Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Lumia 720  + Rašyti žinutę
Nokia Lumia 720
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|7|...|14|...|21|...|28|

 
SDRAM (ekspertas)   2014-04-08, 19:22:07  |  cituoti
sefas210 (2014-04-08, 19:07:14) rašė:
saras112 (2014-04-07, 22:39:42) rašė:
...
Na man vistiek stringa ekranas, kazin kas cia gali buti rimciau?
Turėti ir turimi lumia 520, 720, 820, 925 neturi (nepastebėjau) tokių problemų.
0

sefas210   2014-04-08, 19:07:14  |  cituoti
saras112 (2014-04-07, 22:39:42) rašė:
sefas210 (2014-04-07, 22:19:59) rašė:
...
tai kamuoja beveik visus lumia 720, 620 ir 520 naudotojus, nes ant ekrano susikaupia antspaudu, o ekranas į tai reaguoja kaip į pirštą. ką gali padaryt tai užrakint ekrana, nuvalyt, ir vėl atrakint.
Na man vistiek stringa ekranas, kazin kas cia gali buti rimciau?
0

sefas210   2014-04-08, 19:07:13  |  cituoti
saras112 (2014-04-07, 22:39:42) rašė:
sefas210 (2014-04-07, 22:19:59) rašė:
...
tai kamuoja beveik visus lumia 720, 620 ir 520 naudotojus, nes ant ekrano susikaupia antspaudu, o ekranas į tai reaguoja kaip į pirštą. ką gali padaryt tai užrakint ekrana, nuvalyt, ir vėl atrakint.
Na man vistiek stringa ekranas, kazin kas cia gali buti rimciau?
0

I_am (moderatorius)   2014-04-08, 15:25:10  |  cituoti
PROsenelis (2014-04-08, 01:02:26) rašė:
jeigu tumpai,tai blogas telefonas. Neziurint i tai kad man patiko dizainas,dydis svoris,pakenciamas ekranas ir net savotiskai patys WP,tenka pripazinti,kad telefonas pagamintas be maziausios pagarbos pirkejui.
Beda Nr. 1 - tas iskgirtas polikarbonatas yra per plonas ir per minkstas,todel korpusas paprasciausiai netvirtas,neatsparus sukimui.Tai beveik juokinga,nes daugelis sujungimu yra tiesiog sulieciami kontaktai tarp ekrano dalies ir nesanciosios nugareles- nori kontaktuoja,nenori- ne.
Beda Nr 2 - ausiniu lizdo tvirtinimas ant laselio kliju. Joks Huawei tokios nesamones jau simtas metu kai nebedaro. Ne,na,tai jau tiesiog nepadoru- visgi telefonas kainavo ne simta ir net ne du.
Beda Nr3 - pokalbio kokybe.Labai idomiai,nes budavo gerai gerai ir staiga pyst- nebesupranti isvis ka sneka pasnekovas. Mane visi labai peikia,jeigu sukritikuoju Nokia telefonus del prastos pokalbio kokybes,nes visi kazkaip yra paveikti senos senos reklamos,kad Nokia visuomet garsejo gera pokalbio kokybe. Na,ka as galiu pasakyti? Buvo siuo atzvilgiu geru nokia modeliuku,bet is esmes siuo atzvilgiu tai vieni is prasciausiu telefonu rinkoje ir anksciau,ir dabar. Net senu senoveje pigutis sagem 922 pagal rysio patikimuma state beveik visus nokia flagmanus "i viena vieta". Net nekalbu apie palyginima su BlackBeriais arba kai kuriomis pavykusiomis Motorolomis.
Beda Nr4 - bet cia ne telefonui,o WP sistemai. negalima isirasyti opera narsykles. Kai artorelis raso,kad nereikia niekam tu mobiliuju puslapiu versiju,tai as noriu pasakyti,kad su WP telefonu atrodo kitaip- nei velnio tas mobilus IE nera tobulas mobiliems irenginiams.
Na ir konkreciai su mano egzemplioriumi buvo toks dalykas,kad kartais(retai) tiesiog nepavykdavo atsiliepti i skambuti.braukai,o jam dzin.
Tikrai jums nepavyks rasti prekyboje uz 1100 litu tokio slamsto,koki jums gali pasiulyti Nokia.nemanau,kad tai vien techniku nesekmes.Cia yra tam tikra ideologija formuojanti poziuri i savo pirkeja.net budami visiskoje subineje,jie vistiek tebera labai susirupine "kaip cia nepadarius per gerai"....
1. Man polikarbonatas patinka. Taip galbūt jis minkštokas, bet naudotis tikrai netrukdo ir man labai malonus rankoje (kiekvienam skirtingai).
2. Galbūt būtent taviškis šiek tiek silpnesnis? Aišku, jeigu tikrinai kelis modelius ir pas visus ta pati situaciją tai tada tu esi teisus, bet pvz L820 labai smagiai ir tvirtai padarytas lizdas. Jokio trakšt brakšt... P.S turėjau tris Huawei (mėgstu dažnai keisti telefonus) tai tikrai nesutiksiu su tavo pastebėjimu, jog Huawei lizdai geresni: )
3. Kokybė? Nee... Metei? Krito? Plaukiojo? : ) Tikrai neblogi garsiakalbiai. Sutinku, jog senukai pralenkia kaelis šių dienų telefonus: )
4. Visai OS minusas dėl vienos porgramos? Taip - nėra ir kitų Android programų, bet patys WP8 vartotojai skatina developer'ius, jog jie neoptimizuotų Android apps'ų ir žaidimų WP platformai, o patys kurtų: ) Yra specialūs skyriai forumuose ir pan. Opera = Nokia Xpress. Paprastesnė, mažiau resursų reikalaujanti browser. L720 kaina šiuo metu 780Lt (nauja), kuri tikrai nėra didelė ir verta šio aparato; )
0

PROsenelis (veteranas)   2014-04-08, 01:02:26  |  cituoti
jeigu tumpai,tai blogas telefonas. Neziurint i tai kad man patiko dizainas,dydis svoris,pakenciamas ekranas ir net savotiskai patys WP,tenka pripazinti,kad telefonas pagamintas be maziausios pagarbos pirkejui.
Beda Nr. 1 - tas iskgirtas polikarbonatas yra per plonas ir per minkstas,todel korpusas paprasciausiai netvirtas,neatsparus sukimui.Tai beveik juokinga,nes daugelis sujungimu yra tiesiog sulieciami kontaktai tarp ekrano dalies ir nesanciosios nugareles- nori kontaktuoja,nenori- ne.
Beda Nr 2 - ausiniu lizdo tvirtinimas ant laselio kliju. Joks Huawei tokios nesamones jau simtas metu kai nebedaro. Ne,na,tai jau tiesiog nepadoru- visgi telefonas kainavo ne simta ir net ne du.
Beda Nr3 - pokalbio kokybe.Labai idomiai,nes budavo gerai gerai ir staiga pyst- nebesupranti isvis ka sneka pasnekovas. Mane visi labai peikia,jeigu sukritikuoju Nokia telefonus del prastos pokalbio kokybes,nes visi kazkaip yra paveikti senos senos reklamos,kad Nokia visuomet garsejo gera pokalbio kokybe. Na,ka as galiu pasakyti? Buvo siuo atzvilgiu geru nokia modeliuku,bet is esmes siuo atzvilgiu tai vieni is prasciausiu telefonu rinkoje ir anksciau,ir dabar. Net senu senoveje pigutis sagem 922 pagal rysio patikimuma state beveik visus nokia flagmanus "i viena vieta". Net nekalbu apie palyginima su BlackBeriais arba kai kuriomis pavykusiomis Motorolomis.
Beda Nr4 - bet cia ne telefonui,o WP sistemai. negalima isirasyti opera narsykles. Kai artorelis raso,kad nereikia niekam tu mobiliuju puslapiu versiju,tai as noriu pasakyti,kad su WP telefonu atrodo kitaip- nei velnio tas mobilus IE nera tobulas mobiliems irenginiams.
Na ir konkreciai su mano egzemplioriumi buvo toks dalykas,kad kartais(retai) tiesiog nepavykdavo atsiliepti i skambuti.braukai,o jam dzin.
Tikrai jums nepavyks rasti prekyboje uz 1100 litu tokio slamsto,koki jums gali pasiulyti Nokia.nemanau,kad tai vien techniku nesekmes.Cia yra tam tikra ideologija formuojanti poziuri i savo pirkeja.net budami visiskoje subineje,jie vistiek tebera labai susirupine "kaip cia nepadarius per gerai"....
2

saras112 (pažengęs)   2014-04-07, 22:39:42  |  cituoti
sefas210 (2014-04-07, 22:19:59) rašė:
Sveiki iskilo tokia problema, pvz narsant 15min programeleje ir braukiant per visa ekrana pirtu mazdaug ties viduriu momentinis bug'as buna sutrukcioja arba pasispaudzia, nors as tik slenku per ekrana, poto dar prie to pacio rasant zinutes nepasispaudzia raides arba pasispaudzia visiskai kitas mygtukas.
Galvojau kad kalta ekrano apsaugine plevele, pas mane buvo gan stora ir ties viduriu buvo per visa ekrano ilgi yra irezimas, tai mintis kad tas kaltas, tai nusilupau ta plevele ir kaip lygtais pagerejo, sms rasosi sklandziai, bet slenkant per visa ekrano ilgi vistiek yra bug'as
tai kamuoja beveik visus lumia 720, 620 ir 520 naudotojus, nes ant ekrano susikaupia antspaudu, o ekranas į tai reaguoja kaip į pirštą. ką gali padaryt tai užrakint ekrana, nuvalyt, ir vėl atrakint.
1

sefas210   2014-04-07, 22:19:59  |  cituoti
Sveiki iskilo tokia problema, pvz narsant 15min programeleje ir braukiant per visa ekrana pirtu mazdaug ties viduriu momentinis bug'as buna sutrukcioja arba pasispaudzia, nors as tik slenku per ekrana, poto dar prie to pacio rasant zinutes nepasispaudzia raides arba pasispaudzia visiskai kitas mygtukas.
Galvojau kad kalta ekrano apsaugine plevele, pas mane buvo gan stora ir ties viduriu buvo per visa ekrano ilgi yra irezimas, tai mintis kad tas kaltas, tai nusilupau ta plevele ir kaip lygtais pagerejo, sms rasosi sklandziai, bet slenkant per visa ekrano ilgi vistiek yra bug'as
0

Andreal (Svečias)   2014-02-25, 14:55:14  |  cituoti
Turėjau ir aš Lumia 720. Man asmeniškai papuolė bugovas ir prasto surinkimo telefonas. Tele2 vadybininkė ir konsultantė perspėjo prieš renkantis telefoną kad žmonės skundžiasi (ai pamaniau dbl nemoka naudotis WP ir tiek). Taigi pirmi įspūdžiai:
*Garsiakalbis - tylus ir šudinas garsas, bet gal čia tik man pasitaikė nes telefonas buvo labai prasto surinkimo. Nešiau du kartus į taisykla ir vistiek kas nors neveikdavo.
*Ausinės !! Nokia jūs gal juokaujat? Tokių prastų ausinių niekur dar neteko matyti net tų paraloninių paminkštinimų nepridėjo. Apie garsą išvis patylėsiu...
*Muzikos playeris net neturi tokios paprastos funkcijos kaip prasukti dainą tiesiog šokinėjant ant takelio. Yra tik iš CD laikų užsilikusi funkcija kai prispaudi mygtuką ir po truputi bėga laikas. Be galo užknisa jei klausai mix'us.
*Navigacija. Viena iš pagrindinių ypatybių kodėl rinkausi NOKIA. Kadangi tenka po Europa pasibastyti galvojau valio nebereiks TomTom'o. Ou je parsisiunčiau Lenkijos ir Vokietijos mapsus nemokamai. Atvarau į Lenkiją ir ka tu sau galvoji išmeta kažkokį ten dabar tiksliai nepamenu: tipo telefonas ne šio regiono sorry tu gali naudotis tik LT, LV, EE žemėlapiais. Nors patys leidžia DE, PL parsisiųsti ? WTF NOKIA ?
*Programėlės. Kai pirkau telefoną jau buvo skelbtą kad ten tūkstančiai tų programėlių. Ai galvojau man tikrai daug nereikia, bet kai prisijungiau į marketą ir pamačiau, kad ten tiesiog šiukšlynas koks buvo pačioje pradžioje Android marketas ( gal dabar jau susitvarkė), kad tie tūkstančiai yra tik skaičiai nes elementarių naudojamų programų vienetai.
*Atsparumas smūgiams. Telefonas vieną kartą išslydo iš rankos nukrito ant bato ir nuo jo ant asfalto. Iškart susiko pusė stiklo. Nuo bato krito nedėkingai ant kampo, bet kampai labai aštrūs ir neapsaugoti, plastmasė labai plona tai nieko nuostabaus. Mano buvo juodas matinis šiaip vienas slidžiausių telefonų kokį teko turėti.
Geri dalykai
Viskas puikiai sinchronizuojasi su Gmail, facebook ir pan.
Baterija laiko kiek ilgiau nei dauguma telefonų.
Nebloga kamera.
Nereikia papildomų programų perkeliant failus į telefoną. Veikia kaip USB flash.
Kaina
0

SENEOV (ekspertas)   2014-01-30, 19:57:59  |  cituoti
parazitas (2014-01-30, 19:56:41) rašė:
Sveiki,

Tai taip ir nesuprantu kokio lygio kamera pas sita nokia?? Vieni giria, kiti sako, kad nieko gero, kaip yra is tikruju, lyginant su N8 ar E7?
n8 tikrai geriau uz sita, nes jo kamera dar ir siandien isliko konkurencinga
1

parazitas   2014-01-30, 19:56:41  |  cituoti
Sveiki,

Tai taip ir nesuprantu kokio lygio kamera pas sita nokia?? Vieni giria, kiti sako, kad nieko gero, kaip yra is tikruju, lyginant su N8 ar E7?
0

Adgjm77 (pažengęs)   2014-01-15, 19:37:00  |  cituoti
I_am (2014-01-15, 12:42:32) rašė:
ViliusK (2014-01-15, 11:31:33) rašė:
...
Tai pakalbėkite su įmonės vadovu Edu. Kam kentėti su nuolatos gendančiu telefonu, jeigu vietoje jo gali turėti normalų?: ) Parašyktie pm dėl kontaktinių duomenų.
Kažkaip per žema prašyt edo kad padėt manau reik laikytis įstatymo ir pagal į vadovautis.
0

ViliusK   2014-01-15, 16:06:29  |  cituoti
I_am (2014-01-15, 12:42:32) rašė:
ViliusK (2014-01-15, 11:31:33) rašė:
...
Tai pakalbėkite su įmonės vadovu Edu. Kam kentėti su nuolatos gendančiu telefonu, jeigu vietoje jo gali turėti normalų?: ) Parašyktie pm dėl kontaktinių duomenų.
Rašiau, jis susisiekė su servisu, iš serviso nieko apčiuopiamo negavom. Pasiteiravau dėl pinigų gražinimo galimybės, laukiu atsakymo.
0

I_am (moderatorius)   2014-01-15, 12:42:32  |  cituoti
ViliusK (2014-01-15, 11:31:33) rašė:
Zymka (2013-10-16, 05:03:52) rašė:
...
Man su Lumia 520 buvo. pasiėmiau naują, po mėnesio visiškai nuėjo. Išrašė aktą, gavau vėl naują, po poros mėnesių tas pats. Bet praėjus keliom dienom po gedimo, jis dingo, bbz, kaip taip imanoma. Nezinau net ka daryt, noriu atsikratyt juo kuo greiciau ir apsiimt si.
Tai pakalbėkite su įmonės vadovu Edu. Kam kentėti su nuolatos gendančiu telefonu, jeigu vietoje jo gali turėti normalų?: ) Parašyktie pm dėl kontaktinių duomenų.
0

ViliusK   2014-01-15, 11:31:33  |  cituoti
Zymka (2013-10-16, 05:03:52) rašė:
Sveiki. Norėčiau paklaust LUMIA naudotojų ar jums nepasitaikė problemų su mikrofonu? Telefonui vos kelios dienos, o jau kvailioja. Silpnai mane girdi. Paskaičiau užsienio forumuose, tai pasirodo, kad daug kam čia taip.
Man su Lumia 520 buvo. pasiėmiau naują, po mėnesio visiškai nuėjo. Išrašė aktą, gavau vėl naują, po poros mėnesių tas pats. Bet praėjus keliom dienom po gedimo, jis dingo, bbz, kaip taip imanoma. Nezinau net ka daryt, noriu atsikratyt juo kuo greiciau ir apsiimt si.
1

I_am (moderatorius)   2014-01-02, 12:16:26  |  cituoti
Rizla (2014-01-02, 02:41:09) rašė:
Sveiki,neseniai isigijau Nokia Lumia 720. Beda! Negaliu idiegti jokiu programu, zaidimu. Raso klaida 8004883 dar kazkas minima apie tevu sutikima. 21 turiu :D
Saskis teisus - registruojantis tikriausiai pasirinkote amžių, dėl kurio ir negalite naudotis WP8 market'u: ) Amžius turi būti nurodytas 21 ir daugiau. Darykite meniu-settings-about phnoe-reset your phone. Taip galėsite iš naujo susikurti MS account'ą ir teisingai suvesti duomenis.

P.S. reset your phone panaikins visus esamus duomenis telefone: )
0

saskis   2014-01-02, 09:41:58  |  cituoti
Rizla (2014-01-02, 02:41:09) rašė:
Sveiki,neseniai isigijau Nokia Lumia 720. Beda! Negaliu idiegti jokiu programu, zaidimu. Raso klaida 8004883 dar kazkas minima apie tevu sutikima. 21 turiu :D
kai registravai mocrosoft abonenta reikejo tiksle data rasyt :) dabar restart ir is naujo registruokis...
0

Rizla   2014-01-02, 02:41:09  |  cituoti
Sveiki,neseniai isigijau Nokia Lumia 720. Beda! Negaliu idiegti jokiu programu, zaidimu. Raso klaida 8004883 dar kazkas minima apie tevu sutikima. 21 turiu :D
0

sefas210   2013-12-22, 21:10:54  |  cituoti
Reik L720 naujos apsaugines pleveles, kokia pasiulytumet kokybiska?
0

SDRAM (ekspertas)   2013-12-12, 15:01:38  |  cituoti
Eriliuze (Svečias) (2013-12-12, 14:32:34) rašė:
sveiki,turiu Nokia 720 telefona ir man neleidžia nieko i ji siusti,nes prašo sukurti kazkoki seimos albuva,bandziau ir tai padaryti,bet niekas neisejo. Tele2 salone sake,kad reikia kazka nulauzti,bet nelabai as nusimanau apie tai,tai gal jus kas zinot???
Sena problema- nurodyta vartotojo gimimo diena netinka MS- reikia būti 21 m amžiaus.
0

Eriliuze (Svečias)   2013-12-12, 14:32:34  |  cituoti
sveiki,turiu Nokia 720 telefona ir man neleidžia nieko i ji siusti,nes prašo sukurti kazkoki seimos albuva,bandziau ir tai padaryti,bet niekas neisejo. Tele2 salone sake,kad reikia kazka nulauzti,bet nelabai as nusimanau apie tai,tai gal jus kas zinot???
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|7|...|14|...|21|...|28|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .