Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Prestigio » Prestigio MultiPhone 3540 DUO  + Rašyti žinutę
Prestigio MultiPhone 3540 DUO
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|

 
Vakariszzz   2015-01-09, 16:15:46  |  cituoti
Labas visiems,
taigi turiu telefoną, jame yra Android 4.1.1 versija. Yra man viena bėda, nežinau ar čia android grybauja ar baterija ir taip androidui daro bet, tiesiog rodo, kad mažėja baterija iš oro, procentai. Nors taip nėra, kai pakrauni telefona, turi rodyt 100% bet rodo 72% nors iš tikro yra 100% įkrauta. Ir tiesiog tarkim būna 70 procentų like, po kelių sekundžiu pradeda mažėti po biški ir pasidaro kokie 65, štai apie kokį bug'a kalbu, perkrauni telefona, tai vėl atsistato į tuos 70, bet taip būna labai daug kartų ir tenka daug kartų perkrovinėt, kartais perkrovus vpšh būna 1% ir telefonas išsijungia, nes android'as galvoja, kad išsikrovė telefonas. Va tokios va pievos čia vyksta, gal žinote kokių įdėjų kaip sutvarkyt? Labai prašau... Mano skype jeigu ką: biciukas95
0

dima_ml   2014-06-23, 15:58:24  |  cituoti
Gintaryte18 (2014-06-23, 15:22:15) rašė:
sveiki. buvau uzsidejus ant meniu sablona , ji pamirsau . dabar praso yvesti gmaila . vedu gmaila savo bet raso kad neteisingas, ka daryt ?
jei neteisingas tai tik factory reset tikriausiai (bus kaip naujas, tuscia atmintis) http://www.hard-reset.com/prestigio-multiphone-3540-duo-hard-reset.html
0

Gintaryte18   2014-06-23, 15:22:15  |  cituoti
sveiki. buvau uzsidejus ant meniu sablona , ji pamirsau . dabar praso yvesti gmaila . vedu gmaila savo bet raso kad neteisingas, ka daryt ?
0

smartinis   2014-06-17, 23:26:31  |  cituoti
laura123456 (2014-06-17, 15:45:05) rašė:
sveiki, norejau paklausti kiek kainuoja pakeiti ekrana sio modelio?
Pirma paskaiciuok ar verta ji keisti,nes ekranas gali kainuoti kiek geras naudotas telefonas.
0

laura123456   2014-06-17, 15:45:05  |  cituoti
sveiki, norejau paklausti kiek kainuoja pakeiti ekrana sio modelio?
0

dainius123 (ekspertas)   2014-01-28, 19:27:40  |  cituoti
Raminta (Svečias) (2014-01-28, 19:02:28) rašė:
gal žinot ką daryt? Man vis rodo, kad mažėja laisvos saugyklos telefone. Trinu programas, bet vėl rodo, ir net nebežinau ką daryt, nuo to ir telefono sparta sulėtėjo.
Pabandyk atsisiųsti programėlę "SSCleaner" ir ištrinti visas šiukšles.
0

Raminta (Svečias)   2014-01-28, 19:02:28  |  cituoti
gal žinot ką daryt? Man vis rodo, kad mažėja laisvos saugyklos telefone. Trinu programas, bet vėl rodo, ir net nebežinau ką daryt, nuo to ir telefono sparta sulėtėjo.
0

tutita   2014-01-06, 16:34:40  |  cituoti
Sveiki, as norejau paklausti , gal kas zinote kiek sis telefonas kainuoja be sutarties?
0

t (Svečias)   2013-12-26, 11:56:36  |  cituoti
užsisakiau nemokamą internetą, bet nepajungia naršyklės, rašo kad neaptikta tapatybė, kitur rašo kad neprisijungta prie google paskyros, kaip reikia šitai sutvarkyti?
0

deivydas113   2013-12-20, 14:00:18  |  cituoti
aina (Svečias) (2013-12-07, 20:26:01) rašė:
sveiki,gal galetumete kas padeti..turi si tel jau men laiko ir niekaip negaliu susitvarkyt interneto,skambinau i tele2aptarnavima atsiunte nustatymus susivedziau ir t.t. bet nieko..geriausia nuejus man i ta salona is kurio buuvau pirkus si tel pasake,kad sitam tel apskritai interneto nera..na zodziu..laukiu atsakymo
Susikurk naują APN ir Į vardas arba name rašk : TELE2 O į APN : internet.tele2.lt ir save ir fsio internetas veikia :)
0

aina (Svečias)   2013-12-07, 20:26:01  |  cituoti
sveiki,gal galetumete kas padeti..turi si tel jau men laiko ir niekaip negaliu susitvarkyt interneto,skambinau i tele2aptarnavima atsiunte nustatymus susivedziau ir t.t. bet nieko..geriausia nuejus man i ta salona is kurio buuvau pirkus si tel pasake,kad sitam tel apskritai interneto nera..na zodziu..laukiu atsakymo
0

skelbimax   2013-11-26, 19:18:05  |  cituoti
Sveiki, aš tik nusipirkusi šį telefoną pastebėjau vieną trūkumą. Nežinau ar visuose telefonuose šio modelio ar tik mano. Tai vat mano bėda yra ta , kad aš negalaiu padėti. Tai yra kai aš skambinu kažkam ir tas žmogus neatsiliepia aš negaliu padėti, padaryti, kad jau nebe skambytų tam žmogui, norit reikia išimt bateriją. Man tai nepatinka. Gal kas žino ką daryti?
0

klasika   2013-10-27, 08:10:51  |  cituoti
Labas rytas,
Gal kas žinote,kaip šiame telefone ištrinti nereikalingus numerius ir gautas sms? Ir kažkodėl neįsirašo emailo nustatymai? ačiū.
0

jikk1337   2013-10-21, 10:33:33  |  cituoti
Na va, vakar nusipirkau šį telefoną, kadangi esu visiškas naujokas android, manau, šis modelis labai gerai supažindina su android. Viskas veikia puikiai, 2 ryškesni minusai yra prasta garso kokybė klausant muziką ir gana prastas akrano lietimas rašymo atvžvilgiu - jeigu rašai žinutę laikydamas stačiai telefoną, spaudžiant a pasispaus f ir t.t. taučiau pavertus telefoną gulsčiai viskas puiku. Naršyklė sparti, meniu ir visa kita taip pat veikia sparčiai. Tik va baterija silpnoka.Tačiau apibendrinus pats telefonas - tikrai labai patogus ir, pagal savo kainą, geras.
1

Turiu (Svečias)   2013-10-16, 22:04:32  |  cituoti
Turiu šį telefoną apie 2 mėnesius. Viskas lyg ir gerai, tačiau rašo, kad trūksta laisvos vietos atmintyje. Bandžiau trinti programas, jas perkelti į SD kortelę, tačisu nieko. Gal kas galėtų padėti.
0

dovisgt (ekspertas)   2013-08-12, 22:30:40  |  cituoti
hg (Svečias) (2013-08-12, 22:24:58) rašė:
kaip suprasti nera muzikos grotuvo? taip iseina kad nera kaip muzikos klausytis isirasius i telefona?
Eina
0

hg (Svečias)   2013-08-12, 22:24:58  |  cituoti
kaip suprasti nera muzikos grotuvo? taip iseina kad nera kaip muzikos klausytis isirasius i telefona?
0

as (Svečias)   2013-08-08, 17:52:22  |  cituoti
Sveiki, kaip matau, cia nera muzikos grotuvo, ar as galesiu su ausinemis klasusytis irasytus savo garsinius failus?
0

sauliaus456   2013-08-08, 14:11:03  |  cituoti
Sveiki. Kiek yra vartotojui prieinamos vietos?
0

fAmes   2013-08-05, 01:13:27  |  cituoti
...
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.