Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 6s 128GB  + Rašyti žinutę
Apple iPhone 6s 128GB
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
rugile (Svečias)   2016-03-25, 22:08:23  |  cituoti
Sveiki uzsidejau koda ant iPhone 6s ir as ji pamirsau gal galit padet labai prasau
0

Lietuvis80   2015-10-28, 10:00:43  |  cituoti
npn (2015-10-28, 09:53:22) rašė:
Lietuvis80 (2015-10-28, 07:40:33) rašė:
...
Naujų Emoji gi atsirado. :D
Nedomina :)
0

npn (moderatorius)   2015-10-28, 09:53:22  |  cituoti
Lietuvis80 (2015-10-28, 07:40:33) rašė:
Ryuzaki21 (2015-10-27, 22:51:58) rašė:
...
Na nežinau pas mane tikrai bugu nėra, nei ant iPhono, nei ant iPado, programėlės atsinaujina be problemu, tikrai nestabdo, tiesa kažkokiu naujienu tikrai nėra iOSe 9,1 ant pado apskritai nieko naujo beveik, nes visos naujovės skirtos Airams. Beje ruso apžvalga juokinga labai, nuotaiką pakėlė:)
Naujų Emoji gi atsirado. :D
0

Lietuvis80   2015-10-28, 07:40:33  |  cituoti
Ryuzaki21 (2015-10-27, 22:51:58) rašė:
Lietuvis80 (2015-10-27, 22:02:21) rašė:
...
Va labai gerai, kad turi i5s :) man vienas narys kuris parase i pm (neviesinsiu kas, gal yra priezastis kodel i pm, o ne cia, nores pats cia prisijungs) irgi turi i5s ir sake, 9.1 nieko blogo nera, bet ant 8.4.1 viskas buvo graziau :) Taipogi irgi sake buvo susidures su tuo bugu, kad programeles neatsinaujindavo is app store. Is dalies kuo labiau pradejau kapstyt tuo labiau confused :D tarkim android suprantu vieni naudoja snapdragon 801 kiti 810 treti exynos ketvirti dar kazka ir ant ju gali skirtingai veikt koks 5.1 sita suprantu, bet kaip su iphone- modeliai vienetiniai gelezis pas visus tais metais vienoda, bet 9.1 veikia skirtingai :) Tu sakai, bug'u nematai, tas zmogus sako, nors ir ne tragedija, bet yra kur tobulet, video apzalgoje zmogus paminejo bagus, einu i forumus ir vieni sako: jo sudas kaip gryzt i 8 kiti sako, ka jus jokiu bugu eina kaip bitute ir sedi nesupranti, gelezis pas zmones ta pati, o rezultatas skirtingas :) Roziniai akiniai? Va todel ir noretusi daugiau atsiliepimu kaip ten su apple siuo metu :) Visgi norisi ateit i apple kiema tik su teigiamais ispudziais :)
Na nežinau pas mane tikrai bugu nėra, nei ant iPhono, nei ant iPado, programėlės atsinaujina be problemu, tikrai nestabdo, tiesa kažkokiu naujienu tikrai nėra iOSe 9,1 ant pado apskritai nieko naujo beveik, nes visos naujovės skirtos Airams. Beje ruso apžvalga juokinga labai, nuotaiką pakėlė:)
0

Ryuzaki21 (ekspertas)   2015-10-27, 22:51:58  |  cituoti
Lietuvis80 (2015-10-27, 22:02:21) rašė:
Ryuzaki21 (2015-10-27, 18:50:15) rašė:
...
Pas mane tiek ant 5s tiek ant iPad 4 veikia be jokiu lagu ar bugu, iPado baterija susitvarkė, na siek tiek daugiau ryja baterijos iPadas , bet ir kraunasi daug greiciau. Viskas gerai, bent jau pas mane. Kazkaip apzvalgininkas s mala su tokiu review.
Va labai gerai, kad turi i5s :) man vienas narys kuris parase i pm (neviesinsiu kas, gal yra priezastis kodel i pm, o ne cia, nores pats cia prisijungs) irgi turi i5s ir sake, 9.1 nieko blogo nera, bet ant 8.4.1 viskas buvo graziau :) Taipogi irgi sake buvo susidures su tuo bugu, kad programeles neatsinaujindavo is app store. Is dalies kuo labiau pradejau kapstyt tuo labiau confused :D tarkim android suprantu vieni naudoja snapdragon 801 kiti 810 treti exynos ketvirti dar kazka ir ant ju gali skirtingai veikt koks 5.1 sita suprantu, bet kaip su iphone- modeliai vienetiniai gelezis pas visus tais metais vienoda, bet 9.1 veikia skirtingai :) Tu sakai, bug'u nematai, tas zmogus sako, nors ir ne tragedija, bet yra kur tobulet, video apzalgoje zmogus paminejo bagus, einu i forumus ir vieni sako: jo sudas kaip gryzt i 8 kiti sako, ka jus jokiu bugu eina kaip bitute ir sedi nesupranti, gelezis pas zmones ta pati, o rezultatas skirtingas :) Roziniai akiniai? Va todel ir noretusi daugiau atsiliepimu kaip ten su apple siuo metu :) Visgi norisi ateit i apple kiema tik su teigiamais ispudziais :)
1

Lietuvis80   2015-10-27, 22:02:21  |  cituoti
Ryuzaki21 (2015-10-27, 18:50:15) rašė:
iOS 9.1 Naudotojai Tai tiesa??? (reikalingos rusu kalbos zinios)
Dabar gana aktyviai domiuosi apple nes kaledom noriu pasiimti iphone ir as confused. Wylsacom visada budavo tas kurio palyginimus tarp ios ir android neimanoma buvo ziuret mazu maziausiai be sypsenos, nes bachuriukas nebloga fora suteikdavo apple. Aisku paskutiniu metu daug objektyvesnis tapo, nes ir auditorija jau atvirai fanboy'int neleidzia, bet ne tame esme. Ar tikrai viskas taip jau blogai? Jei jau tokie fanboy'ai nebelaiko nervu ziurint i 9.1 bugus. Del to ir prasau patvirtint ar tikrai jau nusirito apple ir galbut kaledinius norus pristabyt? :)
Pas mane tiek ant 5s tiek ant iPad 4 veikia be jokiu lagu ar bugu, iPado baterija susitvarkė, na siek tiek daugiau ryja baterijos iPadas , bet ir kraunasi daug greiciau. Viskas gerai, bent jau pas mane. Kazkaip apzvalgininkas s mala su tokiu review.
0

mindosas (ekspertas)   2015-10-27, 21:28:48  |  cituoti
Ryuzaki21 (2015-10-27, 18:50:15) rašė:
iOS 9.1 Naudotojai Tai tiesa??? (reikalingos rusu kalbos zinios)
Dabar gana aktyviai domiuosi apple nes kaledom noriu pasiimti iphone ir as confused. Wylsacom visada budavo tas kurio palyginimus tarp ios ir android neimanoma buvo ziuret mazu maziausiai be sypsenos, nes bachuriukas nebloga fora suteikdavo apple. Aisku paskutiniu metu daug objektyvesnis tapo, nes ir auditorija jau atvirai fanboy'int neleidzia, bet ne tame esme. Ar tikrai viskas taip jau blogai? Jei jau tokie fanboy'ai nebelaiko nervu ziurint i 9.1 bugus. Del to ir prasau patvirtint ar tikrai jau nusirito apple ir galbut kaledinius norus pristabyt? :)
Gal ir yra kažkokių smulkių bugų, bet net i5s veikia puikiai su ios9.
0

npn (moderatorius)   2015-10-27, 19:17:26  |  cituoti
android_profas (2015-10-27, 18:21:59) rašė:
Stendalis (2015-10-27, 10:48:10) rašė:
...
Kai zmogus kuris siek tiek susijes su telefonu verslu ir visais tai taisymais ir garantiniais tai jeigu lyginti apple ir samsung tai kokybe labai smarkiai samsung puseje (jei kalbame apie flagmanus, tiesa?). Nebent tu is lempos trauki skaicius. Apple geras dalykas kad keicia i naujus, bet patikekit ten ne visalaik nauji (jei dar like naivuoliu kurie mano kitaip). Samsung, beje, irgi linksta link 'pilno' keitimo, nes kainos flagmanu ojojoj, ir sumokėjus 900€ butu grazu gauti naują jeigu klientui pasitaike nekokybiskas. Jau praktiškai ekranus uz centus keicia jeigu isigijote nauja flagmana, detales be jokiu kalbu. Kokius Samsung flagmanus esi neses taisyti? Ta kokybe daug labai sumaiso su android softu, samsung bloatware, neismanymu. (Fizine) kokybė vienareiksmiskai samsung puseje jeigu lyginsime su iphone, ir cia pagal surinktus duomenis, tai yra tikri skaiciai.
Papasakosi man apie Samsung kokybę, kai kokio nors vieno Galaxy modelio gamybos ir pardavimo tempai bus tokie kaip iPhone 5s, 6, 6s. Didesnė paklausa rodo, kad daugiau gamina, o tai reiškia, jog daugiau gamyklinio broko pasitaiko, o tai veda link to, kad daugiau neša taisyt. Nelogiška?
0

