Forumas
Forumas » Svetainė www.mobili.lt » Jūsų pastabos, pasiūlymai » OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|85|...|169|...|246|247|248|249|250|...|253|...|337|

 
2014-03-15, 13:22:59  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

Lietuviu komentatoriai (konkreciai Volunge su Kaikariu) nebutu tokie jau blogi, jei turetu normalaus dydzio monitoriu, nes patys, kazkada per interviu prisipazino, kad tas komentatoriaus ekraniukas yra labai mazytis ir ka nors ten detalaus iziuret sunkoka, todel jie ten ir painioja Red bulius su Toro rosso, ir salmus. Beto Volunges gal tokia "Natura" jis per 16m taip ir neismoko klausyt Kaikario. Buna Kaikaris pastebi kokia sprogusia padanga, tai Volungevicius! Sprogo padanga? Raikkonenui? Nors ta jau buna pastebejas Kristijonas :D seip jie turi du pliusus Vienas- Ju balsai tikrai malonus daugeliui jie jau tapo atributais. O antras pliusas tai ju Objektyvumas. Pats esu lygines visu kitu saliu komentatorius tai baisu! Anglai ne tik Hamiltona isikliopine, bet ir apie "perpektyvuji" Chiltona randa laiko papezet. Vokieciai apart Nico vapse nieko trasoje nemato. O Rusai, tai protingu tonu nesamones velia :D As geriau Kaikario ir Volunges Klausysiu nei Popovo, jau ten kas do klaunas :D Beto reik ivertint, kad Rusai, vokieciai ir Anglai komentuoja tiesgiai is trasos, jie ten ir interviu vietoj po crash'o gauna ir "premium" info. Musiskiai ziuri taip kaip ir mes tai yra TV+Live timingas. Jei kas skirtu jiems 1mln transliacijoms (kelioniu islaidos, akreditacijos) Tai patikekit niekuom jie anglams nenusileistu. O kolkas nors ir nemegstu anglu komentavimo tenka ziuret Sky ir svajot, kad kada nors Kaikaris su Volunge mums komentuos tiesiai is trasos :)
0
2014-03-15, 13:10:13  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

Sigitas_lk (2014-03-15, 13:01:57) rašė:
kepas (2014-03-15, 12:17:17) rašė:
...
Tikra tiesa, jau lietuviskai ziuret F1 tai siaubas, palyginus su uzsienio transliacijom, nesamones velia, maisosi tarp komandu pilotu ir dar tarp daug ko. O jei nori kad F1 labiau itrauktu, tai be uzienio transliaciju nelabai ir itrauks. Tiesiog kitas lygis.

kepai> keleisi nejaugi anksti taip, kad ir treniruotes paziuret?:O

Dar ten maciau del svajoniu komandos klauset, tai jo ir as ten dalyvauju, nzn kiek kartu keiciau pasirinkimus, labai sunku buvo kazka issirinkti si sezona, gerai kad neissvaisciau biudzeto ant wiliamsu :D nors daug is ju tikejausi. Emiau Toro rosso, Alonso ir Hulkenberga. Ziuresim ryt kas gausis is to :D
Nope, žiūrėjau tik kvalifikaciją ir post-kvalifikacijos reportažus.
0
2014-03-15, 13:01:57  

Sigitas_lk

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1581

Telefonas: Sony Z2. Nexus 5X darbinis

kepas (2014-03-15, 12:17:17) rašė:
SENEOV (2014-03-15, 11:49:18) rašė:
...
Nepastebi net smulkių ir paprastų detalumų.
O šiaip niekas iš jūsų nesilanko reddit.com/r/formula1 ? Ten yra tiesiog superinė bendruomenė, galima rasti viską praktiškai.
Štai, pavyzdžiui šiandien ryte žiūrėjau SkyF1 transliacijas per http://www.squirrelstreams.com/
Garantuoju, kad nerasite geresnės kokybės transliacijų internetu, visomis prasmėmis, sakyčiau, kad netgi geriau negu ir per lietuvišką TV.
Tikra tiesa, jau lietuviskai ziuret F1 tai siaubas, palyginus su uzsienio transliacijom, nesamones velia, maisosi tarp komandu pilotu ir dar tarp daug ko. O jei nori kad F1 labiau itrauktu, tai be uzienio transliaciju nelabai ir itrauks. Tiesiog kitas lygis.

kepai> keleisi nejaugi anksti taip, kad ir treniruotes paziuret?:O


Dar ten maciau del svajoniu komandos klauset, tai jo ir as ten dalyvauju, nzn kiek kartu keiciau pasirinkimus, labai sunku buvo kazka issirinkti si sezona, gerai kad neissvaisciau biudzeto ant wiliamsu :D nors daug is ju tikejausi. Emiau Toro rosso, Alonso ir Hulkenberga. Ziuresim ryt kas gausis is to :D
1
2014-03-15, 12:53:26  

Sigitas_lk

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1581

Telefonas: Sony Z2. Nexus 5X darbinis

Ryuzaki21 (2014-03-15, 08:57:53) rašė:
Sigitai@lk>> maciau F-1.lt narys ir kaip tau naujasis sezonas? Man minusas tik variklio garsas, jei isgirsciau uzmerktomis akimis sakyciau DTM vaziuoja :/ o visame kitame mane tenkina... Didelis torque, chebrai ratai veliasi net 5 begiu :D suktuku daug, matosi, kad dabar ir dirbt reikia prie vairo o ne tik begiais varyt. Vetelis vos i siena neivaziavo, Kimmi jau spejo ferrari supilt :D va cia tai sezonas :D dar nuvylia naujasis live timmingas deskope bet uztat mobili versija patobulejo, maza to, kad atpigo (pernai beveik ta pati ka gaudavai deskope nemokamai, smarte kainavo 70lt) siu metu android app premium versija turi visus pribumbasus team radio, sector times, tyres data, speed data, in-corner analysis, interactive map, audio commentary ir dar daug ko vos uz 37lt :) reiks ant lenktyniu rydienai jau but nusipirkus :)

O tau kokie ispudziai? :)
Man tai labai patiko sezono pradzia, tuo labiau kai mersus palaikau :) Nerealiai grazu buvo ziuret kai pilotams reikia dirbti prie vairo, kaip kazkada senais laikais, o ne begiais vaziuoti. O garso as kazkaip nesureiksminu, nera to zviegimo, burbuliavimas, na bet ka darysi, del idomiu lenktyniu verta buvo tiek paaukoti. O del tu appsu live timeingo tai nenaudoju, gaila bapkes leist :D pakanka to ka per ekrana parodo, aisku butu idomiausia matyt visus sektoriu laikus ir panasiai. Labiausiai tai dziaugiuosi naujokais, ypac Magnusenu is kurio ir tikejausi daug, tikiuosi ir lenktynese danas nepasimes. Ir apskritai buvo viena idomiausiu kvalifikaciju kiek esu mates.
1
2014-03-15, 12:17:17  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

SENEOV (2014-03-15, 11:49:18) rašė:
djst (2014-03-15, 11:48:06) rašė:
...
ta prasme
Nepastebi net smulkių ir paprastų detalumų.
O šiaip niekas iš jūsų nesilanko reddit.com/r/formula1 ? Ten yra tiesiog superinė bendruomenė, galima rasti viską praktiškai.
Štai, pavyzdžiui šiandien ryte žiūrėjau SkyF1 transliacijas per http://www.squirrelstreams.com/
Garantuoju, kad nerasite geresnės kokybės transliacijų internetu, visomis prasmėmis, sakyčiau, kad netgi geriau negu ir per lietuvišką TV.
0
2014-03-15, 11:49:18  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

djst (2014-03-15, 11:48:06) rašė:
Pats blogiausias - lietuvių komentavimas, jau TOKIO lygio nusšnekėjimai pas juos, kad kiekvieną kartą vis sugeba nustebinti, nors jau manydavau, kad blogiau būti negali.
ta prasme
1
2014-03-15, 11:48:06  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Pats blogiausias - lietuvių komentavimas, jau TOKIO lygio nusšnekėjimai pas juos, kad kiekvieną kartą vis sugeba nustebinti, nors jau manydavau, kad blogiau būti negali.
0
2014-03-15, 11:26:32  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

saskis (2014-03-15, 10:55:22) rašė:
Žiurejot kasnors per pc su lt komentavimu?
Kažkada bandžiau žiūrėt, bet per teliką tiesiog paprasčiau, nereikia belenkiek puslapių naršyt kad surast veikiantį streamą ir dar lietuvišką komentavimą
1
2014-03-15, 10:55:22  

saskis

Parašė žinučių: 2372

Miestas: Klaipėda

Telefonas: Nokia Lumia 920 WP 8.1

Žiurejot kasnors per pc su lt komentavimu?
1
2014-03-15, 10:30:56  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

Ryuzaki21 (2014-03-15, 10:09:13) rašė:
SENEOV (2014-03-15, 09:53:30) rašė:
...
Na is pilotu tai as uz Raiki ir Koba, tad panasu siemet abu uz Ferrari balelinsim :) Beje esi surinkes svajoniu komanda f-1.lt? :)
ne, aš tam puslapy retai lankausi, tiesiog seku naujienas f1
1
2014-03-15, 10:09:13  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

SENEOV (2014-03-15, 09:53:30) rašė:
Ryuzaki21 (2014-03-15, 09:31:26) rašė:
...
ai aš tai visalaik už Ferrari, Alonso 5 startuos, visai neblogai
Na is pilotu tai as uz Raiki ir Koba, tad panasu siemet abu uz Ferrari balelinsim :) Beje esi surinkes svajoniu komanda f-1.lt? :)
1
2014-03-15, 09:53:30  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

Ryuzaki21 (2014-03-15, 09:31:26) rašė:
SENEOV (2014-03-15, 09:23:34) rašė:
...
Mane tik kaip ir pastoviai "diorgina" RB veidmainiavimas. Tie tai "visados nustebe" Na kai vaidini vargselius pakylusius per viena nakti tai ir marketingas geriau veikia... Williams mane nuvyle, aisku 9-10 palyginus su paskutiniais sezonais didele pazanga, bet po testu vyliausi, kad del podiumo kaposis :/
ai aš tai visalaik už Ferrari, Alonso 5 startuos, visai neblogai
1
2014-03-15, 09:31:26  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

SENEOV (2014-03-15, 09:23:34) rašė:
Ryuzaki21 (2014-03-15, 08:57:53) rašė:
...
jus nevieninteliai f1.lt nariai, tik as retai lankausi.

ištikrųjų garsas bolidų labai nuvilia palyginus su praeitais metais nebėra tos aukštos natos. Kazkaip keistai vetelis 12 liko ricardo po po q2 5 berods buvo. Gaila kad ant wp nera pilnos versijos timingo
Mane tik kaip ir pastoviai "diorgina" RB veidmainiavimas. Tie tai "visados nustebe" Na kai vaidini vargselius pakylusius per viena nakti tai ir marketingas geriau veikia... Williams mane nuvyle, aisku 9-10 palyginus su paskutiniais sezonais didele pazanga, bet po testu vyliausi, kad del podiumo kaposis :/
1
2014-03-15, 09:23:34  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

Ryuzaki21 (2014-03-15, 08:57:53) rašė:
Sigitai@lk>> maciau F-1.lt narys ir kaip tau naujasis sezonas? Man minusas tik variklio garsas, jei isgirsciau uzmerktomis akimis sakyciau DTM vaziuoja :/ o visame kitame mane tenkina... Didelis torque, chebrai ratai veliasi net 5 begiu :D suktuku daug, matosi, kad dabar ir dirbt reikia prie vairo o ne tik begiais varyt. Vetelis vos i siena neivaziavo, Kimmi jau spejo ferrari supilt :D va cia tai sezonas :D dar nuvylia naujasis live timmingas deskope bet uztat mobili versija patobulejo, maza to, kad atpigo (pernai beveik ta pati ka gaudavai deskope nemokamai smarte kainavo 70lt) siu metu android app premium versija turi visus pribumbasus team radio, sector times, tyres data, speed data, in-corner analysis, interactive map, audio commentary ir dae daug vos uz 37lt :) reiks ant lenktyniu rydenai jau but nusipirkus :)

O tau kokie ispudziai? :)
jus nevieninteliai f1.lt nariai, tik as retai lankausi.

ištikrųjų garsas bolidų labai nuvilia palyginus su praeitais metais nebėra tos aukštos natos. Kazkaip keistai vetelis 12 liko ricardo 2 WTF?. Gaila kad ant wp nera pilnos versijos timingo
1
2014-03-15, 08:57:53  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

Sigitai@lk>> maciau F-1.lt narys ir kaip tau naujasis sezonas? Man minusas tik variklio garsas, jei isgirsciau uzmerktomis akimis sakyciau DTM vaziuoja :/ o visame kitame mane tenkina... Didelis torque, chebrai ratai veliasi net 5 begiu :D suktuku daug, matosi, kad dabar ir dirbt reikia prie vairo o ne tik begiais varyt. Vetelis vos i siena neivaziavo, Kimmi jau spejo ferrari supilt :D va cia tai sezonas :D dar nuvylia naujasis live timmingas deskope bet uztat mobili versija patobulejo, maza to, kad atpigo (pernai beveik ta pati ka gaudavai deskope nemokamai, smarte kainavo 70lt) siu metu android app premium versija turi visus pribumbasus team radio, sector times, tyres data, speed data, in-corner analysis, interactive map, audio commentary ir dar daug ko vos uz 37lt :) reiks ant lenktyniu rydienai jau but nusipirkus :)

O tau kokie ispudziai? :)
1
2014-03-13, 23:15:28  

dima_ml

Parašė žinučių: 5710

0_0 (2014-03-13, 23:06:43) rašė:
Girdėjot, ES žada priimti vienodo įkroviklio visiems telefonams reglamentą?
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/ivairenybes/mokslas-ir-it/diegiamas-vienodas-kroviklis-visiems-mobiliesiems-telefonams-619952#.UyId_fmSySo
tai jau senokai tas zinoma.. http://www.engadget.com/2011/02/09/european-unions-one-charger-for-all-starts-sampling/
0
2014-03-13, 23:06:43  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

Girdėjot, ES žada priimti vienodo įkroviklio visiems telefonams reglamentą?
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/ivairenybes/mokslas-ir-it/diegiamas-vienodas-kroviklis-visiems-mobiliesiems-telefonams-619952#.UyId_fmSySo
0
2014-03-12, 23:58:40  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

Viskas gražu, bet 2420mAh... Čia spjūvis vartotojo veidan
2
2014-03-11, 10:40:06  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

SENEOV (2014-03-11, 08:04:25) rašė:
Lietuvis80 (2014-03-11, 05:52:17) rašė:
...
bet iš tavo pasakymų galima spręst, kad jei neesi baisus Lietuvos patriotas tai neturėtum joj gyvent ("Lietuva - Lietuvos patriotams"). Laimei kiek buvau savo miesto renginiuose nebuvo tokiu ar panašių idėjų minima. Tuo labiau, kad niekas taip jau baisiai nesistengia sunaikinti mūsų tautos ar kalbos, bent jau kolkas. Turiu draugų lenkų, rusų - ir žinot ką? - jie tokie patys lietuviai kaip ir aš.

Įsivaizduokit jei tokia politika būtų taikoma tokioj šaly kaip Britanija, ir visi emigrantai būtų dar labiau niekinami, ar net išsiūsti namo. Aš kalbu apie visų tautybių žmones, kurie ten dirba, ne tik apie lietuvius. Žlugtų daug gyvenimų, pačioj britanijoj irgi būtų sunkumų, nes ilgus metus pačius juodžiausius darbus dirbo emigrantai, o britai nebenorės jų dirbti

Linksmos šventės visiems!
Taip, ir aš turių draugų su rusiškomis pavardėmis, jie beje kariuomenei atidavę 20 metų, šaunūs vyrai , už tai ir sakau Lietuva-Lietuvos patriotams.
Ir ne, imigrantų tepalų Lietuvoje matyti nenoriu,pažiūrėk koks procentas nusikaltimų įvykdoma Belgijoje tų pačių ,,gerų ir dorų,, žmogelių. Aš per savo gyvenimą išmaišiau visą pasaulį ir mačiau tikrai nemažai, taip kad mano pažiūros ne iš piršto laužtos. Nori artimesnio pavyzdžio? Nuvaryk Ruklon ar į Pabradę, pažiūrėk kokie ,,geriečiai,, pabėgėliai ten gyvena.
3
2014-03-11, 08:04:25  

SENEOV

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2690

Telefonas: Redmi Note 4

Lietuvis80 (2014-03-11, 05:52:17) rašė:
Taaaip, viskas su jumis aišku ponai forumiečiai, jums tik apie smartus ir kalbėti.Be komentarų.
bet iš tavo pasakymų galima spręst, kad jei neesi baisus Lietuvos patriotas tai neturėtum joj gyvent ("Lietuva - Lietuvos patriotams"). Laimei kiek buvau savo miesto renginiuose nebuvo tokiu ar panašių idėjų minima. Tuo labiau, kad niekas taip jau baisiai nesistengia sunaikinti mūsų tautos ar kalbos, bent jau kolkas. Turiu draugų lenkų, rusų - ir žinot ką? - jie tokie patys lietuviai kaip ir aš.

Įsivaizduokit jei tokia politika būtų taikoma tokioj šaly kaip Britanija, ir visi emigrantai būtų dar labiau niekinami, ar net išsiūsti namo. Aš kalbu apie visų tautybių žmones, kurie ten dirba, ne tik apie lietuvius. Žlugtų daug gyvenimų, pačioj britanijoj irgi būtų sunkumų, nes ilgus metus pačius juodžiausius darbus dirbo emigrantai, o britai nebenorės jų dirbti


Linksmos šventės visiems!
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|...|85|...|169|...|246|247|248|249|250|...|253|...|337|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
DTM
Dual Transfer Mode - GPRS duomenų srauto dvigubai paspartejimas .