»
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Kaip atblokuoti Samsunga GT-I5800  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Kaip atblokuoti Samsunga GT-I5800
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  

2013-01-20, 13:36:58  

EdgaBimbam

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 2984

Auksyteyte (2011-10-02, 22:58:39) rašė:
Istorija tokia: uzsidejau siam androidiniam telefonui klaviaturos atrakinimo simboli, be kurio niekaip neiieisi i telefona jei jo nezinosi. Taigi mano mazasis brolis sugalvojo pameginti atspeti mano uzrakta ir per daug sykiu suvede tad uzsiblokavo telefonas, dabar rodo: PER DAUG BANDYMU NUPIESTI SABLONA. iveskite savo "Google" vartotojo varda(el. pasta) ir slaptazodi, na ka suvedziau ir ismete lentele TIKRINAMA na bet ta lentele visa laika dega ir niekas man neateina i el.pasta ir nieko negaliu atblokuoti... kas cia gali but per velnes, gal galit kas padeti ar ka patarti ka man daryti? isjungiu tel ijundiu pin koda suvedu viskas ok, bet ismete ta kad uzblokuota ir viskas, nors man priskambinti gali...
o tu ijungei interneta, ir ar tai galima padaryti? nes be interneto, tai nepasitikrins.
0
2013-01-20, 13:32:59  

viofox

Parašė žinučių: 1

Na aš parsisiunčiau tokį žaidimą ir nuo sesės įsivedžiau slaptažodį, kad negalėtu to žaidimo žaist.Ir vieną dieną sese pasiėmė telefoną ir per daug ten prispaudė, o rašo taip per daug bandymu nupiešti šabloną, o apačioi rašo el. paštas ir slaptažodis.Kai aš siunčiausi per,, google play" manęs paprašė el. pašto ir slaptažodžio, o aš jau tada buvau pamiršusi koks slaptažodis,nes seniai buvau pasikeitusi slaptažodį.
O skambint jums gali, o jūs kitiems ne.Tai patariu tiems kuriems taip atsitiko kiekvieną kartą į kokią knygą įsirašyti savo slaptažodį.
0
2011-10-02, 22:58:39  

Auksyteyte

Parašė žinučių: 2

Telefonas: Samsung GT-I5800

Istorija tokia: uzsidejau siam androidiniam telefonui klaviaturos atrakinimo simboli, be kurio niekaip neiieisi i telefona jei jo nezinosi. Taigi mano mazasis brolis sugalvojo pameginti atspeti mano uzrakta ir per daug sykiu suvede tad uzsiblokavo telefonas, dabar rodo: PER DAUG BANDYMU NUPIESTI SABLONA. iveskite savo "Google" vartotojo varda(el. pasta) ir slaptazodi, na ka suvedziau ir ismete lentele TIKRINAMA na bet ta lentele visa laika dega ir niekas man neateina i el.pasta ir nieko negaliu atblokuoti... kas cia gali but per velnes, gal galit kas padeti ar ka patarti ka man daryti? isjungiu tel ijundiu pin koda suvedu viskas ok, bet ismete ta kad uzblokuota ir viskas, nors man priskambinti gali...
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Apklausa
Kokiu telefonu dabar naudojatės? (6)

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Perkant naują išmanųjį grąžinti seną apsimoka! (0)

Grąžinkite seną įrenginį ir naujam Galaxy S10 | S10+ | Note10 | Note10+ papildomai gaukite iki 100 €.

2019-11-18

Plačiau »

Naujasis Huawei Nova 5T jau prekyboje! (0)

Naujajį Huawei Nova 5T jau galite įsigyti UAB Mobili linija salonuose!

2019-11-15

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A30s! (0)

2019-10-07

Plačiau »

Naujieji SAMSUNG Galaxy Note10 | 10+ jau prekyboje! (0)

Naujieji SAMSUNG Galaxy Note10 | 10+ jau prekyboje!

2019-08-23

Plačiau »

Samsung Galaxy A80 (0)

Samsung Galaxy A80 Jau prekyboje.

2019-07-23

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

© Mobili linija, 2019. Visos teisės saugomos.
PIN
(Personal Identification Number)
Apsaugos kodas SIM korteles. Kodą gaunate kartu su SIM kortele. PIN kodą galite pasikeisti .