Lietuvis80   2015-10-27, 18:53:47  |  cituoti
android_profas (2015-10-27, 18:21:59) rašė:
Stendalis (2015-10-27, 10:48:10) rašė:
...
Kai zmogus kuris siek tiek susijes su telefonu verslu ir visais tai taisymais ir garantiniais tai jeigu lyginti apple ir samsung tai kokybe labai smarkiai samsung puseje (jei kalbame apie flagmanus, tiesa?). Nebent tu is lempos trauki skaicius. Apple geras dalykas kad keicia i naujus, bet patikekit ten ne visalaik nauji (jei dar like naivuoliu kurie mano kitaip). Samsung, beje, irgi linksta link 'pilno' keitimo, nes kainos flagmanu ojojoj, ir sumokėjus 900€ butu grazu gauti naują jeigu klientui pasitaike nekokybiskas. Jau praktiškai ekranus uz centus keicia jeigu isigijote nauja flagmana, detales be jokiu kalbu. Kokius Samsung flagmanus esi neses taisyti? Ta kokybe daug labai sumaiso su android softu, samsung bloatware, neismanymu. (Fizine) kokybė vienareiksmiskai samsung puseje jeigu lyginsime su iphone, ir cia pagal surinktus duomenis, tai yra tikri skaiciai.
Matosi kad esi ,,tikras,, profas :) Šaunuolis :)
0

Ryuzaki21 (ekspertas)   2015-10-27, 18:50:15  |  cituoti
iOS 9.1 Naudotojai Tai tiesa??? (reikalingos rusu kalbos zinios)
Dabar gana aktyviai domiuosi apple nes kaledom noriu pasiimti iphone ir as confused. Wylsacom visada budavo tas kurio palyginimus tarp ios ir android neimanoma buvo ziuret mazu maziausiai be sypsenos, nes bachuriukas nebloga fora suteikdavo apple. Aisku paskutiniu metu daug objektyvesnis tapo, nes ir auditorija jau atvirai fanboy'int neleidzia, bet ne tame esme. Ar tikrai viskas taip jau blogai? Jei jau tokie fanboy'ai nebelaiko nervu ziurint i 9.1 bugus. Del to ir prasau patvirtint ar tikrai jau nusirito apple ir galbut kaledinius norus pristabyt? :)
0

android_profas   2015-10-27, 18:49:27  |  cituoti
mindosas (2015-10-27, 18:32:19) rašė:
kol apple del klibancio mygtuko keicia nauju, tai technine kokybe kaip ir nelabai svarbu,o ir uztrunka maximum savaite. kai samsung nunesus i mttc, islaikys apie menesi ir dar neaisku ar dregmes is lempos neras. korpuso medziagu kokybe ir surinkimas iphone puseje taip pat.

npn, lg g4 stylus lygint su iphone tikrai nereiketu, ten zemiau nei vidutinio lygio telefonas su 1gb ram ir prastu procu, to androidui tikrai neuztenka. paimk koki meizu pasinaudot, mano m2 note uz 5s man smagiau veikia.
Butu grazu kad kalbetum faktais, cekiais, share padarytum mums, o ne kaip bobute pletkais. Koki Samsung flagmana tau pralaike menesi? Nera tokiu terminu kad galiu laikyti tiek kiek sove i galva. Yra tam tikri isipareigojimai gamintojams. Dek pridavimo ceki, sms nukopink su atliktu darbu data, bandysiu pasiaiskinti kodel tau menesi pralaike.

O del antros dalies tau visiskai pritariu. Kokiu reikia buti naivuoliu kad lg stylus lyginti su 900€ kainuojanciu iPhonu (turiu omenyje ne 16gb versijas)? :-)
3

mindosas (ekspertas)   2015-10-27, 18:32:19  |  cituoti
kol apple del klibancio mygtuko keicia nauju, tai technine kokybe kaip ir nelabai svarbu,o ir uztrunka maximum savaite. kai samsung nunesus i mttc, islaikys apie menesi ir dar neaisku ar dregmes is lempos neras. korpuso medziagu kokybe ir surinkimas iphone puseje taip pat.

npn, lg g4 stylus lygint su iphone tikrai nereiketu, ten zemiau nei vidutinio lygio telefonas su 1gb ram ir prastu procu, to androidui tikrai neuztenka. paimk koki meizu pasinaudot, mano m2 note uz 5s man smagiau veikia.
3

android_profas   2015-10-27, 18:21:59  |  cituoti
Stendalis (2015-10-27, 10:48:10) rašė:
mindosas (2015-10-27, 09:43:25) rašė:
...
Leisk pastebėti, jog "ženkliai brangiau" yra visai ne ženkliai :) Anksčiau tiek pat kainuodavo 32GB versija, kiek dabar kainuoja 64GB. Žinoma, man irgi norisi tikėti, jog jau kitais metais bazinis modelis bus 32GB ir kainuos kiek 16GB. Arba bent jau arti to. Kas naudoja NFC? Sorry, iš savo žmonių rato (dauguma jų 25-35 metų amžiaus) nežinau nei vieno kuris pasigestų NFC, ar abskritai naudotu. FM? Čia kaip ir su micro SD, greit pamiršim, jog jis buvo naudojamas. Pilnavertis Bluetooth, taip, jo kartais pasigendu ir aš. Infrared? Kažkam naudinga turbūt, pats nenaudojau, net kai turėjau įrenginį su juo.

Kokybė neblizga? Seriously? :) Jeigu jau obuolio kokybė neblizga, tai kieno blizga? Čia gal Samso kokio? :)) Dėl priedų kainos, tai yra jų nuo A iki Z. Bet jeigu jau perki telefoną už 1000 eur, tai ir priedams turėtų koks šimtelis atsirast. Ar čia toks atvejis, kai perki brangų telefoną ir paskui dievagojiesi, kad koks mėšlas, nes už norimą programą turi 1-5 eur atsegti? :)

O OS suvaržymai garantuoja tavo duomenų saugumą, mėšlo nebuvimą appstore (ar bent jau maksimaliai sumažina riziką jam ten patekti) ir tavo įrenginio stabilumą. Tad tie suvaržymai yra labai maža kaina to ką žmogus už tai gauna mainais :)
Kai zmogus kuris siek tiek susijes su telefonu verslu ir visais tai taisymais ir garantiniais tai jeigu lyginti apple ir samsung tai kokybe labai smarkiai samsung puseje (jei kalbame apie flagmanus, tiesa?). Nebent tu is lempos trauki skaicius. Apple geras dalykas kad keicia i naujus, bet patikekit ten ne visalaik nauji (jei dar like naivuoliu kurie mano kitaip). Samsung, beje, irgi linksta link 'pilno' keitimo, nes kainos flagmanu ojojoj, ir sumokėjus 900€ butu grazu gauti naują jeigu klientui pasitaike nekokybiskas. Jau praktiškai ekranus uz centus keicia jeigu isigijote nauja flagmana, detales be jokiu kalbu. Kokius Samsung flagmanus esi neses taisyti? Ta kokybe daug labai sumaiso su android softu, samsung bloatware, neismanymu. (Fizine) kokybė vienareiksmiskai samsung puseje jeigu lyginsime su iphone, ir cia pagal surinktus duomenis, tai yra tikri skaiciai.
4

npn (moderatorius)   2015-10-27, 18:06:26  |  cituoti
Prieš porą dienų išbandžiau draugės LG G4 Stylus. Tai galiu pasakyt, kad nė už ką nepereičiau tiek prie LG, tiek prie Android.
Prasčiausią įspūdį man paliko veikimas. Juk įdėtas neblogas Snapdragon 4 branduolių procesorius, bet pereinant iš vienų programų į kitas - delsia, jungiant kokias nors programas irgi striginėja, kartais net visai pasikabina. Ir telefonas absoliučiai naujas, niekuo dar neužkištas. Tai jau žinot, mano Note II veikė ne ką prasčiau.
Arba vienam salone pamaigiau iPhone 6s ir 6s Plus, o tada dar sugalvojau S6 edge+ išbandyt. Tik įjungiant jį, iškart pakibimas trumpas jautėsi. Tolimesnis veikimas, aišku, labai geras buvo, bet kaip būt tikram, kad tas telefonas ir toliau veiks be problemų? Ir čia jau ne pirmą kartą ir ne man vienam. Be abejo, galima išvedžiot, kad Samsung'as buvo stende ir t.t. Bet tame ir esmė, jog naujausi Android veikia tikrai gerai, bet jiems dar trūksta STABILUMO. Mano jau senstelėjęs ir beveik 2 metus kasdien naudojamas iPhone buvo taip pakibęs gal kokį kartą. Bet tai palyginam specifikacijas i5s bei S6 edge+... Tai tik ir parodo, kiek reikia Android sistemą tobulint metų ir dėt vis galingesnius komponentus, kad pasiekt beveik tokių pat rezultatų, kaip ir su iPhone...
1

mindosas (ekspertas)   2015-10-27, 17:47:47  |  cituoti
juk raso, kad samsung flagmanus naudojo ir nesvarbu ar s3, ar s2, savu laiku visi jie buvo flagmanai ir veike gana gerai, bet su laiku vis prastyn. su iphonais tikrai maziau problemu del sklandaus veikimo, neseniai naudojau iphone 5s, tikrai puikiai veike ir su ios9, tu paciu metu modelis samsung s4 ir kainuoja 2x pigiau ir veikimu nekazka,ir siaip jau pamirstas.
0

android_profas   2015-10-27, 17:39:42  |  cituoti
Lietuvis80 (2015-10-27, 15:05:40) rašė:
Rasysiu nelietuvisku raidynu nes neturiu normalios klavos. Obuolys tikrai kokybiskas ir atmetus merginasd kurios iPhona naudoja del grozio, dauguma manau naudoja del to kad super veikia ir beveik niekada nestringa, na man metus naudojant apskritai nei laginio nei strigo. iPadas apskritai fantastka, tiek stabiliu veikimu, tiek baterijos laikymu. Dizainas ju tikrai malonus akiai, ne veltui dabar visi kopijuoja iPhono 6 dizaina. Androidus naudoja manau daugiausia jaunimas, nes ten ir visokie emuliatoriai ir nemokamu apsu is neto galima instaliuotis ir siaip visokiu nesamoniu prisidaryti. Bet ta visiska laisve turi ir minusu-po keliu metu flagmanai vis tiek stipriai lagins prisikimse visokiu siuksliu, kai tuo metu net 4s dar dabar veikia normaliai aisku ne su naujausia iOS, bet tikrai daug daug geriau negu koks to laiko androidinis flagmanas. App Store galima kuom puikiausiai rasti superiniu nemokamu programeliu ir reklamos nelenda jei meniu isjungi appso prieiga prie neto. Kol neturejau Apple produktu ir naudojau Samsungo flagmanus ir tikrai nebloga LG Tablete irgi galvojau kad Apple s mala, bet dabar jokiu budu nesugryzciau prie androido. Ir apskritai visi naudoja kas kam patinka, o pries apliu putojasi jaunuoliai, kurie neturi nei iPhonu, nei tuo labiau Androidiniu flagmanu, nes jie vienodai daug kainuoja. Manau dauguma besipiktinanciu turi vidutines klases smartus,o visa isminti parodo prisiziureje yotubiniu multiku :)
eStar? Prestigio? Galaxy S3? Čia tie androidiniai 'flagmanai' kuriuos tu naudojai?
3

Lietuvis80   2015-10-27, 15:49:01  |  cituoti
mindosas (2015-10-27, 15:23:50) rašė:
jeigu kalbant apie mano zinute, as tik isvardinau kokiu funkciju neturi ir kokie pagrindiniai trukumai ir privalumai, beja laiko patikrinti. ir as jau seniai ne jaunuolis, neseniai pardaves iphone5s uz 400e:)
Ne tau taikiau , o apskritai paskaicius tiek cia tiek Delfyje komentarus toks susidaro ispudis.
0

mindosas (ekspertas)   2015-10-27, 15:23:50  |  cituoti
jeigu kalbant apie mano zinute, as tik isvardinau kokiu funkciju neturi ir kokie pagrindiniai trukumai ir privalumai, beja laiko patikrinti. ir as jau seniai ne jaunuolis, neseniai pardaves iphone5s uz 400e:)
2

Lietuvis80   2015-10-27, 15:05:40  |  cituoti
Rasysiu nelietuvisku raidynu nes neturiu normalios klavos. Obuolys tikrai kokybiskas ir atmetus merginasd kurios iPhona naudoja del grozio, dauguma manau naudoja del to kad super veikia ir beveik niekada nestringa, na man metus naudojant apskritai nei laginio nei strigo. iPadas apskritai fantastka, tiek stabiliu veikimu, tiek baterijos laikymu. Dizainas ju tikrai malonus akiai, ne veltui dabar visi kopijuoja iPhono 6 dizaina. Androidus naudoja manau daugiausia jaunimas, nes ten ir visokie emuliatoriai ir nemokamu apsu is neto galima instaliuotis ir siaip visokiu nesamoniu prisidaryti. Bet ta visiska laisve turi ir minusu-po keliu metu flagmanai vis tiek stipriai lagins prisikimse visokiu siuksliu, kai tuo metu net 4s dar dabar veikia normaliai aisku ne su naujausia iOS, bet tikrai daug daug geriau negu koks to laiko androidinis flagmanas. App Store galima kuom puikiausiai rasti superiniu nemokamu programeliu ir reklamos nelenda jei meniu isjungi appso prieiga prie neto. Kol neturejau Apple produktu ir naudojau Samsungo flagmanus ir tikrai nebloga LG Tablete irgi galvojau kad Apple s mala, bet dabar jokiu budu nesugryzciau prie androido. Ir apskritai visi naudoja kas kam patinka, o pries apliu putojasi jaunuoliai, kurie neturi nei iPhonu, nei tuo labiau Androidiniu flagmanu, nes jie vienodai daug kainuoja. Manau dauguma besipiktinanciu turi vidutines klases smartus,o visa isminti parodo prisiziureje yotubiniu multiku :)
1

Bear (pažengęs)   2015-10-27, 14:43:18  |  cituoti
Stendalis (2015-10-27, 10:48:10) rašė:
mindosas (2015-10-27, 09:43:25) rašė:
...
Leisk pastebėti, jog "ženkliai brangiau" yra visai ne ženkliai :) Anksčiau tiek pat kainuodavo 32GB versija, kiek dabar kainuoja 64GB. Žinoma, man irgi norisi tikėti, jog jau kitais metais bazinis modelis bus 32GB ir kainuos kiek 16GB. Arba bent jau arti to. Kas naudoja NFC? Sorry, iš savo žmonių rato (dauguma jų 25-35 metų amžiaus) nežinau nei vieno kuris pasigestų NFC, ar abskritai naudotu. FM? Čia kaip ir su micro SD, greit pamiršim, jog jis buvo naudojamas. Pilnavertis Bluetooth, taip, jo kartais pasigendu ir aš. Infrared? Kažkam naudinga turbūt, pats nenaudojau, net kai turėjau įrenginį su juo.

Kokybė neblizga? Seriously? :) Jeigu jau obuolio kokybė neblizga, tai kieno blizga? Čia gal Samso kokio? :)) Dėl priedų kainos, tai yra jų nuo A iki Z. Bet jeigu jau perki telefoną už 1000 eur, tai ir priedams turėtų koks šimtelis atsirast. Ar čia toks atvejis, kai perki brangų telefoną ir paskui dievagojiesi, kad koks mėšlas, nes už norimą programą turi 1-5 eur atsegti? :)

O OS suvaržymai garantuoja tavo duomenų saugumą, mėšlo nebuvimą appstore (ar bent jau maksimaliai sumažina riziką jam ten patekti) ir tavo įrenginio stabilumą. Tad tie suvaržymai yra labai maža kaina to ką žmogus už tai gauna mainais :)
Dėl paskutinės pastraipos absoliučiai neteisus esi ir ko gero nesidomi IT naujienomis .
*Gal ištraukt straipsnius kur buvo nutekėjusios įžymybių xxx foto , kas naudojo Abalius ? . Gerai abalys kišenes patyliukais pakratė .
2

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .