»
Reklama
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Pasiūlymai "MobiliLinija" puslapiui  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Pasiūlymai "MobiliLinija" puslapiui
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
2012-08-21, 13:43:13  

mobilnikas

Parašė žinučių: 63

Miestas: Šiauliai

"Šnekant apie pinigus.... Gerų nemokamų bendradarbių/bendraminčių nenusipirksi(t.y. visi tie, kurie aktyviai dalyvauja forume, rašo telefonų palyginimus ir t.t.); Būtent dėl šitų žmonių mes ir lankom puslapį ir būtent dėl šitų žmonių puslapis nemiręs"

Kiek pinigo tai duoda Mobiliai linijai? Altruizmu neišgyvensi. Kita šneka, jei tai stiprina Mobilios prekės ženklo vardą. Manau šia kryptimi ir reikia eiti (geras aptarnavimas, išskirtinesnis, negu vien tik garantinių telefonų perdavimas į MTTC, ir pan.) Nes kitaip, bus kaip kad vienos internetinės parduotuvės reklamoje- "Išsirink, o pirk iš mūsų pagal žemesnę kainą". Man Mobili atrodo lyderė, nes aš dažniausiai neperku telefonų iš operatorių su sutartimis, bet ar daug tokių kaip aš? Gal Mobili galėtų ieškoti nišų, kaip pvz. telefonų, kurie neskirti mūsų rinkai pardavinėjimas (IP sertifikatai, dvi SIM, ilgai laikančios baterijos ir pan.), telefonų pardavimas dideliu kiekiu įmonėms ir t.t. Bet čia jau nebe apie puslapio kūrimą :)
0
2012-08-16, 10:22:34  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

mobilnikas (2012-08-14, 17:34:48) rašė:
Pasiūlymai neblogi, tačiau iš pirmo žvilgsnio- kiek pinigų atneš Mobiliai linijai šis lietuviškos mobilių enciklopedijos kūrimas? Rašau "iš pirmo žvilgsnio", nes reikia pamatuot kiek darbo reikia įdėt jei atsižvelgt į pasiūlymus. Jei tai užtikrins, jog mobili ir toliau bus lyderiu tarp padedančiųjų išsirinkti telefoną, tai gal ir verta :)
1-4 pirmieji pasiūlymai lyg ir reikalautų nemažai darbo(priklausomai kaip dabar padaryta...) (čia tie 2009m.)
2010m. pastebėjimai - čia iš esmės puslapio tvarkingumo klausimas. Pagrindinis darbas su "detaliu telefono pasirinkimu". Visa kita, manau, pakankamai lengvai padaroma... Pvz. viršutinio meniu sutvarkymas - jei tokiomis gairėmis, kaip rašiau – max 1-2 val. darbas... Kiti punktai vėl atitinkamai...

Jei šnekam plačiau, tai pasiskaitom http://www.mobili.lt/lt/apie_mus.html. Ten man labai patinka „Veiklos strategijos“ pirmas ir ketvirtas punktai.... Ši tema diskusijose ir atsirado dėl to, kad tie punktai lyg ir sufleruoja, kad įmonė nori gerinti klientų aptarnavimą(ir aptarnavimo kokybę).
Žvilgtelėjau nuo kada esu mobilios klientas... jei manęs neapgauna atmintis viso labo nuo 2008m.(kai jie atsirado mano mieste; pirktas Nokia E66). Jei ta pati atmintis neapgauna, tai iš esmės nuo to laiko puslapis irgi atrodo taip pat, ir jame jokio progreso nesimato...

Šnekant apie pinigus.... Gerų nemokamų bendradarbių/bendraminčių nenusipirksi(t.y. visi tie, kurie aktyviai dalyvauja forume, rašo telefonų palyginimus ir t.t.); Būtent dėl šitų žmonių mes ir lankom puslapį ir būtent dėl šitų žmonių puslapis nemiręs. Klausimas čia yra tik tame, kiek šie žmonės dar jame lankysis ir norės būti; Jei šnekam apie puslapio atsipirkimą: manau, kad internetu parduodamų telefonų kiekis yra pakankamai mažas(jei būtų didesnis; arba jei būtų noro skatinti pardavimus internetu, tai kogero atsirastų internetinė kaina(ar ne Edai?), tad apie puslapio atsipirkimą nėra nė ko šnekėti.
Šiai dienai manau, kad įmonei šis puslapis tik papildomas įrankis prisistatyti(bet ne parduoti), kuris tam tikru metu buvo paleistas ir toliau jau vystosi pats. Jo tvarkyti / keisti ką nors arba nėra noro(juk viskas veikia; lankytojas(sąmoningai nesakau, kad pirkėjas) tik kvailas, kad jam kas nors nepavyksta...), arba taip padaryti, kaip norisi, neužtenka finansų... Bėda, jei toks požiūris yra/būtų ir kitose veiklos srityse... Tokiu atveju, geriau „Veiklos strategiją“ trinkim lauk ir sakykim, kad esam tokie pat, kaip ir kiti pardavėjai.
P.S. Mobili nėra "lyderis" padėti išsirinkti telefona. Ji yra lyderis dėl mobilaus telefono įvertinimo bendraminčių tarpe... iki tikro lyderio jai dar tobulėjimui ribų.... uch kiek...
0
2012-08-14, 17:34:48  

mobilnikas

Parašė žinučių: 63

Miestas: Šiauliai

Pasiūlymai neblogi, tačiau iš pirmo žvilgsnio- kiek pinigų atneš Mobiliai linijai šis lietuviškos mobilių enciklopedijos kūrimas? Rašau "iš pirmo žvilgsnio", nes reikia pamatuot kiek darbo reikia įdėt jei atsižvelgt į pasiūlymus. Jei tai užtikrins, jog mobili ir toliau bus lyderiu tarp padedančiųjų išsirinkti telefoną, tai gal ir verta :)
0
2012-08-14, 12:55:02  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

edas (2009-03-02, 11:29:32) rašė:
pukuotuks (2009-03-02, 09:34:26) rašė:
...
Sveiki, labai geri pasiulymai. Reikės daug ką tvarkyti, tik tvarkymo darbus darysiu apie kovo pabaigą. Dabar reikės daug apgalvoti. Ačiū
Matau, kad Edas turi neblogą humoro jausmą.... nes, matyt, tas kovas bus labai negreitai... (juik metai nenurodyti :) )
Imant, kad kogero pakeitimai visgi daryti - bet kiek bendrai matau, lyg ir nieko iš mano pateiktų pastebėlių nėra paliesta...
Žiūrint seno ir lojalaus kliento požiiuriu... šiek tiek liūdna.. Ei senbūviai, o kaip Jums?
0
2010-08-20, 21:31:30  

moksliukas

Parašė žinučių: 204

aaaaaallllioooooo , edai , ar kada nors prasides pakeitimas???????????????ū???????????????
0
2010-05-20, 11:35:15  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

Pribrendo reikalas išsirinkti ir įsigyti mobilų telefoną... uch... Galvojau, kad po paskutinės šnekos kažkas naujo bus.. deja, apart "social media" integravimo(twiter, facebook ir pan.), nieko naujo nepastebiu...

Mano pastabėlės:
Viršutinis meniu:
x Jei Aksesuarai „vyniojasi“, kodėl telefonai ne? Trūksta bendrumo.
x Siūlytina „Servisas dalį paspalvinti kita spalva(ar tik šriftą ar ir foną?), nes jis vienintelis iš jų iškelia į kitą puslapį. Galbūt verta pagalvoti, ar iš tikrųjų nenorite paprasto puslapio apie atliekamą servisą(pvz. paprasčiausiai „pasigirti“, kad patys taisot ir t.t.) ir tame puslapyje duoti aktyvią nuorodą į servisą.
x Paieškos rezultatuose, jei rasta informacija „Terminų žodynėlyje“, tai ją patartina iškelti į patį viršų. Galbūt būtent tokio dalyko ir ieško(pabandykit įvesti PIN iš pažiūrėti ką duos..).
x Užsakytų prekių „karutis“, prekių skaičius ir suma – visą tą gabaliuką padaryti aktyvia nuoroda į prekių krepšelį. Tiesiog „karutis“ per mažas ir gali būti problemiškas paspaudimui. Beje, jei krepšelis tuščias, tai bent jau reiktų duoti aktyvias nuorodas į „e-Parduotuvės taisykles“ ir į pačią „e-Parduotuvę“(meniu punktas). Tiesiog logiškai galvojant, kodėl pirkėjas spaudžia karutį, jei jame tuščia... matyt ieško kokios nors informacijos... Ar ne?
x Taip pat telefonų palyginimo „karučio“ čia reiktų...

