Forumas
Forumas » Svetainė www.mobili.lt » Jūsų pastabos, pasiūlymai » OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|85|...|161|162|163|164|165|...|169|...|253|...|337|

 
2014-11-01, 09:42:08  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

ugniusss (2014-11-01, 07:06:35) rašė:
Lietuvis80 (2014-11-01, 05:27:24) rašė:
...
Gal dėl to kad Kranto bazė ir valdžia buvo toli nuo KJP, kitame miesto gale, išėjimai į jūrą ar mokymus, dar toliau nuo valdžios, kas ką norėjo tas tą darė, pastatą šalia KJP pastatė, padarė ir naudojo kaip sandelį, kol kiek teko girdėti, kažkiek metų atgal, neatsikraustė po pertvarkymo valdžia, tada jau daugiau priežiūros, kad nevyktų taip, kad kas ką nori tas tą daro. (Pagal visas Rusų laikų tradicijas).
Be to mano tarnyba prasidėjo Dragūnų Batalione, po to KJP Fregatoje Žemaitis, po to Vokietijoje vienoje gamykloje, kitoje ne vienas karinis Vokietijos miestelis - bazės, (pakankamai daug mačiau ką turi Vokiečiai tiek Flotilėse, tiek kranto bazėse, kur gyvendavom) ruošėm karinį laivą Lietuvai ir jau su paruožtu laivu, gryžome į LT, paskutinį mėnesį praleidom Taline mokymuose.
0_0 (2014-10-31, 23:56:32) rašė:
...
Nenoriu pasakoti smulkmenų, kas buvo daug metų atgal, dar teisėsauga patrauks mane atsakomybėn, protinga būtų nutylėti.

Manau užtenka man čia apie save pasakoti, manau daug kam neaktuali tema, išmaniųjų forume.
Gubon tave :))))
0
2014-11-01, 09:41:43  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

Sigitas_lk (2014-11-01, 08:49:19) rašė:
Lietuvis80 (2014-11-01, 05:27:24) rašė:
...
Eiliniam pacanui kariuomene neparanki tuo, kad dazniausiai ten sueina pagrinde visokie forsai, intelekto smarkiai nesuzaloti. Kurie tik stangas kilnot moka :) Zodziu kur jau nelabai kur kitur tinkami. O tarp tokiu zmoniu, normalus intelektualus pacanas, nenores praleisti keliu metu.
Kariuomenėje kaip ir apskritai gyvenime yra visokių žmonių, tiek gerų tiek nelabai, bet jei mokėsi sutarti ir neleisi ant galvos lipti, bet taipogi šiknon nelysi vadams, kuo puikiausiai pratarnausi. Ir negi manai kad visi sportuojantys žmonės yra buki? O dėl intelekto, tai pažiūrėjus į dabartinės kartos jaunimą baisoka sakyčiau, vien į smartus vaidus įbedę, susikuprinę, pesčiom nepaeis nei kelių kilų, žodžiu intelektas intelektu, bet reikia ir vyriškesniais būti, kas beje proto bei intelekto tikrai nesumažina.
0
2014-11-01, 08:49:19  

Sigitas_lk

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1581

Telefonas: Sony Z2. Nexus 5X darbinis

Lietuvis80 (2014-11-01, 05:27:24) rašė:
ugniusss (2014-10-31, 22:03:49) rašė:
...
Eiliniam pacanui kariuomenė naudinga visų pirma tuo, kad pamato realų gyvenimą, išmoksta tvarkos, patiria vargo ir sutvirtėja tiek fiziškai tiek dvasiškai, ko dabartiniam jaunimui labai labai trūksta.
Eiliniam pacanui kariuomene neparanki tuo, kad dazniausiai ten sueina pagrinde visokie forsai, intelekto smarkiai nesuzaloti. Kurie tik stangas kilnot moka :) Zodziu kur jau nelabai kur kitur tinkami. O tarp tokiu zmoniu, normalus intelektualus pacanas, nenores praleisti keliu metu.
0
2014-11-01, 08:07:38  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

Geriausia apskritai prieš rašant tokius dalykus pagalvoti dukart. O jei galimos ir baudžiamosios atsakomybės pasėkmės, tai ir tris kartus.
0
2014-11-01, 05:30:40  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

Sigitas_lk (2014-10-31, 20:35:26) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 12:33:03) rašė:
...
O tu nesvarstei 5C iphono? Ziuriu kad jis ne tiek daug ir brangesnis uz 4s.. O omnitelyje kaina net gi tokia pati 5C 16 gb ir 4S 8gb :O Tai kazkaip labai idomu cia.
5c man nelimpa kažkaip, be to Omnitel bepročiai-1399 lt už iPhone 4s 8 gigų? Nu čia jau iš fantastikos srities.
0
2014-11-01, 05:27:24  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

ugniusss (2014-10-31, 22:03:49) rašė:
PROsenelis (2014-10-31, 21:48:22) rašė:
...
Kažkas juk turi tai daryti, saugoti civilius, manau sugretinti juos su neaiškios krypties žmonėmis nelabai gražu, nebent su forumiečiu Lietuvis80 turit asmeninių nesutarimų, be to pats savo tarnybą atsimenu, kaip kokį išgyvenimo etapą, nors minusas sugaištas laikas, nes ne savo noru o pliusai, padarė mane stipresniu žmogumi gyvenime. Kas dėl IPhone ir pastarųjų naujienų, netradicinių pažiūrų, niekada netoleravau ir netoleruoju psichinių nukrypimų, aišku galima privesti ir spalvinę gamą Ios sistemoje.... Nesugretinčiau IPhone naudotojų su netradicinėm pažiūrom, nebent norėjai smagiai pasijuokti. Tarnyba manau rimtas reikalas, nors ir nebėra jau priverstinės tarnybos. Be to aš tarnyba atlikau Karinėse Jūrų Pajėgose jau LT., prisiminimų visokių ir gerų ir negražių, žinau tikrai, dėl mano kaltės silpnesni, išvyko su baltais bilietais, nežinau net ir dabar ar tai gerai, tokia sistema buvo.
KJP didžiausias bardakas buvo kiek pamenu, dabar sakoma irgi tas pats, bet jau nežinau, nes nebetarnaju ir nesidomiu kas ten darosi laivyne. Bet prieš kelioliką metų mėtydavo karius iš laivų į jūrą, o dedovščina buvo labiausiai toleruojama visose Lietuvos ginkluotose pajėgose. Taip pat daug labai duchindavo Vilniaus Komendantiniame būryje. Koviniuose daliniuose to buvo mažiau, tik žinoma kol naujokas, visada esi laipteliu žemiau. Nors irgi buvo visko, ir peilias viens kitą pabadydavo, ir pasimušdavo,samavolon išeidavo, bet jau už tai po 10 parų gubos nedaug kas tą kartodavo :) Koviniame dalinyje mums taip sakydavo-dembelis būsi tik už vartų, o pakolkas esi lygus su visais tik šiek tiek lygesnis :) Na ir dembeliai eidavom pirmi valgyti kol naujokai stovėdavo prie minus 20 lauke laukdami eilės. Eiliniam pacanui kariuomenė naudinga visų pirma tuo, kad pamato realų gyvenimą, išmoksta tvarkos, patiria vargo ir sutvirtėja tiek fiziškai tiek dvasiškai, ko dabartiniam jaunimui labai labai trūksta.
0
2014-10-31, 23:56:32  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

ugniusss (2014-10-31, 22:03:49) rašė:
žinau tikrai, dėl mano kaltės silpnesni, išvyko su baltais bilietais, nežinau net ir dabar ar tai gerai, tokia sistema buvo.
Ką tu ten jiems padarei?
0
2014-10-31, 22:53:49  

ricii

Parašė žinučių: 3780

Gaila NEPTŪNO, bet nemaniau, kad taip sugebės graikams pasipriešint. :)
0
2014-10-31, 21:48:22  

PROsenelis

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 962

ugniusss (2014-10-31, 21:00:33) rašė:
PROsenelis (2014-10-31, 16:38:10) rašė:
...
Ar pats atlikęs Rusijos ar Lietuvos karinę tarnybą ?
Taip. Rusijos. Strategines paskirties raketu tech.aptarnavimas.Buvo senai. Buvo idomu. Bet tuo paciu labai monotoniska ir su tarybiniu bardaku,kuris kai kam baigesi net mirtimi.Buvau vyr.serzantas.Turejau apdovanojimu.Bet siaip as nemegstu viso sito prisiminti net budamas girtas. As nemegstu kariskiu nei rusijos,nei Lietuvos.Nesakau kad jie nereikalingi. Tiesiog as ju nemegstu. Turiu teise.
0
2014-10-31, 20:35:26  

Sigitas_lk

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1581

Telefonas: Sony Z2. Nexus 5X darbinis

Lietuvis80 (2014-10-31, 12:33:03) rašė:
artorelis (2014-10-31, 11:59:10) rašė:
...
Oba kokį tekstą sugebėjai parašyti su savo mikro ekraniuku, akių ir pirštų nepaskaudo? Prie ko čia dabar Afganas, prūdai ir Geležinis Vilkas? Kuo tai susiję su mano noru išbandyti iOSą? Žinai aš dar tave užstodavau kai kiti forume kabinėdavosi, bet dabar matau kad tu ištiesų keistumo įsikūnijimas. O agrastai dabar prie ko? Kuo tai susiję su telefonais? Sakiau kad su iOSu nedraugavęs ir paprašiau nuomonės kurie turi iPhonus, o ne tavęs, kuris apart Note 2 neturi nieko,net kompo su teliku. Tavo nuomonės man nereikia. Tiesa, prie ko čia dabar patriotai ir iPhonas? Na logiškai paaiškink.Nemažai esu turėjęs aš visokių androidinių žaislų, tai ką tu man gali patarti teturintis vinintelį senovinį smartą? Nemanai kad didybės per daug turi?
O tu nesvarstei 5C iphono? Ziuriu kad jis ne tiek daug ir brangesnis uz 4s.. O omnitelyje kaina net gi tokia pati 5C 16 gb ir 4S 8gb :O Tai kazkaip labai idomu cia.
0
2014-10-31, 16:38:10  

PROsenelis

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 962

Lietuvis80 (2014-10-31, 16:33:25) rašė:
PROsenelis (2014-10-31, 16:16:19) rašė:
...
Su tavim diskutuot tai savęs negerbt.
Jo.daug idomiau jums ten kariuomeneje vienas kitam " žiedines išstatinėti". Išdykėliai :)
3
2014-10-31, 16:33:25  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

PROsenelis (2014-10-31, 16:16:19) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 15:58:34) rašė:
...
Aišku.Supratau. Aš kažkaip iškarto ir nepagalvojau,kad tu ir proto turi,ir pasalas moki surengti.Dabar matau kaip aš klydau. O tai visi mūsų Lietuvos kariuomenėje tokie intelektualūs kaip tu ,ar yra ir mažiau intelektualių?
Su pagarba
Prosenelis
Su tavim diskutuot tai savęs negerbt.
4
2014-10-31, 16:16:19  

PROsenelis

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 962

Lietuvis80 (2014-10-31, 15:58:34) rašė:
PROsenelis (2014-10-31, 13:01:47) rašė:
...
Didesnės nesąmonės gyvenime neesu skaitęs.Ir pasakysiu tau tur būt negirdėtą dalyką- Lietuvos kariuomenėje reikia labai daug proto turėti ir nemažą intelektą. Čia ne tavo tautiečių ,,nenugalimoji,, kur BTRai ir BMP neužsiveda, nes viskas išvogta ir pragerta. O jei tarnavai su agrastais, tai čia jau tavo bėdos, eik paprašyk dainininkų kad apgintų nuo priešo, nes tik ten tikri karia yra mokės pasalas parengti ir žiedinę išstatyti.
Aišku.Supratau. Aš kažkaip iškarto ir nepagalvojau,kad tu ir proto turi,ir pasalas moki surengti.Dabar matau kaip aš klydau. O tai visi mūsų Lietuvos kariuomenėje tokie intelektualūs kaip tu ,ar yra ir mažiau intelektualių?
Su pagarba
Prosenelis
2
2014-10-31, 15:58:34  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

PROsenelis (2014-10-31, 13:01:47) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
...
tai aisku,jeigu esi protingas zmogus,tai dabar ,praktiskai jau 2015-ais metais ,yra pats laikas nusipirkti telefona su 3.5"ekranu.Juolab kad taip daro apsauginiai,kariai ir mentai- zodziu,intelektualai. Beje,o kodel tamsta toks tikras kad tavo paminetu profesiju atstovu tarpe nera "agrastu"??? Pagal mane tai kaip tik yra priesingai- kuo labiau stengiasi vaidinti tikrus vyrus,tuo labiau slepia savo tikraja prigimti. Cia ant manes nepyk,tai ne as sugalvojau.psichologijoje tai senai zinomos tiesos. Daznai koks dainininkas,siuvejas ar fotografas turi savyje daug daugiau vyriskumo ir narsos kai reikia, nei tie visokie "sertifikuoti"kovotojai.Tikri vyrai myli moteris,o ne kerzokus.
Didesnės nesąmonės gyvenime neesu skaitęs.Ir pasakysiu tau tur būt negirdėtą dalyką- Lietuvos kariuomenėje reikia labai daug proto turėti ir nemažą intelektą. Čia ne tavo tautiečių ,,nenugalimoji,, kur BTRai ir BMP neužsiveda, nes viskas išvogta ir pragerta. O jei tarnavai su agrastais, tai čia jau tavo bėdos, eik paprašyk dainininkų kad apgintų nuo priešo, nes tik ten tikri karia yra mokės pasalas parengti ir žiedinę išstatyti.
2
2014-10-31, 15:07:22  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

artorelis (2014-10-31, 13:01:30) rašė:
kepas (2014-10-31, 09:50:50) rašė:
...
Dar vienas linksmas pavyzdys.
Xiaomi. Siuntė į Kiniją remontuoti. Kinai persimetė popiergaliais kad netvarko. Susirašinėjo laiškais, iki galutinai buvo įmontuoti ragai. Jokio garantinio aptarnavimo. Siuntimo išlaidos.

Man niekaip nedaeina kam tokius šūdus reikia pirkti? Lietuvoje smartų badas kad reikia siūstis kažkokį Xiaomi laužą? Aš dar suprasčiau, jeigu žmogus, sakykime, nori kokio nors Motorola Nexus 6 64GB versijos. Lietuvoje jo nėra, ir sakykime nebus. Nu tai viskas, siuntiesi, ieškai kelių susiveikti. Bet tai vistiek nors brendai šiokie tokie, tai yra Motorola gaminys. Bet kam tokius šūdus kaip Xiaomi siūstis?
Wat? Nu Ok, tarkim būčiau nusipirkęs Motorolą ir būtų nutikę tas pats kaip ir šitam, tai man irgi reikės jį kažkur į vakarų Europą siųsti, kad suremontuotų. Ir kaip gali garantuoti, kad tas grynai prapažintas brand'as tikrai galės pakeisti kokį nors motininės komponentą? Flash'ą, CPU ar dar ką nors. Tai ir vėl siūlys keisti motininę. Tad šiuo atžvilgiu nematau jokio skirtumo. Ir garantinas aptarnavimas čia visiškai ne prieko. Kas tau taisys įrenginius garantiniu servisu kai pameti telefoną ant žvirkelio ir surandi tik po gero pusdienio suvažinėtą tiek lengvuoju tiek sunkiuoju transportu? Yep, seems about right.

Dabar dėl šnekų, mat kitaicas = *ūdo gabalas. Surask 2012 m. geresnės kainos - kokybės santykio telefoną. Jei gerai pamenu mokėjau apie 900 Lt už 32GB, 13 MP Sony Kamera, Snapdragon 600, 720p ekranas su 4.3 colio ekranu (skonio reikalas, kai kam nereikia didelių) ir last but not least, jis turėjo OFICIALIŲ CM11 su visais nightlies atnaujinimais. Kaip pavyzdys, jeigu būtum tarkim kokį Nexus 4 įsigyjęs iš Amerikos sėkmingai be mokesčių, mat kaip visi žinom ten elektronika daug pigesnė, tau būtų dzin dėl remonto, juk Nexus! Sėkmės paieškose.
1
2014-10-31, 13:52:29  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

artorelis (2014-10-31, 11:59:10) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
...
Aš kiek tave "pažįstu" forume, tai tu visiškas bejėgis kai reikia ką nors nusipirkti iš smartų, planšečių, ar šiaip ką nors iš technology srities. Čia ne priekaištas, neįsižeisk. Kažkas panašaus kaip mergos ir automobiliai.
Patikėk, yra merginų kurios žino apie automobilius daug daugiau nei ponas.

P.S. susitvarkiau laikrodžio apyrankę :)
0
2014-10-31, 13:01:47  

PROsenelis

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 962

Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
Žodžiu nusprendžiau geriau daugiau sumokėti negu po to gailėtis ir pirksiu geriau iPhoną 4s iš salono naują, nes pagal skelbimus ten visi neaiškūs privežti iš Švedijos, Danijos, Vokietijos ir UK. Beveik niekur nėra su dėžutėmis. O ir dėl registracijos ir legalumo neaišku. Tai dabar galvoju ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos? Kiek ten liks laisvos aktyvavus, 5gigai? Žaidimams turiu PS4, filmams didžiulį teliką, tai man nei filmų jame nei žaidimų nereikia. Būtų įdomi turėjusių iPhone 4s nuomonė, O dėl kvailos nuomonės kad Apple renkasi tik agrastai, tai net juokas ima. Mano draugas turi tarptautinę Private Securty Detail(čia ne firmo pavadinimas o veiklos pobūdis) firmą kur buvę profai kariai dirba Afgane, Irake ir Afrikoje, tai irgi naudoja Apple. Neseniai mentuose buvau, tai dauguma kriminalistų, tiek moterų, tiek vyrų irgi su iPhonais, net nustebau.
tai aisku,jeigu esi protingas zmogus,tai dabar ,praktiskai jau 2015-ais metais ,yra pats laikas nusipirkti telefona su 3.5"ekranu.Juolab kad taip daro apsauginiai,kariai ir mentai- zodziu,intelektualai. Beje,o kodel tamsta toks tikras kad tavo paminetu profesiju atstovu tarpe nera "agrastu"??? Pagal mane tai kaip tik yra priesingai- kuo labiau stengiasi vaidinti tikrus vyrus,tuo labiau slepia savo tikraja prigimti. Cia ant manes nepyk,tai ne as sugalvojau.psichologijoje tai senai zinomos tiesos. Daznai koks dainininkas,siuvejas ar fotografas turi savyje daug daugiau vyriskumo ir narsos kai reikia, nei tie visokie "sertifikuoti"kovotojai.Tikri vyrai myli moteris,o ne kerzokus.
3
2014-10-31, 13:01:30  

artorelis

Parašė žinučių: 4123

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung Galaxy Note 3

kepas (2014-10-31, 09:50:50) rašė:
Pagaliau po ilgų kelių mėnesių sužinojau savo Xiaomi Mi-2S likimą. Problema buvo, kad visiškai sunaikinau ekraną, jį pakeičiau viskas OK apart mikrofoną, nusiunčiau į Kiniją remontuoti. Abu oficialūs Xiaomi servisai pasakė tą patį - mikrofono netaiso, gali tik motininę pakeist, o ji nepigi apie 160 USD, kai dar 100 USD vertas buvo naujas ekranas, tai už tokią sumą būtų galima nusipirkti tą patį naują telefoną. Tai tikriausiai nemokėsiu už tai, parsiūs atgal (vėl gi reikės mokėti žmogui už siuntimo išlaidas ir gal dar nuo paslaugos, nežinau kiek dar bus) ir bandysiu parduoti kaip iPod Touch alternatyvą, telefonas visiškai veikiantis tačiau, apart mikrofono, tad skambint neis, tačiau SMS ir visi duomenų ryšiai veikia.

Dėl naujo telefono, tai galvoju įsigyti LG G3. Gal buvot susidūrę su Mob123.lt ?
Dar vienas linksmas pavyzdys.
Xiaomi. Siuntė į Kiniją remontuoti. Kinai persimetė popiergaliais kad netvarko. Susirašinėjo laiškais, iki galutinai buvo įmontuoti ragai. Jokio garantinio aptarnavimo. Siuntimo išlaidos.

Man niekaip nedaeina kam tokius šūdus reikia pirkti? Lietuvoje smartų badas kad reikia siūstis kažkokį Xiaomi laužą? Aš dar suprasčiau, jeigu žmogus, sakykime, nori kokio nors Motorola Nexus 6 64GB versijos. Lietuvoje jo nėra, ir sakykime nebus. Nu tai viskas, siuntiesi, ieškai kelių susiveikti. Bet tai vistiek nors brendai šiokie tokie, tai yra Motorola gaminys. Bet kam tokius šūdus kaip Xiaomi siūstis?
3
2014-10-31, 12:33:03  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

artorelis (2014-10-31, 11:59:10) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
...
Aš kiek tave "pažįstu" forume, tai tu visiškas bejėgis kai reikia ką nors nusipirkti iš smartų, planšečių, ar šiaip ką nors iš technology srities. Čia ne priekaištas, neįsižeisk. Kažkas panašaus kaip mergos ir automobiliai. Žodžiu rašyk, padėsim, be mūsų PATARIMŲ nebandyk nieko pirkti. ☺

Jeigu vyrauja tokie žodžiai ir junginiai kaip Private Security Detail, Kariai, Geležiniai Vilkai, Afganai, kariniai Марш-бросок'ai, 10km krosai, Patriotai, šliaužiojimai dieną naktį po balas ir prūdus, nu tai griebk žmogau CAT S50. Kaip tik šis MONSTRIUKAS jau atvyko į Mobili Linija salonus. Skaičiukai tikrai neblogi, atsparumo sertifikatai. Net ir visai dailiai atrodo. Nors vidinė atmintis tik 8GB bet kortą net iki 64GB gali įsimesti. Batarkė vos ne 3000mAh!!! Va čia tai rimtas tvirtas BOY, su "agrastais" nėra jokio ryšio. ☺

"Pirksiu iPhoną 4s iš salono naują". Skamba įdomiai. Jeigu tikrai iš salono, naują, su dėžute ir blah, blah, blah, tai net ši totali Apple seniena, su idiotišku ekraniuku, jei neklystu drąsiai lipa virš 1000lt. Ir ką reiškia tas sakinys "ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos"? Tai jeigu manysi kad "užteks" o praėjus kuriam laikui jau nebeužteks? Vėl pirksi kitą?

FOTO

VIDEO
Oba kokį tekstą sugebėjai parašyti su savo mikro ekraniuku, akių ir pirštų nepaskaudo? Prie ko čia dabar Afganas, prūdai ir Geležinis Vilkas? Kuo tai susiję su mano noru išbandyti iOSą? Žinai aš dar tave užstodavau kai kiti forume kabinėdavosi, bet dabar matau kad tu ištiesų keistumo įsikūnijimas. O agrastai dabar prie ko? Kuo tai susiję su telefonais? Sakiau kad su iOSu nedraugavęs ir paprašiau nuomonės kurie turi iPhonus, o ne tavęs, kuris apart Note 2 neturi nieko,net kompo su teliku. Tavo nuomonės man nereikia. Tiesa, prie ko čia dabar patriotai ir iPhonas? Na logiškai paaiškink.Nemažai esu turėjęs aš visokių androidinių žaislų, tai ką tu man gali patarti teturintis vinintelį senovinį smartą? Nemanai kad didybės per daug turi?
1
2014-10-31, 11:59:10  

artorelis

Parašė žinučių: 4123

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung Galaxy Note 3

Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
Žodžiu nusprendžiau geriau daugiau sumokėti negu po to gailėtis ir pirksiu geriau iPhoną 4s iš salono naują, nes pagal skelbimus ten visi neaiškūs privežti iš Švedijos, Danijos, Vokietijos ir UK. Beveik niekur nėra su dėžutėmis. O ir dėl registracijos ir legalumo neaišku. Tai dabar galvoju ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos? Kiek ten liks laisvos aktyvavus, 5gigai? Žaidimams turiu PS4, filmams didžiulį teliką, tai man nei filmų jame nei žaidimų nereikia. Būtų įdomi turėjusių iPhone 4s nuomonė, O dėl kvailos nuomonės kad Apple renkasi tik agrastai, tai net juokas ima. Mano draugas turi tarptautinę Private Securty Detail(čia ne firmo pavadinimas o veiklos pobūdis) firmą kur buvę profai kariai dirba Afgane, Irake ir Afrikoje, tai irgi naudoja Apple. Neseniai mentuose buvau, tai dauguma kriminalistų, tiek moterų, tiek vyrų irgi su iPhonais, net nustebau.
Aš kiek tave "pažįstu" forume, tai tu visiškas bejėgis kai reikia ką nors nusipirkti iš smartų, planšečių, ar šiaip ką nors iš technology srities. Čia ne priekaištas, neįsižeisk. Kažkas panašaus kaip mergos ir automobiliai. Žodžiu rašyk, padėsim, be mūsų PATARIMŲ nebandyk nieko pirkti. ☺

Jeigu vyrauja tokie žodžiai ir junginiai kaip Private Security Detail, Kariai, Geležiniai Vilkai, Afganai, kariniai Марш-бросок'ai, 10km krosai, Patriotai, šliaužiojimai dieną naktį po balas ir prūdus, nu tai griebk žmogau CAT S50. Kaip tik šis MONSTRIUKAS jau atvyko į Mobili Linija salonus. Skaičiukai tikrai neblogi, atsparumo sertifikatai. Net ir visai dailiai atrodo. Nors vidinė atmintis tik 8GB bet kortą net iki 64GB gali įsimesti. Batarkė vos ne 3000mAh!!! Va čia tai rimtas tvirtas BOY, su "agrastais" nėra jokio ryšio. ☺

"Pirksiu iPhoną 4s iš salono naują". Skamba įdomiai. Jeigu tikrai iš salono, naują, su dėžute ir blah, blah, blah, tai net ši totali Apple seniena, su idiotišku ekraniuku, jei neklystu drąsiai lipa virš 1000lt. Ir ką reiškia tas sakinys "ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos"? Tai jeigu manysi kad "užteks" o praėjus kuriam laikui jau nebeužteks? Vėl pirksi kitą?

FOTO

VIDEO
4

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|...|85|...|161|162|163|164|165|...|169|...|253|...|337|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Rom
Read only memory
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .