»
Reklama
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » gelbekit!! lg e 400  Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.
  gelbekit!! lg e 400
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  

2014-03-19, 20:43:39  

dima_ml

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 5710

jofke1986 (2014-03-19, 19:53:48) rašė:
taip jau atsitiko kad mano mama sugalvojo anukei nupirkti dovanu toki stai telefona...mat jis labai pigus, kaip supratau iseme ji is prekybos, ir tik ji paemus i rankas supratau kodel...padekit paaiskinkit kaip su juo elgtis, esu bejege, jokiu zaidimu neina parsiusti, meta klaida (101) is kompo ikelti nieko neina, parsisiunciau ta reikalinga programa, vistiek man niekas nepavyksta..pati turejau iphone, tai kiek vargau, kiek vargau, galu gale nusipirkau samsunga ir valio, darai ka nori, o cia kiek visokiu dalykeliu reikia, kad sakes, pavargau, o dukra zyzia zaidimu muzikos, o mama ziople nieko nesugeba... padekit
telefono forumas
0
2014-03-19, 19:53:48  

jofke1986

Parašė žinučių: 2

Telefonas: lg e400

taip jau atsitiko kad mano mama sugalvojo anukei nupirkti dovanu toki stai telefona...mat jis labai pigus, kaip supratau iseme ji is prekybos, ir tik ji paemus i rankas supratau kodel...padekit paaiskinkit kaip su juo elgtis, esu bejege, jokiu zaidimu neina parsiusti, meta klaida (101) is kompo ikelti nieko neina, parsisiunciau ta reikalinga programa, vistiek man niekas nepavyksta..pati turejau iphone, tai kiek vargau, kiek vargau, galu gale nusipirkau samsunga ir valio, darai ka nori, o cia kiek visokiu dalykeliu reikia, kad sakes, pavargau, o dukra zyzia zaidimu muzikos, o mama ziople nieko nesugeba... padekit
1

Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

Apklausa
Kokio gamintojo telefonai dabar jums patraukliausi? (15)

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Xiaomi Mi9 SE + dovana - Mi Band3! (0)

Gegužės 24-26 d. pirkite Xiaomi Mi9 SE ir dovanų gaukite išmaniąją apyrankę Mi Band3!

2019-05-24

Plačiau »

JAMAM visuose Akropoliuose gegužės 24-26 d. (0)

Ypatingos kainos Samsung telefonams
Lizingas be pabrangimo
iki 30% nuolaida aksesuarams

2019-05-24

Plačiau »

Samsung laikrodis + išorinė baterija dovanų! (0)

Pirkite Samsung Galaxy Watch arba GWatch Active ir gaukite išorinę bateriją su belaidžių krovimu dovanų!

2019-05-06

Plačiau »

„Samsung“ išleido „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 +“ piršto antspaudų atnaujinimas (0)

„Samsung“ išleido „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 +“ atnaujinimus, kurie pagerina pirštų atspaudų jutiklio veikimą.

2019-04-14

Plačiau »

Huawei mate 20 serijos Beta Atnaujinimas (0)

Huawei mate 20 serijos Beta Atnaujinimas

2019-04-14

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

© Mobili linija, 2019. Visos teisės saugomos.
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.