»
Forumas

Bendra informacija

Nikas:jofke1986 / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Telefono modelis:lg e400
Parašė žinučių forume:2
Pask. kartą prisijungė:2014-03-22 09:31:46

Paskutinės vartotojo "jofke1986" žinutės forume

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » gelbekit!! lg e 400

2014-03-19, 19:53:48  

jofke1986

Parašė žinučių: 2

Telefonas: lg e400

taip jau atsitiko kad mano mama sugalvojo anukei nupirkti dovanu toki stai telefona...mat jis labai pigus, kaip supratau iseme ji is prekybos, ir tik ji paemus i rankas supratau kodel...padekit paaiskinkit kaip su juo elgtis, esu bejege, jokiu zaidimu neina parsiusti, meta klaida (101) is kompo ikelti nieko neina, parsisiunciau ta reikalinga programa, vistiek man niekas nepavyksta..pati turejau iphone, tai kiek vargau, kiek vargau, galu gale nusipirkau samsunga ir valio, darai ka nori, o cia kiek visokiu dalykeliu reikia, kad sakes, pavargau, o dukra zyzia zaidimu muzikos, o mama ziople nieko nesugeba... padekit
1

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » gelbekit!! lg e 400

2014-03-19, 19:53:41  

jofke1986

Parašė žinučių: 2

Telefonas: lg e400

taip jau atsitiko kad mano mama sugalvojo anukei nupirkti dovanu toki stai telefona...mat jis labai pigus, kaip supratau iseme ji is prekybos, ir tik ji paemus i rankas supratau kodel...padekit paaiskinkit kaip su juo elgtis, esu bejege, jokiu zaidimu neina parsiusti, meta klaida (101) is kompo ikelti nieko neina, parsisiunciau ta reikalinga programa, vistiek man niekas nepavyksta..pati turejau iphone, tai kiek vargau, kiek vargau, galu gale nusipirkau samsunga ir valio, darai ka nori, o cia kiek visokiu dalykeliu reikia, kad sakes, pavargau, o dukra zyzia zaidimu muzikos, o mama ziople nieko nesugeba... padekit
0

« Atgal

Mobili.lt naujienos

Samsung Galaxy Buds Pro išankstinis užsakymas! (0)

Užsisakykite iki 2021-01-28 ir gaukite dovaną!

2021-01-20

Plačiau »

Samsung Galaxy S21 serijos išankstinė rezervacija (0)

2021-01-15

Plačiau »

Svarbu! Prekių atsiėmimas karantino metu (0)

tik Vilniuje, Tarandės g. 30

2021-01-05

Plačiau »

Samsung Galaxy Unpacked (0)

Jau sausio 14 d.!

2021-01-04

Plačiau »

Šiandien mums 24metų gimtadienis (1)

Šiandien mūsų gimtadienis. Šią dieną būna pati geriausia metų prekyba. Bet šiais metais dėl karantino rekordų nepasieksime, bet vistiek padarysime Samsung, Xiaomi ir Nokia smagias kainas.

2020-12-22

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.