»
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Bitė/Tele2  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Bitė/Tele2
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
2013-12-26, 11:33:53  

Arce

Parašė žinučių: 22

Miestas: Panevėžys

Telefonas: Apple 4S

Pamėginsiu paprognozuoti:
sprendžiant iš šios nuorodos http://www.bite.lv/lv/private/bite-card/BITE35 dar yra kur pigti pokalbiams. Taigi po Naujų metų, kokiam sausio vidury, kai prasideda masiniai išpardavimai, Bitė paleis reklamą, kad irgi daro didžiulę nuolaidą pokalbių planui "laisvė" ir paleis po 15 lt (nes juk tiek kainuoja Latvijoj). Dėl tos reklamos aišku nebūtinai taip bus, bet aš bandau prognozuoti visą scenarijų Šypsena O Bele2, savo ruožtu, turės padaryti dar pigiau (per Marytės plauką).
Klausimas kas nutiks tiems, kurie turi db pasiėmę planus už 22 lt?.. tai jiems, mano manymu arba automatiškai atpigins, arba, tiesiog pasiskambinus ar savitarnoje teks padaryti pakeitimus (logiškesnis antras variantas, nes per tokią masę vis tiek atsiras kas nepasikeis). Bet esmė yra tame, kad su "laisve" už 22 lt, dar daugelis pasiėmė 1,5 GB už 3 lt (ir sumoje mokame 25 lt). Taigi jei norėsi neribitų pokalbių už 15 lt, neteksi 1,5 GB už 3 lt ir tada 1 GB galėsi užsisakyti už 15 lt (kas sumoje gausis 30 lt). Su bele2 bus kažkas panašaus.
Tai tokios mano pranašystės, laukiam kaip bus iš tikrųjų (jei kas nors bus).
0
2013-12-10, 20:54:13  

Arce

Parašė žinučių: 22

Miestas: Panevėžys

Telefonas: Apple 4S

Aš irgi bitėje radau krūvą nepasitenkinimų ir priekaištų dėl tų neribotų (o gal vis dėl to ribotų) pokalbių. Tuomet pradėjau ieškoti kokių nors priekaištų iš T2 ar omnitelio panašių planų (neribotų pokalbių) skundų, bet neradau nei vieno (išnaršiau krūvą forumų). Beje, tele 2 savo tinklapyje tokio, kaip forumo neturi (kokį turi BITĖ ar OMNITEL), tai gal abonentai neturi kur pasiskūsti (ieškojau tele2 facebuko paskyroj, bet ir ten nei vieno nusiskundimo ta tema).
Pats naudojuosi BITE ir jau labai seniai (šiuo metu turiu planą "laisvė"), nu pats neturiu jokių nusiskundimų ir iš mano pusės tai didelis respect'as BITUTEI. Pats neturiu poreikio pliurpti po kelias valandas, tai jie man jokių perspėjimų neduoda - gyvenam taikiai :)
Apie tele2, iš asmeninės patirties, galiu papasakoti tik tiek, kad turėjau iš jų pasiėmęs internetą. Blogybės tokios:
1. kai pamačiau kad neužtenka man 3 GB (kuriems buvau pasirašęs sutartį), skambinau į klientų info, kad pasikeisti į didesnį (ir aišku brangesnį) planą. Bet man buvo pasakyta, kad neįmanoma, tai aš ten ilgai turėjau skambinėti ir įrodinėti, jog tai mano teisė, kuri įrašyta paslaugų teikimo sutartyje. Po ilgų ginčų padidino man tą planą. Būtų galima manyti, kad tai tik vienetinis nesusipratimas, bet dar ir dabar (po 2 metų) teko perskaityti tokių skundų.
2. Antra ir didžiausia bėda, tai einamosios sąskaitos info. Pirmas ~10 mėnesio dienų būna naujinama informacija ir nerodo apie tą sąskaitą iš vis nieko. Paskui jau pradeda rodyti su 48 val. vėlavimu. O likus ~ savaitei iki mėn. pabaigos iš vis nustoja naujinti info. Taip kad realiai einamosios sąskaitos info NĖRA. (neribotų pokalbių ir sms nebereikia stebėti, bet dėl duomenų, tai juk įdomu matyti kiek išnaudojai). Bitėje einamąją sąskaitą galima stebėti realiuoju laiku (nuo pirmos iki paskutinės mėnesio dienos).
Tai trūko man kantrybė ir likus pusmečiui iki sutarties pabaigos nutraukiau sutartį ir pabėgau. Dėl nutraukimo grasino netęsybomis, bet aš jiems nusiunčiau rašto šabloną, su kuriuo būčiau kreipęsis į teismą ir tada nusiramino. Beje, tą raštą gavau iš bitės (vėl gi ačiū jai).
Tai tokie mano asmeniniai įspūdžiai. Apie omnitel nieko negaliu papasakoti, nes neteko man naudotis jo paslaugomis. Niekada man omnitelis ir nepatiko savo arogancija - pastoviai rėkiantis "kokybė, kokybė", nesvarbu, kad kaina didžiausia, o ta kokybė daugiau, mažiau jau seniai susilygino visų operatorių.

Tai apibendrinant noriu pasakyti, kad būnant pas bet kurį operatorių gali nutikti kažkokių insidentų, nieko nėra tobulo. Tai aš čia lyginu kaip su darbovietėm (darbu), kad ir kokiam darbe dirbtum, vis tiek bus kas užknisa (pakeisi kitą darbą, bus kitos problemos, kitame darbe vėl kitos problemos). Tai svarbiausia, kaip sprendžiamos problemos ir koks paties požiūris į jas.( Nes juk yra žmonių,kuriems iškilus kad ir mažiausiai problemai, pradeda rėkauti, kad jau bėga pas kitą operatorių). Aš pats naudojuosi bitės paslaugomis 18 metų ir neturiu jai jokių priekaištų.
0
2013-12-10, 20:54:12  

EdgardasB

Parašė žinučių: 361

I_am (2013-12-10, 20:46:37) rašė:
...
Pokalbiai ir SMS i visus Lietuvos tinklus neriboti. Jeigu norite suzinoti placiau siulau paskambinti T2 atstovams ir viska detaliai jums paaiskins; ) Pirma karta girdziu tokius dalykus Biteje, bet nenustebau: )
T2 nėra aktualu, tokie ribojimai, nes tik pildykai gali gauti kažkiek centų už minutę, jei skambina iš kito operatoriaus. O bitej ir omniteliui nuostolinga, kai taip uždirbinėja, nes jiems reikia mokėt T2 įmonei už srautą.
0
2013-12-10, 20:46:37  

I_am

Statusas: moderatorius

Parašė žinučių: 1012

Miestas: Šiauliai

Telefonas: Sony Z1 5.1.1

WoWikas (2013-12-10, 18:44:01) raŔė:
Labas vakaras, iÅ”kilo klausimas, galvoju apie naują plano sutartÄÆ, nes sena eina ÄÆ pabaigą, galvoju apie ta planą kur ÄÆ visus tinklus nemokamai kalbėti neribotai... Skaitinėjausi bitė puslapyje, tai tragedija, pakalbi vakare Å”iek tiek daugiau (2-3 h) siunčia sms jog virÅ”iji limitą, ir turi atkreipti ÄÆ tai dėmesÄÆ, jeigu ne ten kažkokios sankcijos. Norėjau paklausti, tai kaip su tele2, ar nėra panaÅ”ių dalykų ir čia? AčiÅ« už atsakymus.
Pokalbiai ir SMS i visus Lietuvos tinklus neriboti. Jeigu norite suzinoti placiau siulau paskambinti T2 atstovams ir viska detaliai jums paaiskins; ) Pirma karta girdziu tokius dalykus Biteje, bet nenustebau: )
0
2013-12-10, 18:44:01  

WoWikas

Parašė žinučių: 82

Miestas: Klaipėda

Labas vakaras, iškilo klausimas, galvoju apie naują plano sutartį, nes sena eina į pabaigą, galvoju apie ta planą kur į visus tinklus nemokamai kalbėti neribotai... Skaitinėjausi bitė puslapyje, tai tragedija, pakalbi vakare šiek tiek daugiau (2-3 h) siunčia sms jog viršiji limitą, ir turi atkreipti į tai dėmesį, jeigu ne ten kažkokios sankcijos. Norėjau paklausti, tai kaip su tele2, ar nėra panašių dalykų ir čia? Ačiū už atsakymus.
1

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.


Mobili.lt naujienos

Naujasis Galaxy Tab S7 FE 5G (0)

Užsakykite naująjį Tab S7 FE 5G iki 2021-08-29 ir gaukite dovanų Smart Keyboard Trio 500!

2021-07-21

Plačiau »

Galaxy Buds serija pigiau! (0)

Įsigykite Galaxy Buds+, Galaxy Buds Live arba Galaxy Buds Pro ausines ypatingomis kainomis.

2021-07-09

Plačiau »

Gaukite Galaxy Buds Live dovanų! (0)

Pirkdami Galaxy S21 5G serijos įrenginį nuo 2021-07-01 iki 2021-07-31

2021-07-01

Plačiau »

Gaukite papildomą 100€ premiją naujam Galaxy įrenginiui (0)

Pasiūlymas galioja perkant Galaxy Z Fold 5G, S21 serijos įrenginius, Z Flip 5G, Tab S7 serijos įrenginius, Buds Live ir Buds Pro.

2021-07-01

Plačiau »

Pirkite Galaxy Xcover5 ir papildomą bateriją gaukite dovanų! (0)

Būkite nesustabdomi!

2021-06-01

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.