Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG G2  + Rašyti žinutę
LG G2
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|11|...|22|...|33|...|44|

 
Rašykite tik atsiliepimus apie .
Diskusijoms ir klausimams yra skirta kita forumo kategorija - "Viskas apie mobiliuosius telefonus".
Netinkami pranešimai bus trinami be papildomo perspėjimo.
Vardas:
Žinutė:
Captcha:
 
Darius (Svečias)   2016-11-05, 16:33:35  |  cituoti
Ar jums ant lg g2
4.4 android narsant pvz delfi tv ar lrytas tv atidaro vaizdo irasus? Isirasiau flash player bet man tik ta reklama krauna ja rodo, o poto jokio vaizdo iraso nerodo.
Per youtube viskas ok. Gal reik i 5.11 android atnaujint bet ar yra prasme, na nebent rodytu vaizdo irasus.


0

dainius123 (ekspertas)   2016-01-08, 23:41:20  |  cituoti
Evaldas (Svečias) (2016-01-08, 19:25:34) rašė:
Sveiki,
Mano G2 D802 neatsinaujina is kitkat 4.4.2 i lolipop. Auto atnaujinimas naujos versijos neranda. rankiniu budu ieskant taip pat atnaujinti nepavyksta. kaip tai padaryti?
Bandyk naujint per PC, atsisiųsk "Lg PC Suite" programą.

http://www.lg.com/lt/parama/pc-suite
0

Evaldas (Svečias)   2016-01-08, 19:25:34  |  cituoti
Sveiki,
Mano G2 D802 neatsinaujina is kitkat 4.4.2 i lolipop. Auto atnaujinimas naujos versijos neranda. rankiniu budu ieskant taip pat atnaujinti nepavyksta. kaip tai padaryti?
0

arturiukass   2015-11-24, 11:33:42  |  cituoti
Sveiki. Yra tokia beda, turiu lg g2 16gb versija, labai laguoja telefonas, padarau hard reset ir gal kokiom dviems dienoms paadeda, bet po kurio laiko vel padeda laguot. kaip pvz visos programos isjungtos ir galerija jungiasi apie sekunde net ilgiau. Taip pat dar vienas idomus pastebejimas draugas irgi turi lg g2, bet pas ji kazkaip buvo uzluzes telefonas ir jis pats persirase programine iranga, bet i italiskai ir dabar jam neateina 5 androido atnaujinimas (turi 4.4.2), taciau telefono greiciu nepalyginsi, jo g2 tiesiog skraido su kitkatu, bet pats kolkas nenoriu persirasyti pats programines irangos, nes gali dingti garantija... Mano telefonas pirktas tele2 skirtas europos rinkai, irasyta android 5.0.2, gal zinot kaip galima istaisyti sita beda ir bent kiek pagreitinti telefona?
0

SyN (veteranas)   2015-10-17, 00:31:58  |  cituoti
terminator002 (2015-10-16, 22:50:20) rašė:
Pasaka aparatas. Seniau buvau susidares gan gera nuomone apie lg gamintoja, bet pasiemus si aparata lg dar labiau pakilo mano akyse :) Labai sparciai sukasi, daug puikiu animaciju, labai graziai viskas isdirbta, daug naudingu funkciju kuriu net pas samsung nera, baterija kaip pirmai dienai atrodo tikrai nebloga nes labai aktyviai naudojamas. Pirmas ispudis tikrai geras, reik ilgiau panaudot ir iki galo pratestuot si zveriuka.
Kur tu tiek laiko buvai? :D Dar ir dabar nenorint per daug pinigų išleist G2 yra super variantas. Pirmas mano LG buvo nexus 4, tai nusivylimas buvo apart ekraną. G2 savo laiku kai pabandžiau, tai pakerėjo ir privertė perbėgt nuo samsungo kuo tikrai nepasigailėjau. Dabar taikau į G4, tik reikia palaukt kol grįšiu Lietuvon, o G2 keliaus sesei.
0

terminator002 (pažengęs)   2015-10-16, 22:50:20  |  cituoti
Pasaka aparatas. Seniau buvau susidares gan gera nuomone apie lg gamintoja, bet pasiemus si aparata lg dar labiau pakilo mano akyse :) Labai sparciai sukasi, daug puikiu animaciju, labai graziai viskas isdirbta, daug naudingu funkciju kuriu net pas samsung nera, baterija kaip pirmai dienai atrodo tikrai nebloga nes labai aktyviai naudojamas. Pirmas ispudis tikrai geras, reik ilgiau panaudot ir iki galo pratestuot si zveriuka.
1

SyN (veteranas)   2015-10-16, 17:00:43  |  cituoti
R (Svečias) (2015-10-16, 10:28:31) rašė:
Sveiki, ar po atnaujinimo į lolipop šis modelis turi lg health, kaip kad lg g3?
Neturi
0

R (Svečias)   2015-10-16, 10:28:31  |  cituoti
Sveiki, ar po atnaujinimo į lolipop šis modelis turi lg health, kaip kad lg g3?
0

uzzii   2015-10-15, 21:30:14  |  cituoti
sveiki. sudauziau savo lg g2 ekrana. viename sone kaip ir kazkiek veikia,o kitame visai nejautrus ekranas. klausimas,ar verta bandyti keisti paciam Displayglas? nes kaina 15e. o ekranas apie 70e. tai jei jau paciam bandyti tai kazkaip manau,kad neverta 70e moket.
0

SyN (veteranas)   2015-08-08, 11:34:17  |  cituoti
4everybody (2015-08-08, 09:39:39) rašė:
Sveiki, kaip padaryti, jog funkcijoje garso "netrukdyti", zadintuvas vistiek skambetu su garsu? Taip pat kaip padaryti, jog funkcijoje "garsas", vibrtuotu telefonas? Android sistema lolipop
Dėl pirmo nuėjęs į garso nustatymus/netrukdyti pranešimai, nustatyk tik prioritetas ir užstatyk 8h, bent aš tiek uždėjęs ir man visada skamba. Dėl skambinimo vibracijos, uždėk varnelę ant garsas ir vibracija.
0

4everybody   2015-08-08, 09:39:39  |  cituoti
Sveiki, kaip padaryti, jog funkcijoje garso "netrukdyti", zadintuvas vistiek skambetu su garsu? Taip pat kaip padaryti, jog funkcijoje "garsas", vibrtuotu telefonas? Android sistema lolipop
0

atostogos   2015-08-07, 10:29:05  |  cituoti
Tai imčiau pinigus, nes dabar gyvenu su Sony Xperia Z Ultra. kam man du telefonai...
0

kaktusass   2015-08-07, 06:56:38  |  cituoti
atostogos (2015-07-31, 13:25:14) rašė:
Praejus 20 dienu po paskutinio is eiles t.y. Ketvirto pridavimo gavau nauja zinute is mttc Jusu mob irenginio defektavimui laukiame patvirtinimo is gamintojo gali uztrukti iki 14 d.d tai neislikiau ir is pigu lt nupirkau sony xperia z ultra - pigus ir mano poreikius tenkinantis aparatas. O lg gali tekti ir parduoti po remonto
Tai panašu kad dabar jau gausi defektavimo aktą ir kadangi jau G2 neprekiauja galėsi pasikeist į kitą arba atsiimti pinigus. Na nebent gamintojas atsiųstų naują G2..
0

atostogos   2015-07-31, 13:25:14  |  cituoti
Praejus 20 dienu po paskutinio is eiles t.y. Ketvirto pridavimo gavau nauja zinute is mttc Jusu mob irenginio defektavimui laukiame patvirtinimo is gamintojo gali uztrukti iki 14 d.d tai neislikiau ir is pigu lt nupirkau sony xperia z ultra - pigus ir mano poreikius tenkinantis aparatas. O lg gali tekti ir parduoti po remonto
0

SyN (veteranas)   2015-07-19, 01:22:06  |  cituoti
Dovydas (Svečias) (2015-07-18, 16:12:46) rašė:
Koki dar pc suitem neturetu buti jis tiesiog programu irangos atnaujinime? Rack120@gmail.com
Pagal viską turėtu būt ir programinės įrangos naujinime (over the air), bet jis tai veikia, tai ne. Atsisiųsk lg pc suite programa ir per ten patikrink ar ras naujinimą, jei ne p, tada atsiųsiu instrukciją kaip pačiam įsirašyti.
0

Dovydas (Svečias)   2015-07-18, 16:12:46  |  cituoti
Koki dar pc suitem neturetu buti jis tiesiog programu irangos atnaujinime? Rack120@gmail.com
0

SyN (veteranas)   2015-07-18, 11:55:55  |  cituoti
Dovydas (Svečias) (2015-07-18, 09:32:27) rašė:
Sveiki, jums jau atejo lolipopo atnaujinimas? Ka galite apie ji pasakyti, kas pasikeite, pliusus, minusus. As labai laukiu, bet taip ir nepasirodo...
Jau 3mėn kaip naudoju lollipop, viskas tik į gerą pusę palyginus su kitkat. Dirba sklandžiai, greitai, baterija laiko taip pat, išvaizda kur kas gražesnė nei kit kat. Duokit savo email, paaiškinsiu kaip atsinaujinti pačiam jei lg pc suite programa neduoda atsinaujint dar.
0

Dovydas (Svečias)   2015-07-18, 09:32:27  |  cituoti
Sveiki, jums jau atejo lolipopo atnaujinimas? Ka galite apie ji pasakyti, kas pasikeite, pliusus, minusus. As labai laukiu, bet taip ir nepasirodo...
0

kaktusass   2015-07-14, 10:22:21  |  cituoti
atostogos (2015-07-09, 17:50:13) rašė:
Algirdo gatvėje ir taisė. Akropolyje tik pridaviau. Šiandien džiugiai atsiėmiau sutaisytą. Pakeitė pagrindinę plokštę. Sakiau jiems apie tai iš pradžių - netikėjo, kvailiu laikė. Bet po valandos džiaugsmas baigėsi, kai aptikau, kad vietoj 32GB gavau 16GB versiją. Pridaviau vėl. Išsiblaškėliai ten dirba, ne kitaip. Čia švelniai pasakius.
Turėjau ir aš ten linksmybių, tik su kitu telefonu, vis palaiko, atiduoda- nepataisytas, po to dar kartą vėl tas pats, po to plokštę tipo pakeitė- ir vėl tas pats, na ir galų gale per 2 mėn remonto pavyko išsimušt keitimą. O juokingiausia tai ten internete stebėti remonto būklę - kai tik paskambini neapsikentęs po kokių 2 sav. ramybės iškart būklė pasikeičia į kokią nors kaip kad papildomai testuojama ar laukiama užsakytų detalių ar panašią :)
0

SyN (veteranas)   2015-07-09, 23:58:12  |  cituoti
atostogos (2015-07-09, 17:50:13) rašė:
Algirdo gatvėje ir taisė. Akropolyje tik pridaviau. Šiandien džiugiai atsiėmiau sutaisytą. Pakeitė pagrindinę plokštę. Sakiau jiems apie tai iš pradžių - netikėjo, kvailiu laikė. Bet po valandos džiaugsmas baigėsi, kai aptikau, kad vietoj 32GB gavau 16GB versiją. Pridaviau vėl. Išsiblaškėliai ten dirba, ne kitaip. Čia švelniai pasakius.
Vadinasi man tiesiog pasisekė arba kitiems nesiseka :D Va, kad sumaišė pagrindines plokštes, tai juokinga, bet žmogiškasis faktorius niekur nedingsta, visi kažką pamiršta/sumaišo ir t.t.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|11|...|22|...|33|...|44|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
PC Suite
"Nokia PC Suite"- kompiuterio programinės įrangos produktas, leidžiantis prisijungti "Nokia" prietaisą prie kompiuterio ir pasiekti, tvarkyti mobilųjį tūrinį.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Pranešimai
Pranešimai(žinutės) būna : SMS, EMS, MMS, Email, Fax.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
Email
Elektoninio pašto žinutė .
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.