»
Reklama
Forumas

Bendra informacija

Nikas:Ignacijus / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Statusas: ekspertas
Miestas:Kaunas
Telefono modelis:Xiaomi Mi 9 128GB
Parašė žinučių forume:1706
Pask. kartą prisijungė:2019-05-21 19:42:39

Paskutinės vartotojo "Ignacijus" žinutės forume

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi Mi 9 6GB/128GB

2019-05-21, 20:04:44  

Ignacijus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1706

Miestas: Kaunas

Telefonas: Xiaomi Mi 9 128GB

Niell (2019-05-21, 18:33:36) rašė:
Iš Xiaomi Mi6 turėjo super mod, stereo garsui video, filmavimo metu su labai geru garso bitreitu ir žemais. Buvo garselis , koncertas, garsas uh, uh.
Geriau telefonas su digital to analog converter. Jei įmanoma tai su juo.
Visi šiuolaikiniai iš jų absoliuti dauguma, garsas , kas parduodama dabar , muilas.
Gerai skambėjo MiA1 , plius galima buvo dėti stereo ant video

MiA1 Stereo

Klausyti per ausines. Mi6-am neprilygs , bet neblogai. Gal kas pasilygins su Mi9.
Na, tik nereikia apie šiuolaikinius telefonus Pats naudoju Xiaomi Mi 9 ir be skrupulų galiu pasakyti, kad kur jau kur, bet garso srityje jis nusileidžia visiems flagmanams. Prisimenu, kaip čia forume eidavo kalbos apie prastą Samsung garsą, bet pvz. mano bandytas Galaxy S10+ už Xiaomi Mi 9 geresnis 2 galvom - tiek garsiakalbiais, tiek vibracija, tiek garsu per 3.5mm jungtį ir svarbiausia - turi žymiai geresnius mikrofonus. Tas pats ir su iPhone ir net su Huawei. Čia net nesulyginami dalykai.

O nuo to, kad Xiaomi Mi A1 ar Mi 6 gerai grodavo (nu bet čia irgi požiūrio reikalas), Xiaomi Mi 9 netampa geresnis garso srityje. Jeez, net OnePlus šiais metais susirūpino garsu. Laikas ir Xiaomi tai padaryti.
0

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » OnePlus 7 Pro

2019-05-15, 13:03:24  

Ignacijus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1706

Miestas: Kaunas

Telefonas: Xiaomi Mi 9 128GB

Aš tai irgi palaikysiu tų nepopuliariųjų pusę ir pasakysiu, kad OnePlus 7 Pro yra didelis nusivylimas.

Visi apžvalgininkai kaip susitarę trimituoja, kad va, atsilikimas nuo flagmanų, jeigu toks ir yra, tai kaip niekad mažas. Deja, mano nuomone, atsilikimas koks buvo toks ir liko:

- Kamera pagal dxomark trečia geriausia pasaulyje, bet nė vienas revieweris ja nesidžiaugė ir netgi sakė, kad atsilieka nuo Pixel 3, kuris yra žymiai žemiau (aišku, kamerų skaičius irgi lemia rezultatą). Netgi plika akim matosi, kad nuotraukos neblizga, tai kaip tas nelemtas daiktas gavo 111 balų? Aišku, bus programinių atnaujinimų, bet nu come on - dxomark kuo toliau, tuo labiau darosi korumpuota. Manau, 7 Pro kameros skirtumas nuo Galaxy S10 yra panašus, koks buvo ir tarp OP6 ir Galaxy S9+.

- Ekranas. Jo, 90Hz yra cool ir labai dera su OnePlus greičio filosofija, bet dauguma userių greičiausiai išjungs šią funkciją dėl baterijos sąnaudų. Kokybė irgi pagerėjo, bet galiu lažintis, kad vis tiek gaus malkų nuo Samsung Galaxy S10+

- IP reitingas. Smulkmena, OnePlus žodžiais tariant, išauginanti kainą 30 papildomų eurų, o OP7 Pro juk neva ir taip vandenyje išbūna. Esmė ta, kad pats sertifikavimas nekainuoja 30 eurų, kainuoja geresnės tarpinės, komponentų dengimas nano dalelėmis ir t.t. Nežinau, man asmeniškai atrodo labai apgailėtinas reikalas toks kompanijos taupumas telefone, kurį jie laiko flagmanu.

- Belaidis krovimas. Manau, nėra ne tiek dėl kainos, o tiek dėl to, kad OnePlus kuria kokį nors greitą Warp Wireless chargerį T versijai, bet esmės nekeičia - 700 eurų ir tokio dalyko nebuvimas nedera.

- 128GB ROM ir 6GB RAM - tiek turi pigiausia versija. OnePlus buvo vieni pirmųjų, pradėjusių montuoti daugiau RAM nei konkurentai, o dabar net Samsung Galaxy S10 bazinis variantas siūlo 8GB RAM ir 128GB ROM. Vėlgi, price cut“ai visur.

Žodžiu, OnePlus bando pozicionuoti 7 Pro kaip flagmaną, bet kur pažvelgsime, ten išvysime vienokius ar kitokius taupymus. Galbūt kompanija nusprendė, kad jau laikas pradėti uždirbti daugiau pinigų, o gal tokio 7 Pro buvimas tik patvirtina faktą, kad be 800-900 eurų kainos niekaip nepagaminsi flagmano.

Kita vertus, kai JAV rinkoje OP7 Pro kainuoja 600 eurų, gal ir visai svarstytinas variantas, bet europiečiams, nuskriaustiems su 709 starting price, daug geresnis variantas yra Samsung Galaxy S10, kurį Lietuvoje jau galima įsigyti už panašią kainą.

Tai va, nesigailiu nusipirkęs Xiaomi Mi 9, o jei ką ir pirkčiau šiemet iš OnePlus, tai nebent paprastą OP7.
1

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » P20lite vs Samsung A7

2019-04-15, 23:01:29  

Ignacijus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1706

Miestas: Kaunas

Telefonas: Xiaomi Mi 9 128GB

kweist (2019-04-15, 22:13:06) rašė:
AMOLED ar IPS? P20lite nugarėlė plastiko,a7 stiklas. A7 didesnis, galbūt spartesnis. Kas maloniau rankoj guli ir kuris akiai mielesnis tą ir reikia rinktis. Man labiau prie širdies huawei
Iš šitų nesirinkčiau nė vieno. A7 jau senstelėjęs ir nelabai vykęs, ką net Samsung atstovai netiesiogiai pripažįsta, o P20 Lite toks pigutis, mano nuomone.

Ką tada rinktis? Verta apsvarstyti Xiaomi Redmi Note 7. Žymiai stipresnė geležis, geresnė kamera bei baterija. Na bet aš asmeniškai imčiau Samsung Galaxy A50, paieškojęs už 300 eurų. Šiuo metu jį testuoju ir visai patenkintas esu.

Superinis AMOLED ekranas už tokią kainą, plataus kampo kamera, veikimas toks Samsunginis, su šiokiais tokiais pakosėjimais, bet viskas plius minus kaip ir pas konkurentus. Nu gal skeneris toks įdomus, blogąja prasme. Visgi man labiausiai patinkantis dalykas yra NFC buvimas - kaip ir su flagmanais, galiu nebesivežti piniginės ir atsiskaityti su Google Pay ir netgi naudoti kai kurių prekybos centrų nuolaidų korteles. Ai, ir svarbiausia A50 turi 128GB atminties, kas iš dalies pateisina jo aukštesnę kainą.

Žodžiu, jūsų pasirinkimas.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 64GB

2019-01-14, 19:59:34  

Ignacijus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1706

Miestas: Kaunas

Telefonas: Xiaomi Mi 9 128GB

kitas (2019-01-14, 19:47:14) rašė:
Kiek % iPhone naudotojų uždirba 15000? Abi pusės švelniai tariant sutirština savo argumentus. Realiai Apple tikrai ne bankrutuos, nes norint jį įpirkti tikrai nereikia uždirbti 15000, užtenka ir 1500.
Kalbėdamas apie 15k atlyginimą, siekiau atsakyti į šį teiginį: „pvz yra daug kurie gali - bet perka ne brangiausia kad pavaidint o pigiausia nes sveikas protas nugali."
1

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 64GB

2019-01-14, 18:27:34  

Ignacijus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1706

Miestas: Kaunas

Telefonas: Xiaomi Mi 9 128GB

darune (2019-01-13, 14:46:03) rašė:
Stendalis (2019-01-10, 15:41:50) rašė:
...
jai siemet i 1500 eur itilpai - kita mewt atysimink kad tiek bus jau maza.. paziuresim kiek ilgai kartosi Giesmele kad as galiu sau leisti... pvz yra daug kurie gali - bet perka ne brangiausia kad pavaidint o pigiausia nes sveikas protas nugali... o galet ir as galiu - sitas gero menesio alga.. tik teik kad nematau uz ka moket iOS man kaip ir meslas... ;) o kad kazkur testuose tasku reinka daugiau nei pvz koks android vidutiniokas man neidomu - as su telefonu stebuklu nedarau - tam plancete loptopas ir galu gale stacionaras yra.. zaidimas ps 4 PRO ...newt nuotraukom esant norui Veidrodinis NIKON ar DJI Mavic pro platinum jai is auksciau.,... tai va galiu sau daug leist ir leidziu... bet Iphona ir APPLE is manes BY-Y gaus.. sekmes islaikant SILICIO SLENI visagali galetojau..
Nenoriu įžeisti, bet čia turbūt didžiausia nesąmonė, kurią skaičiau šiemet

1. Kodėl lygindami kainas visada tokie komentatoriai pasirenka brangiausią telefono versiją? Įdomu, kiek procentų visų parduotų iPhone XS Max sudarytų 512GB egzemplioriai. Spėju, nesusidarytų net penktadalis, tai gal logiškiausia būtų kalbėti apie pigiausią variantą, kainuojantį truputį daugiau nei 1000 eurų?

2. Kodėl taip norite įrodyti, kad galite sau leisti tokį telefoną, ir po to sau prieštaraujate, aiškindamas, kad, jūsų žodžiais tariant, "tai - gero mėnesio alga"? Nusipirksite telefoną už 1500 eurų ir po to badausite visą likusį laiką iki kitos algos ar gyvensite iš santaupų? Ir visa tai dėl telefono? Gal geriau pripažinkite, kad jis jums per brangus? Manau, nemažai forumo narių dar prisimena, kai praeitais metais laukėte iki vasaros, kol 100 eurų atpigs Huawei Mate 10 Pro.

Turbūt jums jau 100 kartų aiškinta, bet vis tiek pakartosiu, kad žmonės iPhone perka, nes nori ir gali sau tai leisti. Kam rūpi jūsų minimas "sveikas protas", kai uždirbi 15 000 eurų per mėnesį? Manot, labai skiriasi, ar telefonui išleidi 10-adalį ar 20-adalį vieno mėnesio atlyginimo per metus? Tiesiog ne kainoje esmė.

3. Koks tikslas buvo paminėt dronus, konsoles, planšetes ir kitus nesusijusius prietaisus? Norėčiau pamatyt, kaip visus šitus daiktus susigrūstumėte į kišenę ir nusineštumėte iki artimiausio parko. Kam lyginti nelyginamus dalykus? Išmanusis telefonas ir yra tam, kad paaukodamas dalį kokybės gali turėti visas funkcijas visur ir visada.

4. Ar gerai supratau, kad esate nusiteikęs prieš Silicio slėnį? FYI, be Silicio slėnio technologijų neapsieina nė vienas Android telefonas, tai kalbėti apie kažkokį "Silicio slėnio išlaikymą" yra totali nesąmonė ir nesigaudymas aplinkoje.

Žodžiu, eilinį kartą nusišnekėjote ir apsijuokėte. Sėkmės laukiant atpingančio Huawei Mate 20 Pro, kurio kaina lyginant su praėjusių metų modeliu paaugo beveik 300 eurų.
1

Visos vartotojo "Ignacijus" žinutės forume (1706) »

« Atgal

Apklausa
Kokio gamintojo telefonai dabar jums patraukliausi? (15)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Samsung laikrodis + išorinė baterija dovanų! (0)

Pirkite Samsung Galaxy Watch arba GWatch Active ir gaukite išorinę bateriją su belaidžių krovimu dovanų!

2019-05-06

Plačiau »

„Samsung“ išleido „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 +“ piršto antspaudų atnaujinimas (0)

„Samsung“ išleido „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 +“ atnaujinimus, kurie pagerina pirštų atspaudų jutiklio veikimą.

2019-04-14

Plačiau »

Huawei mate 20 serijos Beta Atnaujinimas (0)

Huawei mate 20 serijos Beta Atnaujinimas

2019-04-14

Plačiau »

Ypatingos Samsung Galaxy watch kainos! (0)

2019-04-02

Plačiau »

„Apple“ pristato naujus „AirPod“ (0)

AirPod 2

2019-03-22

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2019. Visos teisės saugomos.
stereo
(Stereophonic sound)
Garsas pateikiamas iš daugiau negu vieno kanalų . Dažniausiai būna du kanalai .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
converter
Pakeičia - konvertuoja įvairių formatų failus iš vieno į kitą .
Pvz. DVD į 3GP ar MP3 į AAC .

Galite atsisiusti :
http://www.freedownloadscenter.com/Best/free-dvd-to-3gp.html
ar
http://www.mymusictools.com/download/mp4-converter/

Acala 3GP (nemokama) . Ji konvertuoja divx, xvid, avi, mpg, mpeg, vob, vcd, svcd failus į 3gp video (kuris naudojamas dažniausiai mobiliuose telefonuose .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
IP
(IP address)
Tai unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį tinkle ir internete. IP adresą sudaro keturi taškai atskirti skaičiais, pvz., 89.272.7.71.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Rom
Read only memory
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.