Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 5S 32 GB  + Rašyti žinutę
Apple iPhone 5S 32 GB
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
roksis77   2015-10-02, 18:58:03  |  cituoti
kada vėl turėsit?
0

padekit (Svečias)   2014-03-12, 17:58:55  |  cituoti
sveiki, iskilo tokia keista problema, jailbreakinau iphone, atsisiunciau ta cydia programa per kuria galima siustis visokius appsus ir panasiai..ir zodziu tokia problema dabar, kad isjungiu 3G ir Data Roaming, bet jie automatiskai po kokiu 10sekundziu vel isijungia..nezinot kur cia suo pakastas??
0

Sigitas_lk (ekspertas)   2014-03-11, 15:26:05  |  cituoti
dovisgt (2014-03-11, 11:47:31) rašė:
artorelis (2014-03-10, 23:56:17) rašė:
...
O tu prisesk prie 23-24 coliu fullhd ips ekrano ir tada pezek, koks geris yra narsyti per ta liliputini note 2 ekrana... Suprantu, kad gal negali ipirkti PC, nu, bet tada ir neaukstink savo pirkinio, del kurio pardavei puse namu ir dar is tevu turbut pinigu paprasiai...
Tikra tiesa. Isvis nesamone lyginti telefona jau vien su laptopu, tuo labiau su normaliu pc. Niekada telefonas nepakeis nei nesiojamo pc, jau nekalbant apie PC su dideliu ekranu.
0

dovisgt (ekspertas)   2014-03-11, 11:47:31  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 23:56:17) rašė:
userrr (2014-03-10, 21:24:40) rašė:
...
Net išsigandau pamatęs tą nuotrauką. Realiai panašus į mane iš išvaizdos. Tik problema ta, kad aš neužsiimu tokiom nesąmonėm: ant žemės, kažkokios klaviatūros, laidai, komedija ne daugiau. ☺

Patogiai viską darau su savo BIG smartu tiesiog laikydamas jį rankoje (rankose). Čia jums ne koks iPhončikas su liliputiniu ekraniuku kurį tik paskambinimui ir sms'kėm galima naudoti. Juokdariai, ir tiek. Pasileiskite e-knygą ant savo 24 colių monitoriaus ir žiūrėdami į viršutinę eilutę pasakykite ar matote apatines teksto eilutes? Tai kokiu tikslu jums tas didesnis ekranas? Šviesos reikia? 24 dydžio raidžių šriftą pasidarysite? Vat kai nusipirksite kokį Note 3 (PROsenelis, jau kaip suprantu "ant ribos" įsigyjant the number one ☺) tai tada man ir pasakysite ar nepatogu skaityti e-knygas, naršyti.... ☺

Dėl PROFESONALŲ tai aš jau esu ne kartą pasisakęs. Jei PROsenelis, dieną-naktį mirksta su foto-video softu jis ir sėdės toliau prie PC. Joks IT profas su Note 2 šuduku irgi kalnų nenuvers. Bet paprastiems moliams (tokių pasaulyje 80%) geras daikčiukas. Tiesa sakant tai jau norėčiau kažko panašaus į Sony Xperia Z ULTRA su 6.4 inch ekraniuku. ☺
O tu prisesk prie 23-24 coliu fullhd ips ekrano ir tada pezek, koks geris yra narsyti per ta liliputini note 2 ekrana... Suprantu, kad gal negali ipirkti PC, nu, bet tada ir neaukstink savo pirkinio, del kurio pardavei puse namu ir dar is tevu turbut pinigu paprasiai...
0

LukasP   2014-03-11, 00:45:24  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 17:46:30) rašė:
LukasP (2014-03-10, 16:41:01) rašė:
...
Jeigu jau jb darėte tai kaip suprantu vistiek nervavo tos nesąmonės susijusios su iOS, apie kurias užsiminėte? Ar ne taip? Kodėl android trūkumų nepaminėjote? Jie ne tokie reikšmingi palyginus su iOS?