Šoninis meniu:
x Registracija ir su tuo susijusi informacija. Pagalvokim. Užklystu į Jūsų puslapį. Kodėl turėčiau jame registruotis? Būtų gerai, kad šone atsirastų kokia nors informacija. Pvz. automatinė statistika apie užsiregistravusius vartotojus(bendras kiekis, žinučių dažnumas ir t.t.(čia kas lengviau padaroma)), kodėl man naudinga registruotis(?, galiu reikšti savo nuomonę ir pan.). T.y. reiktų sudominti atsitiktinė lankytoją tapti Jūsų komandos nariu.. . „Užsiregistruoti ir pamiršau slaptažodį“ – šiek tiek patamsinkite šriftą...
x Mokymų centras. „www.mobili.lt mokymų centras prieinamas tik registruotiems vartotojams. Užsiregistruokite arba prisijunkite.“ O kas tame mokymų centre yra/būna? Gal kaip tik dėl jo aš norėčiau registruotis? Sutikite, kad ten turėtų būti kiek daugiau informacijos.
x Programos. Lange turime vietos, tai gal parodykim programos vieną paveiksliuką prie pavadinimo ir trumpo aprašymo? Atitinkamai reikės ir galimybės, ar matyti su paveiksliukais ar be. Šiaip bendras šio meniu punkto įvertinimas beveik geras. Pasitempiant, reiktų susitvarkyti su programų komentarais(randu tiek tuščių, tiek neatsakytų...). Beje, paieška neieško tarp programų pavadinimų ir t.t., tai gal reiktų paieškos čia?
x „Terminų žodynėlis“. Viskas liuks. Gal kai kurie tik terminai iš vis ne terminai: pvz. „Konkuliatorius“ ir pan. Kai kur reiktų pasižiūrėti į aprašymus.( Smile Shutter- Funkcija "Smile Shutter" fotografuoja tik besišypsančius veidus).
x „Telefonų reitingai“ ir „Populiariausi telefonai“. Šiaip skirtumo tarp jų idėjos prasme nerandu. T.y. ir reitingai ir populiariausi iš esmės atlieka kažkokį telefonų reitingavimą. Šiaip išpildymo prasme man geriau žiūrisi populiariausių telefonų idėja: galima pasirinkti periodą(atsižvelgiant, kad telefonai rinkoje pasilaiko +/- 2 metus, tai prie periodų dar trūksta 12men ir 24men)). Vizualiai labai gražiai pateikiama reitingų puslapyje(30 pozicijų + 5 perkamiausi ar labiausia įvertinti). Taigi sumoj siūlytina: apjungti abu puslapius, pritaikant populiariausių statistikos apžvalgą pagal laikotarpius, iš reitingavimo puslapio perimant vizualinį išpildymą. Manau, tikslingi tokie reitingai: perkamiausias, labiausia vertintas(bendras ir mobili darbuotojų), populiariausias(bendras ir reg.vartotojų). Būtų įdomus servisan pakliūnančių telefonų reitingas(telefono modelis, kiekis(procentas nuo visų pakliuvusių ar pan.)). Kad pačius telefonus reiktų skaidyti į kažkokias grupes, čia manau kitas klausimas. T.y. smartphone ir elementarus phone kaip ir neturėtų būti lyginami, bet kita vertus, pas mus rinka kiek mažoka, kad tai daryti, ar ne?
x Detali paieška. Kad su ja turite problemą – matosi iš forumo užduodamų klausimų: t.y. koks man tiktų ir pan. Apie ją esu rašęs kažkuriame post‘e. Išskaidymas(gamintojas, kaina, savybės) – liuks. Gavus nekorektišką paieškos rezultatą, reikalinga priemonė, apie tai pranešti puslapio administratoriui. Paieška pagal kainą, esant nuo:0 ir iki 0, duoda neteisingą atsakymą. Didžiausi bumbėjimai dėl savybių. Čia norėtųsi bendresnių dalykų. Nesuprantu: Veikimo dažniai – nežinau kuom skiriasi HSDPA nuo UMTS(pvz. uždedu veikimo dažniai tik GSM, ir ką nors pasirenku iš HSDPA ar UMTS – kažkodėl gaunu rezultatus), mane tiesiog domina, ar tokią savybę turi telefonas ar ne. Tas pats su WLAN, USB, TV-out, Ekrano spalvos, atminties kortelė, operacinė sistema, megapikseliai. Manau, kad kai kurios savybės turėtų priklausomybę nuo pasirinktų, t.y. jei pasirenku, kad telefonas su foto, tai man megapikselių gal nereiktų pasirinkinėti? Pačias savybes siūlytina dėlioti bent dviem stulpeliais: pvz. pasirenku WLAN: yra, tada kitame stulpelyje, jei man svarbu pasirenku kokio to WLAN noriu(jei man nesvarbu, nepasirenku nieko...). Dėl pačių paieškos rezultatų. Jie manau turėtų būti rodomi panašiai kaip telefonai: tiek rodymo prasme(yra prekyboje, nėra..), tiek rūšiavimo prasme(abėcėlė, kaina ir t.t.). Beje kaip atrodo telefonas "-nesvarbu-"? Apie tai, kad paieškoje rezultatuose neturėtų būti tarpų.. nekalbu.
x „Klausimai, pasiūlymai“ punktas. Šiai dienai tai „ni ryba ni miasa“. Jei norime užduoti klausimą, einame į forumą, tad kaip ir nelogiška; jei norime duoti kokią nors pastabą – ten pat... Taigi nebent lieka „pasiūlymai“... Siūlymas ties šiuo punktu daryti taip: Pasirašyti tekstuką apie tai kaip norime sulaukti visų Jūsų pasiūlymų ir pastabų, kaip mes juos vertiname ir t.t.. Po tekstuku pasilikti komentavimo(ale anoniminio) galimybę ir ten rinkti tuos pasiūlymus ir pastabas. Pats pasiūlymų ar pastabų parašymo būdas būtų kaip dabar tik nurodant temą: svetainė, e-prekyba ir t.t. Galbūt jums patiems naudinga tuos pasiūlymus/pastabas rūšiuotis pagal tai.
x „Kontaktai“ ir viršutinio meniu „Apie mus“ + „Prekybos tinklas“. Visi šie meniu punktai apie tą patį... Gal apjunkite? Apie mus(->Prekybos tinklas)(->Kontaktai). Būtų panašiai kaip viršutiniame meniu „Aksesuarai“. Beje, kada Panevėžy žemėlapyje nupiešite... jau žadate ~2 metus 
x „e-parduotuvės ...“ – šis punktas iš esmės taip pat „susiriša“ su viršutiniame meniu(e-Parduotuvė). Siūlytinas toks sprendimas. E-Parduotuvė iš viršaus nukelti į šoninį meniu ir ten pateikti bendra informaciją, apie tai, kad prekiaujate ir elektroniniu būdu, bei nurodyti (pirkimo taisyklės), bei kaip tai padaryti(e-Parduotuvė). Kodėl parduotuvės kontaktų negalima rasti nei prie „kontaktų“ nei prie „apie mus“
x „Kainynas“ – čia matosi, kad tingit..  Jis ne tik kad išsiskiria iš bendro puslapio dizaino, bet ir... Kas jame negerai, gal patys žinot?  Toks sąrašiukas liuks, bet patalpinkit kaip ir visa kitą. Sudėkit linkus į telefonus bus veik gerai. Plius persisiųsti leiskit kaip ale csv, ar pdf bylą.
x „Naujienos“ – siūlytina padaryti joms atskirą meniu punktą ir pateikinėti jas ten.
x „Apžvalgos“ – tas pats pasiūlymas. Su rūšiavimu pagal telefono modelį ir pan.

