»
Forumas

Bendra informacija

Nikas:agvilaras / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Miestas:Prienai
Telefono modelis:xiaomi redmi note 4 global snd625
Parašė žinučių forume:394
Pask. kartą prisijungė:2018-04-18 18:41:07
Papildoma informacija:technologijos tai mano aistra, turiu suspėti į tą traukinį...

Paskutinės vartotojo "agvilaras" žinutės forume

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi Black Shark

2018-04-17, 18:49:34  

agvilaras

Parašė žinučių: 394

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

Nagi, nagi, juodasis ryklys, juk tai pavojingiausias jūrų žvėris, ir atrodo tiesiog idealiai atitinka mano skonį. Kas čia darosi kolegos? Ar čia dar vieną seriją Xiaomis "pagimdė" ar čia vietoj MI7 pagrindinio flagmano šitą monstrą turėsim?
Kokios nuomonės ekspertų? Naujausia geležis, puikūs kamerų sprendimai, sterio garsas, didelis ekranas ir talpi baterija, tiesa kažkur dingo OIS, ar visgi Gsmarena pamiršo paminėti?
https://www.gsmarena.com/xiaomi_black_shark-9164.php
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi Mi6

2018-02-25, 11:01:33  

agvilaras

Parašė žinučių: 394

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

odis (2018-02-24, 12:50:20) rašė:
Viskas gerai su miui9. Tik teigiamos emocijos. Zmona naudojas, jokiu nusiskundimu neturi. Tuoj iseis mi7, as Jo palaukciau...
na jeigu spręsti iš pletkinių specifikacijų, tai tikrai verta mi7 palaukti, ir ekrano dydis labiau atitinka mano poreikius ir atrodo išlieka visos mi6 savybės, plius naujasnis procesorius.:)
galiausiai 7 yra magiškas skaičius.:)
manau palauksiu, gal ir b20 bus, nes kaip ir laikas būtų xiaomi ir su flagmanais į europos rinką ateiti...:)
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi Mi6

2018-02-24, 11:03:30  

agvilaras

Parašė žinučių: 394

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

baneris_ml (2018-02-23, 17:24:55) rašė:
agvilaras (2018-02-23, 13:16:52) rašė:
...
Naudoju ilgai ir žmona naudoja, galiu pasakyti viskas gerai, gal tik Stock browser lūžinėja, tenka refresh daryti ir to kol kas neišsprendė :)
Tokius kaip procesas sustojo tikrai nėra. Manau pasakas pasakoja arba tas kuris nemoka naudotis ir sugeba užlaužti arba neturintis to prietaiso :)
interneto naršyklė manęs nedomina, vistiek jos nenaudosiu, tačiau visur galybė skundų, kad žmonės messenger ir whattsapp pranešimų,lūžinėja programos, durniuoja baterija, ir panašiai, apie pranešimus ir anksčiau žmonės pasakas sekdavo, bet dabar lygtais kažkas tikrai nuo miui 9 negerai šitame konkrečiame telefone.
galvoju gal visgi numoti ranka į silpnesnį procesorių ir mi note3 paimti, kaina dabar visai padori, bent jau lyginant su konkurentais nežinau kas už tą kainą siūlytų geriau.
2

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi Mi6

2018-02-23, 13:16:52  

agvilaras

Parašė žinučių: 394

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

sveiki
artėja laikas ir man rinktis telefoną, bet atrodo manasis dar nėra sukurtas... buvau rimtai nusižiūrėjęs MI6, tačiau vis daugiau ir daugiau kalbų, kad kaip prasidėojo bėdos su miui9 šitame telefone, taip ir nesibaigia, lopo, lopo ir niekaip neužlopo. nors miui visuose xiaomi telefonuose vienoda, bet klaidos skirtingos, ir kad ir kaip keista, atrodo kad su miui9 xiaomi labiausiai nesusitvarko būtent MI6 telefone.
gal turintys ir nuolat naudojantys pastarąjį pusmetį MI6 galėtų mane apšviesti kaip yra iš tikrūjų su ta miui9? nes šiaip kaip ir taisyklė, - populiarus telefonas, daug ir pasakų...
1

Forumas » Mobilieji telefonai » Xiaomi » Xiaomi MI Note 3

2017-10-19, 18:28:11  

agvilaras

Parašė žinučių: 394

Miestas: Prienai

Telefonas: xiaomi redmi note 4 global snd625

Sveiki
Vis laukiau MI6 plus, paskui paėjo gandas, kad jo nebus, kad bus MI Note3 su 5.5 colio ekranu, ir tomis pačiomis savybėmis kaip MI6.
Žadėta buvo ir kainą tą pačią išlaikyti.
Na kas žadėta - jau ištęsėta, tik gal ne visai.
MI Note 3 išėjo su tokiu pat puikiu dizainu, tokiu pat puikiu ekranu, tokia pat dviguba galine kamera su keturašiu OIS, sterio garsiakalbiais ir kitomis geromis MI6 savybėmis, perėmė ir pagrindinį MI6 minusą - Audio Jack 3.5mm nebuvimą.
Tačiau ant aukščiausios klasės procesoriaus, vaizdo plokštės, greitos atminties ir plieno rėmo buvo pataupyta, čia ir glūdi matyt tas "ištęsėjimas".
Telefonas išėjo su vidutinės klasės Snapdragonu 660, ir Adreno 512, bei lėtesne atmintimi.
Iškilo dilema. Ką rinktis? Iš vienos pusės gal ir protingai padarė, kad nedėjo to "žvėries užtaiso", (nes jo kasdieniniame gyvenime dar labai negreit prireiks), bet apdovanojo kitomis pažangiausiomis aukštos klasės savybėmis, Sterio garsiakalbiais, USB C, Quick Charge, Bluetooth 5.0, NFC, Dual Camera su 4 ašių OIS, manyčiau ir gerais GPS bei WIFI moduliais, turbūt ir B20 dažnis yra, nors dėl to dar nesu tikras.
Tad emocijos tikrai prieštaringos, jau nebežinau išties kurio noriu, MI6 ar MI Note3.
Būtų labai įdomu sužinoti jūsų visų nuomones, čia yra žmonių patyrusių daug daugiau už mane, manau atsiras ir daugiau žmonių, kuriems iškils tas pats klausimas.
0

Visos vartotojo "agvilaras" žinutės forume (394) »

« Atgal

Apklausa
Ringas. Kuris gamintojas jums geriau? (18)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Mobili.lt konkursas (1)

Komentuokite "mobili.lt" Facebook paskyroje ir balandžio 25 dieną laimėkite Pelitt Stone!

2018-04-18

Plačiau »

Samsung S9 metų draudimas dovanų (0)

Samsung Galaxy S9 vienerių metų draudimas dovanų

2018-04-17

Plačiau »

iPhone 8 RED Special Edition (0)

Jau greitai Mobili linija salonuose!

2018-04-13

Plačiau »

Huawei P Smart + dovana (0)

2018-04-09

Plačiau »

Huawei P20 ir P20 Pro + kamera 360 dovanų (0)

2018-03-28

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2018. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.