»

Mobili linija prekybos tinklas > Vilnius

"Mobili linija" (Akropolyje)

Ozo g. 25 (Vilniaus Akropolis - Ermitažas), Vilnius

tel.: +370 676 07777

el. paštas: ML@mobili.lt

Daugiau »

Samsung (Akropolyje)

Ozo g. 25 (Vilniaus Akropolis - Samsung salonas), Vilnius

tel.: +370 671 46888

el. paštas: samsung@mobili.lt

Daugiau »

Mobili linija (Rimi Hypermarket)

Žirmūnų g. 64 (Rimi Hypermarket), Vilnius

tel.: +370 620 63493

el. paštas: rimi@mobili.lt

Daugiau »

Mobili linija (Mada)

Viršuliškių g. 40 ( Mada ), Vilnius

tel.: +370 620 90595

el. paštas: mada@mobili.lt

Daugiau »

Mobili linija (Europa)

Konstitucijos pr. 7A (PC "Europa"), Vilnius

tel.: +37062063500

el. paštas: europa@mobili.lt

Daugiau »

Mobili linija (Maxima bazė)

Savanorių pr. 247 ( Maxima-Bazė ), Vilnius

tel.: +370 620 63494

el. paštas: baze@mobili.lt

Daugiau »

Liepkalnio skyrius (Maxima, Minsko kelias)

Liepkalnio 112, (Maxima, Minsko kelias), Vilnius

tel.: +370 678 20222

el. paštas: liepkalnis@mobili.lt

Daugiau »

Mobili linija (Oro uostas)

Rodūnios kelias 2, Vilnius

tel.: +370 659 22555

el. paštas: orouostas@mobili.lt

Daugiau »

Mobili linija (BIG)

Ukmergės g. 369, Vilnius

tel.: +37065999970

el. paštas: big@mobili.lt

Daugiau »

"Mobili linija" sala

Ozo g. 25 (Vilniaus Akropolis), Vilnius

tel.: +370 652 38695

el. paštas: mpakropolis@mobili.lt

Daugiau »

Mobili Linija (Stotis)

Sodų g. 22 (Autobusų stotis), Vilnius

tel.: +370 652 38691

el. paštas: mpstotis@mobili.lt

Daugiau »

Mobili Linija (Panorama)

Saltoniškių g. 9, Vilnius

tel.: :+370 639 30939

el. paštas: mppanorama@mobili.lt

Daugiau »

Visi miestai »

Mobili.lt naujienos

Naujas Apple telefonas - jau greitai! (0)

Rezervuokitės dabar ir būkite pirmieji, įsigiję naująjį Apple iPhone 7 (Product) RED Special Edition telefoną!

2017-03-24

Plačiau »

SAMSUNG Buyback akcija (0)

Iškeisk seną savo telefoną į nuolaidą naujam Samsung Galaxy S7 serijos išmaniajam įsigyti!
Akcija vyksta iki kovo 31 d.

2017-03-24

Plačiau »

Honor 7 lite kaina 200 eurų. Akcija galioja iki 21 dienos (0)

2017-03-19

Plačiau »

Huawei P9 kaina 470 eur. Akcija galioja iki 18 dienos. (0)

2017-03-16

Plačiau »

GALAXY UNPACKED (0)

Užsiregistruokite ir būkite pirmieji, kurie sužinos apie naująjį Samsung "Galaxy"!

2017-03-13

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2017. Visos teisės saugomos.