Šoninis meniu2:
x Apklausa – o kodėl jos neperkėlus į pirmąjį šoninį meniu ir padėjus po/virš registracija.
x Visa kita tame šone dubliuojasi su pagrindiniame meniu pateikiamomis naujienomis, tad gal jo išvis atsisakyti. Vietos daugiau liks ir pan. arba išnaikinus ten esančia informaciją – talpinti visą reklamą, kuri išveda iš jūsų puslapio(nokia, Samsung, technologijos.lt ir t.t.)

Navigacija:
x Ar tikrai norite, kad prisimintų, kurioje „terminų žodynėlyje“ mes buvome? Tas pats su programomis. T.y. pasivaikščiojus po tas dvi skiltis – po to vėl kur nors nuklydus ir vėl grįžus atgal – prisimena, kokio termino ieškojai, ar kaip buvai susirūšiavęs programas...

Na jei kam nepabos skaityti džiugu.. kam pabos.. te neskaito... Tiesiog norisi rasti tokį puslapį, kuriame jausies gerai ir niekas neklius po akim.. :)
0
2009-04-07, 09:24:31  

LeGrand

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 5327

Miestas: Vilnius

pukuotuks (2009-03-02, 09:34:26) rašė:
1 pasiūlymas:
Kartais tenka susidurti su tuo, kad nors ir telefonas šiai dienai yra prekyboje, bet "Mobili Linja" jo tiesiog tuo metu neturi.
Kai peržvelgiame telefonus pagal gamintojus ten matome:
x visi telefoai,
x yra prekyboje,
x nėra prekyboje.
Siūlyčiau šiuos punktus praplėsti ir be esamų 3 punktelių įdėti:
x yra prekyboje, bet neturim arba "aktualūs medeliai"(???)
x laukiami(pasirodantįs) modeliai
(na pavadinimai jau "Mobilios linijos" fantazijos reikalas... :) ) Pirmąjį pasiūlymą pasirinkus, gautumėme visus einamus modelius(nepriklausomai ar parduotuvė turi ar ne. ARBA einamus, bet šiuo metu neturimus modelius. Tai lyg ir 2 pasiūlymai, bet realiai manau užtenka pasirinkti kuris labiau patinka(kiekvienas iš jų turi savų pliusų). Antrasis - labiau struktūrizuotų ir pateiktų aiškesnė informaciją(kaip Edas minėjo, kad nori "tvarkos") apie rinkoje pasirodančius modelius.
Būtų parastesnė navigacija.

2 pasiūlymas:
Šis pasiūlymas, manau, ypač aktualus provincijos gyventojams, kurių mobilios parduotuvėse būna gan nedaug modelių. Paprastai žmogus eidamas pirkti telefono turi nusimatęs tarkim kokkius 3 modelius. Po "pačiupinėjimo gyvai", ir nusprendžiama kurį tel. imti. Ar ne taip?
Taigi pats pasiūlymas - padaryti telefonų rūšiavimą pagal parduotuvę. T.y. pvz. pasirenku vieną iš jūsų parduotuvių ir matau kokių ten nokijų yra..

3 pasiūlymas:
Tai apie telefonų reitingavimą. Šiai dienai, manau, reitingavimas imamas ne kokybės, o kiekybės principu. T.y. kiek teko pirktis telefoną, labai retai žiūriu koks jo reitingas pas Jus. Siūlomas pakeitimas toks:
x visi telefonai suskaidomi pagal kainų grupes(kokios jos - manau mobilios linijos atstovai pasiūlytų); Manau. kad tokių grupių turėtų būti apie 4 (pvz.:Paprastieji telefonai, Telefonai pažengusiems, Smartphones, Telefonai pamišėliams)
x Visi telefoai naturiūliuoju būdu skirstomi į gamintojų grupes.
x kiekvienoje grupėje vertinami telefonai pagal kainos/kokybės(kainos/pribumbasų kiekį).

4 pasiūlymas:
Kogero reikalingas rūšiavimas pagal tam tikrus kriterijus. Pvz.:
x budėjimo laiką;
x tam tikrą "pribumbasą";
x gamintoją;
x kainą.
Va cia tai geri pasiulymai! Butu daug patogiau issirinkti telefona :)
0
2009-04-07, 09:20:48  

blood

Statusas: darbuotojas

Parašė žinučių: 7215

Miestas: Kaunas

pukuotuks (2009-04-07, 08:11:09) rašė:
Tai kaip einasi su pakeitimais? Lyg ir šneka buvo apie kovo pabaigą...
sakė,darys apie kovo pabaigą kažką,o ne baigs darbus..
0
2009-04-07, 08:11:09  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

Tai kaip einasi su pakeitimais? Lyg ir šneka buvo apie kovo pabaigą...
0
2009-03-13, 09:46:19  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

Edui.
Kogero reiktų apsispręsti ir gal kiek aiškiau atskirti telefonų pardavimo, forumo ir naujienų-apžvalgų temas puslapyje(tarkim BMS, Klasė ir pan. puslapių pvz.).
Šiaip siūlyčiau pabandyti planuojamų pakeitimų idėjas paviešinti ir pasiūlyti visiems pridėti davo idėįjų, pabalsuoti už vienas ar kitas diskutuotinas idėjas ir pan. Tarsi visi sudalyvautumėme naujo puslapio kūrimo darbuose... T.y. lyg ir spręstumėme kaip atrodytų mūsų mėgstamas ir lankomas puslapis. Kita vertus, smagu, kai atrodytų tavęs atsiklausia, ar gerai, jei pvz. padarysim tokį pakeitimą. Jautiesi svarbus klientas... :)
0
2009-03-13, 09:33:03  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

Pakomentuosiu:
Result (2009-03-02, 11:27:57) rašė:
neblogi pastebejimai... tik mano nuomone antrasis is pasiulymu nelabai reikalingas, nes betkada telefona galima uzsisakyti, kad atvestu ir tai netruks daug laiko, o nemanau, kad perkama ta pacia akimirka, kai uzsinorima :)

treciasis pasiulymas gal ir neblogas, bet tai nieko nepakeis... pirmiausia reikia ziureti butent, kas tuos reitingus ir uzdeda :) vaikai is neturejimo ka veikti savo telefonams skiria didziausius balus, o tiems, kuriu nei mate nei liete (dazniausiai tikrai puikus modeliai) po vieneta... apskritai nemanau, kad cia kazka padaryti butu galima ir tai maziausiai demesio verta skiltis, nes nieko neatspindi :)

del paskutiniojo, tai jau igyvendinta ir labai labai seniai... detali paieska pasirenki butent ko tau reikia ir ismeta visa sarasa :)
Dėl 2 pasiūlymo: esmė ta, kad užsisakyti gali tuo atveju, jei žadi pirkti, o kaip tuo atveju, jei nori tik pasižiūrėti? Savo pasiūlyme aprašiau situaciją.
Dėl 3 pasiūlymo: reitingavmas, manau, šiame puslapyje jau galimas. Dėl ko, ogi manau, jau mobili subūrė nemažą skaityotjų, gerbėjų būriį, kurie mielai galėtų talkinti. Kita vertus, mobilios kolektyvas taip pat galėtų reiktinguoti. Įdomu pvz. būtų matyti kaip telefionus pagal aprašytas grupes reitinguotų Edas(manau, kad atmetus mobilios kolektyvo kaip pardavėjų įtaką). T.y. visai įdomu pasižiūrėti ką ir dėl ko reitinguoja atskiras vartotojas/darbuotojas. Tarkime jums pataria petras petraitis pirkti telefoną. Jus manot, kad tai jis daro pakankamai nekompetetingai. Žvilgtelit į jo telefonų reitingavimą ir suprantat, ko šis žmogeliukas nori iš telefono ir kodėl jis taip pataria. Bent jau ne taip pikta bus :)
Dėl 4 pasiūlymo: taip tai įgyvendinta, bet tada reiktų tai patalpinti prie kitų kriterijų (kur yra tie keli(atsiverti pvz. nokia, ten yra prekyboje, nėra prekyboje ir pan., tai vat ten norėtųsi ir nuorodos į detalią paiešką). Kita vertus, pvz. aš domėjausi, kurie tel. turi Wi-Fi... Ten man pasiūlo kokius 3 Wi-Fi variantus. O mane asmeniškai domina visi telefonai, kurie turi vienokį ar kitokį Wi-fi. T.y. pvz. mane gali dominti tik spalvotą ekraną turintys, tik kažkokią papildomą kortelę palaikantys telefonai. Reikalinga toje paieškoje šiek tiek darbelių padaryti.
0
2009-03-02, 11:29:32  

edas

Statusas: darbuotojas

Parašė žinučių: 4249

Miestas: Vilnius

Telefonas: N4

pukuotuks (2009-03-02, 09:34:26) rašė:
1 pasiūlymas:
Kartais tenka susidurti su tuo, kad nors ir telefonas šiai dienai yra prekyboje, bet "Mobili Linja" jo tiesiog tuo metu neturi.
Kai peržvelgiame telefonus pagal gamintojus ten matome:
x visi telefoai,
x yra prekyboje,
x nėra prekyboje.
Siūlyčiau šiuos punktus praplėsti ir be esamų 3 punktelių įdėti:
x yra prekyboje, bet neturim arba "aktualūs medeliai"(???)
x laukiami(pasirodantįs) modeliai
(na pavadinimai jau "Mobilios linijos" fantazijos reikalas... :) ) Pirmąjį pasiūlymą pasirinkus, gautumėme visus einamus modelius(nepriklausomai ar parduotuvė turi ar ne. ARBA einamus, bet šiuo metu neturimus modelius. Tai lyg ir 2 pasiūlymai, bet realiai manau užtenka pasirinkti kuris labiau patinka(kiekvienas iš jų turi savų pliusų). Antrasis - labiau struktūrizuotų ir pateiktų aiškesnė informaciją(kaip Edas minėjo, kad nori "tvarkos") apie rinkoje pasirodančius modelius.
Būtų parastesnė navigacija.

2 pasiūlymas:
Šis pasiūlymas, manau, ypač aktualus provincijos gyventojams, kurių mobilios parduotuvėse būna gan nedaug modelių. Paprastai žmogus eidamas pirkti telefono turi nusimatęs tarkim kokkius 3 modelius. Po "pačiupinėjimo gyvai", ir nusprendžiama kurį tel. imti. Ar ne taip?
Taigi pats pasiūlymas - padaryti telefonų rūšiavimą pagal parduotuvę. T.y. pvz. pasirenku vieną iš jūsų parduotuvių ir matau kokių ten nokijų yra..

3 pasiūlymas:
Tai apie telefonų reitingavimą. Šiai dienai, manau, reitingavimas imamas ne kokybės, o kiekybės principu. T.y. kiek teko pirktis telefoną, labai retai žiūriu koks jo reitingas pas Jus. Siūlomas pakeitimas toks:
x visi telefonai suskaidomi pagal kainų grupes(kokios jos - manau mobilios linijos atstovai pasiūlytų); Manau. kad tokių grupių turėtų būti apie 4 (pvz.:Paprastieji telefonai, Telefonai pažengusiems, Smartphones, Telefonai pamišėliams)
x Visi telefoai naturiūliuoju būdu skirstomi į gamintojų grupes.
x kiekvienoje grupėje vertinami telefonai pagal kainos/kokybės(kainos/pribumbasų kiekį).

4 pasiūlymas:
Kogero reikalingas rūšiavimas pagal tam tikrus kriterijus. Pvz.:
x budėjimo laiką;
x tam tikrą "pribumbasą";
x gamintoją;
x kainą.
Sveiki, labai geri pasiulymai. Reikės daug ką tvarkyti, tik tvarkymo darbus darysiu apie kovo pabaigą. Dabar reikės daug apgalvoti. Ačiū
0
2009-03-02, 11:27:57  

Result

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 3436

Miestas: Šiauliai

neblogi pastebejimai... tik mano nuomone antrasis is pasiulymu nelabai reikalingas, nes betkada telefona galima uzsisakyti, kad atvestu ir tai netruks daug laiko, o nemanau, kad perkama ta pacia akimirka, kai uzsinorima :)


treciasis pasiulymas gal ir neblogas, bet tai nieko nepakeis... pirmiausia reikia ziureti butent, kas tuos reitingus ir uzdeda :) vaikai is neturejimo ka veikti savo telefonams skiria didziausius balus, o tiems, kuriu nei mate nei liete (dazniausiai tikrai puikus modeliai) po vieneta... apskritai nemanau, kad cia kazka padaryti butu galima ir tai maziausiai demesio verta skiltis, nes nieko neatspindi :)

del paskutiniojo, tai jau igyvendinta ir labai labai seniai... detali paieska pasirenki butent ko tau reikia ir ismeta visa sarasa :)
0
2009-03-02, 09:34:26  

pukuotuks

Parašė žinučių: 10

Miestas: Panevėžio raj.

Telefonas: Samsung GT-S5620

1 pasiūlymas:
Kartais tenka susidurti su tuo, kad nors ir telefonas šiai dienai yra prekyboje, bet "Mobili Linja" jo tiesiog tuo metu neturi.
Kai peržvelgiame telefonus pagal gamintojus ten matome:
x visi telefoai,
x yra prekyboje,
x nėra prekyboje.
Siūlyčiau šiuos punktus praplėsti ir be esamų 3 punktelių įdėti:
x yra prekyboje, bet neturim arba "aktualūs medeliai"(???)
x laukiami(pasirodantįs) modeliai
(na pavadinimai jau "Mobilios linijos" fantazijos reikalas... :) ) Pirmąjį pasiūlymą pasirinkus, gautumėme visus einamus modelius(nepriklausomai ar parduotuvė turi ar ne. ARBA einamus, bet šiuo metu neturimus modelius. Tai lyg ir 2 pasiūlymai, bet realiai manau užtenka pasirinkti kuris labiau patinka(kiekvienas iš jų turi savų pliusų). Antrasis - labiau struktūrizuotų ir pateiktų aiškesnė informaciją(kaip Edas minėjo, kad nori "tvarkos") apie rinkoje pasirodančius modelius.
Būtų parastesnė navigacija.

2 pasiūlymas:
Šis pasiūlymas, manau, ypač aktualus provincijos gyventojams, kurių mobilios parduotuvėse būna gan nedaug modelių. Paprastai žmogus eidamas pirkti telefono turi nusimatęs tarkim kokkius 3 modelius. Po "pačiupinėjimo gyvai", ir nusprendžiama kurį tel. imti. Ar ne taip?
Taigi pats pasiūlymas - padaryti telefonų rūšiavimą pagal parduotuvę. T.y. pvz. pasirenku vieną iš jūsų parduotuvių ir matau kokių ten nokijų yra..

3 pasiūlymas:
Tai apie telefonų reitingavimą. Šiai dienai, manau, reitingavimas imamas ne kokybės, o kiekybės principu. T.y. kiek teko pirktis telefoną, labai retai žiūriu koks jo reitingas pas Jus. Siūlomas pakeitimas toks:
x visi telefonai suskaidomi pagal kainų grupes(kokios jos - manau mobilios linijos atstovai pasiūlytų); Manau. kad tokių grupių turėtų būti apie 4 (pvz.:Paprastieji telefonai, Telefonai pažengusiems, Smartphones, Telefonai pamišėliams)
x Visi telefoai naturiūliuoju būdu skirstomi į gamintojų grupes.
x kiekvienoje grupėje vertinami telefonai pagal kainos/kokybės(kainos/pribumbasų kiekį).

4 pasiūlymas:
Kogero reikalingas rūšiavimas pagal tam tikrus kriterijus. Pvz.:
x budėjimo laiką;
x tam tikrą "pribumbasą";
x gamintoją;
x kainą.
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.


Apklausa
Kokio gamintojo telefonai jus domina? (9)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Xiaomi naujiena! (0)

Naujasis Xiaomi POCO F2 Pro jau atvyko!

2020-05-27

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A41 jau atvyko! (0)

2020-05-22

Plačiau »

Xiaomi naujienos (1)

Nauji Xiaomi modeliai
planuojamas tiekimas ir kaina
Šią savaitę:
Mi Note 10 Lite 64GB ( 369EUR)
Mi Note 10 Lite 128GB (399EUR)
Kitą savaitę:
Note 9 64GB (199EUR)
Note 9 128GB (219EUR)
Pocophone F2 Pro 128GB (579EUR)

Note 9 Pro 64GB (279EUR)
Note 9 Pro 128 (309EUR)

2020-05-13

Plačiau »

Karantino kainos Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple, Nokia. (0)

Siūlome geriausius mobilius telefonus, jei reikia greitai paderinti, drąsiai skambinkite tel. : 8 600 11111, padėsime išsirinkti geriausią variantą, Vilniuje suderinus galima atsiimti tiesiai iš mūsų sandėlio: Tarandės 30, Vilnius arba pristatyti tą pačia dieną Vilniuje.
P.S. Visi telefonai be virusų - sveiki :)

2020-03-26

Plačiau »

Huawei P40 lite (0)

Pirk Huawei P40 lite ir gauk Huawei Band 4 dovanų!

2020-03-24

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2020. Visos teisės saugomos.
IP
(IP address)
Tai unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį tinkle ir internete. IP adresą sudaro keturi taškai atskirti skaičiais, pvz., 89.272.7.71.
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
HSDPA
(High Speed Download Packet Access)
yra 3G galimybes praplečianti ir jos pagrindu veikianti technologija. Dėka efektyvesnio radio dažnių panaudojimo HSDPA suteikia galimybę priimti duomenis net iki 14,4 mbit/s sparta.
HSDPA technologija turi keletą versijų : pati pirmoji versija leidžia pasiekti iki 1,8 mbit/s, sekanti iki 3,6 mbit/s, o galutinė versija leidžia pasiekti iki 14,4 mbit/s spartą.

PIN
(Personal Identification Number)
Apsaugos kodas SIM korteles. Kodą gaunate kartu su SIM kortele. PIN kodą galite pasikeisti .

UMTS
(Universal Mobile Telecommunications System)
3G judriojo radijo ryšio technologijos atmaina, kurios dėka įmanoma perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu. Be balso bei duomenų perdavimo, UMTS įgalins atsisiųsti garso bei vaizdo informaciją į bet kokį nešiojamą bevielį įrenginį pasaulyje.Tai trečios kartos mobiliosios telefonijos technologija.

GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

WLAN
WLAN dar vadinamas Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi(WLAN) klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“.

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .

USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Smile Shutter
Funkcija "Smile Shutter" fotografuoja tik besišypsančius veidus.
Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .