Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Huawei » HUAWEI U8160  + Rašyti žinutę
HUAWEI U8160
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|

 
lankytojas2013   2012-10-05, 18:36:19  |  cituoti
(Svečias) (2012-10-02, 16:56:07) rašė:
vartotojas2012 (2012-10-02, 16:10:17) rašė:
...
Cia tik stereotipai.Huawei puiki kompanija,siekianti kokybes.D1 , P1 fantastiski aparatai.
As sutinku kad egzistuoja tokie kaipo stereotipai ir pasikartosiu dar karta, nesakau, kad Kinijoje yra vien blogis (nors nepakeis man niekas nuomones kad kinu gamintojus vertina neitin palankiai ne vienas apzvalgininka technologiju ir kad ji zinoma kaip nekokybisku ir pigiu prekiu salis, neveltui ten ieskoma pigios adrbo jegos). O apie Huawei, as ilga laika nezinojau kad tai Kinu firma, bet jau tada man uzteko susidaryti yspudy, kad tai nera kokybiska firma. Atsiliepimai expertu, kainos juk daug ka sako (kodel tada Samsung, Sony, Nokia ir t.t. kainuoja pan modeliai zymiai brangiau nei Huawei? Jai jie tokie kokybiski? Uzsideda Samsung, Sony ir kt uz varda? Tai kodel Huawei negali uzsideti? Kaina nevisada 100% atspindi kokybe, bet net ir tuo atveju ne tokia kaina butu Huawei, juk nevisada prikistas funkciju telefonas bus kokybiskas, prastos medziagos (platmase ir t.t.) kokybes neprideda. As apie tai sneku, o ne jo galimybes ir pan.). Jei butu kokibiski modeliai jie nekainuotu tiek kiek kainuoja, visos ymones kurios gamina kokibiskai kainuoja atitinkamai daugiau, nei sio kaina. Zodziucia tas pats akip Acer ir Asusu, Acer del savo nekokybiskumo gali pasiulyti daugiau bet Asus tai adro geriau - cia ne mano nuomone. As nesu technologas expertas o butent skaitau, ziuriu ir t.t. tokiu kurie nusimano apie technika ir gali pateikti isavo nuomone o isvadas darau pats, bet rementis expertu nuomone ir savo kad ir minimaliomis (bet pakankamai geromis) ziniomis ar supratimu apie technika nuomone... Zodziu visiems neytiksi o kad kazkam patinka Huawei tai nereiskai blogai, tiesiog visiems negali ji patikti. Net jei ir klystu, net jei ir Huawei stebuklinga firma, as juk neprivalau ja megti ar tureti tokia nuomone kaip visu? Cia rasoma kad gerbciau kitu nuomone bet akzkodel ynyrtingai bandoma pakeisti manoji - va jums realybe sito forumo - bk kaip visia rba nebuk isvis :)
0

lankytojas2013   2012-10-05, 18:19:14  |  cituoti
de_Lyrikas (2012-10-02, 17:58:56) rašė:
vartotojas2012 (2012-10-02, 16:24:48) rašė:
...
Jei kažkas kažką. parašė - gerbk kitų. nuomonę, jei su tuo nesutinki -argumentuok, jei žeiddžia ar manai neverta veltis -ignoruok. Bet čia diskusija, p ne balaganas, kuriam tu ketini vadovauti. Suprask ir gerbk kiekvieno pasirinkimą, nes pasaulis margas ir renkasi pagal savo kriterijus. O toks. tonas čia mažiausiai pageidaujamas.
Tu paziurek ka jis rasineja, kodel as turiu gerbti jo nuomone jei jis negerbia mano? Pasidomek gal labiau viskuo o ne vertink pagal paskutinius komentarus... Nieks is mano puse prie nieko neprisi....ja, ir gerbiu kitu nuomone jei jie gerbia mano, o kad mano nuomone gali neustapti su kitu komentatoriu juk normalu ar mes visi turim mastyti vienodai?
0

de_Lyrikas (ekspertas)   2012-10-02, 17:58:56  |  cituoti
vartotojas2012 (2012-10-02, 16:24:48) rašė:
(Svečias) (2012-09-28, 21:36:38) rašė:
...
IGNORE... Jus kas nors pagaliau BLOKUOKIT JY, NES JAU PRADEDA UZPISTI SU SAVO NUSISNEKEJIMAIS... Nafik tada cia priziuretojai jei nieko nedaro su tokiais...
Jei kažkas kažką. parašė - gerbk kitų. nuomonę, jei su tuo nesutinki -argumentuok, jei žeiddžia ar manai neverta veltis -ignoruok. Bet čia diskusija, p ne balaganas, kuriam tu ketini vadovauti. Suprask ir gerbk kiekvieno pasirinkimą, nes pasaulis margas ir renkasi pagal savo kriterijus. O toks. tonas čia mažiausiai pageidaujamas.
0

(Svečias)   2012-10-02, 16:56:07  |  cituoti
vartotojas2012 (2012-10-02, 16:10:17) rašė:
Laurynas (Svečias) (2012-09-28, 21:40:21) rašė:
...
Niekas nesako, kad Kinijoj ar kitoj Azijos salyje nevyksta geros parodos, kalba apie huawai kokybe buvo, na jus man yrodinekite ka norite, bet kokybe nera gera siu telefonu. Po teisybej kalbant as sutinku kad nebus taip kad tik minusai kinijoje, kad ten nera geru technologiju kureju ir t.t., nors visas pasaulis zino Kinus kaip nekokybisku prekiu saly, beto primenu sneka buvo apie Huawai, kaina atspindi kokybe, o jei manote kad as neteisus vadinasi jus ta paty sakote ir apie Lietuvos technologiju expertus ir t.t. kurie yvertina sitas prekes, produktus ir t.t, o gal net ir pasaulio, kurie taip pat Huawei nevertina kaip gera kureja. Jei butu labai geri prietaisai, tai sitas modelis ne 250 kainuotu o minimum 350 - 500 tam tarpe (lyginant su Samsung, Nokia, Sony, LG ir kt kurejais kainos su pan kompliaktacija daug didesnes, tiesa? Kodel? Nes prekes kitokios kokybes). Visur yra pliusu ir visur yra minusu. Taip pat ir Lietuva, kaip pvz paimu, kuri gal but nera labai vertinama (musu akimis, na pripazinkim, kad tikrai nemazai bus skeptiku, kurie neitin gerai atsilieps apie Lietuvos technologijos produktus), kaip technologiju kureja, bet visu pirma Acme visi zinom ir nera ji jau tokia bloga, teko neviena produkta isbandyti, likau gan patenkintas, gal but ir tabletai nera geri (kelis teko matyt modelius, tikrai vertinami buvo nekaip, pagal turimas funkcijas ir pan susidariau ir pats nuomone kad enra uakstos klases produktas), bet tai nera visiskas slamstas, taip pat Lietuviai nekarta juk laimejo ar pasieke aukstu palankiu vertinimu kaip kurejai tarkim aplikaciju, internetas musus vienas geriausiu ir t.t. tas pats ir Kinijoje, tiesiog kalba yra apie Huawai o cia tik isvartymai kad yra ir tokiu ir tokiu firmu. Tas faktas, juk nebus vien blogis, bus ir kazkiek gerio. Jei Huawei neitin gerai gamina telefonus, as pripazystu, kad gali but kokia Guawei kuri gamina juos gerai ir as apie ja nezinau. Zinoti visko neymanoma, bet savo nuomone tureti galima, visko jk ir pats nezinai, tad nera ko stebetis. Tiesiog tai mano nuomone, klystu? Galbut, bet vadinasi klysta dauguma. Nes taip mastanciu vien aju Lietuvoj kiek rasstum, nesneku apie visa Europa ar pasauly. Tiesiog Kinija garseja kaip nekokybisku prekiu salis, juk visi ta zino, kaip tarkim Vilnius rusu ir narkomanu miestas ir t.t. bet tai nereiskai kad Vilniuje nera ir kitokiu. Zodziu prisikabinejate prie smulkmenu. O tai jau ir truputy kvaila :)
Cia tik stereotipai.Huawei puiki kompanija,siekianti kokybes.D1 , P1 fantastiski aparatai.
0

vartotojas2012   2012-10-02, 16:24:48  |  cituoti
(Svečias) (2012-09-28, 21:36:38) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
...
turi daug laiko prie interneto sedeti... man rodos laikas ateina numesti link'a apie tavo istorija...
IGNORE... Jus kas nors pagaliau BLOKUOKIT JY, NES JAU PRADEDA UZPISTI SU SAVO NUSISNEKEJIMAIS... Nafik tada cia priziuretojai jei nieko nedaro su tokiais...
0

vartotojas2012   2012-10-02, 16:10:17  |  cituoti
Laurynas (Svečias) (2012-09-28, 21:40:21) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
...
As pats naudoju Meizu 9. Siaip topo centrai net salia nestovi ka atvezu is china. Pigu. Cia kainos milziniskos. Tiesiog nesuprantat. Nebuvot. Nematet. O kokios ten parodos. Siaip buvau ten halograminiam koncerte. Paziurekiy youtube kaip tai atrodo. Fantastika. Lietuvoje dar toli halograminai koncertai. Ten populiaru tarp jaunimo.
Niekas nesako, kad Kinijoj ar kitoj Azijos salyje nevyksta geros parodos, kalba apie huawai kokybe buvo, na jus man yrodinekite ka norite, bet kokybe nera gera siu telefonu. Po teisybej kalbant as sutinku kad nebus taip kad tik minusai kinijoje, kad ten nera geru technologiju kureju ir t.t., nors visas pasaulis zino Kinus kaip nekokybisku prekiu saly, beto primenu sneka buvo apie Huawai, kaina atspindi kokybe, o jei manote kad as neteisus vadinasi jus ta paty sakote ir apie Lietuvos technologiju expertus ir t.t. kurie yvertina sitas prekes, produktus ir t.t, o gal net ir pasaulio, kurie taip pat Huawei nevertina kaip gera kureja. Jei butu labai geri prietaisai, tai sitas modelis ne 250 kainuotu o minimum 350 - 500 tam tarpe (lyginant su Samsung, Nokia, Sony, LG ir kt kurejais kainos su pan kompliaktacija daug didesnes, tiesa? Kodel? Nes prekes kitokios kokybes). Visur yra pliusu ir visur yra minusu. Taip pat ir Lietuva, kaip pvz paimu, kuri gal but nera labai vertinama (musu akimis, na pripazinkim, kad tikrai nemazai bus skeptiku, kurie neitin gerai atsilieps apie Lietuvos technologijos produktus), kaip technologiju kureja, bet visu pirma Acme visi zinom ir nera ji jau tokia bloga, teko neviena produkta isbandyti, likau gan patenkintas, gal but ir tabletai nera geri (kelis teko matyt modelius, tikrai vertinami buvo nekaip, pagal turimas funkcijas ir pan susidariau ir pats nuomone kad enra uakstos klases produktas), bet tai nera visiskas slamstas, taip pat Lietuviai nekarta juk laimejo ar pasieke aukstu palankiu vertinimu kaip kurejai tarkim aplikaciju, internetas musus vienas geriausiu ir t.t. tas pats ir Kinijoje, tiesiog kalba yra apie Huawai o cia tik isvartymai kad yra ir tokiu ir tokiu firmu. Tas faktas, juk nebus vien blogis, bus ir kazkiek gerio. Jei Huawei neitin gerai gamina telefonus, as pripazystu, kad gali but kokia Guawei kuri gamina juos gerai ir as apie ja nezinau. Zinoti visko neymanoma, bet savo nuomone tureti galima, visko jk ir pats nezinai, tad nera ko stebetis. Tiesiog tai mano nuomone, klystu? Galbut, bet vadinasi klysta dauguma. Nes taip mastanciu vien aju Lietuvoj kiek rasstum, nesneku apie visa Europa ar pasauly. Tiesiog Kinija garseja kaip nekokybisku prekiu salis, juk visi ta zino, kaip tarkim Vilnius rusu ir narkomanu miestas ir t.t. bet tai nereiskai kad Vilniuje nera ir kitokiu. Zodziu prisikabinejate prie smulkmenu. O tai jau ir truputy kvaila :)
0

Laurynas (Svečias)   2012-09-28, 21:40:21  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
As pats naudoju Meizu 9. Siaip topo centrai net salia nestovi ka atvezu is china. Pigu. Cia kainos milziniskos. Tiesiog nesuprantat. Nebuvot. Nematet. O kokios ten parodos. Siaip buvau ten halograminiam koncerte. Paziurekiy youtube kaip tai atrodo. Fantastika. Lietuvoje dar toli halograminai koncertai. Ten populiaru tarp jaunimo.
0

Laurynas (Svečias)   2012-09-28, 21:40:21  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
As pats naudoju Meizu 9. Siaip topo centrai net salia nestovi ka atvezu is china. Pigu. Cia kainos milziniskos. Tiesiog nesuprantat. Nebuvot. Nematet. O kokios ten parodos. Siaip buvau ten halograminiam koncerte. Paziurekiy youtube kaip tai atrodo. Fantastika. Lietuvoje dar toli halograminai koncertai. Ten populiaru tarp jaunimo.
0

Laurynas (Svečias)   2012-09-28, 21:40:17  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
As pats naudoju Meizu 9. Siaip topo centrai net salia nestovi ka atvezu is china. Pigu. Cia kainos milziniskos. Tiesiog nesuprantat. Nebuvot. Nematet. O kokios ten parodos. Siaip buvau ten halograminiam koncerte. Paziurekiy youtube kaip tai atrodo. Fantastika. Lietuvoje dar toli halograminai koncertai. Ten populiaru tarp jaunimo.
0

(Svečias)   2012-09-28, 21:36:38  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
turi daug laiko prie interneto sedeti... man rodos laikas ateina numesti link'a apie tavo istorija...
0

(Svečias)   2012-09-28, 21:34:04  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
0

(Svečias)   2012-09-28, 21:27:11  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:30:27) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
0

lankytojas2012   2012-09-28, 18:30:27  |  cituoti
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 17:52:16) rašė:
...
Paimkim kaip pavizdį sony (kinų įmonę...) jeigu ji aparatūrą surenka kinijoje, tai kur pagal tave gamina dalis surinkimui?
Tiesa patikslinimas, kad firma tarkim Amerikieciu, tai nereiskia, kad ji negali uzsakyti detales gaminti kokioj Europos salyje. Tarkim Samsung ekranai Gorilazz kiek zinau ne paciu Samsung gaminami, o kitos firmos. Buvau rades kazkiek informacijos apie tai, gaila kad neina prisiminti kur skaiciau. Bet del sito galiu klysti, tiesiog benarsydamas internete kazka uzciuopiau ta tema. Tas pats pvz ir su tarkim Langais kaip pas mus yra, Sabonio pvz firma gamina langus kaip ir kokia kita firma bet remus ar pacius stiklus kazkaip ima is tu paciu gamintoju kaip ir konkurentai ir t.t.Nesigilinu labai tiesiog profilaktiskai pasiskaitai apie viska. Zodziu cia pagal bustine yra ta salis kazkaip priskiriama. Pvz Gameloft gamina zaidimus mobiliems, yra prancuzu firma, bet kuriami zaidimai ne tik prancuzijoje, ten tik bustine berots yra. Kiek zinau. Tad nesimetykit jai jau firma Anglu tai ir detales visos anglu. Bet kas liecia Sony ir kinijos surinkima, na kinai dar karta sakau negarseja kaip itin okybes centru tad... beto teko ir stikla mobiliems matyt kaip gamina patys Japonai.
0

lankytojas2012   2012-09-28, 18:22:08  |  cituoti
Laurynas (Svečias) (2012-09-28, 17:59:39) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 17:08:19) rašė:
...
Pasiziurek sakykim i RAMOS produkcija jei kazka girdejes.Tai tik mazas mazmozis ka paminejau.
Ziurejau dabar truputy apie ta ramos, kazkur gal kazkada girdeta, bet kaip ir keivienas netint geras daiktas neuzsibuna mano mintyse :) Gamina tabetus, pagal funcijas yra geresniu (gal senus review ziurejau), tiesa kaip kurie su metaline nugarele berots (tas gerai). Tai va tiek. Kokybe ydomu kokia. Va apie ka as. Nes funkcijas prikisa panasias visi. Bet tik geri gamintojai ta kokybe islaiko. Geriau ilgaamziskas daiktas su prastesniu funkciju sarasu, nei po pusmecio geriausiu atveju subyrejanciu funkciju gausumu neprilygstamciam sudui.
0

lankytojas2012   2012-09-28, 18:17:00  |  cituoti
DeivisNT (2012-09-28, 18:15:17) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:12:15) rašė:
...
pasitikslinau... (buvau klaidingą šaltinį perskaitęs) atsiprašau už klaidingą informaciją.
Nera del ko atsiprasineti.Viskas ok. Tiesiog keisk saltinius.Nes uzsipuoli, o del ko nezinai. As nesu pasaulio vaiksciojanti ensiklopedija, bet is kur kokia firm areiktu zinoti ypac jai sitaip bandai uoliai gincytis :)
0

DeivisNT   2012-09-28, 18:15:17  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 18:12:15) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
...
Nu tu totaliai nesigaudai apie ka kalba. Sony nera kinu firma. Sony Japonu, Samsung Korijieciu. Nokia Suomiu. Wikipedia pavartyk. Nes truksta ziniu tamstai.
pasitikslinau... (buvau klaidingą šaltinį perskaitęs) atsiprašau už klaidingą informaciją.
0

lankytojas2012   2012-09-28, 18:12:15  |  cituoti
DeivisNT (2012-09-28, 18:00:18) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 17:52:16) rašė:
...
Paimkim kaip pavizdį sony (kinų įmonę...) jeigu ji aparatūrą surenka kinijoje, tai kur pagal tave gamina dalis surinkimui?
Nu tu totaliai nesigaudai apie ka kalba. Sony nera kinu firma. Sony Japonu, Samsung Korijieciu. Nokia Suomiu. Wikipedia pavartyk. Nes truksta ziniu tamstai.

Apple beja Amerikieciu :)
0

lankytojas2012   2012-09-28, 18:09:37  |  cituoti
Laura (Svečias) (2012-09-28, 17:57:25) rašė:
lankytojas2012 (2012-09-28, 17:08:19) rašė:
...
Labai klaidinga nuomone. Ziauriai klysti.Tau made in china asocijuojasi su Gariunais. Labai daug super kokybisku prekiu gamina kinieciai.As pats ne viena karta esu buves Shaanxi Kinijoje ir zinau kaip ten ir ka gamina.Tai kad tylim jei nezinom.Pasiziurek sakykim i RAMOS produkcija jei kazka girdejes.Tai tik mazas mazmozis ka paminejau.
Prie ko cia tie Gariunai. Gariunai nera pasaulio rinka. Kalbu ne apie 15 kinieciu kurie prisitaike prie musu rinkos gamina suda. Kalba apie telefonus, ne radiatorius ir pan. Kinai gamina technika sudinai. Rasinejat galingi ir t.t. Sudini jie. Acer ir prikisti visko ir t.t. bet nekokybiski jie. Dar karta sakau geriau 50g aukso nei 2kg sudo. Nevertinkit kiekybes, vertinkit kokybe. Nes koks Chui Chank Nichas ir gal sukure telefona su 30mp kamera ir t.t. bet vat jis viska padare i nekokybisku medziagu ir belenkaip. As apie KOKYBE, ne kas daugiau prikiso bla bla bla y daikta.
0

DeivisNT   2012-09-28, 18:00:18  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 17:52:16) rašė:
DeivisNT (2012-09-28, 17:34:50) rašė:
...
Skyrk skyrtuma "surinkti"ir "pagaminti". Surenkami jie tik Kinijoj, bet detales ir t.t. yra gamintoju. Vistiek nurodymai yra Sony, Samsung ir t.t. Kaip ir Android tarkim, vistiek viduriai lieka Google, tik Samsung, Sony ir t.t. prideda savu funkciju, programu ir pan. Cia tas pats kaip perdainuoti Povilaicio dainas, bet nuo to tu autorius ju netapsi :) Vistiek visi zinos kad tai Povilaicio daina. Esme pagavai? Tad nesusnekek pats ir nevartyk cia nesamones. Ko neismanai. Kinijoj surenkami nes ten pigi darbo jega, Nokia dar spardosi, bet ir ji tuoj leks pas Kinus, bet daiktai jie vistiek Sony, Samsung ar Apple. Cia tas pats kad Lietuvoj samdyti kina pardavineti geles, bet geles auginai tu ne jis. Tad nuo to jos Kinietiskos netampa. Jis tik parduoda. Net jei ir pasamdysi auginti Kina geles, jis dirbs pagal tavo nurodymus, tad geles bus tavo gamybos, auginimo, ne jo. Ir nesvarbu, kad jis pakele laistytuva ir paliejo jas. Cia tas pats, kaip kinai tik surenka Sony, Samsung ir Apple telefonus.. Keiskit mastyma. Pats nussisnekejai dabar.
Paimkim kaip pavizdį sony (kinų įmonę...) jeigu ji aparatūrą surenka kinijoje, tai kur pagal tave gamina dalis surinkimui?
0

Laurynas (Svečias)   2012-09-28, 17:59:39  |  cituoti
lankytojas2012 (2012-09-28, 17:08:19) rašė:
de_Lyrikas (2012-09-28, 09:15:11) rašė:
...
Ciupinejau. Bet nereik ir bandyk Kinu gamyba ir Lietuvoj bus Kinu gamyba... Uz 250 dar nemaciau niekur ne vieno gero telefono (su tokia kompliaktacija aisku ar pan)... Minimum kazkur 400 kitu ir tai apkarpyti bus pagal funkcijas :) O cia ir tai pasenusi ziauriai operacine sistema, letas , kamera sudina ir t.t. Guosk save tyliai neskleizdamas klaidyngos informacijos. Nes akivaizdu kad pacim sazine uzgrauze kad pasemeiai sita o ne geresny ir dabar guodi save. Nes tik savi paguoda vercia nesigaileti to kur prasiovei. Deja Kinai gamina sudinai ir ta zino visas pasaulis... Kad tu turi nuo to Kinu daiktai nepasidaro geresni ir kitu firmu produkcija netampa sudina. Galbut neyperki kitu, na su tokia valdzia visi tuoj neypirksim. Bet as geriau imciau koky Samsung, Sony, Nokia su maziau funkciju bet kokybiskesny daikta, nei sita ar kitoky Huawai, MyPhone ir t.t.... Cia tas pats kaip imti 2kg sudo ir 50g aukso :) Pats supranti kas vertingiau :)
...
kodel ne sita? Juk jis toks "geras". Kodel jis nerimtas? Akirati tu akirati. Ne po sudus brandziok o domekis tai aks tikrai kokybiska.
...
Bet ir ne Huawai diktuoja. Samsung dabar virsuneje, nes gamina pigius telefonus su viena populiariausiu sistemu operaciniu. Antra Nokia, nes gamina pigius telefonus. Tiesa ta daro ir Samsung, bet Nokia jie daug pigesni, plius nemazai sutiktu ir kalbintu zmoniu Nokia aparatus laiko dar vis kokybiskiausiais, lengviausiai valdomais ir aplamai patvariausiais telefonais. Na 3310 visokie tai yrode ir dar iki dabar mazai kas jo patvaruma perspjauna (nekalbant apie Nokia naujus modelius). Na paskui Apple ir Sony (tiksliai nepamenu kuri 3 ir 4). Zodziu skyrtuma jauti? Nieks nesako kad Sony geriausia. Tiesiog Sony naudoju dabar ir renkuosi tik Sony. Tad daugiausiai galiu pasakyt apie Sony. Nokia geri telefonai kokybes atzvilgiu deja turi nevykusia operacine sistema kuri prie ismirimo ribos. Na ji gal ir gera bet ji nera produktyvi, tiksliau neturi galimybiu daug. Tarkim dabar viskas orentuota Android ir Appel produktams (programos, dokai ir kiti priedai). Va tame ir beda jei Symbian tures 40 programu skirtu jai tarkim, tai Apple su Android virsyja tai zymiai didesniu kiekiu. Su Apple ar Android telefonu as galiu daug daugiau ka nuveikti, nei Symbian. Blackbarry skirta pastui, deja kaip rase vienas saltinis jie pamirsta media ir pramogu sekcija. O daugumai tai daug aktuoliau nei pastas, kury beje turi jau tuurbut visi Android, Apple ir t.t. Na o Windows ir t.t. isvis nera dar prasiskyne kelia ir vargu ar tai pavyks, matant kaip progresuoja Android platforma. Kadangi turejau dauguma is populiariu firmu telefonus zinau ka kalbu. LG kokybiskai silpni ta rase vel ne vieni zurnalistai kurie tuo domisi ir gali patyrinet daugiau nei dauguma is musu. Tiesa LG kas liecia dizaina yra vieni geriausiu. Na pripazinkim, kad ju modeliai isties grazus ir galantiski. Nors dabar man ir Sony ir tie patys Samsung ar Apple yra garzus. Nokia kazkaip pradejo tokius nelabai patrauklius, dizaino prasme, gamint telefonus. Einant prie Samsung, jau kazkas geriau bet turejau, dabar jau nenoriu, nepatiko man. Gedo jis man labiau nei Nokia su Sony. Gal jie dabar is tu nauju ir patvarus, bet... rizikuoti nesinori, net jei jie ir ziauriai populiarus. As renkuosi tai kas neapvyle, o ne tai kas kisama ir aukstinama, neretai nepagrystai. Tas pats kaip pirmieji Iphone, karalius, geriausias ir t.t. o neturedavo elementariausiu flash palaikymu ir t.t. O kaina kaip gero tv... Ziauru... Nors kokybiskai Apple produktai tikrai daug kieno vertinami. Na bet grystant, beliko tik rinktis Sony ir dabar dairausi tik y Sony. Dar neatmetu Nokiai bet... kol ji nepakeis sistemos nieko nebus. Gali jie turet geriausia kamera, patogiausia sasaja ir t.t., bet Symbian ir liks tik Symbian... kaip ir visokius Modern Talking, Boney M, Aerosmith ir t.t. ar Arnold Schwarneger ir t.t. reik isleiti y pensija, o ne per prievarta bandyti padaryti tai ka jie negali jau... :) Rinka nori naujviu... Tebunie jos ir buna :)
Labai klaidinga nuomone. Ziauriai klysti.Tau made in china asocijuojasi su Gariunais. Labai daug super kokybisku prekiu gamina kinieciai.As pats ne viena karta esu buves Shaanxi Kinijoje ir zinau kaip ten ir ka gamina.Tai kad tylim jei nezinom.Pasiziurek sakykim i RAMOS produkcija jei kazka girdejes.Tai tik mazas mazmozis ka paminejau.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com