»
Reklama
Forumas

Bendra informacija

Nikas:Stanley / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Miestas:Vilnius
Telefono modelis:lg l7 2
Parašė žinučių forume:8
Pask. kartą prisijungė:2015-12-26 12:30:03

Paskutinės vartotojo "Stanley" žinutės forume

Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia 215 Dual SIM

2015-12-26, 12:39:46  

Stanley

Parašė žinučių: 8

Miestas: Vilnius

Telefonas: lg l7 2

Labai kvailas telefonas. Nepakeisi žinučių rašymo kalbos, turi maigyt su visom lietuviškom ir latviškom raidėm. Nepakeisi temos (meniu spalvos), kai kurie nustatymai labai sunkiai randami. Skambėjimo garsiakalbis labai tylus. Pilna prikišta visokių reklaminių programėlių, facebook, bing ir t.t., kurių ištrinti neįmanoma. Manau šiais laikais jeigu žmogus perka mygtukinį telefoną, reiškia jam reikia tik skambinti ir rašyti, kitaip pirktų išmanųjį. Vienintelis pliusas tai, kad turi micro usb, kas palengvina situaciją su įkrovikliais.
Taigi teko grįžti prie senosios Nokia asha 206.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Gigabyte » Gigabyte Gsmart Guru G1

2015-04-12, 10:07:47  

Stanley

Parašė žinučių: 8

Miestas: Vilnius

Telefonas: lg l7 2

Turiu šį telefoną apie metus. Tuo metu tai buvo turbūt geriausias kokybės ir kainos santykis. Visokie Sony tokių pačių parametrų kainavo beveik dvigubai brangiau, apie Samsung išvis tyliu. Šiaip telefonas tikrai neblogas, galingas, kaip tokiai galiai labai geras akumas, ant pilnos apkrovos laiko beveik dieną, o nesinaudojant smartfono funkcijom, tik skambinant ir rašant gali išlaikyti ir savaitę. Niekada nebuvo užlaginęs ar pakibęs, tačiau gan dažnai pats restartuojasi. Taip ir nesupratau - ar dėl OS bėdų ar mygtukas kišenėje pasispaudžia. Bet kokiu atveju tai trūkumas. Blogai, kad nesideda atminties kortelė. Nepatogiai išsitraukia sim kortelė, komplekte duodamą adatą reikia įspausti į skylutę, o jeigu jos su savim neturi, tai po ranka dažniausiai nieko tinkamo nerasi. Kadangi dažnai keliauju ir dažnai keičiu korteles, man tai didelis trūkumas. Taip pat niekur beveik nėra priedų, net ebay. Na o didžiausias trūkumas yra tas, kad remontas užtrunka labai ilgai. Pirmą kartą sugedo po poros mėnesių naudojimo, tiesiog išsikrovė ir nebeįsijungė, "mobili taisykla" remontavo apie mėnesį, keitė pagr. plokštę. Dabar sugedo ekranas, mobili jau atsisakė taisyt, davė kitos taisyklos adresą, kur sakė paskambins po 3 savaičių. O kadangi nesideda atminties kortelė, todėl po remonto netenki visko kas buvo vidinėje atmintyje. Kadangi man telefonas reikalingas darbui, todėl tokie dalykai gali kainuoti daugiau nei pats telefonas. Dėl to GSmart daugiau nebepirksiu.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Gigabyte » Gigabyte Gsmart Guru G1

2014-06-10, 14:56:02  

Stanley

Parašė žinučių: 8

Miestas: Vilnius

Telefonas: lg l7 2

Įsigijau ši telefoną, tas bugas kad scrollinant trūkčioja ekranas tikrai yra, bet aš jo beveik nepastebiu, todėl tai nėra trūkumas dėl kurio būtų galima jo nepirkti.
Privalumai:
Iš principo už tokią kainą labai galingas, ramų daug, procas normalus, ekranas malonus, akumas blogesnis už mano buvusį LG L7 ll, bet nepaisant to gan neblogas kaip tokiam telefonui, korpusas malonus, metalinis, Samsung S3 šalia jo atrodo kaip "dišovkė". Kamera nėra bloga, bet nieko įspūdingo nesitikėkit.
Trūkumai:
Nėra elementarių home screen nustatymų (pvz., kaip standartiškai yra penki, tai jau nei pridėsi nei ištrinsi). Labai greit braižosi galinis dangtelis. Blogai traukia ryšį, užmiesty kur paprasta Nokia rodo tris pagaliukus iš penkiu, šis išvis nieko nerodo. Sim kortelė nepatogiai išsitraukia, reikia spec adatos. Akumas integruotas, man tas didelis trūkumas. Atmintis taip pat integruota, iš vienos pusės stabiliau veikia, bet iš kitos puses jei tel užluš duomenų jau galima ir nebeatstatyti.
Na o didžiausias trūkumas, kad jam niekur nėra nei plėvelių nei dėklų, net ebajui tik vienas brangus dėklo variantas.

Dabar išsikrovė ir neįsijungia, bandžiau viską ką žinau, niekas nepadeda. Įdomu kiek truks garantija, nes telefonas reikalingas kasdien.

Verdiktas: geras variantas, bet kaip pirmas blynas tai prisvilo, geriau būčiau ėmęs Prestigio.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Gigabyte » Gigabyte Gsmart Guru G1

2014-05-26, 09:25:04  

Stanley

Parašė žinučių: 8

Miestas: Vilnius

Telefonas: lg l7 2

Rinkausi tarp šito, Prestigio ir Xperia Z (tele2 man buvo nebloga nuolaida jam), visgi pasirinkau šį dėl paprastos priežasites - kituose micro Sim, man tas aktualu, nes pastoviai keliauju į užsienį ir kaitalioju korteles su antru Nokia tel. Taip pat nesupratau kodėl reikia tiek daug permokėti už Sony.
Kolkas trūkumai būtų tokie: pirmą kartą įjungus kamerą pakibo telefonas, teko restartuot. Garsiakalbis labai tylus. Daugiau lyg ir viskas tvarkoj. Toliau žiūrėsim.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Gigabyte » Gigabyte Gsmart Guru G1

2014-05-23, 18:53:10  

Stanley

Parašė žinučių: 8

Miestas: Vilnius

Telefonas: lg l7 2

Kurį geriau pasirinkti - šį ar Prestigio 7500? Telefonas reikalingas darbui (navigacija, naršyklė ir t.t., daug programų vienu metu). Svarbiausia stabilus darbas. Dabar turiu LG L7 II - visiškas grybas, daug visokių bug'ų, ramų žiauriai per mažai.
0

Visos vartotojo "Stanley" žinutės forume (8) »

« Atgal

Apklausa
Kiek laiko jūsų telefono baterija? (5)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Galaxy S20 serija dar pigiau! (0)

Grąžinti seną išmanųjį apsimoka!

2020-07-01

Plačiau »

Samsung Galaxy Watch Active 2 + belaidė išorinė baterija dovanų! (0)

Pirkite bet kurį Galaxy Watch Active 2 ir gaukite Samsung belaidę išorinę bateriją dovanų.

2020-07-01

Plačiau »

Samsung pasiūlymas! (0)

Perkant Samsung Galaxy S20 serijos telefoną Galaxy Watch Active 2 dovanų!

2020-06-04

Plačiau »

Įsigykite S10 | S10+ pigiau! (0)

Grąžinkite seną įrenginį ir gaukite papildomą nuolaidą!

2020-06-03

Plačiau »

A41 | A51 | A71 dar pigiau! (0)

Grąžinti seną apsimoka!

2020-06-01

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2020. Visos teisės saugomos.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .