Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact  + Rašyti žinutę
Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|6|...|8|9|10|11|12|...|15|...|20|

 
SENEOV (ekspertas)   2014-12-19, 19:15:46  |  cituoti
albert (2014-12-19, 18:37:30) rašė:
Dima,tu tikriausiai esi dar to seno sukirpimo žmogus.
Atsimink dabar už lango ne 1980 metai dabar beveik 2015metai.
Dabar tie patys japonai š... gamina taip pat kaip ir ta kinija.
Pardavineji tuo juos,bet toks įspūdis kad tu jo rankose nelaikes....
Sony jau seniai nebe ta kuri kažkada buvo lyderis.
dar 2011 arc s gavo geriausio kamerafono apdovanojima jei neklystu.
O tu darei 8mp foto, plius low light, kur htc geriau darys foto. Diena foto tikrai neblogos kur siuntei
0

VK   2014-12-19, 19:11:58  |  cituoti
artorelis (2014-12-19, 16:02:49) rašė:
VK (2014-12-19, 15:12:36) rašė:
...
Blemba, jeigu turėjai Samsung Galaxy Note N7000, ko tu šokai prie tokio mažo šūduko kaip Z3 Compact? Atsibodo dydis? Kai pripranti prie to gėrio kurį suteikia didelis ekranas grįžti atgal prie mažiaus turėtų būti sunku.... bent jau man taip atrodo. Note 4 būtum pasiėmęs (kai po 1950lt pardavinėjo), tai ir kamera dabar nereiktų skūstis. ☺
Dydis yra gerai... kai namie sėdi :) O vasarą dydis ir svoris vis tik trukdo man. O Note 4 gi dar didesnis už Note1. Be to, Z3c man ~1400Lt kainavo, o Note4 gi gerokai brangiau. Na ir aišku kai namie 3 Samsungai, tai norėjosi kažko ne Samsung pabandyti :) Vat tik nepagalvojau, kad kamera gali būti ant tiek prastesnė :( O ir nešiojasi Samsungai kažkaip drąsiau, Z3c labai jau trapus atrodo :)
0

albert   2014-12-19, 18:37:30  |  cituoti
Dima,tu tikriausiai esi dar to seno sukirpimo žmogus.
Atsimink dabar už lango ne 1980 metai dabar beveik 2015metai.
Dabar tie patys japonai š... gamina taip pat kaip ir ta kinija.
Pardavineji tuo juos,bet toks įspūdis kad tu jo rankose nelaikes....
Sony jau seniai nebe ta kuri kažkada buvo lyderis.
3

dima_ml   2014-12-19, 18:32:57  |  cituoti
albert (2014-12-19, 18:27:37) rašė:
Pamenu kai parašiau kad fotkina klaikiai tai čia super protinga liaudis minusus dėjo.Kaip taip gali būti 21 pix ir prastai daro duotraukas?! Čia niekas netikėjo,netgi prašė kad atsiūsčiau nuotraukas.,sakė negali būti,tavo rankos dreba ir panašiai.Oi čia visažiniai daug ką kalbėjo.
Buvau pats pirmas ML komentatorius kuris įsigijo šį telefoną.
O jūs čia daugelis net akyse nematę daikto,jau aiškinate koks jis geras ar tai blogas.
Artoreli,tu tikriausiai vaikštinėji su savo pasenusiu note 2,nes nesukrapštai litų naujesniam, geresniam ir sklaidaisi į kairę ir dešinę kas ką turi pirkti ir ko ne.
Seniai žinoma, kad Sony gamina tikrai geros kameros, tik vat dėl programinės įrangos čia silpna vieta būtų;
0

albert   2014-12-19, 18:27:37  |  cituoti
Pamenu kai parašiau kad fotkina klaikiai tai čia super protinga liaudis minusus dėjo.Kaip taip gali būti 21 pix ir prastai daro duotraukas?! Čia niekas netikėjo,netgi prašė kad atsiūsčiau nuotraukas.,sakė negali būti,tavo rankos dreba ir panašiai.Oi čia visažiniai daug ką kalbėjo.
Buvau pats pirmas ML komentatorius kuris įsigijo šį telefoną.
O jūs čia daugelis net akyse nematę daikto,jau aiškinate koks jis geras ar tai blogas.
Artoreli,tu tikriausiai vaikštinėji su savo pasenusiu note 2,nes nesukrapštai litų naujesniam, geresniam ir sklaidaisi į kairę ir dešinę kas ką turi pirkti ir ko ne.
Mano pasiūlymas tau būtų atsipūsti ir pailsėti nuo komentarų.Jeigu nieko protingo parašyti,patarti negali,apart savo replikomis,tu geriau išvis nerasyk.
Na ,kažkaip neitikinamai tu reiški savo mintis.Apsimesti tokiu labai žinančiu,suprantančių,bet realiai paskaites tavo komentarus aš susidariau nuomonę,kad tu visiškai nevelki nieko ir esi žiauriai pasiklydęs.
Tau visi kvailiai,tu vienas protingas...
4

dima_ml   2014-12-19, 18:22:12  |  cituoti
VK (2014-12-19, 12:16:40) rašė:
Jeigu kam įdomu ar turite abejonių dėl to, kokiam regionui aparatas skirtas, galite pasitikrinti: telefone suvedate *#*#7378423#*#*, tada einate į Service info > Software info ir žiūrite numerį po "Customization Version". Tada googlinate arba ieškote čia http://sony.yt/topic/7549-list-of-firmware-customization-for-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA-%D0%BAa%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-spis-customizacji-firmware-dla-sony-xperia-z3-compact-d5803/ arba čia http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/pc-xperifirm-xperia-firmware-downloader-t2834142 arba dar kur nors :)

Pas mane pvz 1288-5413, t.y. "Customized BAL (Baltic Generic (b))/Black"
ant dezutes pacios parasyta kokiam regionui (visi gamintojai beveik ta daro), kam vargti tiek ?
1

artorelis   2014-12-19, 16:02:49  |  cituoti
VK (2014-12-19, 15:12:36) rašė:
IT (2014-12-15, 22:20:08) rašė:
...
Nu va, pabandžiau pafotkinti ir pafilmuoti. Rezultatas ne koks... Fotografuoja šiaip sau, o filmuoja tai iš vis blogai, jeigu lyginti su mano turimu Samsung Galaxy Note N7000 :( Z3 Compact kamera tikrai nuvylė, stebūklo aišku nelaukiau, bet tikėjausi bent jau ne psatesnio rezultato už senuko Note :( Filmuojant kameros fokusas tamposi pirmyn - atgal, dėl ko vaizdas dažnai būna išplaukęs, nesufokusuotas, sukant kamerą vaizdas filmuke trūkčioja :( Filmavau patalpoje su nelabai geru apšvietimu, bet kad paprastai panašiomis sąlygomis ir tenka filmuoti...
Blemba, jeigu turėjai Samsung Galaxy Note N7000, ko tu šokai prie tokio mažo šūduko kaip Z3 Compact? Atsibodo dydis? Kai pripranti prie to gėrio kurį suteikia didelis ekranas grįžti atgal prie mažiaus turėtų būti sunku.... bent jau man taip atrodo. Note 4 būtum pasiėmęs (kai po 1950lt pardavinėjo), tai ir kamera dabar nereiktų skūstis. ☺
5

VK   2014-12-19, 15:12:36  |  cituoti
IT (2014-12-15, 22:20:08) rašė:
VK (2014-12-15, 21:27:50) rašė:
...
Kaip fotografuoja?
Nu va, pabandžiau pafotkinti ir pafilmuoti. Rezultatas ne koks... Fotografuoja šiaip sau, o filmuoja tai iš vis blogai, jeigu lyginti su mano turimu Samsung Galaxy Note N7000 :( Z3 Compact kamera tikrai nuvylė, stebūklo aišku nelaukiau, bet tikėjausi bent jau ne psatesnio rezultato už senuko Note :( Filmuojant kameros fokusas tamposi pirmyn - atgal, dėl ko vaizdas dažnai būna išplaukęs, nesufokusuotas, sukant kamerą vaizdas filmuke trūkčioja :( Filmavau patalpoje su nelabai geru apšvietimu, bet kad paprastai panašiomis sąlygomis ir tenka filmuoti...
0

VK   2014-12-19, 12:16:40  |  cituoti
Jeigu kam įdomu ar turite abejonių dėl to, kokiam regionui aparatas skirtas, galite pasitikrinti: telefone suvedate *#*#7378423#*#*, tada einate į Service info > Software info ir žiūrite numerį po "Customization Version". Tada googlinate arba ieškote čia http://sony.yt/topic/7549-list-of-firmware-customization-for-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA-%D0%BAa%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-spis-customizacji-firmware-dla-sony-xperia-z3-compact-d5803/ arba čia http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/pc-xperifirm-xperia-firmware-downloader-t2834142 arba dar kur nors :)

Pas mane pvz 1288-5413, t.y. "Customized BAL (Baltic Generic (b))/Black"
1

VK   2014-12-19, 10:31:51  |  cituoti
olesub (2014-12-19, 09:46:15) rašė:
Nežinau iš kur jus ištraukėte apie baterijos krūtumą, tačiau man ji tirpsta tiesiog ant akių. Visokie gps, wifi, mob.internetas išjungti. Dabar rodo 91% po kažkur rytinio pašto patikrinimo, 30 minučių internetinio radijo žinių pasiklausymo (per wifi) ir 12 skambučių (trukmė apie 20 min.). Nebent reikia nakčiai palikti krauti, kol naujas.
Su LG G2 taip nebuvo. Ir pats G2 valdymas kažkaip daugiau įprastas pvz. Samsunginiam androidui.
Na, aš ryte sukonfigūravau keletą pašto dėžučių, sinchronizavau kontaktus, perskaičiau krūvą laiškų, pabraidžiau Facebook, atsisiunčiau keletą updeitų ir naujų programų, testavau su speedtest 4G greitį ir t.t., po to apie 40 min veikė Garmin navigacija, blūdijau po internetą ir t.t., dabar rodo 82%. Nežinau, čia daug ar mažai, bet už senuką Samsung Note N7000 tikrai laiko žymiai geriau.
2

olesub   2014-12-19, 09:46:15  |  cituoti
Nežinau iš kur jus ištraukėte apie baterijos krūtumą, tačiau man ji tirpsta tiesiog ant akių. Visokie gps, wifi, mob.internetas išjungti. Dabar rodo 91% po kažkur rytinio pašto patikrinimo, 30 minučių internetinio radijo žinių pasiklausymo (per wifi) ir 12 skambučių (trukmė apie 20 min.). Nebent reikia nakčiai palikti krauti, kol naujas.
Su LG G2 taip nebuvo. Ir pats G2 valdymas kažkaip daugiau įprastas pvz. Samsunginiam androidui.
4

albert   2014-12-18, 00:12:48  |  cituoti
Beje,kas liečia tel atrakinima su tuo baksnojimu tai nesąmonė,kad negali vėl jo užmigdyti bakstelėjus,turi power mygtuku tai padaryti.Visokie ten telefono purtymai kad atmesti skambutį ar dar ką tai aplamai vaikams tai. Va funkcija kad atsiliepti gali pridėjus tel prie ausies tai yra geras dalykas,pas mane M8 yra ir labai liuks,patogu,nereikia braukyti ekrano norint atsiliepti į skambutį.
2

dzebdze   2014-12-17, 20:45:58  |  cituoti
Dėl vieno 100% pritariu Albertui- vyriškai rankai jis per mažas...Šiaip yra malonių pliusų -funkcijų lyginant su Z. Fotiko dar nebandžiau, bet filmavime mačiau tikrai naudingų opcijų- galimybė filmuoti dviem telefonais iškart, galimybė filmuoti priekine ir galine kamera iškart. Na ten tie visokie virtualieji vaikiški efektai manęs nedomina. Šiaip nebuvo tokio efekto Vau, kaip nusipirkus naują Xperia Z. Aišku ir lūkesčiai ir reikalavimai pakilo. Aišku patiko naujos funkcijos- kaip jos ten vadinasi -intelektualūs gestai- atmesti skambutį- papurčius, nutildyti- apvertus, atsiliepti- pakėlus prie ausies, atrakinti ekraną dviem bakstelėjimais ir t.t. Aišku geros funkcijos-programos su intelektualiai priedais- apyrankėm. Man atrodo lengviau bendrauja su TV ir t.t. Rytoj bandysiu patestuoti fotiką...
0

albert   2014-12-17, 14:16:50  |  cituoti
O kas jame man nepatinka tai aš jau seniai išdėsčiau.Tai yra ne tik kamera tragiška,turi jis kelis minusus kurie man yra nepriimtini.
Kaip ir minėjau,šis daiktas sukurtas moteriškai rankytei.Nors mano letenos ir nėra didelės,bet vis gi man jis nepatogus naudotis.Garso mygtukai visai šalia išjungimo mygtuko,tas yra labai nepatogu,nes norint sumažinti arba padidinti garsą pastoviai pirštas kliūna ant garso knopkės.
Baterija laiko super gerai,dėl to jam riebus pliusas.Apie kamera aš jau net neišsiplesiu iš naujo,nes ji yra tragiška... Nuotraukos vos geresnes nei kad mano M8 turintis 4pix. Dieną dar dar pakenčiamai,nu bet tik šiek tiek prastesnis apšvietimas arba apsiniaukę,nuotraukos siaubingos.Kai maniškis fitkina labai gražiai prie prasto apšvietimo tai į šį žiūrėti net nesinori,rimtai😖
Mano nuomone jis nevertas tų pinigų kiek jis kainuoja....
0

albert   2014-12-17, 14:03:07  |  cituoti
Žmona turi šį tel jau senokai ir aš mokėjau už jį 419eurų, tada jau kai jis tik tik pasirodė.ML vis dar užvariusi beprotišką kainą ir toliau mala savo, kokie jie super ir kaip ale apsimoka.Baikit,šis aparatas jau nusibosti spėjo,jau tuoj naujas pasirodys,o pas jus kainą tokia lygtais jis pirmą dieną gimęs 😕
3

VK   2014-12-17, 13:43:11  |  cituoti
ricii (2014-12-17, 12:53:57) rašė:
Justas (Svečias) (2014-12-17, 12:48:33) rašė:
...
Kad ir "piridielka", bet vistiek veikia.
Tikriausiai negamina, kad tiesiog nėra paklausos.
Dabar visi operatoriai gamina jau mini sim korteles, todėl, kad tai bene populiariausias kortelės tipas.
Na, bent jau Omnitel kortelių iki Nano dydžio nekarpo. Man davė naują Nano kortelę vietoje senos nemokamai. Iš Mini į Micro kerpa, o į Nano - ne.
0

ricii   2014-12-17, 12:53:57  |  cituoti
Justas (Svečias) (2014-12-17, 12:48:33) rašė:
i_am (2014-11-29, 14:50:25) rašė:
...
Nano kortelės (4FF) storis pagal ETSI standartus yra 0,67 mm, o Mini ir Micro (2FF ir 3FF)-0,76 mm, taip kad jei apkarpo, tai cia tikrai nera NANO SIM, o kazkokia "piridielka" :)
Kad ir "piridielka", bet vistiek veikia.
Tikriausiai negamina, kad tiesiog nėra paklausos.
Dabar visi operatoriai gamina jau mini sim korteles, todėl, kad tai bene populiariausias kortelės tipas.
0

Justas (Svečias)   2014-12-17, 12:48:33  |  cituoti
i_am (2014-11-29, 14:50:25) rašė:
E (Svečias) (2014-11-29, 14:27:24) rašė:
...
Sveiki: )
1. Nano kortelės įsigyti negalima, tiesiog apkarpoma SIM kortelė: )
2. Domėjausi Bitėje ir Tele2 dėl kortelės keitimo išsaugojant numerį. Tokia galimybė yra. Bitėje ši paslauga kainuoja 6lt (keičiant Labas ar abonento kortelę), Tele2 nemokamai pakeičia; )
Nano kortelės (4FF) storis pagal ETSI standartus yra 0,67 mm, o Mini ir Micro (2FF ir 3FF)-0,76 mm, taip kad jei apkarpo, tai cia tikrai nera NANO SIM, o kazkokia "piridielka" :)
2

_Android_ (ekspertas)   2014-12-17, 08:56:07  |  cituoti
VK (2014-12-17, 08:21:34) rašė:
dzebdze (2014-12-16, 22:07:32) rašė:
...
Ličio baterijoms labai nesveika pilnai iškraudinėti.
Tikrai taip. Galiu pasakyti, kad dar nė vieno turėto smarto baterijos neužmušiau su tokia savo logika - kraunu dažnai, neleidžiu nukristi mažiau 25% (išimtinais atvejais iki 15%). Čia tik toks pastebėjimas iš savos patirties :)
0

VK   2014-12-17, 08:21:34  |  cituoti
dzebdze (2014-12-16, 22:07:32) rašė:
Na pirmas įspūdis, kad smarkai mažesnis už prieš tai naudotą Z. Taip pat labai maloniai-švelniai "guli" rankoje, turbūt dėl suapvalintų plastmasinių kraštų (Z kažkaip "aštriai" laikėsi delne. Taip pat pastebėjau, kad visai kitoks stiklas kažkoks pagal įspūdį "minkštas" ir labai slidus, gal dėl to vadinamo anoafalbetinio(ar kaip jis ten vadinasi) padengimo. Gulėjo ant aparatūros spintelės- telikui garsiau pradėjus groti- nučiuožė ant žemės. Tikrai su Z taip niekad nėra nutikę. Na techninių dalykų nelabai dar spėjau išbandyti- pastačiau krauti ir nenoriu labai junginėti, kol pilnai ir gerai baterija pasikraus. Turiu tokį įproti- pirmus tris kartus krauti ir iškrauti pilnai. Na atėjo iškart krūva atnaujinimų. Na manau reikės laiko kol priprasiu (atprasiu nuo didžiojo Z). Tesinys bus :)
Ličio baterijoms labai nesveika pilnai iškraudinėti.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|6|...|8|9|10|11|12|...|15|...|20|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.