Dėl programėlių tai taip. Pvz, Anglonas po šiai dienai tik ant iOS. Nors spėju FOTONIJA gal tiesiog pamatė jog neperdidžiausias biznis, o investicijos ir įsipareigojimai dideli, ir tiesiog neskuba su kitomis major OS, tai yra Android ir WP.
Paėmiau aš į rankas savo senuką S3 ir pagalvojau..
1. Lagas. Taip, naujausi flagmanai sukasi greitai, tačiau šiek tiek prastesni/senesni modeliai mėgsta pagalvoti, gaišina, gadina nervus žodžiu...
2. Atnaujinimai. Labai nusivyles esu kad atrodo visai neseniai pirkau flagmaną, o dabar jau su softu liūdna. Aišku, vėl galima sakyt, kad yra nexus, bet ne visi androidai yra nexus
3.Saugumas. Google intuityvi apsaugos nuo vagysčių sistema neitin veiksminga, patikimų apps taip pat neradau, palyginus su ios Find my Phone + tas pats galioja apie Itunes slaptažodžių reikalavimą (buvo anksčiau paminėta)
4.Planšetėms programų optimizavimas. Brolis turi Note 10.1, teko pastebėti, kad kai kurios neoptimizuotos programos, matosi pixeliai... Ios yra atskirai appsai ipad, atskirai iphone.
5.Aksesuarų pasirinkimas. Vėlgi, kadangi įrenginių Ios mažiau, tai pasirinkimas logiška kad didesnis... Na bent jau aš dievinu savo ploną smart cover ipadui, o android planšetėms tokio gėrio neteko matyti (manau tikrai daug kas pirktų,nes super).
Reziume - idealaus prietaiso nėra, nes pats žodis idealus iš savęs reiškia - neegzistuojantis :)
0

userrr (ekspertas)   2014-03-11, 00:16:37  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 23:56:17) rašė:
userrr (2014-03-10, 21:24:40) rašė:
...
Net išsigandau pamatęs tą nuotrauką. Realiai panašus į mane iš išvaizdos. Tik problema ta, kad aš neužsiimu tokiom nesąmonėm: ant žemės, kažkokios klaviatūros, laidai, komedija ne daugiau. ☺

Patogiai viską darau su savo BIG smartu tiesiog laikydamas jį rankoje (rankose). Čia jums ne koks iPhončikas su liliputiniu ekraniuku kurį tik paskambinimui ir sms'kėm galima naudoti. Juokdariai, ir tiek. Pasileiskite e-knygą ant savo 24 colių monitoriaus ir žiūrėdami į viršutinę eilutę pasakykite ar matote apatines teksto eilutes? Tai kokiu tikslu jums tas didesnis ekranas? Šviesos reikia? 24 dydžio raidžių šriftą pasidarysite? Vat kai nusipirksite kokį Note 3 (PROsenelis, jau kaip suprantu "ant ribos" įsigyjant the number one ☺) tai tada man ir pasakysite ar nepatogu skaityti e-knygas, naršyti.... ☺

Dėl PROFESONALŲ tai aš jau esu ne kartą pasisakęs. Jei PROsenelis, dieną-naktį mirksta su foto-video softu jis ir sėdės toliau prie PC. Joks IT profas su Note 2 šuduku irgi kalnų nenuvers. Bet paprastiems moliams (tokių pasaulyje 80%) geras daikčiukas. Tiesa sakant tai jau norėčiau kažko panašaus į Sony Xperia Z ULTRA su 6.4 inch ekraniuku. ☺
Per 24" knygos, suprantama, niekas neskaitys - šiaip galima, susimažinus vaizdą, bet tam yra tablet'ai, skaityklės ir, aišku, tiesiog knygos...
Bet skirtumas tarp 6" ir 24" naršant internete, žaidžiant žaidimus, žiūrint filmus, dirbant su dokumentais (kalbu apie fizinę klaviatūrą, kuria telefonas negali pasigirti), yra paprasčiausiai nepalyginamas.
Be to, kai kalbi apie iPhončiką, tai, jau minėta tūkstančius kartų, pirma pasidomėk - jį galima naudoti daug plačiau, nei įsivaizduoji :)
0

artorelis   2014-03-10, 23:56:17  |  cituoti
userrr (2014-03-10, 21:24:40) rašė:
t____s (2014-03-10, 21:08:22) rašė:
...
Nežinau, manęs tai netraukia tokia ateitis...
Net išsigandau pamatęs tą nuotrauką. Realiai panašus į mane iš išvaizdos. Tik problema ta, kad aš neužsiimu tokiom nesąmonėm: ant žemės, kažkokios klaviatūros, laidai, komedija ne daugiau. ☺

Patogiai viską darau su savo BIG smartu tiesiog laikydamas jį rankoje (rankose). Čia jums ne koks iPhončikas su liliputiniu ekraniuku kurį tik paskambinimui ir sms'kėm galima naudoti. Juokdariai, ir tiek. Pasileiskite e-knygą ant savo 24 colių monitoriaus ir žiūrėdami į viršutinę eilutę pasakykite ar matote apatines teksto eilutes? Tai kokiu tikslu jums tas didesnis ekranas? Šviesos reikia? 24 dydžio raidžių šriftą pasidarysite? Vat kai nusipirksite kokį Note 3 (PROsenelis, jau kaip suprantu "ant ribos" įsigyjant the number one ☺) tai tada man ir pasakysite ar nepatogu skaityti e-knygas, naršyti.... ☺

Dėl PROFESONALŲ tai aš jau esu ne kartą pasisakęs. Jei PROsenelis, dieną-naktį mirksta su foto-video softu jis ir sėdės toliau prie PC. Joks IT profas su Note 2 šuduku irgi kalnų nenuvers. Bet paprastiems moliams (tokių pasaulyje 80%) geras daikčiukas. Tiesa sakant tai jau norėčiau kažko panašaus į Sony Xperia Z ULTRA su 6.4 inch ekraniuku. ☺
6

PROsenelis (veteranas)   2014-03-10, 21:28:32  |  cituoti
userrr (2014-03-10, 21:24:40) rašė:
t____s (2014-03-10, 21:08:22) rašė:
...
Nežinau, manęs tai netraukia tokia ateitis...
+1000 Cha-cha -chaa !!! manes irgi netraukia tokia ateitis:)
0

userrr (ekspertas)   2014-03-10, 21:24:40  |  cituoti
t____s (2014-03-10, 21:08:22) rašė:
PROsenelis (2014-03-10, 20:34:44) rašė:
...
artorelis ateities zmogus ;P
Nežinau, manęs tai netraukia tokia ateitis...
0

t____s (pažengęs)   2014-03-10, 21:08:22  |  cituoti
PROsenelis (2014-03-10, 20:34:44) rašė:
artorelis (2014-03-10, 18:03:02) rašė:
...
Nesuprantu,kaip gali siuolaikinis zmogus gyventi be kompiuterio....
artorelis ateities zmogus ;P
0

PROsenelis (veteranas)   2014-03-10, 20:34:44  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 18:03:02) rašė:
EdgardasB (2014-03-10, 17:43:51) rašė:
...
O ką daryti tiems kurie jau 2 metai kai neturi PC ir sėdi tik su SUPERPHONE Samsung Galaxy Note 2
Na,as tai sutikciau sedeti net su laidiniu TEO telefonu,bet PC neatsisakyciau ne uz ka. PC - mano maitintojas, tai pilnaverciai puslapiai, vogti filmai ir viskas viskas viskas. Tiesa sakant,sutikciau atsisakyti net ir TEO telefono,bet PC- ne uz ka. Net TV atsisakyciau,tik ne PC. ir as taip sakau,realiai galvodamas kad Note yra tikrai geras daiktas ir kad gal net reiktu ji nusipirkti,bet jis nera toks mirtinai reikalingas kaip tikras kompiuteris. Nesuprantu,kaip gali siuolaikinis zmogus gyventi be kompiuterio....
0

userrr (ekspertas)   2014-03-10, 20:23:28  |  cituoti
Na, kam patinka iOS, kam ne, bet the awesomeness of Jailbreak niekas nepaneigs. Ką tik priverčiau Omnitelio LTE veikti penktuke (Speedtest) :)
3

PROsenelis (veteranas)   2014-03-10, 19:43:23  |  cituoti
As nezinau,gal cia mano zioplumas kaltas,bet kai darbe kadaise dave iPhone 4,tai as stengiausi jo kiek imanoma nenaudoti. Erzino prasta pokalbiu kokybe,o svarbiausia,kad ateini pas zmogu,tau sako,duok telefa,tuoj permesiu koki tai faila is kompo arba kitu budu , ir... STOP ! As nesigilinau,nieko nelauziau,juolab telefas ne mano,todel nesiojausi dar ir kita telefa - ne apple. As suprantu,kad galima reikalauti siusti faila pastu,arba per debesi,bet realiame gyvenime daznai viskas yra taip,kad savo principu nera kada varineti. mano svajone butu isvis toks telefas,kad be jokiu priedu galeciau paimti failus is USB atmintines ar korteliu be jokiu adapteriu.nes visi priedai,kaip taisykle,reikiamu metu saugiai guli kazkur stalciuje.
Arba dar viena situacija: ateikite su iPhone i fotolaboratorija ir paprasykite kad jums is telefono padarytu kai kurias nuotraukas. Jeigu darbuotojas naudojasi iPhone,tai gal jums is to kas nors ir iseis,bet jeigu ne,tai tikrai ne- juk dabar jau reikia ne tik kad apple laido,bet jau net reikia "" tam tikro "" apple laido....
Labiausiai as noreciau kad kada nors galu gale uzaugtu ta suknista Windows Phone- butu visiems lengviau.
1

userrr (ekspertas)   2014-03-10, 18:20:02  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 18:03:02) rašė:
EdgardasB (2014-03-10, 17:43:51) rašė:
...
O ką daryti tiems kurie jau 2 metai kai neturi PC
Pats laikas įsigyti :)
0

Lietuvis80   2014-03-10, 18:18:36  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 18:03:02) rašė:
EdgardasB (2014-03-10, 17:43:51) rašė:
...
O ką daryti tiems kurie jau 2 metai kai neturi PC ir sėdi tik su SUPERPHONE Samsung Galaxy Note 2? ☺ ☺ ☺

Tai ateityje, kaip Apple išleis SUPERPHONE klasės smartą (5.7 colių ekrano istrižainė) ir artorelis tokį nusipirks, tai jis dar bus priverstas "prigriebti" ir PC iš Apple salono kad turėtų galimybę užsiregistruoti? Perki namą iš pardavėjo ir dar prievarta turi nusipirkti ir jo mašiną garaže?
Superphone ne superphone, bet tu suvoki kad du metus spigindamas į 5.5 colių ekraniuką akis žudai? Naujų tai negausi.
0

EdgardasB   2014-03-10, 18:05:46  |  cituoti
artorelis (2014-03-10, 18:03:02) rašė:
EdgardasB (2014-03-10, 17:43:51) rašė:
...
O ką daryti tiems kurie jau 2 metai kai neturi PC ir sėdi tik su SUPERPHONE Samsung Galaxy Note 2? ☺ ☺ ☺

Tai ateityje, kaip Apple išleis SUPERPHONE klasės smartą (5.7 colių ekrano istrižainė) ir artorelis tokį nusipirks, tai jis dar bus priverstas "prigriebti" ir PC iš Apple salono kad turėtų galimybę užsiregistruoti? Perki namą iš pardavėjo ir dar prievarta turi nusipirkti ir jo mašiną garaže?
Siūlyčiau susirasti geresnį darbą, kompiuteriai šiais laikais nėra tokie brangūs... ^^
0

artorelis   2014-03-10, 18:03:02  |  cituoti
EdgardasB (2014-03-10, 17:43:51) rašė:
Sigitas_lk (2014-03-10, 17:32:17) rašė:
...
Galėsi be problemų atsidaryti, bet kokį prisegtą failą.
Gali nebijot dėl piratinių dainų, video.

Kam patinka tvarka, tas naudojasi iTunes, nes gali susitvarkyti savo muzikos kolekciją (Album artwork, albumai ir t.t., pats praleidau dvi dienas, kol viską sutvarkiau) ir t.t. Visas valdymas yra itin patogus.

Kas liečia glaudumą tarp iOS įrenginio ir iTunes, tai yra didelis pliusas duomenų saugume. Kas per velnias? pametęs savo iPhone gali nepergyventi dėl nuotraukų, video ir t.t., nes iš to iPhone negalės išgauti jokių duomenų, net ir per tą patį iTunes, nes prijungus iPhone prie nežinomo kompiuterio, prašys tavo Apple ID, jei nesuvedi, tai nieko ir negalėsi daryt....
O kas būtų jei pamestum android ar symbian? Visus duomenis papajus lengvai galėtų persikelti į savo kompiuterį... ;)
O ką daryti tiems kurie jau 2 metai kai neturi PC ir sėdi tik su SUPERPHONE Samsung Galaxy Note 2? ☺ ☺ ☺

Tai ateityje, kaip Apple išleis SUPERPHONE klasės smartą (5.7 colių ekrano istrižainė) ir artorelis tokį nusipirks, tai jis dar bus priverstas "prigriebti" ir PC iš Apple salono kad turėtų galimybę užsiregistruoti? Perki namą iš pardavėjo ir dar prievarta turi nusipirkti ir jo mašiną garaže?
9

artorelis   2014-03-10, 17:46:30  |  cituoti
LukasP (2014-03-10, 16:41:01) rašė:
SyN (2014-03-09, 21:39:02) rašė:
...
Manau jiems derėtų normaliai panaudoti abi iOS ir tada bambėti, nes viskas būna iš "savo varpinės" :) Aš pvz plašetinį turiu iOS o telefoną Android. Ir tas ir tas turi savų trukumų. Tiesa, norėjosi šiek tiek funkcionalumo daugiau iš planšetės (USB flash palaikymo, failų dalinimosi per bluetooth, ekrano priderinimo pagal paros laiką naudojant kaip skaityklę, Adblockerio integruoto į sistemą, galų gale programų nemokamų), todėl padariau jb, truko 10min, ir panaikino visus trūkumus kuriuos minėjo čia Bear. Bet... Kai kurios programos yra tik android(pvz swiftkey), kitos tik ios (su mano darbu susiję), ir geriausia, kai prietaisas tarnauja žmogui, o ne žmogus prietaisui, kaip čia panašu būna... :)
Jeigu jau jb darėte tai kaip suprantu vistiek nervavo tos nesąmonės susijusios su iOS, apie kurias užsiminėte? Ar ne taip? Kodėl android trūkumų nepaminėjote? Jie ne tokie reikšmingi palyginus su iOS?

Dėl programėlių tai taip. Pvz, Anglonas po šiai dienai tik ant iOS. Nors spėju FOTONIJA gal tiesiog pamatė jog neperdidžiausias biznis, o investicijos ir įsipareigojimai dideli, ir tiesiog neskuba su kitomis major OS, tai yra Android ir WP.
7

EdgardasB   2014-03-10, 17:43:51  |  cituoti
Sigitas_lk (2014-03-10, 17:32:17) rašė:
Kiek as cia paskaitau (nesidomiu apple gal ka ir ne taip suprantu), tai atrodo kad labai jau glaudizia telefonas yra susijes su iTunes. Ir be pc jau nekas bus. Tai manau nera labai gerai, kai paciam yrenginiui truksta savarankiskumo, ir negali visko kilnotis kur ir kada nori paprastai. O tai pvz jei man reikia kokias skaidres is e.pasto persikelti i telefona, tai cia tai imanoma, ar itunes reikia irgi? Arba jei turiu mp3 kolekcija, isikeles i tel neturesiu problemu, kad dainos nepirktos o velniai zino is kur gautos (su filmais tas pats)? :D
Galėsi be problemų atsidaryti, bet kokį prisegtą failą.
Gali nebijot dėl piratinių dainų, video.

Kam patinka tvarka, tas naudojasi iTunes, nes gali susitvarkyti savo muzikos kolekciją (Album artwork, albumai ir t.t., pats praleidau dvi dienas, kol viską sutvarkiau) ir t.t. Visas valdymas yra itin patogus.

Kas liečia glaudumą tarp iOS įrenginio ir iTunes, tai yra didelis pliusas duomenų saugume. Kas per velnias? pametęs savo iPhone gali nepergyventi dėl nuotraukų, video ir t.t., nes iš to iPhone negalės išgauti jokių duomenų, net ir per tą patį iTunes, nes prijungus iPhone prie nežinomo kompiuterio, prašys tavo Apple ID, jei nesuvedi, tai nieko ir negalėsi daryt....
O kas būtų jei pamestum android ar symbian? Visus duomenis papajus lengvai galėtų persikelti į savo kompiuterį... ;)
1

Sigitas_lk (ekspertas)   2014-03-10, 17:32:17  |  cituoti
Kiek as cia paskaitau (nesidomiu apple gal ka ir ne taip suprantu), tai atrodo kad labai jau glaudizia telefonas yra susijes su iTunes. Ir be pc jau nekas bus. Tai manau nera labai gerai, kai paciam yrenginiui truksta savarankiskumo, ir negali visko kilnotis kur ir kada nori paprastai. O tai pvz jei man reikia kokias skaidres is e.pasto persikelti i telefona, tai cia tai imanoma, ar itunes reikia irgi? Arba jei turiu mp3 kolekcija, isikeles i tel neturesiu problemu, kad dainos nepirktos o velniai zino is kur gautos (su filmais tas pats)? :D
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
roaming
„Roaming“ - paslauga leidžianti naudotis mobiliuoju ryšiu už ryšio teritorijos ribų, į pagalbą pasitelkiant kitų operatorių paslaugas.
Šiuo metu galioja 2007 metais gegužės 27 dieną priimtas reglamentas, reguliuojantis tarptautinio tarptinklinio ryšio kainas.
Pirmaisiais reglamento galiojimo metais nustatyta 49 euro centų už minutę (be PVM) riba mobiliojo ryšio skambučiams iš kitos ES šalies negu ta, kurioje registruotas telefonas. Antraisiais metais ši riba bus 46, trečiaisiais - 43 euro centai.
Europinį tarifą pasirinkusiems vartotojams pirmaisiais metais užsienyje gaunami skambučiai brangiausiai kainuos 24 euro centus už minutę (be PVM), antraisiais - 22, o trečiaisiais - 19 euro centų.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com