėl kainos, bet čia biznio tema ☺
Kaip sakoma mes čia ginčinamės, įrodinėjam, kritikuojam ar dar kaip nors elgemės, o kažkas neblogai iš viso to šou lobsta.
Leiskit ir man pasakyti savo nuomonę.

Pagal techninius parametrus šį Note Edge netgi lenkia,
bent tikrai neatsilieka
pavyzdžiui (tai tik 1 pavyzdys,jų yra N)

Huawei Ascend Mate 7 (kaina apie 1500 litu arba 440euro,bet uzsieny pigesni)
arba toks pat Monarch edition su Safyro kristalu ekrano apsauga
(pastarasis "gyai"prekyboj turi atsirast šį mėnesį,tik nežinia ar bus
kokioj LT ar bent Skandinavijoje.

tai supergalingi aparatai,kurie neitin populiarūs mažose rinkose del info
stokos,bet siaip tai yra "bomba".Pasidomekite kokios jų galimybes

o svarbiausia kaina mažesnė beveik dvigubai,nors tie patys 6 coliai,
net 9 branduoliai ir tt.

Tai ką jau bekalbet apie katik pasirodziusi naujasuai Samsung Galasy S6 Edge,su abiem lenktom briaunom?Jo dar nera gyvoje prekyboje,bet visas pasaulis juokiasi kad kaina-tragiska.Esu mates N naudotu Edge skelbimuose,naudoti vos menesi ar du(užsienyje),bet kaina
kaip dviejų ar trijų nauju panašaus galingumo kitų irenginiu.

Išvada-brangumą sudaro pats ekranas,ne vien dizainas
o ar tai yra iskirtinis bruozas ir svarbiausiai,ar jis jis
realiai duoda apčiuopiamą efektą-bent asmeniškai
as abejoju,nors nebandziau...Tik matai pilnus skelbimus
uzsienyje,tai nieks ju net neziuri(mažai naudotu:))

Pvz rusai sukūrė su ekranais abiejose usėse,kaina kaip 6 Iphone,
tik zinoma,juos pirks arba labdarai idalins kurnors Jakutijoje ar Urale.

Tai nera esnminis dalykas,kai apvertus ekranu zemyn matai kad tai draugas atsiunte sms.Padejus ekranu i virsu tai netrukdo net rimciausiame pasitarime.


Arba maciau LG kurio ekranas isviso išgaubtas krašatais į viršų.

Kam to reikia?

Gal greit pasiūlys su visame korpuso paviršiuje esančiu ekranu,va tiks tai būtų super:):)

Esmė,kolegos,kad tokius experimentus daryti gali ekonomine prasme ne kiekvienas.Pvz Samsung,kai parduoda milijonus pigių telefonų,gali sau leisti
tokias "baikas",nes nuostolių nepatiria net tuo atveju,kai pardavimų nėra...
O pavyzdžiui koks Huawei ar LG tiek negali sau leisti,nes jų maženės apyvartos ir nuostolių nėra kam atpirkti.

Na nokia sau sakykime gali leisti ,tai ir daro,išvis visus pasiuntė ir vien išskirtiniai jų telefai.Vien sakykime spalvų ir ekrano dizainas ką reiškia,tai užgožia net gruboką korpuso formą.Aš katik pasiėmiau Lumia 930,
dabar laukiu naujausio Huawei Ascend Mate7 Monarch nes tuoj tuoj
atsiras gyvoj prekyboj,mazdaug si menesi.

Akumas apie 5000Mah,ekras atlaiko furos ratus ir tonaza...

O kaina vos 1400-1600 litu:)

Ne 2700:)
1

dainiuksas   2015-02-23, 03:23:45  |  cituoti
venegas (2015-02-20, 08:31:13) rašė:
as irgi renkuosi tik Samsung Galaxy Note 4, Edge, iPhone 6 ir kitus tik iskirtinai brangiausius nes juos turint kisene ir siairiant karves sake dauiau pieno duoda

APSURDAS

Daiktas perkamas pagal kisene, pagal poreiki ir daug kitu kriteriju, o ne brangiausias, tik nemastantis ar nezinantis kur deti pinigus gali sau leisti tokius dalykus
Gerai sakai kad pagal kišenę, poreikius ar kriterijus, bet tie brangieji aparatai kaip bebūtų savo kainos santyki ir kokybės daugumoj atitinka, nu gal šiek tiek perlenke lazdele dėl kainos, bet čia biznio tema ☺
Kaip sakoma mes čia ginčinamės, įrodinėjam, kritikuojam ar dar kaip nors elgemės, o kažkas neblogai iš viso to šou lobsta.
3

venegas   2015-02-20, 08:31:13  |  cituoti
as irgi renkuosi tik Samsung Galaxy Note 4, Edge, iPhone 6 ir kitus tik iskirtinai brangiausius nes juos turint kisene ir siairiant karves sake dauiau pieno duoda

APSURDAS

Daiktas perkamas pagal kisene, pagal poreiki ir daug kitu kriteriju, o ne brangiausias, tik nemastantis ar nezinantis kur deti pinigus gali sau leisti tokius dalykus
0

artorelis   2015-02-18, 22:59:20  |  cituoti
miskinis (2015-02-18, 21:19:50) rašė:
nesvaikit.as geriau perku 1tlf brangu,nei kas 2men nauja PO 150€ taip kad skupus moka ne 2kart bet dar daugiau turiu tame patirties,nuo tada sudu neperku...
Lygiai tokios pat nuomonės laikausi. Jeigu su pinigais ne fontanai, tai tu tiesiog PRIVALAI pirkti pačius kiečiausius telus rinkoje, tokius kaip Samsung Galaxy Note 4, Edge, iPhone 6, Note 3, S5, .... S6 (😊). Na o jeigu pinigų kaip šieno tai pasirinkimo gama milžiniška, ir Nexus 5 galite griebti, ir Meizu, ir Huawei ar Sony, ar LG kokį šūdą, it's up to you. ☺
4

kaimietis2000   2015-02-18, 22:25:50  |  cituoti
miskinis (2015-02-18, 21:19:50) rašė:
nesvaikit.as geriau perku 1tlf brangu,nei kas 2men nauja PO 150€ taip kad skupus moka ne 2kart bet dar daugiau turiu tame patirties,nuo tada sudu neperku...
Teisingai sakai, aš irgi perku brangius daiktus ir nesigailiu
0

miskinis   2015-02-18, 21:19:50  |  cituoti
nesvaikit.as geriau perku 1tlf brangu,nei kas 2men nauja PO 150€ taip kad skupus moka ne 2kart bet dar daugiau turiu tame patirties,nuo tada sudu neperku...
1

kapralas   2015-02-17, 21:25:20  |  cituoti
To e30 > kai tokia on/off mygtuko vieta, labai pagelbsti tai, jog pažadint galima ir su home mygtuku. O užrakint na kad ir su Lock Screen Widget. Čia tikrai ne problema. On/off faktiškai reikalingas tik visai išjungt ir įjungt, kai tenka lįst po galiniu dangteliu
0

edgar (Svečias)   2015-02-17, 16:56:35  |  cituoti
e30 (2015-02-03, 10:30:18) rašė:
Praleidau keletą valandų su šiuo telefonu, visų pirma smagu susipažinti su SD 805 performansu, antutu - 47625. Nei daug nei mažai :) Minusiukai - meniu programų piktogramos telpa tik 4, kai tuo tarpu išilgai Note 4 telpa 5. Nepasakyčiau, kad rankoje guli smagiai, šioks toks diskomfortas, bet žinoma galbūt čia mano asmeninis pripratimas prie Note 4 stačių briaunų. Asmeniškai, horizontalus papildomas ekranas - erzina. Ekrano spalvos šiek tiek skiriasi nuo Note 4, galbūt dėl šiek tiek didesnio ppi skaičiaus. Kitas labai nepatogus dalykas ON/Off mygtukas viršuje. Pliusai - įnovatyvumas ir nekasdieniškumas. Tai tiek :)
tai pagal tavo rasliava galima pasakyti kad nieko gero? nu tipo kazkoks nestandartinis telefonas.
2

Ramunas79   2015-02-13, 16:53:50  |  cituoti
Nusipirkau iš Mobilios linijos ir aš tą Edge. Prieš tai turėjau Note 4. Mano nuomone tiek Note 4, tiek Note Edge SUPER telefonai. O kas galvoja rinktis tarp šių dviejų modelių, tikrai neapsiriks. Edge ekranas lyginant su Note 4 labai mielas ir neįprastas, savo lenktu ekranu žaisliukas :) Vertinu 5 iš 5 abu modelius :)
3

e30   2015-02-03, 10:30:18  |  cituoti
Praleidau keletą valandų su šiuo telefonu, visų pirma smagu susipažinti su SD 805 performansu, antutu - 47625. Nei daug nei mažai :) Minusiukai - meniu programų piktogramos telpa tik 4, kai tuo tarpu išilgai Note 4 telpa 5. Nepasakyčiau, kad rankoje guli smagiai, šioks toks diskomfortas, bet žinoma galbūt čia mano asmeninis pripratimas prie Note 4 stačių briaunų. Asmeniškai, horizontalus papildomas ekranas - erzina. Ekrano spalvos šiek tiek skiriasi nuo Note 4, galbūt dėl šiek tiek didesnio ppi skaičiaus. Kitas labai nepatogus dalykas ON/Off mygtukas viršuje. Pliusai - įnovatyvumas ir nekasdieniškumas. Tai tiek :)
0

MrA   2015-02-02, 22:38:11  |  cituoti
tas kampas...
1

baneris_ml (veteranas)   2015-02-02, 22:01:27  |  cituoti
http://m.lrytas.lt/naujiena.asp?id=14228910221420651082#.VM_XDp_FHqA
0

arunnass (ekspertas)   2015-02-02, 20:33:08  |  cituoti
baneris_ml (2015-02-02, 19:56:12) rašė:
arunnass (2015-02-02, 18:05:13) rašė:
...
Pažiūrėsim kaip bus :)
Kas dėl bankroto, dar tikrai ne, nes jų gaminių asortimentas didelis, kas dėl ciklų ir būvimas auksčiausioje pozicijoje, prieš kelis metus dar rašiau, kad jau jau konkurentai ant tiek priartėjo ir nustums kaip kokį karalių nuo kalnelio. Esmė daug kas žino ką gero ir blogo siūlo Samsung ir tiesiog dalinsis su kitais žaidėjais rinka, jau kitokiais pelnais, reikia jiems padaryti kažką labai inovatyvaus naujo vow!!! Kinams Europoje leisti į prekyba, teks Eu patentus panaudotom technologijom susimokėti, tarkim Xiaomi, nes savo rinkoje ką jie nori tą naudoja, kaina Eu brangtų. Man Smagu, kad vietoje nestovi, tik bijau ateityje neliktume išvis su IOS varžymais ir WP ar Windows, nes ir čia ciklais viršūnė kaip jau ir pasiekta.
Oneplus one su savo moksliniu centru R&D ateina i Europa. Labai keistai skamba nes visas verslas keliamas dazniausiai i Azijos rinka o ne atvirksciai.. Kiek skaiciau persivilios darbuotojus is Sony. Ten gresia didele atleidimu banga. Apie 1000 darbuotoju gali netekti darbo... Sony pelnas labai smukes.
Bus idomu paziureti vasari ir i nauja Oneplus kompanijos sukurta aplinka OxygenOS vietoje Cyanogen.
Yra versija visiskai sviezia ir 5.0.2 Lollipop Paranoid Android . Kartu su oneplus ir oppo find prieinama ir Nexus 4,5,7 modeliams.Zodziu pasirinkimas nemazas. Laukiu oficialaus android 5.0.2 . Turi pasirodyti si menesi apie vidury.
Tai imant planus statymai ir ambicijos labai dideles.
Teisingai rasai kad Samsungui reikia kazko inovatyvaus nes Europoje imant tik mobilius irenginius nera geru zodziu linksniuojamas .
2

baneris_ml (veteranas)   2015-02-02, 19:56:12  |  cituoti
arunnass (2015-02-02, 18:05:13) rašė:
stebetojas (2015-02-02, 17:44:54) rašė:
...
Tikekimes s6 bus stiklo ir metalo dirbinys.
Ekrano uzapvalinimai i krastus taps norma.
Pažiūrėsim kaip bus :)
Kas dėl bankroto, dar tikrai ne, nes jų gaminių asortimentas didelis, kas dėl ciklų ir būvimas auksčiausioje pozicijoje, prieš kelis metus dar rašiau, kad jau jau konkurentai ant tiek priartėjo ir nustums kaip kokį karalių nuo kalnelio. Esmė daug kas žino ką gero ir blogo siūlo Samsung ir tiesiog dalinsis su kitais žaidėjais rinka, jau kitokiais pelnais, reikia jiems padaryti kažką labai inovatyvaus naujo vow!!! Kinams Europoje leisti į prekyba, teks Eu patentus panaudotom technologijom susimokėti, tarkim Xiaomi, nes savo rinkoje ką jie nori tą naudoja, kaina Eu brangtų. Man Smagu, kad vietoje nestovi, tik bijau ateityje neliktume išvis su IOS varžymais ir WP ar Windows, nes ir čia ciklais viršūnė kaip jau ir pasiekta.
0

arunnass (ekspertas)   2015-02-02, 18:05:13  |  cituoti
stebetojas (2015-02-02, 17:44:54) rašė:
http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/samsung-laukia-nokia-likimas.d?id=67060934 liudnas vaizdelis... kinietiski smartfonai karaliaus :D
Tikekimes s6 bus stiklo ir metalo dirbinys.
Ekrano uzapvalinimai i krastus taps norma.
2

stebetojas   2015-02-02, 17:44:54  |  cituoti
http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/samsung-laukia-nokia-likimas.d?id=67060934 liudnas vaizdelis... kinietiski smartfonai karaliaus :D
1

arunnass (ekspertas)   2015-02-01, 19:06:35  |  cituoti
artorelis (2015-02-01, 17:58:57) rašė:
arunnas, nu gal biškį perlenkiau lazdą, sorry. Negali čia taip visus telus drąsiai į šūdų kategoriją mėtyti. Dėl tos "vertinimo sistemos" tai ji nėra kaip nepajudinamas pamatas. Laikui bėgant ji keičiasi. Šiuo metu man rimtas, solidus aparatas, tai tas kurį aš įvardinčiau kaip MINI KOMPIUTERĮ rankoje. Net ir būdamas labai neblogos nuomonės apie Samsung Galaxy S5 (namiškiai turi) ir net tą patį LG Nexus 5 (bendradarbis turi) tai yra totalūs MINI TELEFONIUKAI kurie man absoliučiai nereikalingi. Jie tikrai ir greiti (ypač Nexus 5) ir kompaktiški, tačiau jie man tik aparatai ....... paskambinimui, sms'kei, nu dar gal kokiai vienai kitai funkcijai. VISKAS. Su šitais miniakais aš net paredaguoti nedrįsčiau jokio Word dokumento, kai tuo tarpu su Samsung Galaxy Note 3 EASY viskas eina. Patogiai, fainai ir greitai. Tai yra tikras MINI KOMPAS rankoje. Kaip ne kaip trečius metus NOTE klasė man lengvai pavaduoja į dugną besiridenančius PC, griozdinius laptop'us, etc. ☺ Aš net turėdamas 8h screen time on (gera batarkė) tris kartus dienoje keičiu batarkę (kas nėra sudėtinga, kai naudoji External Battery Kit). Tai tu įsivaizduok mane su LG Nexus 5. Man jis momentaliai šūdu virsta ir jau po savaitės naudojimo neabejoju kad būtų tėkštas į sieną iš visos jėgos.

Beje, o ką tu dar nuveikdavai su tuo LG Nexus 5 kad jį taip visi giria? Be paskambinimų ir sms'kių rašymo? Na kad ir su tuo super OPPO? Gaila, kad ne vakar tokia diskusija užvirė tai būčiau paprašęs tavęs įmesti linką kiek GB išnaudojai per sausio mėnesį. Kaip ką kas besakytų ŠITIE SKAIČIAI (mano SAUSIO mėnuo: 4.6GB Omnitel ir 61GB WiFi) tikrai pasako kad smartas nebuvo naudotas tik pokalbiams, sms'kėms, ir facebook'o messenger'iui. Jeigu sakykime vartotojas besukrapšto 5GB per mėnesį tai čia praktiškai totalus nulis, jam dauguma telefonų bus super-duper. Praktiškai imk bet ką, net ir tie beta-dumbphone'iniai WP aparatai yra super..... BET TIK.... basic funkcijoms atlikti. Man tokie nereikalingi.

PASTABA. Gerbiami MODERATORIAI, net nespėjau žmogui atsakyti. Kodėl reikėjo trinti to arunnass žinutes? Nei kas ten blogo buvo, nesuprantu.
Na istryne tai istryne. Jokio skirtumo... Siuo metu neturiu as ka redaguoti su mobiliu irenginiu. Daugiau darbo klausimais email. foto, skambuciai. Na torrent laisvalaikiui, tv. Internetas 4G LTE. Be priekaistu. Omnitel.
Oneplus pasirinkau del patogaus dizaino , stabilaus veikimo ir geros surinkimo kokybes. Oneplus lyginamas daugelio su nexus 5. Sis taip pat patogus ir stabilus. Na turejau proga sugrizti prie note3 . Bet palyginus rankose neliko abejoniu ka pasilikti. I Oneplus puse pliusai.Abu telefonai dydziu vienodi. Bet isdirbimas kitas..Kas liecia valdymo patoguma rankose nepalyginama. Mano prioritetai kiti. Reikia tureti rankose abu kad kazka pasakytum ar nusprestum. Matysim. Gal dabar bus Meizu mx 4 pro. Oneplus tikrai lgerai pagamintas smartas. Gera kaina. Kas cia ka raso ar peikia tai tik rasliava. Vaiku gal rasinejimas.... Man telefona pasikeisti juoku darbas:). Siandien turiu ryt ne. Bet siuo metu tikrai nesinori. Nematau nei minusu nei prasmes.. Jau gal pusmetis kaip naudoju oneplus. Jokiu nusidevejimo zymiu. Tikrai gerai laikanti baterija.
Negiriu . nesimeldziu telefonui. Tiesiog parasau vis gal bus naudinga kam info besirenkant smarta. Matau ka zmones perka topo centruose ir kokiom kainom.


1

ricii   2015-02-01, 18:11:45  |  cituoti
artorelis (2015-02-01, 17:58:57) rašė:
arunnas, nu gal biškį perlenkiau lazdą, sorry. Negali čia taip visus telus drąsiai į šūdų kategoriją mėtyti. Dėl tos "vertinimo sistemos" tai ji nėra kaip nepajudinamas pamatas. Laikui bėgant ji keičiasi. Šiuo metu man rimtas, solidus aparatas, tai tas kurį aš įvardinčiau kaip MINI KOMPIUTERĮ rankoje. Net ir būdamas labai neblogos nuomonės apie Samsung Galaxy S5 (namiškiai turi) ir net tą patį LG Nexus 5 (bendradarbis turi) tai yra totalūs MINI TELEFONIUKAI kurie man absoliučiai nereikalingi. Jie tikrai ir greiti (ypač Nexus 5) ir kompaktiški, tačiau jie man tik aparatai ....... paskambinimui, sms'kei, nu dar gal kokiai vienai kitai funkcijai. VISKAS. Su šitais miniakais aš net paredaguoti nedrįsčiau jokio Word dokumento, kai tuo tarpu su Samsung Galaxy Note 3 EASY viskas eina. Patogiai, fainai ir greitai. Tai yra tikras MINI KOMPAS rankoje. Kaip ne kaip trečius metus NOTE klasė man lengvai pavaduoja į dugną besiridenančius PC, griozdinius laptop'us, etc. ☺ Aš net turėdamas 8h screen time on (gera batarkė) tris kartus dienoje keičiu batarkę (kas nėra sudėtinga, kai naudoji External Battery Kit). Tai tu įsivaizduok mane su LG Nexus 5. Man jis momentaliai šūdu virsta ir jau po savaitės naudojimo neabejoju kad būtų tėkštas į sieną iš visos jėgos.

Beje, o ką tu dar nuveikdavai su tuo LG Nexus 5 kad jį taip visi giria? Be paskambinimų ir sms'kių rašymo? Na kad ir su tuo super OPPO? Gaila, kad ne vakar tokia diskusija užvirė tai būčiau paprašęs tavęs įmesti linką kiek GB išnaudojai per sausio mėnesį. Kaip ką kas besakytų ŠITIE SKAIČIAI (mano SAUSIO mėnuo: 4.6GB Omnitel ir 61GB WiFi) tikrai pasako kad smartas nebuvo naudotas tik pokalbiams, sms'kėms, ir facebook'o messenger'iui. Jeigu sakykime vartotojas besukrapšto 5GB per mėnesį tai čia praktiškai totalus nulis, jam dauguma telefonų bus super-duper. Praktiškai imk bet ką, net ir tie beta-dumbphone'iniai WP aparatai yra super..... BET TIK.... basic funkcijoms atlikti. Man tokie nereikalingi.

PASTABA. Gerbiami MODERATORIAI, net nespėjau žmogui atsakyti. Kodėl reikėjo trinti to arunnass žinutes? Nei kas ten blogo buvo, nesuprantu.
A man tavo note3 kaip mini dumbphone'as atrodo, kai rašau iš 15,6' aparato, kuris puikiai word'o failiuką sukuria ir redaguoja. :) užmiršai turbūt, kad telefonui šiuo metu dar toli iki pc .. Taigi siūlyčiau nebeofftopicinti.
4

artorelis   2015-02-01, 17:58:57  |  cituoti
arunnas, nu gal biškį perlenkiau lazdą, sorry. Negali čia taip visus telus drąsiai į šūdų kategoriją mėtyti. Dėl tos "vertinimo sistemos" tai ji nėra kaip nepajudinamas pamatas. Laikui bėgant ji keičiasi. Šiuo metu man rimtas, solidus aparatas, tai tas kurį aš įvardinčiau kaip MINI KOMPIUTERĮ rankoje. Net ir būdamas labai neblogos nuomonės apie Samsung Galaxy S5 (namiškiai turi) ir net tą patį LG Nexus 5 (bendradarbis turi) tai yra totalūs MINI TELEFONIUKAI kurie man absoliučiai nereikalingi. Jie tikrai ir greiti (ypač Nexus 5) ir kompaktiški, tačiau jie man tik aparatai ....... paskambinimui, sms'kei, nu dar gal kokiai vienai kitai funkcijai. VISKAS. Su šitais miniakais aš net paredaguoti nedrįsčiau jokio Word dokumento, kai tuo tarpu su Samsung Galaxy Note 3 EASY viskas eina. Patogiai, fainai ir greitai. Tai yra tikras MINI KOMPAS rankoje. Kaip ne kaip trečius metus NOTE klasė man lengvai pavaduoja į dugną besiridenančius PC, griozdinius laptop'us, etc. ☺ Aš net turėdamas 8h screen time on (gera batarkė) tris kartus dienoje keičiu batarkę (kas nėra sudėtinga, kai naudoji External Battery Kit). Tai tu įsivaizduok mane su LG Nexus 5. Man jis momentaliai šūdu virsta ir jau po savaitės naudojimo neabejoju kad būtų tėkštas į sieną iš visos jėgos.

Beje, o ką tu dar nuveikdavai su tuo LG Nexus 5 kad jį taip visi giria? Be paskambinimų ir sms'kių rašymo? Na kad ir su tuo super OPPO? Gaila, kad ne vakar tokia diskusija užvirė tai būčiau paprašęs tavęs įmesti linką kiek GB išnaudojai per sausio mėnesį. Kaip ką kas besakytų ŠITIE SKAIČIAI (mano SAUSIO mėnuo: 4.6GB Omnitel ir 61GB WiFi) tikrai pasako kad smartas nebuvo naudotas tik pokalbiams, sms'kėms, ir facebook'o messenger'iui. Jeigu sakykime vartotojas besukrapšto 5GB per mėnesį tai čia praktiškai totalus nulis, jam dauguma telefonų bus super-duper. Praktiškai imk bet ką, net ir tie beta-dumbphone'iniai WP aparatai yra super..... BET TIK.... basic funkcijoms atlikti. Man tokie nereikalingi.

PASTABA. Gerbiami MODERATORIAI, net nespėjau žmogui atsakyti. Kodėl reikėjo trinti to arunnass žinutes? Nei kas ten blogo buvo, nesuprantu.
3

stebetojas   2015-02-01, 17:57:09  |  cituoti
man tas juokingiausia, kad visi labai apsimeta turtingais, be va sake uzsake 5 telefonus Galaxy Note Edge nupirko 3 o kiti dar nenupirkti tai kaip cia? :D visi mes galim pawaidint forumuose kad uzdirbam po 3 stukas eu ir galim pirkt kekwiena nauja pasirodziusy modely :D bet neesme, tiesiog mane tenkina prestigio uz 500 lt, man uztenka funkciju kuris jis teikia ir viskas. tema baikta, nesiruosiu cia su kekwienu milijonierium aikintis:D
3

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|


Mobili.lt naujienos

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Garsas kaip Niekada Anksčiau! Galaxy Buds2 - Tavo Muzikos Partneris! (0)

2023-11-21

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Email
Elektoninio pašto žinutė .
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.