Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » ZTE » V970 Grand X  Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

V970 Grand X

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 5.00

   
kaina: ---- €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|

 
I_am (moderatorius) Įvertino:3 2014-01-02, 00:27:23  |  cituoti
Donatas (Svečias) (2013-11-15, 11:55:44) rašė:
Taigi, po ilgų ieškojimų vistik suradau, kur chebrantai taiso viską. Tai būtų Omnitel salonas Vilkaviškyje adresu Gedimino 12. Nunešiau, sakė be problemų pažiūrės. Po kelių dienų skambina, sako ten tiek ir tiek amperų, kažkas kažkur trumpina (net nesupratau tos jų techninės kalbos :)), sutvarkyt negalima, reiks užsakinėt naują ekraną. Sakau nu užsakinėkit, tai per tris savaites viską sutvarkė. Nerealu! Sumokėjau 220, bet džiaugiuos, nes liko visi duomenys.
Dėl duomenų keičiant ekraną nepergyvenkite: ) Tokiose situacijose keičiami tik mechaniniai dalykai, o ne sisteminiai.
0

Donatas (Svečias)   2013-11-15, 11:55:44  |  cituoti
Taigi, po ilgų ieškojimų vistik suradau, kur chebrantai taiso viską. Tai būtų Omnitel salonas Vilkaviškyje adresu Gedimino 12. Nunešiau, sakė be problemų pažiūrės. Po kelių dienų skambina, sako ten tiek ir tiek amperų, kažkas kažkur trumpina (net nesupratau tos jų techninės kalbos :)), sutvarkyt negalima, reiks užsakinėt naują ekraną. Sakau nu užsakinėkit, tai per tris savaites viską sutvarkė. Nerealu! Sumokėjau 220, bet džiaugiuos, nes liko visi duomenys.
0

Donatas (Svečias)   2013-08-29, 13:36:58  |  cituoti
Pabandžiau abi tas rekomenduotas taisyklas - mes kiniečių netaisom.. Gal tada jį ant dalių kažkaip eitų kur nors paleist? Nes kaip suprantu jau man naudos iš jo maža
0

dima_ml   2013-07-27, 19:43:42  |  cituoti
Donatas (Svečias) (2013-07-27, 19:08:18) rašė:
Sveiki,
pirkai šitą telefoną per ebay iš kiniečių, viskas buvo nerealiai gerai, tiesa pamiršo įdėt pakrovėją ir pridėjo du antgalius - anglišką ir meksikietišką. Bet naudojuosi nuo seno Samsungo ir viskas buvo gerai. Taigi, juostelė taip pat pradėjo luptis aplink šonus, bet ryšio kokybe likau tikrai patenkintas. Bet iškilo problema - kelis kartus numečiau jį ant žemės, buvo net nuo spintos nukritęs - išsitaškė visiškai, bet sutvėrus veikė be priekaištų. Po kiek laiko minkštam dėkle išmečiau iš pusmetrio ir tada pradėjo mirgėti ekranas ir galutinai užgeso. Pats telefonas veikia, nes galėjau atsiliepti į skambutį. Klausimas būtų toks: Kur Lietuvoje galima būtų jį susitvarkyti? Buvau nunešęs į kelias parduotuves, bet atsakymas buvo, kad "kinietiško šūdo mes netaisom". Išvis ar įmanoma sutvarkyti tokį gedimą ar jau ieškotis kito telefono? Beje, manau pirkčiau vėl tą patį modelį, nes likau tikrai labai patenkintas jo ergonomiškumu.
tai parduotuves ne taiso, o parduoda, servise bandykit (mobili garantija, mttc)
0

Donatas (Svečias)   2013-07-27, 19:08:18  |  cituoti
Sveiki,
pirkai šitą telefoną per ebay iš kiniečių, viskas buvo nerealiai gerai, tiesa pamiršo įdėt pakrovėją ir pridėjo du antgalius - anglišką ir meksikietišką. Bet naudojuosi nuo seno Samsungo ir viskas buvo gerai. Taigi, juostelė taip pat pradėjo luptis aplink šonus, bet ryšio kokybe likau tikrai patenkintas. Bet iškilo problema - kelis kartus numečiau jį ant žemės, buvo net nuo spintos nukritęs - išsitaškė visiškai, bet sutvėrus veikė be priekaištų. Po kiek laiko minkštam dėkle išmečiau iš pusmetrio ir tada pradėjo mirgėti ekranas ir galutinai užgeso. Pats telefonas veikia, nes galėjau atsiliepti į skambutį. Klausimas būtų toks: Kur Lietuvoje galima būtų jį susitvarkyti? Buvau nunešęs į kelias parduotuves, bet atsakymas buvo, kad "kinietiško šūdo mes netaisom". Išvis ar įmanoma sutvarkyti tokį gedimą ar jau ieškotis kito telefono? Beje, manau pirkčiau vėl tą patį modelį, nes likau tikrai labai patenkintas jo ergonomiškumu.
0

npn (moderatorius) Įvertino:2 2013-07-07, 21:25:04  |  cituoti
henrixz (2013-07-07, 21:07:29) rašė:
palaiko flash player?? imanoma butu filmus online ziuret??
Galima būtų žiūrėt filmus online, nes ICS palaiko flash'ą ir ne tik stock naršyklėj, kaip JB, jei jį įsidiegi, bet su 4.2 kažkaip kitaip. Kiek žinau, tai neįmanoma jau, bet HTC į One savo noru instaliavo. :)
0

henrixz Įvertino:5 2013-07-07, 21:07:29  |  cituoti
palaiko flash player?? imanoma butu filmus online ziuret??
0

burbulas1974   2013-06-30, 15:39:28  |  cituoti
Geeeeras !!! Pagal kaina labai geras ...! Tikrai visiems patarciau imti ir nebijoti kad kinieciu firma...
P.S. Palyginkim pvz. su Ace 2 ... Manau isskyrus kamera ZTE viskuom geresnis ir pigesnis ant 100Lt.
3

ssss (Svečias)   2013-06-27, 21:43:55  |  cituoti
jei nebuciau emes paskolos imciau issimoketinai :(,dabar manau neiseis
1

stebetojas   2013-06-27, 18:29:00  |  cituoti
viskas kaip ir neblogai tikrai geri parametrai, bet baterija silpnoji puse manyciau.
1

Skalvas (pažengęs) Įvertino:4 2013-06-17, 07:24:39  |  cituoti
Sentrax (2013-06-08, 16:50:29) rašė:
Puikus telefonas už tokia kaina. Atsinaujinus i Jelly Bean'ą , veikia be priekaištų. Anksčiau turėjau bedu su ekranu, pavyzdžiui siek tiek drėgnomis rankomis valdyti telefoną labai sunku būdavo, atidarinėdavo ne tą ką reikia.. Po atnaujinimo šita bėda buvo ištaisyta.:) Žodžiu, esu patenkintas, jog nusipirkau šita telefoną.:)
Nu va, apie atnaujinima gal galima plačiau? iš kur ir kaip?
0

Sentrax Įvertino:5 2013-06-08, 16:50:29  |  cituoti
Puikus telefonas už tokia kaina. Atsinaujinus i Jelly Bean'ą , veikia be priekaištų. Anksčiau turėjau bedu su ekranu, pavyzdžiui siek tiek drėgnomis rankomis valdyti telefoną labai sunku būdavo, atidarinėdavo ne tą ką reikia.. Po atnaujinimo šita bėda buvo ištaisyta.:) Žodžiu, esu patenkintas, jog nusipirkau šita telefoną.:)
1

Skalvas (pažengęs) Įvertino:4 2013-05-27, 08:43:11  |  cituoti
d2dgev2per (2013-05-25, 08:46:18) rašė:
Skalvas (2013-05-23, 17:55:11) rašė:
...
Nu atnaujinimas cia maziausias minusas, svarbiausia, kad neimanoma naudot jo, kokybe prasta, tegu neapsigauna zmones
Dabar naudoja jį mano draugė. Specialiai paklausiau ar turi kokių nors nusiskundimų, sakė kolkas viskas labai gerai, veikia super neturi kuo pasiskųsti..
1

d2dgev2per   2013-05-25, 08:46:18  |  cituoti
Skalvas (2013-05-23, 17:55:11) rašė:
d2dgev2per (2013-05-23, 17:34:45) rašė:
...
nu plem reikia kada prisėsti ir prijungti ji prie programos. šiaip aš asmeniškai visiškai nematau reikalo naujinti ji iki 4,1 bo nematau jokių esminių skirtumų tarp JB ir ICS. man kiek aš naudoju jie veikia visiškai identiškai :) nu bet jei kas nors ta pastebi, tai jau kitas reikalas. :)
Nu atnaujinimas cia maziausias minusas, svarbiausia, kad neimanoma naudot jo, kokybe prasta, tegu neapsigauna zmones
0

Skalvas (pažengęs) Įvertino:4 2013-05-23, 17:55:11  |  cituoti
d2dgev2per (2013-05-23, 17:34:45) rašė:

Siaip telefonui spartos netruksta, bet pakankamai geras procesorius, 1gb ramu ir zema kaina nenusveria prastos kokybes. Ekrano stiklas labai prastas, su kiek dregnomis arba suprakaitavusiomis rankomis neimanoma dirbt, telefonas daro nesamones. Taip pat aplink ekrana einanti blizgi juostele nekokybiska - pradejo trintis po keliu naudojimo dienu. Manau didele tikimybe gauti brokuota komplektacija, as pats gavau brokuota pakroveja. Dar minusas, kad neina atnaujint i jelly bean. telefone kazkodel nera funkcijos ,,ieskoti atnaujinimu'', o kompiuteris jo tiesiog neranda norint atnaujint per programa.Prastokas skambucio garsiakalbis, gan didelis girgzdejimas kalbant. Mano nuomone, neverta susigundyti zema kaina ir jai aukstais techniniais parametrais, geriau pasieskoti kitu alternatyvu.
nu plem reikia kada prisėsti ir prijungti ji prie programos. šiaip aš asmeniškai visiškai nematau reikalo naujinti ji iki 4,1 bo nematau jokių esminių skirtumų tarp JB ir ICS. man kiek aš naudoju jie veikia visiškai identiškai :) nu bet jei kas nors ta pastebi, tai jau kitas reikalas. :)
0

d2dgev2per   2013-05-23, 17:34:45  |  cituoti

Siaip telefonui spartos netruksta, bet pakankamai geras procesorius, 1gb ramu ir zema kaina nenusveria prastos kokybes. Ekrano stiklas labai prastas, su kiek dregnomis arba suprakaitavusiomis rankomis neimanoma dirbt, telefonas daro nesamones. Taip pat aplink ekrana einanti blizgi juostele nekokybiska - pradejo trintis po keliu naudojimo dienu. Manau didele tikimybe gauti brokuota komplektacija, as pats gavau brokuota pakroveja. Dar minusas, kad neina atnaujint i jelly bean. telefone kazkodel nera funkcijos ,,ieskoti atnaujinimu'', o kompiuteris jo tiesiog neranda norint atnaujint per programa.Prastokas skambucio garsiakalbis, gan didelis girgzdejimas kalbant. Mano nuomone, neverta susigundyti zema kaina ir jai aukstais techniniais parametrais, geriau pasieskoti kitu alternatyvu.
1

d2dgev2per   2013-04-30, 20:25:21  |  cituoti
Drąsiau, net su tavo duotais draiveriais, atnaujinimo programa nedranda telefono. Ar cia tik man vienam taip?
0

Drasius Įvertino:5 2013-04-30, 12:21:03  |  cituoti
Pagaliau radau draiverius su kuriais atpažino telefoną ir ėjo prijungti derinimo rėžimu, tiesa su Windows 7 x64, ant Windows 8 nebandžiau... Čia updaudinau rastus draiverius.. http://www.speedyshare.com/SCU5g/ZTE-Grand-X-V970-drivers.zip, šiuos draiverius siunčiausi iš http://www.ztedevices.com/support/selectproduct.html?type=software
tik kadangi daug siunčiausi iš įvairių šalių GRAND X, tai gerai nežinau kurios šalies siunčiausi...


Bet ZTE palaikymu, tai tikrai nusivyliau, kad ir kur rašiau.. - jokio atsako.
Drasius (2013-04-13, 23:26:08) rašė:
Sveiki. Šią savaitę nusipirkau "V970 Grand X", noriu kurti app`sus. Tačiau Eclipse ir IntelliJ aplinkose, kur reikia pasirinkti su kuriuo prietaisu paleisti programą - telefono nerodo (neaptinkamas).

bandžiau instaliuot draiverius pagal manualą - http://developer.android.com/tools/extras/oem-usb.html#Drivers. Tačiau nieko.

Mano OS: Win 8 x64, prietaisų lange rodo, kad su draiveriais problema -> https://docs.google.com/file/d/0B0ziSz4OJTKiVWZuRFllV0hvU3M/edit?ups=drive_web

Kaip galėčiau išspresti šitą problemą, iš kur draiverius parsisiūst USB/telefono.. ?

Be to kraunant telefoną (bet čia tik vieną kart buvo), pastebėjau, kad kai palieti ekraną, tai pradeda vertikaliai ties ta linija spaudinėtis visur ekranas (čia kiek skaitinėjau, tai kaip ir dėl pakrovėjo.. Nes su kitu kroviau ir prie kompo prijungus - tai normaliai veikia - nebesispaudinėja).
0

dima_ml   2013-04-17, 18:15:20  |  cituoti
Skalvas (2013-04-17, 16:38:32) rašė:
donny (2013-04-17, 16:12:40) rašė:
...
nu jei yra programa kuri skirta atnaujinti prog. įranga, ji turėtų veikti. įdomu ka ne taip darom? Nu suprasčiau kad rašytu "jusu prog įranga naujausia" bet kad telefono nemato... juk ne veltui plem sukurta :/
na man irgi nepavyko (w7 64bit), aplamai sita ZTE update tool net istrint is sitemos neleidzia normaliai, fail kaz koks :)
0

Skalvas (pažengęs) Įvertino:4 2013-04-17, 16:38:32  |  cituoti
donny (2013-04-17, 16:12:40) rašė:
Skalvas (2013-04-17, 08:35:59) rašė:
...
Man irgi nėjo atnaujinti :(
nu jei yra programa kuri skirta atnaujinti prog. įranga, ji turėtų veikti. įdomu ka ne taip darom? Nu suprasčiau kad rašytu "jusu prog įranga naujausia" bet kad telefono nemato... juk ne veltui plem sukurta :/
0

Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).