»
Reklama

Nokia C2-05 (2012-02-27)

Daiva ir Inga

Štai ir dar vienas „Nokia“ gamintojų išleistas C klasės telefonas Nokia C2-05. Šis nuostabiai kompaktiškas ir mažas telefonas sukurtas taip, kad puikiai tilptų jūsų kišenėje arba rankinėje. Telefonas turi visas pagrindines funkcijas kasdieniniam naudojimui. 

  1_1.png

DIZAINAS, EKRANAS, KLAVIATŪRA

 

Telefono dizainas yra gana paprastas, tačiau atrodo ganėtinai moderniai ir „simpatiškai“. Šis modelis turi slide tipo mechanizmą. Spalvų taip pat galima pasirinkti iš rožinės, mėlynos arba juodos spalvų.

Ekranas yra 2 colių dydžio, kuris palaiko 240x320 taškų (pikselių) rezoliuciją. Kaip ir daugelis paprastų telefonų  turinčių TFT ekraną, saulės šviesoje yra sunkiau įžiūrėti.

 

4.jpg

 

BATERIJA, JUNGTYS, ATMINTIS

 

Kartu su telefonu komplektuojama Li-ion tipo 860mAh baterija. Gamintojo duomenimis, maksimali  budėjimo trukmė – 600val., pokalbio – 5 val.

Kaip ir daugelis telefonų, šis taip pat turi usb jungtį, 3,5 mm jungtį.

Telefonas leidžia išsaugoti pakankamai daug duomenų, net iki Kalbant apie atmintį 32 GB (micro SD).Naudodami Bluetooth ryšį ir Micro USB jungtį, galėsite tvarkyti failus, jais dalytis, siųsti, kelti į kompiuterį ar telefoną.

   

NARŠYKLĖ

 

Su šiuo telefonu mėgaukitės vertingesniu internetu. Naršyklė suglaudindama puslapius iki 90% užtikrina mažesnį duomenų kiekį, mažesniu mokesčius už duomenų siuntimą ir sparčiau įkeliamus puslapius. Taip pat yra galimybė suasmeninti pradžios puslapius, galima sparčiai atidaryti savo mėgstamus tinklapius, įskaitant dažniausiai lankomas svetaines.

Telefonas NOKIA C2-05 leidžia jums patogiau net bet kada anksčiau žinoti visas jums svarbias naujienas. Specialios FACEBOOK ir TWITTER funkcijos jau yra iškeltos ant  pradžios ekrano.Taip pat galite lengvai atidaryti savo el. pašto paskyras: HOTMAIL, YAHOO MAIL, OVI MAIL ir t.t.

  3_1.png

FOTOKAMERA, MUZIKA, RADIJAS

 

Nokia C2-05 turi 0,3 fotokamera. Tai iš ties nėra pačios geriausios kokybės nuotraukos, tačiau esant būtinybei įamžinsite svarbiausius momentus ir akimirkas, jei po ranka nėra fotoaparato.

Kad ir kur bebūtumėte, FM radijas leis jums klausytis mėgstamų radijo stočių. Galima automatiškai ieškoti radijo stočių. Taip pat šiame telefone yra muzikinis  grotuvas, klausytis savo sukeltos, mėgstamos muzikos paprasta ir lengva.

 

ĮSPŪDIS

 

Pirmą kartą paėmus į rankas telefonas patiko, lengvas, patrauklus, slide'as veikia puikiai, be jokių pašalinių garsų ar treškėjimų. Mygtukai yra gana patogiai išdėstyti. Kas ieško nebrangaus, su pagrindinėmis fukcijomis, būtent slide tipo, šis telefonas kaip tik jums.

 

Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

nmn   2012-02-27, 20:03:47
Valio Daivai ir Ingai, labai išsami apžvalga :D Primene mokyklos laikus, kai reikedavo koki referata nunest, tai rasydavai kokiu 16 dydzio sriftu ir paveiksleliu pridedavai, kaip ir cia, kad tik prastumt kokia apzvalga :D geriau is vis but nerase...
0

Archyvas » | komentarai (1)


Apklausa
Kokio gamintojo telefonu dabar naudojatės? (galimi keli variantai) (20)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Samsung ir General Financing akcija (0)

Perkant lizingu bus pigiau!
J5 - 6,5 eur
A3 -7 eur
A5 - 9 eur
S5 - 12 eur
S6 - 18 eur
S6 edge -21 eur
galioja iki lapkričio 30 d.

2015-11-24

Plačiau »

Draugystės kaina (1)

Samsung Galaxy Grand Prime dviejų vienetų kaina 300 eurų.

2015-11-23

Plačiau »

Keiskite seną telefoną į iki 650 EUR nuolaidą naujam išmaniajam! (36)

Atneškite mums savo seną telefoną, o mes Jums suteiksime nuolaidą iki 650 EUR naujam SAMSUNG išmaniajam telefonui įsigyti!

2015-11-23

Plačiau »

Naujienos: Coolpad (0)

Rytoj gaunam Coolpad:
Modena (179EUR)
Porto (169EUR)

2015-11-11

Plačiau »

Naujienos: LG Nexus 5X (7)

LG Nexus 5x 16GB (480eur)

2015-11-10

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

Draugai
 
© Mobili linija, 2015. Visos teisės saugomos.
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
TFT
(thin film transistor)
Viena iš rušių skystų kristalų ekranų (LCD) , naudojama aktyvi matrica, kuri pagerina vaizdo kokybę .
FM radijas
Radijo bangų pagalba transliujama muzika , žinios . Veikia nuo 87.5 to 108.0 MHz . Gali būti mono ir stereo garsas , priklausomai nuo imtuvo ir siustuvo .
Mobiliuose tel. dažniausiai , kad veiktu radija reikia prijungti ausines , jos veikia , kaip antena .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Li-Ion
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama dabar .

Svarbu žinoti :
Jei baterija yra nauja ( nesvarbu ar ji Li-ION, ar Ni-MH tipo ) ją būtina pilnai pakrauti prieš pradedant naudotis telefonu.
Neturi reikšmės ar baterija yra tuščia ar pilna - pirmas krovimas ne mažiau 10 valandų .
Instrukcijose rašoma : “pakeitę naujas baterijas, prieš naudodami nepamirškite jas visiškai įkrauti”
Dažnai pasitaiko taip, kad pirma baterija yra iškraunama… tuomet baterija praranda talpumą. Ir praranda talpumo tiek, kiek gamykloje būna aktyvuota. Po to klientai reiškia pretenzijas tiek servise, tiek pardavėjams.
Ir dar truputis informacijos apie baterijos budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .

Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
Twitter
Twitter - nemokama socialinių tinklų paslauga, leidžianti jos vartotojams siųsti ir skaityti trumpas žinutes.
Tweet - tekstinė iki 140 simbolių žinutė, parodoma autoriaus puslapyje ir nusiunčiama jo prenumeratoriams.
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.