Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact  + Rašyti žinutę
Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|...|10|...|15|...|20|

 
mindosas (ekspertas)   2015-05-19, 12:03:24  |  cituoti
is androidu galvojau tik apie alpha ir z3compact, vietoj nexus5 jau geriau buciau emes lg g2, bet jau man per didelis. kai apsisprendziau imt iphone, del dydzio ir iphone6 atmeciau.
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-19, 11:03:39  |  cituoti
mindosas (2015-05-19, 10:49:47) rašė:
baneris, dabar dar turiu lg g2 mini su 4.7" ir dar ciut mazesnis uz alpha, tai su iphone5s lyginant didziuli stirtumas, bet ir ekranas zenkliai mazesnis, nori kuo mazesnio, tai turi kazkiek aukot naudojimo patoguma. alpha man atrogo idealus dydzio ir naudojimo patogumo vidurkis. jau buvau beveik apsisprendes alpha imt, bet del to, kad patinka apple brandas, patinka kuo kompaktiskesnis telefonas, zmona naudoja iphone, tai nereikes skirtingu laidu, pakroveju, nusipirku koki appsa, galesim abu nauot, pasirinkau 5s.

o del naudojimo vaziuojant dviraciu ir masina, dviraciu dazniausiai vazineju dviraciu takais ir uzmiescio keliais, tai nematau jokio pavojaus, su masina irgi mieste nerasineju sms,, bet aisku nera labai gerai:)
Manau alpha butu geresnis variantas nei iphone 5s. Man iphone 5s tikrai netaptu vieninteliu ir pagrindiniu smartu. As gal net galvociau apie nexus 5. Kadangi neesu didelis samsung ir tauchwiz gerbejas.. Senokas bet puikus telefonas.Toks vidutinis modelis tarp didesniu ir mazesniu ekranu ir gerai palaikomas. Pirkai apple zenkla daugiau gal bet ne telefona.
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-19, 10:49:47  |  cituoti
baneris, dabar dar turiu lg g2 mini su 4.7" ir dar ciut mazesnis uz alpha, tai su iphone5s lyginant didziuli stirtumas, bet ir ekranas zenkliai mazesnis, nori kuo mazesnio, tai turi kazkiek aukot naudojimo patoguma. alpha man atrogo idealus dydzio ir naudojimo patogumo vidurkis. jau buvau beveik apsisprendes alpha imt, bet del to, kad patinka apple brandas, patinka kuo kompaktiskesnis telefonas, zmona naudoja iphone, tai nereikes skirtingu laidu, pakroveju, nusipirku koki appsa, galesim abu nauot, pasirinkau 5s.

o del naudojimo vaziuojant dviraciu ir masina, dviraciu dazniausiai vazineju dviraciu takais ir uzmiescio keliais, tai nematau jokio pavojaus, su masina irgi mieste nerasineju sms,, bet aisku nera labai gerai:)
0

SyN (veteranas)   2015-05-19, 00:11:51  |  cituoti
arunnass (2015-05-18, 21:52:23) rašė:
mindosas (2015-05-18, 21:19:19) rašė:
...
Laikausi principo. Vairuojant jokiu mobiliu , sms o tuo labiau skambinimu. Nenoriu nieko zudyti. Gaila tiesiog Jusu vaiku , draugu , pazistamu ir t.t.. . Ir masinos gaila.
Isimetes i auto sim korta . Gamykline iranga. Plius visi zino automobilio mob. numeri. Galima ir android telefona suporuoti per bluetooth.
Su dviraciu dar neteko vaziuoti ir mobiliu darbuotis. Nemanau kad sugebeciau.
Nors siandien vaziuodamas auto uzkandziavau. Ir pagalvojau kuo tai skiriasi nuo kalbejimo mobiliu. Juk demesys atitraukiamas. Rankoje sumustinis vietoje mobilaus.Kodel uz tai nebaudziama?
Teisingas požiūris, ranką už šita reikia paspaust. Aš irgi vairuodamas niekada nenaudoju telelofo, ekstra atveju jai žinau kad kažkas svarbaus turi skambint, tik pasižiūriu kas skambina ir jei yra galimybė, sustojęs atsiliepiu, jei ne paskui perskambinu.
Kas dėl dviračių, tai mieste aš tikrai kaip beprotis lakstau/nardau tarp žmonių ir objektų :D Tikrai ne vienas iškeikęs, kai palei nosį vos neužkabindamas pralekiu. Užvakar iš vis sugebėjau burnoj sukandęs ledų indelį, rankoj telefoną, nuvažiuot nuo ledainės iki stoties apie 2km ir protarpiais įsidėjus telefoną dar ledų pavalgyt. Kartą sugebėjau gal kokiai 200 žmonių žiūrint nukrist lygioj vietoj :D Ir dėl visko buvo kalta muzika.
0

userrr (ekspertas)   2015-05-18, 22:24:11  |  cituoti
arunnass (2015-05-18, 21:52:23) rašė:
mindosas (2015-05-18, 21:19:19) rašė:
...
Laikausi principo. Vairuojant jokiu mobiliu , sms o tuo labiau skambinimu. Nenoriu nieko zudyti. Gaila tiesiog Jusu vaiku , draugu , pazistamu ir t.t.. . Ir masinos gaila.
Isimetes i auto sim korta . Gamykline iranga. Plius visi zino automobilio mob. numeri. Galima ir android telefona suporuoti per bluetooth.
Su dviraciu dar neteko vaziuoti ir mobiliu darbuotis. Nemanau kad sugebeciau.
Nors siandien vaziuodamas auto uzkandziavau. Ir pagalvojau kuo tai skiriasi nuo kalbejimo mobiliu. Juk demesys atitraukiamas. Rankoje sumustinis vietoje mobilaus.Kodel uz tai nebaudziama?
Na o aš važiuodamas dviračiu sugebu ir į sms atrašyt, ir atsiliept, ir asmenukę susukt. Kaip vienas forumietis mėgsta sakyt, viskas vyksta EASY su SOLIDAUS dydžio smartu 😄 😄
Aišku, visada reikia numatyti į priekį, ar kokių kliūčių nebus, ir važiuoti atitinkamu greičiu, netoli pėsčiųjų stengiuos jau be fintų
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-18, 21:52:23  |  cituoti
mindosas (2015-05-18, 21:19:19) rašė:
mumija, jau spejau suprast:)

baneris, as megstu dviraciu vaziuodamas ir sms parasyt, ir nufotkint kanors, vairuojant irgi kartais koki sms viena ranka suraitau:)
Laikausi principo. Vairuojant jokiu mobiliu , sms o tuo labiau skambinimu. Nenoriu nieko zudyti. Gaila tiesiog Jusu vaiku , draugu , pazistamu ir t.t.. . Ir masinos gaila.
Isimetes i auto sim korta . Gamykline iranga. Plius visi zino automobilio mob. numeri. Galima ir android telefona suporuoti per bluetooth.
Su dviraciu dar neteko vaziuoti ir mobiliu darbuotis. Nemanau kad sugebeciau.
Nors siandien vaziuodamas auto uzkandziavau. Ir pagalvojau kuo tai skiriasi nuo kalbejimo mobiliu. Juk demesys atitraukiamas. Rankoje sumustinis vietoje mobilaus.Kodel uz tai nebaudziama?
0

baneris_ml (veteranas)   2015-05-18, 21:50:04  |  cituoti
mindosas (2015-05-18, 21:19:19) rašė:
mumija, jau spejau suprast:)

baneris, as megstu dviraciu vaziuodamas ir sms parasyt, ir nufotkint kanors, vairuojant irgi kartais koki sms viena ranka suraitau:)
Na su dviračiu ir aš važinėju į darbą, nes man su mašina ilgiau tenka kamsčiuose sedėti, bet važiuojant paveiksluoti ar sms rašyti dar neteko tokių fokusų daryti. Turiu namie dar Nokia 701 3.5" ekranu važiuojant, kiek pamenu atsiliepdavau, bet ne daugiau, nebent vienoje ausyje radijas ir su galmybe atsiliepti skambučiui su mikrofonu, mano stilius atsisėdi ir važiuoji o ne romantika ir lėtai ratais sukinėji :) Su Alpha taip pat esu atsiliepęs, bet sustoju ir susikaupęs pokalbiui pabendrauju, nes be ausinės galima ir su dviračiu po mašina palįsti. Tchu tchu tchu. aišku niekam to nelinkiu :)

Alpha 132.4 x 65.5 x 6.7 mm (5.21 x 2.58 x 0.26 in)
Weight 115 g (4.06 oz) 4.7 inches (~70.2% screen-to-body ratio)
Iphone 5s 123.8 x 58.6 x 7.6 mm (4.87 x 2.31 x 0.30 in)
Weight 112 g (3.95 oz) 4.0 inches (~60.8% screen-to-body ratio)
Ne ką Alpha didesnis aišku ekranas 4.7" vs 4", bet iš auksčio Alpha tik 8.6 mm. iš pločio 6.8 mm., bet plonesnis 0.9 mm. svoris 3gr. skirtumas, viena ranka taip pat valdau normaliai. Ant lyniuotės ar ruletės pasižiūrėk kiek tie mm. to realaus dydžio tėra. Uždėjęs grynai permatomą guminį dėkliuką, labai ploną 0.2 mm. gal dar ir plonesnis ir neslįsta ir viena ranka normaliai valdosi ir ekranas panaudotas korpuse labai smagiai, dėl valdymo viena ranka, taip pat patogus, išbandyta buvo ir pagalvota apie vasarą ir dydį.

Kiek žinau šis Sony dar geriau ekranas išnaudotas korpuse...
127.3 x 64.9 x 8.6 mm (5.01 x 2.56 x 0.34 in)
Weight 129 g (4.55 oz) 4.6 inches (~70.6% screen-to-body ratio) nuo IPhone 5s skiriasi minimaliai visai.
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-18, 21:19:19  |  cituoti
mumija, jau spejau suprast:)

baneris, as megstu dviraciu vaziuodamas ir sms parasyt, ir nufotkint kanors, vairuojant irgi kartais koki sms viena ranka suraitau:)
0

mumija   2015-05-18, 19:40:56  |  cituoti
mindosas (2015-05-18, 17:54:33) rašė:
nustok skirstyt i savo idiotiskas grupes, jei tu neturi nei pc, nei planetes, ir visa diena spoksai i savo plansetofona, tai tau ir tinkamas toks dydis, o normaliems zmonems, kurie filmus ziuri per tv, dirba su pc, pramogauja su plansete, ismanusis telefonas reikalingas tik tada, kada nera ankciau minetu prietaisu. nebutina eiti i krastutinumus, kaip iphone 5s, su 5" ekranais dar nera toki "gramozdiski", bet 5,5-6" jau tikrai nera patogu nesiotis. ir niekaip nepasakai ko as negaleciau padaryt su 4" ekranu?
Mindosas, tu jam neirodysi, cia yra beprasmis laiko gaisimas,daug forumieciu tai bande ir nieko neisejo :) Jam Note ir viskas. Kaip sako lietuviu patarle duok durniui kelia :)
0

baneris_ml (veteranas)   2015-05-18, 19:32:42  |  cituoti
mindosas (2015-05-18, 19:21:26) rašė:
as ir sakiau, kad nauotis didelis ekranas patogiau, nors kartais ir mazesniu patogiau, del galimybes viena ranka naudot, vaziuojant dviraciu ir panasiai, bet nesiotis ji tikrai nepatogu!!! didelio ekrano patoguma as isnaudociau 1-2val per diena, o kompaktiskumo patoguma 10val, todel ir pasirinkau 5s.
Su dviračiu geriau ausines turėti, dėl dydžio aš nelendu į diskusijas, nes kiekvienas pasirenka savo dydžio aparatą, pagal panaudojimą. Aš su Smartu daugiau pranaršau, nei prakalbu kaip gsm ryšio aparatu, man kaip ir reiktų didesnio, bet kai turėjau didesnį supratau, kad pagal naudojimą užtenka ir mažesnio :) tad kiekvienas renkasi savo pagal dydį.
Kažkada buvo dideli aparatai tarkim 1995m. Po to 2000m jie mažėjo iki kuo mažesnis tuo geresnis, po to juos pradėjo daryti protingesnius WM sistema, Symbian, Palm os, Rim os, ir t.t atsiradus Android ir IOS, pagal žmonių poreikius ir panaudojimą ir aparatai didėjo, kol neįšėjo Note serija. Vienu metu gavosi kuo didesnis tuo krūtesnis. Bet visi gamintojai ir Kinai prikepė didelių ir prastais parametrais, tad dydžio ir geriausiojo mitas ėmė bliūkšti. Nors Note serija turinti daugiausiai funkcijų Smartų rinkoje, bet žmonės pagal panaudojimą renkasi kas jiems geriau.

Dėl kentėjimo, yra ten gerų dalykų, bet yra kas mane asmeniškai varžo su IOS, aš mėgstu būti nevaržomas ir nemėgstu, kai mane spraudžia į rėmus, bet jei su tuo sugyveni, Iphone turi didelę pliusų visumą, aišku neturės tiek funkcionalumo kiek Note4, bet smartų rinkoje įdealių nėra, nes ir Note4 turi nemažai minusų ko neturi IOS ir Apple paslaugų. Arba tinka arba ne vadinasi. :D
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-18, 19:21:26  |  cituoti
as ir sakiau, kad nauotis didelis ekranas patogiau, nors kartais ir mazesniu patogiau, del galimybes viena ranka naudot, vaziuojant dviraciu ir panasiai, bet nesiotis ji tikrai nepatogu!!! didelio ekrano patoguma as isnaudociau 1-2val per diena, o kompaktiskumo patoguma 10val, todel ir pasirinkau 5s.

del ios tai pilnai sutinku, suvarzyta ir tas man nelabai patinka, bet kai telefonas patinka, tai reikes kentet:)
0

baneris_ml (veteranas)   2015-05-18, 18:32:10  |  cituoti
mindosas (2015-05-18, 18:19:38) rašė:
ios ir android skirtumai man labai gerai zinomi, nera taip kad ios kazko negali, visada yra budu kaip viska padaryt :) bet cia ne apie tai, man idomu ka gali 6", ko negali 4"?
Taip yra viskas interneto pagalba, neduodant interneto ar neturint interneto ryšio ir neturint Itunes, belieka...nieko negali kaip "akmens amžius", labai smagiai pririša prie interneto ir dėl Saugumo prie Itunes. Čia kas liečia failų kilnojimus. Galėčiau plačiau ir daugiau apie dar daug dalykų, bet čia sistemų skirtumai.
Dėl 6" ir 4" Artūrui klausimo, neteisingai iškėlei klausimą, nes atsakymas patogumas naudotis, bet ne nešiotis, Spen funkcijas iškirpimai, keli langai ir t.t. sisteminiai dalykai ko neturi kita sistema, šiuo atžvilgiu IOS, to nelyginam tada.
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-18, 18:19:38  |  cituoti
ios ir android skirtumai man labai gerai zinomi, nera taip kad ios kazko negali, visada yra budu kaip viska padaryt :) bet cia ne apie tai, man idomu ka gali 6", ko negali 4"?
1

baneris_ml (veteranas)   2015-05-18, 18:13:19  |  cituoti
mindosas (2015-05-18, 17:54:33) rašė:
nustok skirstyt i savo idiotiskas grupes, jei tu neturi nei pc, nei planetes, ir visa diena spoksai i savo plansetofona, tai tau ir tinkamas toks dydis, o normaliems zmonems, kurie filmus ziuri per tv, dirba su pc, pramogauja su plansete, ismanusis telefonas reikalingas tik tada, kada nera ankciau minetu prietaisu. nebutina eiti i krastutinumus, kaip iphone 5s, su 5" ekranais dar nera toki "gramozdiski", bet 5,5-6" jau tikrai nera patogu nesiotis. ir niekaip nepasakai ko as negaleciau padaryt su 4" ekranu?
Su IPhone daug ko neina padaryti, kas eina su Android, bet čia daugiau sistemos kita politika, kai IOS nr1 yra duomenų saugumas. Tikrai nemažai galėčiau prirašyti, ko neina padaryti su Iphone. Bet taip pat ir Iphone turi savų pliusų, geriau nekurstyti karo tarp sistemų.
0

baneris_ml (veteranas)   2015-05-18, 17:59:47  |  cituoti
artorelis (2015-05-18, 17:16:01) rašė:
baneris_ml (2015-05-18, 10:09:06) rašė:
...
Na gal truputį ir perlenkiau lazdą, tebūnie šie 4.7 colių telefončikai - MINI SMARTAI. ☺ Galėti tai gali, beje, ir mano Nokia E71 ir naršyti leisdavo, ir muziką paklausyti, ir fotkę padaryti, ir navigacija veikė, na bet tokio EASY varianto kaip kad su Samsung Galaxy Note 3 jau nėra. Tas pats ir su tavo Alpha lyginant su Note 3. Galėčiau ne vieną programkę tau pateikti kur smartas su 4.7 dydžio ekranu jai jau netinkamas. Tiesiog per daug idiotiško zoom'inimo, per daug scrollin'imo į visas puses ir EASY variantas baigiasi. ☺

Nu bet, sorry 🙏, dėl iPhone 5S tai aš jau jį metu į dumbphone'inę kategoriją. Dar nustebčiau jeigu kas išlįstų ir sakytų kad iPhone 4 su savo 3.5 colių ekraniuku yra SMARTAS. Eiliniai, paskambinimo telefončikai, ne daugiau. 😃
Pats naudojau ir Note2 ir Note3, smartai tobūlėja, greitėja, funkcijų prideda, dauguma programų veikia, nebent yra sukurtos programos tik būtent tam tikram modeliui. Dydis Note yra gerai, kai į jį žiūri aš labai greitai adaptavausi ir prie mažesnio, apie savaitę, dabar Alpha jau didelis :) Aplamai mažesnio aparato tikrai nenorėčiau, čia jau mano minimalioji riba, kur dar eina viską daryti. 4" jau man tektų labai pratintis o su IOS nesugyvenau, man ir nebetiktų toks aparatas. Kas dėl ekrano, taip pat naudoju Opera, pilniem puslapiams krauti, juos užkrauna akys mano geros dar, tai su dviejais klick parsitraukiu, rašant daugiau parsitraukiu, žodžiu nėra taip blogai kaip atrodo. Kaip galvoji... pas mane 95% žinučių forume rašytos ir rašomos su smartais, kaip ir dabar. Naršau Horizontalioje padėtyje, taip patogiau. Taip kažkada su Opera mini naršydavau ir su Nokia E71, kažkada ir S2 didelis buvo, buvau jau ir su Note3 smagiai susidraugavęs, pasibandžiau o tik per laiką supratau, kad viską atlieku ir su Alpha ir bandau ir kol kas tenkina. Dėl dydžių nelabai yra normalių smartų - Flagmanų mažesnių, visi žengia virs 5" ir artėja Plančetofonų link, man tai jau normalu, bet kiekvienas pasirenkame kokio mums reikia. Bet šis Sony ir Alpha nėra maži šudukai, testuose lenkia ir Note3 ir sukrauta visko nemažai, manau gamintojai žino, kad kai kuriems matyt yra diskomfortas ir užpildo rinką.
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-18, 17:54:33  |  cituoti
nustok skirstyt i savo idiotiskas grupes, jei tu neturi nei pc, nei planetes, ir visa diena spoksai i savo plansetofona, tai tau ir tinkamas toks dydis, o normaliems zmonems, kurie filmus ziuri per tv, dirba su pc, pramogauja su plansete, ismanusis telefonas reikalingas tik tada, kada nera ankciau minetu prietaisu. nebutina eiti i krastutinumus, kaip iphone 5s, su 5" ekranais dar nera toki "gramozdiski", bet 5,5-6" jau tikrai nera patogu nesiotis. ir niekaip nepasakai ko as negaleciau padaryt su 4" ekranu?
0

arunnass (ekspertas)   2015-05-18, 17:46:42  |  cituoti
artorelis (2015-05-18, 17:16:01) rašė:
baneris_ml (2015-05-18, 10:09:06) rašė:
...
Na gal truputį ir perlenkiau lazdą, tebūnie šie 4.7 colių telefončikai - MINI SMARTAI. ☺ Galėti tai gali, beje, ir mano Nokia E71 ir naršyti leisdavo, ir muziką paklausyti, ir fotkę padaryti, ir navigacija veikė, na bet tokio EASY varianto kaip kad su Samsung Galaxy Note 3 jau nėra. Tas pats ir su tavo Alpha lyginant su Note 3. Galėčiau ne vieną programkę tau pateikti kur smartas su 4.7 dydžio ekranu jai jau netinkamas. Tiesiog per daug idiotiško zoom'inimo, per daug scrollin'imo į visas puses ir EASY variantas baigiasi. ☺

Nu bet, sorry 🙏, dėl iPhone 5S tai aš jau jį metu į dumbphone'inę kategoriją. Dar nustebčiau jeigu kas išlįstų ir sakytų kad iPhone 4 su savo 3.5 colių ekraniuku yra SMARTAS. Eiliniai, paskambinimo telefončikai, ne daugiau. 😃
Cia gal nuo kiekvieno asmeniskai priklauso kaip ir kam naudoja smarta. As sakykim su iphone 5s tik skambinimui. Kolegos is ranku nepaleidzia penktuko. Ir geresnio nieko nemato. Mano oneplus smartas jiems be galo didziulis ir sypsena palydi.
0

artorelis   2015-05-18, 17:16:01  |  cituoti
baneris_ml (2015-05-18, 10:09:06) rašė:
artorelis (2015-05-18, 01:23:32) rašė:
...
Taip pamiršai paminėti Alpha ir Sony yra išmanūs telefonai - įrenginiai "Smartphone", iki "Plančetofono" jiem nedaug trūksta 0,5". Bet Artūrai ko mano Alpha negali padaryti tą ką daro Note3 ? jei parašysi, aš tada parašysiu, ko nepadaro tavo Note3 o Alpha daro. Neesmė su Alpha naudojuosi, taip pat kaip ir su Note3, tik kompaktiškesniame ekrane. Manau jie kompiuteriukai kišenėje jau senai yra, tik priklauso kaip naudotojas išnaudoja prietaisą, jei kaip telefoną naudoja, tai jis telefonu ir liks, jei kaip išmanųjį įrenginį, tai ir bus Smartphone. Plančetophonų dydžio kategorija tik kita, daugiau jau buvau rašęs, kad Spen redagavimo menu visą ir apdirbimo yra jau ir S5 -ame ir Alpha aparatuose, taip pat vaizdas apdirbimas - apibraukimas, iškirpimas, tik su S-pen yra atskiras menu, daugiau nieko nėra apart ekrano dydžio, jei tai yra privalumas. Matai čia kaip rašo forūmiečiai, ekrano dydis kančia ir perka kompatiškesnius, vardan savų kriterijų, bet tu kaip visada su savo "Solidžiu dydžiu" nelabai vietoje, nes darbus atlieka tuos pačius, tarkim ir Alpha.
Na gal truputį ir perlenkiau lazdą, tebūnie šie 4.7 colių telefončikai - MINI SMARTAI. ☺ Galėti tai gali, beje, ir mano Nokia E71 ir naršyti leisdavo, ir muziką paklausyti, ir fotkę padaryti, ir navigacija veikė, na bet tokio EASY varianto kaip kad su Samsung Galaxy Note 3 jau nėra. Tas pats ir su tavo Alpha lyginant su Note 3. Galėčiau ne vieną programkę tau pateikti kur smartas su 4.7 dydžio ekranu jai jau netinkamas. Tiesiog per daug idiotiško zoom'inimo, per daug scrollin'imo į visas puses ir EASY variantas baigiasi. ☺

Nu bet, sorry 🙏, dėl iPhone 5S tai aš jau jį metu į dumbphone'inę kategoriją. Dar nustebčiau jeigu kas išlįstų ir sakytų kad iPhone 4 su savo 3.5 colių ekraniuku yra SMARTAS. Eiliniai, paskambinimo telefončikai, ne daugiau. 😃
2

baneris_ml (veteranas)   2015-05-18, 10:09:06  |  cituoti
artorelis (2015-05-18, 01:23:32) rašė:
mindosas (2015-05-17, 22:58:51) rašė:
...
Yra netikslumų. Pirmiausia, labai norėčiau tave pagirti už paminėtą žodį TELEFONAI. Taip, tai yra TELEFONAI. Paskambinimas, sms'kė, fotkė, facebook'as, na ir praktiškai viskas. Į SOLIDŽIŲ SMARTŲ kategoriją jie niekaip neįsipaišo.

Dabar dėl netikslumų. Kaip ir ugniusss (baneris) jau yra pastebėjęs geriausių TELEFONIUKŲ sąrašas turėjo būti toks:

✔ iPhone 6
✔ Samsung Galaxy Alpha
✔ SONY Xperia Z3 Compact

Visi jie su 4.7 colių dydžio ekraniukais, gerais "skaičiukais", puikiais ekranais. Tiesa sakant, jeigu su ta ugniusss paminėta 2500 mAh batarke aš drąsiai Alpha apskritai pastatyčiau į 1-ą vietą telefončikų kategorijoje. Na, o įtraukimas iPhone 5S tai čia kaip ir pasityčiojimas. Jau jo laikai baigėsi, ir jis praktiškai krenta į dumbphone'inį lygį.
Taip pamiršai paminėti Alpha ir Sony yra išmanūs telefonai - įrenginiai "Smartphone", iki "Plančetofono" jiem nedaug trūksta 0,5". Bet Artūrai ko mano Alpha negali padaryti tą ką daro Note3 ? jei parašysi, aš tada parašysiu, ko nepadaro tavo Note3 o Alpha daro. Neesmė su Alpha naudojuosi, taip pat kaip ir su Note3, tik kompaktiškesniame ekrane. Manau jie kompiuteriukai kišenėje jau senai yra, tik priklauso kaip naudotojas išnaudoja prietaisą, jei kaip telefoną naudoja, tai jis telefonu ir liks, jei kaip išmanųjį įrenginį, tai ir bus Smartphone. Plančetophonų dydžio kategorija tik kita, daugiau jau buvau rašęs, kad Spen redagavimo menu visą ir apdirbimo yra jau ir S5 -ame ir Alpha aparatuose, taip pat vaizdas apdirbimas - apibraukimas, iškirpimas, tik su S-pen yra atskiras menu, daugiau nieko nėra apart ekrano dydžio, jei tai yra privalumas. Matai čia kaip rašo forūmiečiai, ekrano dydis kančia ir perka kompatiškesnius, vardan savų kriterijų, bet tu kaip visada su savo "Solidžiu dydžiu" nelabai vietoje, nes darbus atlieka tuos pačius, tarkim ir Alpha.
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-18, 06:01:23  |  cituoti
LG g2 mini liuks aparatas, tris žinutes parašė, nesulaukiu kol savo iPhone iš garantinio pasiimsiu.
3

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|...|10|...|15|...|20|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
Opera mini
Mobiliam pritaikyta internetinė naršyklė , pasižymi greita eiga , tinka daugeliui modelių .Yra lietuviška versija .

Atsisiusti galite iš čia :
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/?man=nokia#models
mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .