Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung Samsung Galaxy J5 (2017)  + Rašyti žinutę
Samsung Samsung Galaxy J5 (2017)
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi 

Puslapiai: |1|2|

 
dj44   2017-07-04, 21:48:54  |  cituoti
Baterija Neissiima!!!! Kaip Jie sugalvojo J5 ir J7 padaryti be isimamu bateriju!!! Labai blogai!
0

mindosas (ekspertas)   2017-07-04, 22:38:42  |  cituoti
O kam išiminėti tą bateriją?
0

dj44   2017-07-06, 08:14:28  |  cituoti
mindosas (2017-07-04, 22:38:42) rašė:
O kam išiminėti tą bateriją?
As telefona keiciu kas 4 metai, mano Samsung S2 islaike 4,5 metu baterija (teoriskai ir nereiktu keisti tos baterijos) , bet kiti sugalvoja isbandyti ant neisimamu bateriju telefenu- greiciau pakraunanacius kroviklius ir suknisa bateriija, nebelaiko tada isvis, arba iskrovinek 100% irgi suknisi baterija, teoriskai dar kiekvienais metais mazeja talpa bateriju(kiekvienais metais po maziau baterija belaikys). Baterijos pakeitimas turetu buti imanomas, bet uz didesne kaina. Tikriausiai ir ekranas sunkiau keiciamas kai baterija neissiima, nes man Huawei P9 lite sake ekrano pakeitimas 120 euru :)
0

ssx (ekspertas)   2017-07-06, 09:56:10  |  cituoti
dj44 (2017-07-06, 08:14:28) rašė:
mindosas (2017-07-04, 22:38:42) rašė:
...
As telefona keiciu kas 4 metai, mano Samsung S2 islaike 4,5 metu baterija (teoriskai ir nereiktu keisti tos baterijos) , bet kiti sugalvoja isbandyti ant neisimamu bateriju telefenu- greiciau pakraunanacius kroviklius ir suknisa bateriija, nebelaiko tada isvis, arba iskrovinek 100% irgi suknisi baterija, teoriskai dar kiekvienais metais mazeja talpa bateriju(kiekvienais metais po maziau baterija belaikys). Baterijos pakeitimas turetu buti imanomas, bet uz didesne kaina. Tikriausiai ir ekranas sunkiau keiciamas kai baterija neissiima, nes man Huawei P9 lite sake ekrano pakeitimas 120 euru :)
Mano s7 edge baterija kraunama visada su sparciu ikrovimu,per beveik metus laiko talpa likusi 91proc,tai labai daug :) Deda gamintojai vis talpesnes baterijas(Bent jau i flagmanus) Plius ne vien baterijos talpa svarbiausia-labai svarbu koks ekranas,procesorius,kaip softas optimizuotas :) Vienas modelis su 3000mAh baterija laikys standartiskai iki 2 paru,kitas modelis gali laikyti 1 para....
0

agvilaras   2017-07-06, 10:04:31  |  cituoti
dj44 (2017-07-06, 08:14:28) rašė:
mindosas (2017-07-04, 22:38:42) rašė:
...
As telefona keiciu kas 4 metai, mano Samsung S2 islaike 4,5 metu baterija (teoriskai ir nereiktu keisti tos baterijos) , bet kiti sugalvoja isbandyti ant neisimamu bateriju telefenu- greiciau pakraunanacius kroviklius ir suknisa bateriija, nebelaiko tada isvis, arba iskrovinek 100% irgi suknisi baterija, teoriskai dar kiekvienais metais mazeja talpa bateriju(kiekvienais metais po maziau baterija belaikys). Baterijos pakeitimas turetu buti imanomas, bet uz didesne kaina. Tikriausiai ir ekranas sunkiau keiciamas kai baterija neissiima, nes man Huawei P9 lite sake ekrano pakeitimas 120 euru :)
su j serijos samsungu tu tikrai ketverių metų negyvensi.:d
tai tu nesugalvok laikyti karštyje, nesugalvok naudoti quick charge jeigu telefonas jo nepalaiko ir nesugalvok iki galo iškrovinėti, matau nuo ko stimpa baterija žinai, tai kur problema, elkis su ja tinkamai ir nereiks keisti.
mano žmonos s2 plus irgi ištarnavo tris metus ir dabar uošvei tarnauja toliau, baterijos keisti neprireikė, vis dar laiko padoriai, pasakiau uošvei, kad jeigu sugadins bateriją iš karto mestų į šiukšlių dėžę tą telefoną, rasiu ką nors geresnio, vistiek jai jis tik paskambint ir tik tam, kad visi bendradarbiai turi liečiamus tai jai su mygtukiniu sarmata...:d
o kas tau sakė, kad jeigu integruota baterija tai nekeičiama? keičia jas taisyklose kasdien šimtais, ir net blondinės prisižiūrėjusios youtube instrukcijų pačios pasikeičia.:)
tai kam tau pirkt tą j5? pirk lg g5 ir baterija išimama, ir kokybė visai kitame lygyje nei samsungo j serijos šlamšto, ir kaina panaši.
1

mindosas (ekspertas)   2017-07-06, 14:02:03  |  cituoti
baterija neisimama, bet pakeisti ja eina,jokios cia problemos nera.

agvilaras, esi koki samsunga naudojes apart s2?
0

agvilaras   2017-07-06, 14:28:23  |  cituoti
mindosas (2017-07-06, 14:02:03) rašė:
baterija neisimama, bet pakeisti ja eina,jokios cia problemos nera.

agvilaras, esi koki samsunga naudojes apart s2?
pastaruoju metu esu kelis j ir a serijos minkęs, galiu pasakyti, kad seni samsungo flagmanai šudas, nauji j ir a serijos dar didesnis šudas. apskritai man samsung flagmanai, ar tai ką galima vadinti flagmanais prasideda nuo s6. o kalbant apie touch viz, tai turbūt tik nuo septinto androido jis pasidarė bent kiek padoriau naudojamas.
nieko čia nepadarysi, kiek tau nepatinka xiaomi ir miui, tiek man per gerklę lenda samsung su savo touch vis, sabotažine atnaujinimų politika ir niekam tikusiais žemesnės klasės modeliais.
žinai ką? nebūsiu originalus, nes tai jau sakė stalinas hitleriui, "brolau pasidalinkim pasaulį man rytai, tau vakarai"....
tai reiškia tu nematai xiaomi temų, aš samsungo. nes čia jau aiškiai kažkoks persekiojimas vyksta.:d
0

mindosas (ekspertas)   2017-07-06, 14:42:40  |  cituoti
viskas aisku:) as tai pasakysiu kitaip, "tu man neaiskink ka daryt, as tau nesakysiu, kur tau eiti"
1

marvelas (teršėjas)   2017-07-06, 15:39:40  |  cituoti
agvilaras (2017-07-06, 14:28:23) rašė:
mindosas (2017-07-06, 14:02:03) rašė:
...
pastaruoju metu esu kelis j ir a serijos minkęs, galiu pasakyti, kad seni samsungo flagmanai šudas, nauji j ir a serijos dar didesnis šudas. apskritai man samsung flagmanai, ar tai ką galima vadinti flagmanais prasideda nuo s6. o kalbant apie touch viz, tai turbūt tik nuo septinto androido jis pasidarė bent kiek padoriau naudojamas.
nieko čia nepadarysi, kiek tau nepatinka xiaomi ir miui, tiek man per gerklę lenda samsung su savo touch vis, sabotažine atnaujinimų politika ir niekam tikusiais žemesnės klasės modeliais.
žinai ką? nebūsiu originalus, nes tai jau sakė stalinas hitleriui, "brolau pasidalinkim pasaulį man rytai, tau vakarai"....
tai reiškia tu nematai xiaomi temų, aš samsungo. nes čia jau aiškiai kažkoks persekiojimas vyksta.:d
Gal tu jau nieko neberasyk,nes nu ziauriai nusisneki
0

dainiusx (pažengęs)   2017-07-07, 19:19:13  |  cituoti
agvilaras (2017-07-06, 10:04:31) rašė:
dj44 (2017-07-06, 08:14:28) rašė:
...
su j serijos samsungu tu tikrai ketverių metų negyvensi.:d
tai tu nesugalvok laikyti karštyje, nesugalvok naudoti quick charge jeigu telefonas jo nepalaiko ir nesugalvok iki galo iškrovinėti, matau nuo ko stimpa baterija žinai, tai kur problema, elkis su ja tinkamai ir nereiks keisti.
mano žmonos s2 plus irgi ištarnavo tris metus ir dabar uošvei tarnauja toliau, baterijos keisti neprireikė, vis dar laiko padoriai, pasakiau uošvei, kad jeigu sugadins bateriją iš karto mestų į šiukšlių dėžę tą telefoną, rasiu ką nors geresnio, vistiek jai jis tik paskambint ir tik tam, kad visi bendradarbiai turi liečiamus tai jai su mygtukiniu sarmata...:d
o kas tau sakė, kad jeigu integruota baterija tai nekeičiama? keičia jas taisyklose kasdien šimtais, ir net blondinės prisižiūrėjusios youtube instrukcijų pačios pasikeičia.:)
tai kam tau pirkt tą j5? pirk lg g5 ir baterija išimama, ir kokybė visai kitame lygyje nei samsungo j serijos šlamšto, ir kaina panaši.
nera jau tokia gera kokybe to lg g5 bet jis tikrai geresnis varijantas ir isviso samsung galima pirkti tik s ir note serija kitas viskas slamstas.
0

mindosas (ekspertas)   2017-07-07, 21:39:35  |  cituoti
pasikartosiu, A serija tikrai nebogi telefonai.
2

Inga (Svečias)   2017-07-31, 10:49:30  |  cituoti
Kaip kameros kokybe? Ar nuotraukos tokios pat grazios kaip su Iphone :D
0

Kestasss   2017-08-09, 23:55:03  |  cituoti
Sveiki, klausimas tiems kas naudojasi siuo tel, ar naudojantis telefonu isidejus tik viena sim kortele, pagrindiniame lange nera jokiu parinkciu sim 1 sim 2? Ar sie uzrasai ir pasirinkimai atsiranda tik tada kai isideda abi korteles? Dekui
0

Daras (ekspertas)   2017-09-16, 08:17:11  |  cituoti
Kestasss (2017-08-09, 23:55:03) rašė:
Sveiki, klausimas tiems kas naudojasi siuo tel, ar naudojantis telefonu isidejus tik viena sim kortele, pagrindiniame lange nera jokiu parinkciu sim 1 sim 2? Ar sie uzrasai ir pasirinkimai atsiranda tik tada kai isideda abi korteles? Dekui
Senesniam modelyje tikrai nera jokiu papildomu uzrasu, jei ideta tik viena sim. Net nesuprasi, kad tai 2sim telefonas.
0

Jagmintas (Svečias)   2017-09-17, 15:42:36  |  cituoti
Sveiki ką jus kalbate jus norit pasakyti kad J5 2017 metų yra blogas telefonas klistate pats naudoju nesenai pirkau vei liginau su J7 ir Su S5 Mano telefonas biški blogesbis už J7 bet visiškai galiu pasakyti kad geresnis už S5 teko ligint noredamas isitiktinti koios mano telefo o galios prisisiunčiau vos ne naujausiu žaidimu ir filmu ir šitas telefonas, tikrai susitvarko. Tai kad telefonas geras ir kainą normali jei negalit nusipirkt tai ir imkit visokius Huawei kurie po 2metu laikymo užlus arba vpš nebeveiks arba savo LG kurie vos pavelka kažka prideda naujausia versija Android Softa gera irašo o iš pačio telefono gauti nieko neimanoma
2

Fragma   2017-09-26, 10:28:40  |  cituoti
Sveiki,

man ismeta pranesima, kad aptikta ekrano perdanga, bet niekaip nerandu kaip ja isjungti, gal galit padet? ( jei jos neisjungiu tai messengeriui neduoda leidimo prie atminties, kameros ir pan.)
0

tomy (Svečias)   2017-10-11, 14:11:40  |  cituoti
Sveiki , kadangi baterija neišsiima šiame modelyje ,tai ką daryti tokiu atveju kai pakimba ir neina perkrauti ,ant sony kai turėjau tai buvo prie sim kortelės mažytis su adata tik paspaudžiamas mygtukas ,kuris perkraudavo bet kokiu atvėju mobilų ,o čia kaip ir neradau niekur tokio.
0

mindosas (ekspertas)   2017-10-11, 15:29:17  |  cituoti
Spaudi ir laikai kol išsijungs garsas žemyn + įjungimo mygtukus.
0

Giedrius (Svečias)   2017-10-19, 22:24:21  |  cituoti
Sveiki. Kaip rasti padaryt jog rasant sms vibruotu??? Niekaip nerandu. Ar nera cia tokio dalyko???
0

ssaulliuss   2017-12-16, 23:17:37  |  cituoti
sveiki norejau paklaust gal kas bandete ar j5 isnesa micro sd 256 gb? cia su vienu draugu susigincijome:D ?
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
talpa
Parodo kokios talpos baterija . Kuo didesnė talpa tuo baterija ilgiau laikys energiją . Baterijos talpa matuojama (mAh) miliamperais per valandą .
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.