Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Reik telefono iki 2500lt  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Reik telefono iki 2500lt
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
2007-03-20, 16:15:52  

DiO

Statusas: Plepys

Parašė žinučių: 3389

Miestas: Vilnius

Telefonas: Nokia 5800, Nokia 3500c

Pagonis (2007-03-19, 03:43:04) rašė:
cia lyg komedijos scenarijus... kaip isleisti 2500 lt padekit!!!! bei noriu visko labai kruto beveik uz dyka :)) skamba juokingai. ir realybeje to nebuna :)))

joks telefonas nepakeis video kameros. nes kamera atlieka savo funkcija ir tai daro gerai. kur matet kamera su integruotu GSM? o juk tai tikrai lengviau negu Mobilus su integruota filmavimo kamera ir butent KRUTA, kad net brangiej teveliai kameros nebepikrs :))))

MP3 grotuvas. 16:9 DVD widescreen funkcija. manau tau dar saldytuvo reikia integruoto, dulkiu siurblio, bei gumines detales, cia kad moteri tau pakeistu.. na ka ir siaip pasirink toki kad butu kuo didesni, galesi vietoje taburetes naudoti.

Reziume:
Nori pilietis isigyti iranki, bet ne telefona, kurio visas kaimas pavydetu. echh

PS> sorry jei ka uzgavo mano nuomone, tiesiog as sitaip supratau si jaunuoli :)))))

ir siaip jei rimtai, tai pagalvok apie delnini kompiuteri !!! ju funkcijos tikrai lenkia daugeli geriausiu tel. modeliu.
Seip temai jau beveik 4 menesiai, nelabai matau tikslo ja atgaivinti
0
2007-03-19, 03:43:04  

Pagonis

Parašė žinučių: 4

Miestas: Klaipėda

Telefonas: Asus P535

cia lyg komedijos scenarijus... kaip isleisti 2500 lt padekit!!!! bei noriu visko labai kruto beveik uz dyka :)) skamba juokingai. ir realybeje to nebuna :)))

joks telefonas nepakeis video kameros. nes kamera atlieka savo funkcija ir tai daro gerai. kur matet kamera su integruotu GSM? o juk tai tikrai lengviau negu Mobilus su integruota filmavimo kamera ir butent KRUTA, kad net brangiej teveliai kameros nebepikrs :))))

MP3 grotuvas. 16:9 DVD widescreen funkcija. manau tau dar saldytuvo reikia integruoto, dulkiu siurblio, bei gumines detales, cia kad moteri tau pakeistu.. na ka ir siaip pasirink toki kad butu kuo didesni, galesi vietoje taburetes naudoti.

Reziume:
Nori pilietis isigyti iranki, bet ne telefona, kurio visas kaimas pavydetu. echh

PS> sorry jei ka uzgavo mano nuomone, tiesiog as sitaip supratau si jaunuoli :)))))

ir siaip jei rimtai, tai pagalvok apie delnini kompiuteri !!! ju funkcijos tikrai lenkia daugeli geriausiu tel. modeliu.
0
2006-12-25, 22:53:42  

VrX

Parašė žinučių: 529

Miestas: Šiauliai

Telefonas: Sony Ericsson W810i & Sony Ericsson K700i

Nokia N73me
0
2006-12-25, 12:54:22  

Senukas

Parašė žinučių: 3602

Adiukz (2006-12-25, 12:36:14) rašė:
imk w850i bent pinigu daug liks ir gera moba turesi
Nemanau :/
0
2006-12-25, 12:36:14  

Adiukz

Parašė žinučių: 161

Miestas: Vilnius

Telefonas: Sony Ericsson Z530i

imk w850i bent pinigu daug liks ir gera moba turesi
0
2006-12-24, 16:31:18  

samsunge

Parašė žinučių: 151

Telefonas: samsung f480

as ir pritariu su n93 nors pati toki bijociau is kisenes issitarukt :D o jai pamesciau tai kas tada belieka? zn zn 3310:D
0
2006-12-24, 01:39:37  

DiabloSSJ

Parašė žinučių: 77

Miestas: Klaipėda

Telefonas: Nokia C5-00, Nokia E61i

Jo, N93 būtų pagal kainą kaip tik, bet aš visgi siūlyčiau tuomet paimti N73 - funkcijos panašios, o už sutaupytus litus galėsi PC atsinaujinti (papildomai RAM'ų, naujas hardas ar dar kas nors). :)
0
2006-12-23, 21:23:04  

jakstis

Parašė žinučių: 44

Miestas: Plungė

Telefonas: wisokie ;D

jei turi tiek daug pinigu tj pirk n93 daug wisokiausiu funkciju..
0
2006-12-19, 17:13:32  

Lietuvis290

Parašė žinučių: 11

Miestas: Tauragė

saras (2006-12-19, 17:03:50) rašė:
Lietuvis290 (2006-12-19, 16:19:04) rašė:
...
se w810i foto kokybe lb gera mp3 irgi gerai skamba bet del video tai nekas :0 bet ce gerai suskelei pirksi telefa nebereikes pirkti filmawimo kameros:DDDDDDDDD
Netaip mane supratai ;) Tevai nori pirkt filmavimo kamera, taciau jie retai te keliaun, tai sakau kam jum pirkt atskirai ta kamera, geriau dameskit man ant telefono gero ir galesiu jus pafilmoti kai reikes. Bet deja jiems nelabai patiko N93 kokybi, tai stengiosi ieskot ar greitu metu neiseis koks neblogs telefons su gera kamera, tikiosi gal N95 bus geresne kokybi...
0
2006-12-19, 17:03:50  

saras

Parašė žinučių: 3198

Telefonas: SonyEricsson Neo v

Lietuvis290 (2006-12-19, 16:19:04) rašė:
Senukas (2006-12-19, 09:45:09) rašė:
...
Ne, ne is Siauliu, is taurages. Reikals yr toks, kad man 18metu ir turiu uztaupes siektiek pinigu, tai uz dali pirksiu masina(zinoma tevai dar dames), o uz kita dali galvojau ar pc atsinaujinti ar ka nors is technikos pirkt, tai nuspredziau kad telefono reiktu naujo. Mano amziui tokia suma(2500lt) yra LABAi dideli, tad sakau tiek sumokieciau tik uz pilnai prigrusta "pribumbasu" ir atitinkanti navarotu ir kainos santyki telefona. O ar gera to SE W810i foto kamera? Nes jei pirkciau pigesni varianta, tai tada kreipciau demesi tik i mp3 ir fotiko kokybe, nu dar radija ne pro sal butu ;) bet ziauriai noriu su gera filmavimo kamero, nes tada gal pavyktu tevus itikinti kad nepirktu atskirai filmavimo kameros, o damestu man ant telefono su gera kamera. Rodziau tevams N93 filmu kokybe, tai jiems truko siek tiek kokybes, reiktu truputi geriasnio, bet bijau kad sio metu nelabai kas geriau ir yra :(
se w810i foto kokybe lb gera mp3 irgi gerai skamba bet del video tai nekas :0 bet ce gerai suskelei pirksi telefa nebereikes pirkti filmawimo kameros:DDDDDDDDD
0
2006-12-19, 16:19:04  

Lietuvis290

Parašė žinučių: 11

Miestas: Tauragė

Senukas (2006-12-19, 09:45:09) rašė:
Lietuvis290 (2006-12-18, 21:55:06) rašė:
...
Ar ne is Siauliu busi ? :)
Ai zodziu, manau kad to N93 ar N95 neipirksi nors ir rasai kad telefonui 2500Lt isleisi, tad griebk W810i ir sedek laimingas:). Is bedos galima ir N73ME prigriebt, bet sitas brangesnis :)
tik tiek kad N73ME visus tavo isvardintus parametrus atitinka...
Ne, ne is Siauliu, is taurages. Reikals yr toks, kad man 18metu ir turiu uztaupes siektiek pinigu, tai uz dali pirksiu masina(zinoma tevai dar dames), o uz kita dali galvojau ar pc atsinaujinti ar ka nors is technikos pirkt, tai nuspredziau kad telefono reiktu naujo. Mano amziui tokia suma(2500lt) yra LABAi dideli, tad sakau tiek sumokieciau tik uz pilnai prigrusta "pribumbasu" ir atitinkanti navarotu ir kainos santyki telefona. O ar gera to SE W810i foto kamera? Nes jei pirkciau pigesni varianta, tai tada kreipciau demesi tik i mp3 ir fotiko kokybe, nu dar radija ne pro sal butu ;) bet ziauriai noriu su gera filmavimo kamero, nes tada gal pavyktu tevus itikinti kad nepirktu atskirai filmavimo kameros, o damestu man ant telefono su gera kamera. Rodziau tevams N93 filmu kokybe, tai jiems truko siek tiek kokybes, reiktu truputi geriasnio, bet bijau kad sio metu nelabai kas geriau ir yra :(
0
2006-12-19, 09:45:09  

Senukas

Parašė žinučių: 3602

Lietuvis290 (2006-12-18, 21:55:06) rašė:
jakstis (2006-12-18, 21:25:10) rašė:
...
Zinau as tos 8800, ir man jie ziauriai nepatink, privalumu palyginus mazai o kaina neatitink tikroves.Man reik kad atitiktu kainos/privalumu santykis, jis gali buti ir nelabai isvaizdus(ar sunkus), bet jei kaina normali ir butu privalumu, tai man tiktu ;) O gal kas zinot ar greitu metu neiseis dar koks nerealus telefonas kaip N95?
Ar ne is Siauliu busi ? :)
Ai zodziu, manau kad to N93 ar N95 neipirksi nors ir rasai kad telefonui 2500Lt isleisi, tad griebk W810i ir sedek laimingas:). Is bedos galima ir N73ME prigriebt, bet sitas brangesnis :)
tik tiek kad N73ME visus tavo isvardintus parametrus atitinka...
0
2006-12-19, 05:44:46  

gappas

Parašė žinučių: 25

Jei tikrai zadi isleisti tokia suma pinigu palauk N95
0
2006-12-18, 21:55:06  

Lietuvis290

Parašė žinučių: 11

Miestas: Tauragė

jakstis (2006-12-18, 21:25:10) rašė:
jei nori stylingo tlf taj dar truputi pataupyk ir imk 8800 sirocco edition arba 8800,bet siulyciau pirma warianta
Zinau as tos 8800, ir man jie ziauriai nepatink, privalumu palyginus mazai o kaina neatitink tikroves.Man reik kad atitiktu kainos/privalumu santykis, jis gali buti ir nelabai isvaizdus(ar sunkus), bet jei kaina normali ir butu privalumu, tai man tiktu ;) O gal kas zinot ar greitu metu neiseis dar koks nerealus telefonas kaip N95?
0
2006-12-18, 21:25:10  

jakstis

Parašė žinučių: 44

Miestas: Plungė

Telefonas: wisokie ;D

jei nori stylingo tlf taj dar truputi pataupyk ir imk 8800 sirocco edition arba 8800,bet siulyciau pirma warianta
0
2006-12-18, 18:04:32  

Lietuvis290

Parašė žinučių: 11

Miestas: Tauragė

Sveiki, katik cia prisiregistravau, nes noriu keist savo vos veikianti nokia 6600, i kazka geriasnio, ir zinoma pries perkant reik paklausti protingesniu zmoniu ka geriau pirkt ;) Tai va, uz telefona galeciau daugiausia sumoket 2500lt, bet zinoma tai nereiskia kad telefonai uz 1000lt ar panasia kaina atkrenta, jei jie turietu geru privalumu ir kaina gera, tai gal pirkciau ir pigesni varianta.Bet jei jau kalbant apie telefona uz 2500lt mazdaug, tai noreciau kad jis turetu Labai gera Mp3 grotuva, gera fotika, ir filmavimo kokybi butu liuks ;) Skaiciau cia jusu forume, tai girdejau kad SE 800i turi labai gera fotika, bet filmavimo kokybi prastoka.Domejausi ir N93, net ziurejau susukta filmuka jo, siaip viska jis turi kiek pastebejau, bet zinoma svoris ir dydis nelabai man tink.Ai jo kaip ten suprast gal kas zinot kai raso apie ta N93 kad jo kokybi yra kaip DvD?Kokybi tikrai nier tokia gera :D gal taip raso delto kad gali filmoti 16:9 formatu?Ar yra sio metu kas geriasnio uz ji?Taip pat labai domejausi N95, jis man ziauriai patiko, ir dizainas(tokie slankiojantys man ziauriai patink :) ) taip pat fotiks 5mpx,gps,filmu ziurejims ir t.t. Tik niekur neradau kokia yra jo filmu kokybi, raso kad 30kadru per sekunde, 0.3mln aktyviuju tasku viskas taip pat kain ant n93, bet gal ka nors geriasnio ispaus?Vnz aciu kas cia skaitet mano sia tema, ir kas ka nors zinot patarkit ka pirkt butu geriausia, dekingas ;)
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .