»
Forumas

Bendra informacija

Nikas:agvilaras / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Miestas:Prienai
Telefono modelis:xiaomi redmi note 4 global snd625
Parašė žinučių forume:390
Pask. kartą prisijungė:2017-10-28 20:04:33
Papildoma informacija:technologijos tai mano aistra, turiu suspėti į tą traukinį...

Paskutinės vartotojo "agvilaras" žinutės forume

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi MI Note 3

2017-10-19, 18:28:11  

agvilaras

Parašė žinučių: 390

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

Sveiki
Vis laukiau MI6 plus, paskui paėjo gandas, kad jo nebus, kad bus MI Note3 su 5.5 colio ekranu, ir tomis pačiomis savybėmis kaip MI6.
Žadėta buvo ir kainą tą pačią išlaikyti.
Na kas žadėta - jau ištęsėta, tik gal ne visai.
MI Note 3 išėjo su tokiu pat puikiu dizainu, tokiu pat puikiu ekranu, tokia pat dviguba galine kamera su keturašiu OIS, sterio garsiakalbiais ir kitomis geromis MI6 savybėmis, perėmė ir pagrindinį MI6 minusą - Audio Jack 3.5mm nebuvimą.
Tačiau ant aukščiausios klasės procesoriaus, vaizdo plokštės, greitos atminties ir plieno rėmo buvo pataupyta, čia ir glūdi matyt tas "ištęsėjimas".
Telefonas išėjo su vidutinės klasės Snapdragonu 660, ir Adreno 512, bei lėtesne atmintimi.
Iškilo dilema. Ką rinktis? Iš vienos pusės gal ir protingai padarė, kad nedėjo to "žvėries užtaiso", (nes jo kasdieniniame gyvenime dar labai negreit prireiks), bet apdovanojo kitomis pažangiausiomis aukštos klasės savybėmis, Sterio garsiakalbiais, USB C, Quick Charge, Bluetooth 5.0, NFC, Dual Camera su 4 ašių OIS, manyčiau ir gerais GPS bei WIFI moduliais, turbūt ir B20 dažnis yra, nors dėl to dar nesu tikras.
Tad emocijos tikrai prieštaringos, jau nebežinau išties kurio noriu, MI6 ar MI Note3.
Būtų labai įdomu sužinoti jūsų visų nuomones, čia yra žmonių patyrusių daug daugiau už mane, manau atsiras ir daugiau žmonių, kuriems iškils tas pats klausimas.
0

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Xiaomi Mi Band

2017-10-19, 12:43:35  

agvilaras

Parašė žinučių: 390

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

Na jūs čia ir juokaujat.:D.
Tiesiog kelis pastaruosius mėnesius turėjau ką naudingesnio veikti, tai nuo išmaniūjų rinkos buvau visiškai atsijungęs ir dar nespėjau pasidomėti, kas per tą laiką naujo įvyko.:)
Tai MI band 3 nebus? O ta naujoji AmazingFit kas per daiktas?:)
Aišku jeigu kas nors jau čiupinėjot.
ėl bulvių tai jūs miestiečiai vėl karvės nuo ožkos neskiriat, tai karvių kainas maišot tai bulvių.:D
pats pirkau maišą tiesiai iš ūkininko, kilogramas 30ct, tai gal jūs man šitą daiktą už 1.80€ parduosit?:D
Na bet nebūkim bobelės, nepradėkim dar ir kaimiškų kiaušinių kainų aptarinėti, ar arklį su asilu painioti.:D
Norėtūsi informacijos apie naujienas, o liežuviais pasipliekti yra visokie draugas.lt ir mamyčių klubas.:D
0

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Xiaomi Mi Band

2017-10-17, 13:46:17  

agvilaras

Parašė žinučių: 390

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

Sveiki
Seniai čia besilankiau.
Gal jau kas nors turi MI Band 3 ir galėtų plačiau apie ją papasakoti?
Dėl čia užduoto naujo klausimo, tai nebeprisimenu kaip ten su MI Band Tools, bet su MI Band Master tai tikrai įmanoma padaryti, bet reikia uždėti pranešimus ne skambučiams o už skambučius atsakingai sisteminei paslaugai.
Beja dalinuosi naujienomis iš Mi Band Master. Per paskutinius tris atnaujinimus buvo gerokai pertvarkyti programėlės nustatymai, dar labiau išplėstas funkcionalumas, ir dabar jau galima ne tik naudoti apyranką be MI Fit, bet ir atsinaujinti apyrankės Firmware.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi Redmi Note 4

2017-08-09, 17:49:27  

agvilaras

Parašė žinučių: 390

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

pagaliau redmi note 4 atėjo android 7 su miui versija 8.5.4.0 global stable.
iš pirmo žvilgsnio nieko labai naujo, kosmetika...
0

Forumas » Svetainė www.mobili.lt » Jūsų pastabos, pasiūlymai » OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)

2017-08-08, 13:00:46  

agvilaras

Parašė žinučių: 390

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

djst (2017-08-08, 10:13:14) rašė:
Savaitę teko viešėti Čekijoje (dar vis pakeliui namo) ir aišku dairydavausi ką žmonės naudoja. Didelių skirtumų nėra, dauguma naudoja iPhone, Samsung, Huawei. Kas nustebino, kad taip pat daug kartų akys užkliuvo už HTC telefonų, visų metų flagmanai, A9 bei Desire serija, dažniausiai pas jaunimą. Ko gero tai labiau susiję su tuo, kad oficialus HTC atstovas Europos rinkoje bazuojasi būtent Čekijoje.
Taip pat gana nemažai matėsi OnePlus 5, o va Xiaomi nei vienas neužkliuvo.
nelabai ir keista.
iphone ir samsung visame pasaulyje kaip triušiai ir kengūros australijoj plinta.:)
htc gal dėl bazės čekijoj, o gal dėl itin paprastos naudoti sense ui. geri telefonai, bet kai pažiūri į mūsiškę kainą kažkaip neįdomūs pasidaro.
xiaomi labiau rytų europoj kol kas plinta, pasieks ir vakarus, viskam savas laikas. ir taip pagal metus pasiekta nemažai.:)
2

Visos vartotojo "agvilaras" žinutės forume (390) »

« Atgal

Apklausa
Dakar 2018. Kuri komanda baigs Dakarą geriausioje pozicijoje? (1)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Samsung Galaxy A8 išankstiniai užsakymai (3)

2018-01-04

Plačiau »

Pagauk kainą Nr. 8 (1)

Gaudom kainą iki 19val. Atsargiai, labai slidu lauke! Sėkmės!

2017-12-23

Plačiau »

Pagauk kainą Nr.7 (0)

Šio mėnesio pats populiariausias modelis. Gaudom iki 20 valandos!

2017-12-22

Plačiau »

Pagauk kainą Nr. 6 (1)

Pats tobuliausias, pats funkcionaliausias mobilusis! Gaudom iki 21val.

2017-12-21

Plačiau »

Pagauk kainą Nr.5 (0)

Kaina Nr 5. Gaudom kainą - gaudom obuolį iki 20 val.

2017-12-20

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2018. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.
Android
"Linux" pagrindu sukurta sumaniesiems telefonams skirta " Google" operacinė sistema. Pagrindiniu jos privalumas, ji yra visiškai nemokama, todėl ją tobulinti gali kiekvienas programuotojas.