»
Reklama
Forumas

Bendra informacija

Nikas:Karlson / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Telefono modelis:Fujitsu-Siemens Pocket Loox N100 (Navigon, TomTom,
Parašė žinučių forume:2
Pask. kartą prisijungė:2008-07-04 23:09:47

Paskutinės vartotojo "Karlson" žinutės forume

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » GPS-PDA

2008-06-28, 08:24:35  

Karlson

Parašė žinučių: 2

Telefonas: Fujitsu-Siemens Pocket Loox N100 (Navigon, TomTom,

Galėt galiu, bet paprasčiau būtų savo kopija tau perduot, info apie unlock ir tomo instaliacija čia: http://www.gpspassion.com/FORUMSEN/topic.asp?TOPIC_ID=71114&whichpage=1
Galima LOOX unlockintis ir pasidaryt tokį: http://img247.imageshack.us/my.php?image=looxn100dr9.jpg
Mano Žemėlapis navigonui ir tomo paleidžiamieji failai tik private (parašyk maila čia..)!!!

P.S. Kai nusipirkau šitą daiktą pradžioje buvau pašiurpęs... turėjau kitą dieną išvažiuoti į Estiją, ir bandžiau suprast kaip jis veikia. Pirmieji įspūdžiai: kol įvedinėji miesto pavadinimą lauki po kiekvienos raides įvedimo 30s kol atsigauna; ten kur gyvenu 50 km spinduliu net nerasta kelių, net pagrindinių, ...; iš pridėto disko jokios naudos visi žemėlapiai su silpnu padengimu mūsų šalims.
Per naktį truputi nemiegojau ir per paieškas, per torentus prisikasiau iki tiesos - radau žemėlapio versiją kur padengimas Lietuvos ir Estijos 99% Latvijos apie 40%.
Dėl standartiškai komplektuojamų žemėlapių suprantu kodėl jį taip pigiai gavai, bet dalykėlis šaunus, kai truputi pažaidi su juom... Dabar net siūlėsi vienas pirkti už tiek kiek už naują mokėjau, tai peržvelgiau ką galima gaut ir kokios galimybės "customizuot" - ir persigalvojau. TomTom gerai bet į juos kito nieko neįkiši, PDA per dideli savo atsikišimais ir ekranų neradau didesnių už 320x240.
O šitam jokių problemų su GPS signalu, galima beveik bet kokioj vietoj mašinoje laikyti, mažas lengva nešiotis, su papildomom programom gali išsisaugoti mašinos stovėjimo vietą didelėje aikštelėje - pareisi metrų tikslumu!!
Tik vienas pastebėjimas tomas kuris pas mane sukasi (o naujesnio jokio negalima įdėt) turi bugą dėl kurio viena syki važiavau 30 km žvyrkeliu žiauriu, nors už 5 km buvo magistrale, dėl to visą laiką reikia tikrintis, o kol naudojausi navigonu didelių bėdų nepastebėjau, aišku žinomame mieste maršrutai atrodo nelogiški, bet kai nieko nežinai tai gerai. O po Estiją Navigonas mane visai protingai vedžiojo, po Lietuvą pagrinde su Tomu.
Teko bandyti Garmin, sukaliau lietuviškus žemėlapius, bet po LOOX N100 jausmas kaip link Akmens amžiaus, tik aisku zemelapiu detalumas didesnis.
Dar išbandžiau IGO ant Loox, eina greit, aišku su žemėlapiais sunku
0

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » GPS-PDA

2008-06-27, 11:06:54  

Karlson

Parašė žinučių: 2

Telefonas: Fujitsu-Siemens Pocket Loox N100 (Navigon, TomTom,

Turiu LOOX N100 jau metai, ir 10 menesiu naudojuosi TomTom 6, papildomai isirasiau Glopus, neseniai noniGPSPlot i kuri isikeliau ant prikolo palydovines nuotraukas guglines (sitos programkes rodo greiti vidutini ... ir kt inf vaziavimo), dar viena geima esu isidejes mahjong, yra ir dar keletas programkiu kurios ant jo veikia...

Padengimas 99% ant navigono
ir 99% ant tomtom
veikia abu
o dabar dar ir palydovines nuotraukos ... ir skenuoti zemelapiai tinka,
0

« Atgal

Apklausa
Kiek laiko jūsų telefono baterija? (4)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Galaxy S20 serija dar pigiau! (0)

Grąžinti seną išmanųjį apsimoka!

2020-07-01

Plačiau »

Samsung Galaxy Watch Active 2 + belaidė išorinė baterija dovanų! (0)

Pirkite bet kurį Galaxy Watch Active 2 ir gaukite Samsung belaidę išorinę bateriją dovanų.

2020-07-01

Plačiau »

Samsung pasiūlymas! (0)

Perkant Samsung Galaxy S20 serijos telefoną Galaxy Watch Active 2 dovanų!

2020-06-04

Plačiau »

Įsigykite S10 | S10+ pigiau! (0)

Grąžinkite seną įrenginį ir gaukite papildomą nuolaidą!

2020-06-03

Plačiau »

A41 | A51 | A71 dar pigiau! (0)

Grąžinti seną apsimoka!

2020-06-01

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2020. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.